Afdrukken
Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - MOVV 1

Zondag 17 Maart
sv hoogersmilde 1 - MOVV 1                      
VERTREK 12;15
AANVANG 14.00 uur

Selectie:
Klaas Froma
Raymond Imminga
Bart Groenewold
Berend Perdok
Youri Imminga
Davey Ottema
Jordi Blaauw
Twan Smit
Patrick Bult   
Thijs Post
Mark Groen
Aaron Sportel
Wouter Wagena
Dynand Imminga 

Teamleden

Spelers
Klaas Froma Keeper      
Edwin Kuipers Keeper      
Jordi Blaauw        
Patrick Bult        
Mark Groen        
Bart Groenewold        
Youri Imminga        
Raymond Imminga        
Davey Ottema        
Berend Perdok        
Thijs Post        
Aaron Sportel        
Wouter Wagena        
 
Overige teamleden
Tjark Ottema Leider
Peter Ernst Trainer
Wilto de Wal Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-03-2019 14:00 Westerwolde 1 MOVV 1 M. (Martin) Wever 18111 Sportpark De Barlage - - 13:15
C 31-03-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1 A.L. (Alexander) Vegter 19106 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 07-04-2019 14:00 MOVV 1 FC Amboina 1 18665 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 14-04-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1 18673 Sportpark Jonne Hindriks - - 13:15
C 22-04-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 18845 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 28-04-2019 14:00 MOVV 1 Westerwolde 1 19083 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 05-05-2019 14:00 Sellingen 1 MOVV 1 18624 Sportpark v.v. Sellingen - - 13:15
C 12-05-2019 14:00 HOC 1 MOVV 1 18985 Sportpark Harm Kuiper - - 13:15
C 19-05-2019 14:00 MOVV 1 SPW 1 19140 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 26-05-2019 14:00 Gasselternijveen 1 MOVV 1 Afgeschermd 17551 Sportpark de Hunze - - 13:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 14:00 FC Amboina 1 PJC 1
C 24-03-2019 14:00 Wedde 1 Sellingen 1
C 24-03-2019 14:00 Westerwolde 1 MOVV 1
C 24-03-2019 14:00 HOC 1 Smilde'94 1
C 24-03-2019 14:00 SPW 1 Bareveld 1
C 24-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Gieterveen 1
C 24-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 S.V. Hoogersmilde 1
C 31-03-2019 14:00 HOC 1 Gieterveen 1
C 31-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 Bareveld 1
C 31-03-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1
C 31-03-2019 14:00 Westerwolde 1 Sellingen 1
C 31-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 SPW 1
C 31-03-2019 14:00 FC Amboina 1 S.V. Hoogersmilde 1
C 31-03-2019 14:00 Wedde 1 Smilde'94 1
C 07-04-2019 14:00 Sellingen 1 HOC 1
C 07-04-2019 14:00 Westerwolde 1 Heiligerlee 1
C 07-04-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 SPW 1
C 07-04-2019 14:00 PJC 1 Wedde 1
C 07-04-2019 14:00 MOVV 1 FC Amboina 1
C 07-04-2019 14:00 Smilde'94 1 Gasselternijveen 1
C 07-04-2019 14:00 Gieterveen 1 Bareveld 1
C 14-04-2019 14:00 Gasselternijveen 1 PJC 1
C 14-04-2019 14:00 SPW 1 Gieterveen 1
C 14-04-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1
C 14-04-2019 14:00 HOC 1 S.V. Hoogersmilde 1
C 14-04-2019 14:00 Bareveld 1 Smilde'94 1
C 14-04-2019 14:00 FC Amboina 1 Westerwolde 1
C 14-04-2019 14:00 Heiligerlee 1 Sellingen 1
C 18-04-2019 18:45 Bareveld 1 HOC 1
