0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - MOVV JO9-1




 

Teamleden

Spelers
Stijn Jager        
Tim Meijerhof        
Bas Nomden        
Tygo Offringa        
Dani Split        
Ruben Timmer        
Joël Tuenter        
 
Overige teamleden
Gerhard Offringa Leider
Stephan Timmer Leider
Jan Jager Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 01-06-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 MOVV JO9-1 89859
C 25-05-2019 09:00 Onstwedder Boys JO9-1 MOVV JO9-1 101931
C 22-05-2019 18:30 MOVV JO9-1 WVV JO9-2 100638
C 18-05-2019 13:00 MOVV JO9-1 Westerwolde JO9-1 100643
C 18-05-2019 10:15 MOVV JO9-1 SPW JO9-1 100639 11 - 5
C 11-05-2019 10:00 Sellingen JO9-1G MOVV JO9-1 101925 4 - 2
B 04-05-2019 11:00 Westerbroek JO9-1G MOVV JO9-1 M (Micha) Weis 120137 6 - 1
C 01-05-2019 18:30 MOVV JO9-1 Onstwedder Boys JO9-1 100641
B 20-04-2019 10:30 MOVV JO9-1 Westerwolde JO9-2G L. (Lars) Vos 118439 4 - 3
C 06-04-2019 09:00 Noordster JO9-1 MOVV JO9-1 101947
C 30-03-2019 10:15 MOVV JO9-1 Noordster JO9-1 koos meyer (Scheidsrechter) 100640 2 - 6
C 09-03-2019 vervallen SPW JO9-1 MOVV JO9-1 100593 1 - 8
C 16-02-2019 10:15 MOVV JO9-1 Sellingen JO9-1G david glaus (Scheidsrechter) 100642 3 - 2
C 09-02-2019 vervallen WVV JO9-2 MOVV JO9-1 100627 1 - 5
B 15-12-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-1 78932 1 - 3
C 08-12-2018 vervallen MOVV JO9-1 Muntendam JO9-1 29632 7 - 2
C 01-12-2018 vervallen Bellingwolde JO9-1 MOVV JO9-1 51019 1 - 4
C 24-11-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 HANS VAN ERP (Scheidsrechter) 53420 3 - 2
C 17-11-2018 vervallen WVV JO9-2 MOVV JO9-1 51952 4 - 4
C 10-11-2018 10:15 MOVV JO9-1 Heiligerlee JO9-1 marcel brouwer (Scheidsrechter) 46945 7 - 1
C 03-11-2018 vervallen MOVV JO9-1 Meeden JO9-1 32337
V 03-11-2018 09:00 MOVV JO9-1 DVC JO9-1 ADOLF MEIN (Scheidsrechter) 2-8
C 27-10-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 MOVV JO9-1 52359 1 -11
B 20-10-2018 10:15 MOVV JO9-1 BATO JO9-2G Afgeschermd… (+1) 75382 14 - 3
C 13-10-2018 vervallen Noordster JO9-1 MOVV JO9-1 36853 5-4
C 06-10-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO B.T.C. JO9-1 26544 21 - 2
C 29-09-2018 09:00 ZNC JO9-1 MOVV JO9-1 30198 2 - 13
C 22-09-2018 10:15 MOVV JO9-1 VVS JO9-1 twan smit (Scheidsrechter) 36839 8 - 4
B 15-09-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO NWWC JO9-1 david glaus (Scheidsrechter) 7944 16 - 1
B 10-09-2018 18:30 Heiligerlee JO9-1 MOVV JO9-1 R. (Ryan) Drent 7940 3 - 0
B 01-09-2018 10:45 MOVV JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 7945 8 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 01-06-2019 09:00 Noordster JO9-1 WVV JO9-2 101946 0-0
C 01-06-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 MOVV JO9-1 89859 0-0