C 18-04-2019 18:45 Smilde'94 1 PJC 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 17-03-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 MOVV 1 R (Rene) Vree Egberts 17965 4 - 2
C 10-03-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 R. (Reint) Bakker 18939 5 - 2
C 03-03-2019 14:00 MOVV 1 Smilde'94 1 H.T. (Henk) Poort 20237 0 - 4
C 24-02-2019 14:00 FC Amboina 1 MOVV 1 Afgeschermd 18126 2 - 0
C 17-02-2019 14:00 Gieterveen 1 MOVV 1 M. (Meine) Groefsema 19738 0 - 4
C 09-12-2018 14:00 MOVV 1 Wedde 1 W.G. (Wim) Nigro 17427 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 D.K.L. (Danny) deHaas 20167 5 - 2
C 25-11-2018 14:00 MOVV 1 HOC 1 J.H (Jaap) Hansen 19422 1 - 4
C 18-11-2018 14:00 MOVV 1 Sellingen 1 H.T. (Henk) Poort 17902 4 - 1
C 04-11-2018 14:00 PJC 1 MOVV 1 P. (Patrick) Hut 18637 1 - 2
C 28-10-2018 14:00 MOVV 1 S.V. Hoogersmilde 1 J. (Jan) Kuipers 18180 2 - 0
C 21-10-2018 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 E.D. (Dennis) van derVeen 19516 2 - 1
C 14-10-2018 14:00 MOVV 1 Gasselternijveen 1 H.T. (Henk) Hoiting 19929 1 - 0
C 07-10-2018 14:00 SPW 1 MOVV 1 Afgeschermd 17934 3 - 3
C 30-09-2018 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 Afgeschermd 18358 6 - 0
C 23-09-2018 14:00 Smilde'94 1 MOVV 1 W. (Wilto) deWal 19704 4 - 3
B 16-09-2018 14:00 Siddeburen 1 MOVV 1 H.M. (Henk) Rozema 454 6 - 0
B 09-09-2018 14:00 MOVV 1 Harkstede 1 S. (Koos) Imminga 561 0 - 0
B 02-09-2018 14:00 WEO 1 MOVV 1 L. (Lammert) deRook 516 0 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:00 Siddeburen 1 MOVV 1 454 6-0
B 16-09-2018 14:00 WEO 1 Harkstede 1 517 2-1
B 09-09-2018 14:00 MOVV 1 Harkstede 1 561 0-0
B 09-09-2018 14:00 Siddeburen 1 WEO 1 453 10-0
B 02-09-2018 14:00 Harkstede 1 Siddeburen 1 515 0-8
B 02-09-2018 14:00 WEO 1 MOVV 1 516 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 14:00 Sellingen 1 FC Amboina 1 20064 4-0
C 17-03-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 MOVV 1 17965 4-2
C 17-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Wedde 1 20229 2-0
C 17-03-2019 14:00 SPW 1 Westerwolde 1 20187 0-2
C 17-03-2019 14:00 Gieterveen 1 Heiligerlee 1 19174 1-7
C 10-03-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 18939 5-2
C 10-03-2019 14:00 Westerwolde 1 Smilde'94 1 18602 0-2
C 10-03-2019 14:00 HOC 1 SPW 1 19573 11-2
C 10-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 Gasselternijveen 1 18669 2-4
C 10-03-2019 14:00 PJC 1 Sellingen 1 18871 2-1
C 10-03-2019 14:00 FC Amboina 1 Gieterveen 1 18150 0-2
C 10-03-2019 14:00 Wedde 1 S.V. Hoogersmilde 1 18243 1-0
C 03-03-2019 14:00 Sellingen 1 Heiligerlee 1 18053 2-2
C 03-03-2019 14:00 MOVV 1 Smilde'94 1 20237 0-4
C 24-02-2019 14:00 HOC 1 Sellingen 1 19050 2-1
C 24-02-2019 14:00 Wedde 1 PJC 1 20012 1-1
C 24-02-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Smilde'94 1 18159 2-1
C 24-02-2019 14:00 FC Amboina 1 MOVV 1 18126 2-0
C 24-02-2019 14:00 SPW 1 S.V. Hoogersmilde 1 18873 3-4
C 24-02-2019 14:00 Heiligerlee 1 Westerwolde 1 18882 2-2
C 24-02-2019 14:00 Bareveld 1 Gieterveen 1 17443 0-2
C 17-02-2019 14:00 PJC 1 Westerwolde 1 20057 4-0
C 17-02-2019 14:00 HOC 1 Gasselternijveen 1 19263 6-2
C 17-02-2019 14:00 SPW 1 Wedde 1 19145 1-1
C 17-02-2019 14:00 Smilde'94 1 Heiligerlee 1 18187 4-0
C 17-02-2019 14:00 Bareveld 1 FC Amboina 1 19767 3-3