C 01-06-2019 10:30 Onstwedder Boys JO9-1 SPW JO9-1 101932 0-0
C 25-05-2019 09:00 Onstwedder Boys JO9-1 MOVV JO9-1 101931 0-0
C 25-05-2019 09:00 Noordster JO9-1 Sellingen JO9-1G 101950 0-0
C 25-05-2019 08:45 WVV JO9-2 Westerwolde JO9-1 100632 0-0
C 22-05-2019 18:30 Westerwolde JO9-1 SPW JO9-1 89860 0-0
C 22-05-2019 18:30 MOVV JO9-1 WVV JO9-2 100638 0-0
C 22-05-2019 18:30 Onstwedder Boys JO9-1 Noordster JO9-1 101933 0-0
C 18-05-2019 13:00 MOVV JO9-1 Westerwolde JO9-1 100643 0-0
C 18-05-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 Noordster JO9-1 89861 0-0
C 18-05-2019 10:00 Sellingen JO9-1G Onstwedder Boys JO9-1 101928 0-0
C 18-05-2019 10:15 MOVV JO9-1 SPW JO9-1 100639 0-0
C 11-05-2019 10:25 Onstwedder Boys JO9-1 Westerwolde JO9-1 101935 0-0
C 11-05-2019 09:00 Sellingen JO9-1G MOVV JO9-1 101925 0-0
C 11-05-2019 08:45 WVV JO9-2 SPW JO9-1 100628 0-0
C 04-05-2019 09:00 SPW JO9-1 Noordster JO9-1 100594 0-0
C 04-05-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 Sellingen JO9-1G 89863 0-0
C 01-05-2019 18:30 MOVV JO9-1 Onstwedder Boys JO9-1 100641 0-0
C 24-04-2019 18:30 Noordster JO9-1 Onstwedder Boys JO9-1 101949 0-0
C 20-04-2019 10:00 Sellingen JO9-1G WVV JO9-2 101924 0-0
C 13-04-2019 09:00 SPW JO9-1 Onstwedder Boys JO9-1 100595 0-0
C 13-04-2019 08:45 WVV JO9-2 Noordster JO9-1 100629 0-0
C 06-04-2019 10:25 Onstwedder Boys JO9-1 WVV JO9-2 101930 0-0
C 06-04-2019 10:00 Sellingen JO9-1G SPW JO9-1 101926 0-0
C 06-04-2019 09:00 Noordster JO9-1 MOVV JO9-1 101947 0-0
C 30-03-2019 08:45 WVV JO9-2 Onstwedder Boys JO9-1 100630 0-0
C 30-03-2019 10:15 MOVV JO9-1 Noordster JO9-1 100640 0-0
C 30-03-2019 09:00 SPW JO9-1 Sellingen JO9-1G 100596 0-0
C 23-03-2019 09:00 SPW JO9-1 Westerwolde JO9-1 100597 0-0
C 23-03-2019 08:45 WVV JO9-2 Sellingen JO9-1G 100631 0-0
C 16-03-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 WVV JO9-2 89858 0-0
C 16-03-2019 10:00 Sellingen JO9-1G Noordster JO9-1 101927 0-0
C 09-03-2019 09:00 SPW JO9-1 MOVV JO9-1 100593 0-0
C 09-03-2019 09:00 Onstwedder Boys JO9-1 Sellingen JO9-1G 101934 0-0
C 09-03-2019 09:00 Noordster JO9-1 Westerwolde JO9-1 101951 0-0
C 16-02-2019 09:00 SPW JO9-1 WVV JO9-2 100592 0-0
C 16-02-2019 09:00 Westerwolde JO9-1 Onstwedder Boys JO9-1 89862 0-0
C 16-02-2019 10:15 MOVV JO9-1 Sellingen JO9-1G 100642 0-0
C 09-02-2019 10:00 Sellingen JO9-1G Westerwolde JO9-1 101929 0-0
C 09-02-2019 09:00 Noordster JO9-1 SPW JO9-1 101948 0-0
C 09-02-2019 08:45 WVV JO9-2 MOVV JO9-1 100627 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 04-05-2019 11:00 Kuinre JO9-1G Oudehaske JO9-1 120135 6-5
B 04-05-2019 11:00 Westerbroek JO9-1G MOVV JO9-1 120137 6-1
B 04-05-2019 11:00 Buitenpost JO9-3 Minnertsga JO9-1G 120136 2-6
B 04-05-2019 11:00 BSVV JO9-1G Bargeres JO9-1 120138 1-6