C 17-02-2019 14:00 Gieterveen 1 MOVV 1 19738 0-4
C 17-02-2019 14:00 Sellingen 1 S.V. Hoogersmilde 1 18593 1-1
C 10-02-2019 14:00 FC Amboina 1 SPW 1 18207 2-1
C 10-02-2019 14:00 Wedde 1 Bareveld 1 19424 3-0
C 10-02-2019 14:00 Westerwolde 1 Gieterveen 1 17769 0-1
C 10-02-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Sellingen 1 17855 2-2
C 10-02-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 PJC 1 18024 1-4
C 10-02-2019 14:00 Heiligerlee 1 HOC 1 19810 0-10
C 03-02-2019 14:00 Sellingen 1 MOVV 1 18624 0-0
C 03-02-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Westerwolde 1 20003 1-1
C 03-02-2019 14:00 Smilde'94 1 FC Amboina 1 19024 0-0
C 03-02-2019 14:00 PJC 1 HOC 1 19797 0-0
C 03-02-2019 14:00 Bareveld 1 Gasselternijveen 1 18800 0-0
C 03-02-2019 14:00 Gieterveen 1 Wedde 1 18481 0-0
C 03-02-2019 14:00 SPW 1 Heiligerlee 1 20177 0-0
C 20-01-2019 14:00 Sellingen 1 Wedde 1 18342 0-0
C 20-01-2019 14:00 MOVV 1 Westerwolde 1 19083 0-0
C 20-01-2019 14:00 PJC 1 FC Amboina 1 17428 0-0
C 20-01-2019 14:00 Gieterveen 1 Gasselternijveen 1 18957 0-0
C 20-01-2019 14:00 Smilde'94 1 HOC 1 18958 0-0
C 20-01-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Heiligerlee 1 18901 0-0
C 20-01-2019 14:00 Bareveld 1 SPW 1 19585 0-0
C 23-12-2018 14:00 Smilde'94 1 Bareveld 1 19618 5-3
C 20-12-2018 20:00 PJC 1 Gasselternijveen 1 18423 1-1
C 09-12-2018 14:00 Gieterveen 1 SPW 1 18542 3-3
C 09-12-2018 14:00 MOVV 1 Wedde 1 17427 2-2
C 09-12-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 HOC 1 20080 1-5
C 09-12-2018 14:00 Westerwolde 1 FC Amboina 1 17482 2-1
C 02-12-2018 14:00 Gasselternijveen 1 S.V. Hoogersmilde 1 19427 2-3
C 02-12-2018 14:00 Wedde 1 Westerwolde 1 18533 0-6
C 02-12-2018 14:00 Gieterveen 1 Sellingen 1 17786 1-2
C 02-12-2018 14:00 HOC 1 FC Amboina 1 18856 9-0
C 02-12-2018 14:00 Bareveld 1 PJC 1 18941 1-0
C 02-12-2018 14:00 SPW 1 Smilde'94 1 18219 1-2
C 02-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 20167 5-2
C 25-11-2018 14:00 Westerwolde 1 Gasselternijveen 1 19269 1-6
C 25-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Wedde 1 19212 1-2
C 25-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Bareveld 1 17872 5-1
C 25-11-2018 14:00 Sellingen 1 SPW 1 19572 2-1
C 25-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Gieterveen 1 19482 1-2
C 25-11-2018 14:00 MOVV 1 HOC 1 19422 1-4
C 25-11-2018 14:00 PJC 1 Heiligerlee 1 19342 1-1
C 18-11-2018 14:00 Westerwolde 1 S.V. Hoogersmilde 1 17469 4-2
C 18-11-2018 14:00 MOVV 1 Sellingen 1 17902 4-1
C 18-11-2018 14:00 HOC 1 PJC 1 18077 5-0
C 18-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Smilde'94 1 18316 2-3
C 18-11-2018 14:00 Wedde 1 Gieterveen 1 18517 1-1
C 18-11-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Bareveld 1 19692 3-0
C 18-11-2018 14:00 Heiligerlee 1 SPW 1 19730 1-2
C 04-11-2018 14:00 SPW 1 Gasselternijveen 1 18394 1-6
C 04-11-2018 14:00 PJC 1 MOVV 1 18637 1-2
C 04-11-2018 14:00 Gieterveen 1 HOC 1 19276 1-3
C 04-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 FC Amboina 1 19475 2-1
C 04-11-2018 14:00 Sellingen 1 Westerwolde 1 19666 0-2
C 04-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Wedde 1 19490 0-3
C 04-11-2018 14:00 Bareveld 1 Heiligerlee 1 19709 4-2
C 28-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Sellingen 1 17926 1-0