B 20-04-2019 10:30 SJO Broekster Walden JO9-2 Buitenpost JO9-3 118446 3-4
B 20-04-2019 09:00 Tynaarlo JO9-1 BSVV JO9-1G 118442 3-5
B 20-04-2019 10:30 Bargeres JO9-1 SJO HH'97 JO9-1 118440 9-4
B 20-04-2019 10:30 MOVV JO9-1 Westerwolde JO9-2G 118439 4-3
B 20-04-2019 10:00 Lauwers De JO9-1G Westerbroek JO9-1G 118444 1-6
B 20-04-2019 10:30 Ternaard JO9-1 Minnertsga JO9-1G 118443 2-3
B 20-04-2019 10:00 Oudehaske JO9-1 sv Olyphia JO9-1 118441 7-5
B 16-04-2019 18:30 Oldeholtpade JO9-2 Kuinre JO9-1G 118445 1-7
B 15-09-2018 11:00 Heiligerlee JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 7941 5-6
B 15-09-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO NWWC JO9-1 7944 16-1
B 10-09-2018 18:30 Heiligerlee JO9-1 MOVV JO9-1 7940 3-0
B 08-09-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 SJO NWWC JO9-1 7943 13-0
B 01-09-2018 10:45 MOVV JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 7945 8-2
B 01-09-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 Heiligerlee JO9-1 7942 6-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 10:15 MOVV JO9-1 Muntendam JO9-1 29632 0-0
C 08-12-2018 10:00 SJO B.T.C. JO9-1 WVV JO9-2 49017 0-0
C 08-12-2018 09:00 VVS JO9-1 Bellingwolde JO9-1 55858 0-0
C 08-12-2018 09:00 Noordster JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 48833 0-0
C 08-12-2018 10:45 Heiligerlee JO9-1 ZNC JO9-1 56855 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 Heiligerlee JO9-1 47081 0-0
C 01-12-2018 08:45 WVV JO9-2 Noordster JO9-1 30948 0-0
C 01-12-2018 09:00 Muntendam JO9-1 SJO NWWC JO9-1 44977 0-0
C 01-12-2018 09:00 ZNC JO9-1 VVS JO9-1 52039 0-0
C 01-12-2018 10:00 Bellingwolde JO9-1 MOVV JO9-1 51019 0-0
C 24-11-2018 09:00 VVS JO9-1 Heiligerlee JO9-1 41192 0-0
C 24-11-2018 09:00 Noordster JO9-1 Muntendam JO9-1 54495 0-0
C 24-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO9-1 Bellingwolde JO9-1 25054 0-0
C 24-11-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 53420 0-0
C 24-11-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 WVV JO9-2 38867 0-0
C 17-11-2018 09:00 Muntendam JO9-1 ZNC JO9-1 25347 0-0
C 17-11-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 VVS JO9-1 35793 0-0
C 17-11-2018 09:00 Noordster JO9-1 SJO B.T.C. JO9-1 37023 0-0
C 17-11-2018 08:45 WVV JO9-2 MOVV JO9-1 51952 0-0
C 17-11-2018 10:45 Heiligerlee JO9-1 SJO NWWC JO9-1 56140 0-0
C 10-11-2018 09:00 ZNC JO9-1 WVV JO9-2 40495 0-0
C 10-11-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 Bellingwolde JO9-1 56300 0-0
C 10-11-2018 09:00 VVS JO9-1 Noordster JO9-1 50590 0-0
C 10-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 38861 0-0
C 10-11-2018 10:15 MOVV JO9-1 Heiligerlee JO9-1 46945 0-0
C 03-11-2018 10:45 Heiligerlee JO9-1 Bellingwolde JO9-1 41701 0-0