C 28-10-2018 14:00 MOVV 1 S.V. Hoogersmilde 1 18180 2-0
C 28-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Gieterveen 1 18940 6-1
C 28-10-2018 14:00 HOC 1 Bareveld 1 19684 3-0
C 28-10-2018 14:00 PJC 1 Smilde'94 1 19731 4-3
C 28-10-2018 14:00 Westerwolde 1 SPW 1 19803 4-1
C 28-10-2018 14:00 Wedde 1 Gasselternijveen 1 19853 1-2
C 21-10-2018 14:00 Sellingen 1 PJC 1 18110 6-0
C 21-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Wedde 1 18254 0-1
C 21-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Heiligerlee 1 18577 0-0
C 21-10-2018 14:00 Smilde'94 1 Westerwolde 1 18581 1-4
C 21-10-2018 14:00 SPW 1 HOC 1 19437 1-3
C 21-10-2018 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 19516 2-1
C 21-10-2018 14:00 Gieterveen 1 FC Amboina 1 19795 1-1
C 14-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Heiligerlee 1 17528 1-4
C 14-10-2018 14:00 Wedde 1 HOC 1 19549 3-2
C 14-10-2018 14:00 PJC 1 SPW 1 17922 0-0
C 14-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Gieterveen 1 19728 5-3
C 14-10-2018 14:00 Westerwolde 1 Bareveld 1 17843 1-0
C 14-10-2018 14:00 MOVV 1 Gasselternijveen 1 19929 1-0
C 14-10-2018 14:00 Sellingen 1 Smilde'94 1 19965 3-0
C 07-10-2018 14:00 Gieterveen 1 PJC 1 17575 2-2
C 07-10-2018 14:00 SPW 1 MOVV 1 17934 3-3
C 07-10-2018 14:00 Smilde'94 1 S.V. Hoogersmilde 1 18082 4-1
C 07-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Wedde 1 18855 1-2
C 07-10-2018 14:00 Bareveld 1 Sellingen 1 19784 0-5
C 07-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 FC Amboina 1 19770 3-1
C 07-10-2018 14:00 HOC 1 Westerwolde 1 17454 6-0
C 30-09-2018 14:00 FC Amboina 1 Bareveld 1 17880 0-2
C 30-09-2018 14:00 Wedde 1 SPW 1 18297 3-1
C 30-09-2018 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 18358 6-0
C 30-09-2018 14:00 Westerwolde 1 PJC 1 19323 2-2
C 30-09-2018 14:00 Gasselternijveen 1 HOC 1 17517 0-2
C 30-09-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Sellingen 1 20142 3-3
C 30-09-2018 14:00 Heiligerlee 1 Smilde'94 1 19406 0-2
C 23-09-2018 14:00 Bareveld 1 Wedde 1 19405 0-2
C 23-09-2018 14:00 SPW 1 FC Amboina 1 17399 5-2
C 23-09-2018 14:00 Sellingen 1 Gasselternijveen 1 17780 4-2
C 23-09-2018 14:00 HOC 1 Heiligerlee 1 18370 5-1
C 23-09-2018 14:00 Gieterveen 1 Westerwolde 1 19498 0-3
C 23-09-2018 14:00 PJC 1 S.V. Hoogersmilde 1 17832 0-2
C 23-09-2018 14:00 Smilde'94 1 MOVV 1 19704 4-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Siddeburen 1 3 3 0 0 9 24 0 24 0
2 MOVV 1 3 1 1 1 4 1 6 -5 0
3 WEO 1 3 1 0 2 3 2 12 -10 0
4 Harkstede 1 3 0 1 2 1 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HOC 1 15 14 0 1 42 76 13 63 0
2 Wedde 1 16 9 4 3 31 26 20 6 0
3 Westerwolde 1 17 9 3 5 30 34 29 5 0
4 Smilde'94 1 15 9 0 6 27 36 28 8 0
5 Gasselternijveen 1 16 8 3 5 27 37 26 11 0
6 Sellingen 1 16 7 4 5 25 37 23 14 0
7 S.V. Hoogersmilde 1 17 7 3 7 24 35 38 -3 0
8 MOVV 1 16 7 2 7 23 38 34 4 0
9 PJC 1 15 4 6 5 18 22 28 -6 0
10 Heiligerlee 1 16 4 4 8 16 34 43 -9 0
11 Gieterveen 1 16 4 4 8 16 21 44 -23 0
12 Bareveld 1 15 4 1 10 13 18 40 -22 0
13 FC Amboina 1 16 3 2 11 11 18 43 -25 0
14 SPW 1 16 2 4 10 10 26 49 -23 0

Training

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 12-08-18 10:00 - 12:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Powered by