C 03-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO9-1 SJO NWWC JO9-1 52335 0-0
C 03-11-2018 09:00 VVS JO9-1 WVV JO9-2 56391 0-0
C 03-11-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 Muntendam JO9-1 45861 0-0
C 03-11-2018 09:00 Noordster JO9-1 ZNC JO9-1 28504 0-0
C 27-10-2018 10:00 Bellingwolde JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 29069 0-0
C 27-10-2018 09:30 Meeden JO9-1 Noordster JO9-1 53470 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 MOVV JO9-1 52359 0-0
C 27-10-2018 09:00 Muntendam JO9-1 VVS JO9-1 46335 0-0
C 27-10-2018 09:00 ZNC JO9-1 SJO B.T.C. JO9-1 43794 0-0
C 27-10-2018 08:45 WVV JO9-2 Heiligerlee JO9-1 28473 0-0
C 13-10-2018 09:00 VVS JO9-1 SJO NWWC JO9-1 26128 0-0
C 13-10-2018 09:00 Noordster JO9-1 MOVV JO9-1 36853 0-0
C 13-10-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 ZNC JO9-1 31867 0-0
C 13-10-2018 10:00 SJO B.T.C. JO9-1 Muntendam JO9-1 34971 0-0
C 13-10-2018 10:45 Bellingwolde JO9-1 WVV JO9-2 45090 0-0
C 13-10-2018 10:45 Heiligerlee JO9-1 Meeden JO9-1 26848 0-0
C 06-10-2018 08:45 WVV JO9-2 SJO Oldambt JO9-1 39733 0-0
C 06-10-2018 09:00 Muntendam JO9-1 Heiligerlee JO9-1 25448 0-0
C 06-10-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 Noordster JO9-1 39411 0-0
C 06-10-2018 09:00 ZNC JO9-1 Bellingwolde JO9-1 45493 0-0
C 06-10-2018 09:30 Meeden JO9-1 VVS JO9-1 35285 0-0
C 06-10-2018 10:15 MOVV JO9-1 SJO B.T.C. JO9-1 26544 0-0
C 29-09-2018 09:00 WVV JO9-2 Meeden JO9-1 30844 0-0
C 29-09-2018 09:00 ZNC JO9-1 MOVV JO9-1 30198 0-0
C 29-09-2018 09:00 VVS JO9-1 SJO B.T.C. JO9-1 47913 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJO Oldambt JO9-1 SJO NWWC JO9-1 55920 0-0
C 29-09-2018 10:00 Bellingwolde JO9-1 Muntendam JO9-1 59732 0-0
C 29-09-2018 09:30 Heiligerlee JO9-1 Noordster JO9-1 33982 0-0
C 22-09-2018 10:15 MOVV JO9-1 VVS JO9-1 36839 0-0
C 22-09-2018 09:00 SJO B.T.C. JO9-1 Heiligerlee JO9-1 37623 0-0
C 22-09-2018 09:30 Meeden JO9-1 SJO Oldambt JO9-1 34818 0-0
C 22-09-2018 09:00 SJO NWWC JO9-1 ZNC JO9-1 55566 0-0
C 22-09-2018 09:00 Noordster JO9-1 Bellingwolde JO9-1 24894 0-0
C 22-09-2018 09:00 Muntendam JO9-1 WVV JO9-2 29736 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bargeres JO9-1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
2 Westerbroek JO9-1G 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 Minnertsga JO9-1G 1 1 0 0 3 6 2 4 0
4 Kuinre JO9-1G 1 1 0 0 3 6 5 1 0
5 Oudehaske JO9-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
6 Buitenpost JO9-3 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
7 BSVV JO9-1G 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
8 MOVV JO9-1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 04-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 11-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven