Afdrukken
Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - MOVV 2

Zondag 17 maart 2019 

SELLINGEN 2- MOVV 2

VERTREK: 08:30 uur
Aanvang: 10:00 uur

Edwin Kuipers
Richard Schweertman
Patrick Kempinga
Thijs Post
Harold De Lange
Gio Kruize
Evert Boer
Arjan Van Erp
Marcel Engelage
Dennie van de velde
Rene Imminga
Rick Mulder
NN
NN



 

Teamleden

Spelers
Gio Kruize Keeper      
Evert Boer        
Giel Drenth        
Marcel Engelage        
Arjan van Erp        
Dynand Imminga        
RenĂ© Imminga        
Vincent Janssen        
Patrick Kempinga        
Gerwin Komdeur        
Harold de Lange        
Rick Mulder        
Richard Schweertman        
Twan Smit        
Ronald Struys        
Dennie van der Velde        
Nick Wiegman        
 
Overige teamleden
Harrie Boneschansker Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-03-2019 10:00 MOVV 2 Muntendam 5 68608 Sportpark v.v. MOVV Veld 2 (wedstrijdveld achter) Thuis 2 Gasten 4 09:15
C 07-04-2019 10:00 ASVB 3 MOVV 2 65178 Sportpark Blijham - - 09:15
C 05-05-2019 10:00 Musselkanaal 3 MOVV 2 65902 Sportpark Musselkanaal - - 09:15
C 12-05-2019 10:00 MOVV 2 Meeden 2 64303 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 19-05-2019 11:00 Westerwolde 2 MOVV 2 65779 Sportpark De Barlage - - 10:15
C 26-05-2019 vervallen MOVV 2 Drieborg 2 69239 Sportpark v.v. MOVV - - 00:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 10:00 MOVV 2 Muntendam 5
C 24-03-2019 11:00 Westerwolde 2 Musselkanaal 3
C 24-03-2019 10:00 Sellingen 2 Veelerveen 2
C 24-03-2019 10:00 Heiligerlee 2 ASVB 3
C 31-03-2019 10:00 Musselkanaal 3 Muntendam 5
C 31-03-2019 10:00 Meeden 2 Veelerveen 2
C 31-03-2019 10:00 ASVB 3 Veelerveen 2
C 31-03-2019 10:00 Sellingen 2 Heiligerlee 2
C 07-04-2019 11:00 Westerwolde 2 Meeden 2
C 07-04-2019 10:00 ASVB 3 MOVV 2
C 07-04-2019 10:00 Musselkanaal 3 Sellingen 2
C 07-04-2019 10:00 Muntendam 5 Heiligerlee 2
C 14-04-2019 10:00 Veelerveen 2 ASVB 3
C 14-04-2019 10:00 Meeden 2 Muntendam 5
C 14-04-2019 10:00 WVV 4 Musselkanaal 3
C 14-04-2019 10:00 Sellingen 2 Westerwolde 2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 17-03-2019 10:00 Sellingen 2 MOVV 2 H. (Hans) de Jong 64825 1 - 1
C 10-03-2019 10:00 MOVV 2 Veelerveen 2 J. (Jeroen) de Haan… (+1) 64310 0 - 3
C 03-03-2019 10:00 Meeden 2 MOVV 2 M (Marco) Hulshof 64472 3 - 2
C 17-02-2019 10:00 MOVV 2 WVV 4 H. (Harrie) Boneschansker 65044 6 - 1
C 10-02-2019 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 2 R (Robert) Teerds 66797 6 - 2
C 02-12-2018 10:00 MOVV 2 ASVB 3 J. (Jeroen) deHaan… (+1) 69285 3 - 2
C 25-11-2018 10:00 Muntendam 5 MOVV 2 P (Peter) Mik 65860 0 - 6
C 18-11-2018 10:00 MOVV 2 Sellingen 2 K. (Klaas) Drewel 64283 3 - 2
C 11-11-2018 10:00 Veelerveen 2 MOVV 2 H. (Harrie) Boneschansker 67747 2 - 1
C 28-10-2018 10:00 MOVV 2 Musselkanaal 3 Afgeschermd… (+1) 66959 3 - 6
C 14-10-2018 10:00 Drieborg 2 MOVV 2 E. (Elroy) Delger 65445 1 - 6
C 07-10-2018 10:00 MOVV 2 Westerwolde 2 J. (Jeroen) deHaan 68674 5 - 1
C 30-09-2018 11:00 WVV 4 MOVV 2 Afgeschermd 68844 2 - 1
C 23-09-2018 10:00 MOVV 2 Heiligerlee 2 J. (Jeroen) deHaan… (+1) 64539 4 - 1
B 16-09-2018 10:00 BNC 2 MOVV 2 Afgeschermd 8705 1 - 17
B 09-09-2018 10:00 MOVV 2 Drieborg 3 Afgeschermd 8703 4 - 1
B 02-09-2018 11:00 Heiligerlee 3 MOVV 2 K. (Koos) Post 8701 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 BNC 2 MOVV 2 8705 1-17
B 16-09-2018 11:00 Heiligerlee 3 Drieborg 3 8702 3-0
B 09-09-2018 10:00 BNC 2 Heiligerlee 3 8704 1-1
B 09-09-2018 10:00 MOVV 2 Drieborg 3 8703 4-1
B 02-09-2018 10:00 Drieborg 3 BNC 2 8706 4-0
B 02-09-2018 11:00 Heiligerlee 3 MOVV 2 8701 2-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 10:00 Sellingen 2 MOVV 2 64825 1-1
C 17-03-2019 10:00 Musselkanaal 3 Meeden 2 68574 4-0
C 17-03-2019 10:00 ASVB 3 Westerwolde 2 65989 0-0
C 17-03-2019 10:00 Veelerveen 2 WVV 4 65127 3-5
C 10-03-2019 10:00 WVV 4 ASVB 3 67443 0-0
C 10-03-2019 10:00 MOVV 2 Veelerveen 2 64310 0-3
C 10-03-2019 10:00 Muntendam 5 Musselkanaal 3 64368 0-10
C 10-03-2019 10:00 Heiligerlee 2 Sellingen 2 68113 0-0
C 03-03-2019 10:00 ASVB 3 WVV 4 64294 1-3
C 03-03-2019 10:00 Veelerveen 2 Heiligerlee 2 68520 2-4
C 03-03-2019 10:00 Meeden 2 MOVV 2 64472 3-2
C 24-02-2019 11:00 Westerwolde 2 Sellingen 2 65877 3-4
C 24-02-2019 10:00 Muntendam 5 Meeden 2 65528 1-0
C 24-02-2019 10:00 Musselkanaal 3 ASVB 3 68417 10-0
C 17-02-2019 10:00 MOVV 2 WVV 4 65044 6-1
C 17-02-2019 10:00 Muntendam 5 Westerwolde 2 68336 0-0
C 17-02-2019 10:00 ASVB 3 Meeden 2 66073 0-0
C 17-02-2019 10:00 Drieborg 2 Musselkanaal 3 66451 0-0
C 10-02-2019 10:00 Sellingen 2 ASVB 3 67302 0-0
C 10-02-2019 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 2 66797 6-2
C 10-02-2019 11:00 WVV 4 Muntendam 5 64985 0-0
C 10-02-2019 11:00 Westerwolde 2 Drieborg 2 64298 0-0
C 03-02-2019 10:00 Drieborg 2 ASVB 3 69418 0-0
C 23-12-2018 11:00 Westerwolde 2 WVV 4 68442 8-0
C 16-12-2018 10:00 Drieborg 2 Westerwolde 2 65398 0-0
C 13-12-2018 19:30 Meeden 2 Westerwolde 2 65130 2-1
C 09-12-2018 10:00 Drieborg 2 Heiligerlee 2 67489 0-0
C 09-12-2018 10:00 Musselkanaal 3 WVV 4 65417 7-0
C 02-12-2018 10:00 Heiligerlee 2 Muntendam 5 64843 6-0
C 02-12-2018 10:00 Veelerveen 2 Drieborg 2 66981 0-0
C 02-12-2018 10:00 MOVV 2 ASVB 3 69285 3-2
C 02-12-2018 10:00 Sellingen 2 Musselkanaal 3 67628 1-3
C 25-11-2018 10:00 Veelerveen 2 Sellingen 2 68186 1-1
C 25-11-2018 10:00 Muntendam 5 MOVV 2 65860 0-6
C 25-11-2018 10:00 Musselkanaal 3 Westerwolde 2 65324 7-0
C 25-11-2018 10:00 Drieborg 2 WVV 4 64895 3-1
C 25-11-2018 10:00 ASVB 3 Heiligerlee 2 65237 1-0
C 18-11-2018 11:00 Westerwolde 2 ASVB 3 65377 5-1
C 18-11-2018 10:00 Muntendam 5 Drieborg 2 68836 7-1
C 18-11-2018 10:00 WVV 4 Veelerveen 2 66208 2-1
C 18-11-2018 10:00 Meeden 2 Musselkanaal 3 64296 0-4
C 18-11-2018 10:00 MOVV 2 Sellingen 2 64283 3-2
C 11-11-2018 10:30 Drieborg 2 Meeden 2 65849 3-2
C 11-11-2018 10:00 Veelerveen 2 MOVV 2 67747 2-1
C 04-11-2018 10:00 Muntendam 5 Sellingen 2 65242 3-7
C 04-11-2018 10:00 Musselkanaal 3 Heiligerlee 2 66305 7-2
C 28-10-2018 10:00 Heiligerlee 2 Westerwolde 2 65129 4-1
C 28-10-2018 10:00 MOVV 2 Musselkanaal 3 66959 3-6
C 28-10-2018 10:00 Veelerveen 2 Muntendam 5 66983 2-2
C 28-10-2018 10:00 Sellingen 2 Drieborg 2 67163 6-1
C 28-10-2018 10:00 WVV 4 Meeden 2 67692 1-4
C 21-10-2018 10:00 ASVB 3 Muntendam 5 67266 3-0
C 21-10-2018 10:00 Heiligerlee 2 Meeden 2 69421 1-0
C 14-10-2018 10:00 Drieborg 2 MOVV 2 65445 1-6
C 14-10-2018 10:00 Meeden 2 Sellingen 2 66644 1-2
C 14-10-2018 11:00 Westerwolde 2 Veelerveen 2 67114 4-0
C 14-10-2018 10:00 WVV 4 Heiligerlee 2 68103 2-4
C 07-10-2018 10:00 MOVV 2 Westerwolde 2 68674 5-1
C 07-10-2018 10:00 Sellingen 2 WVV 4 66753 5-0
C 07-10-2018 10:00 Veelerveen 2 Musselkanaal 3 66121 0-11
C 30-09-2018 10:15 Musselkanaal 3 Drieborg 2 64772 9-1
C 30-09-2018 10:00 Meeden 2 ASVB 3 66370 2-4
C 30-09-2018 09:00 Heiligerlee 2 Veelerveen 2 66571 2-1
C 30-09-2018 11:00 Westerwolde 2 Muntendam 5 68324 5-1
C 30-09-2018 11:00 WVV 4 MOVV 2 68844 2-1
C 23-09-2018 10:00 Veelerveen 2 Meeden 2 64687 1-0
C 23-09-2018 10:00 MOVV 2 Heiligerlee 2 64539 4-1
C 23-09-2018 10:00 Muntendam 5 WVV 4 69229 3-2
C 23-09-2018 10:00 ASVB 3 Sellingen 2 64531 4-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heiligerlee 3 3 2 1 0 7 6 2 4 0
2 MOVV 2 3 2 0 1 6 22 4 18 0
3 Drieborg 3 3 1 0 2 3 5 7 -2 0
4 BNC 2 3 0 1 2 1 2 22 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Musselkanaal 3 10 10 0 0 30 69 6 63 0
2 Heiligerlee 2 10 7 0 3 21 30 20 10 0
3 MOVV 2 13 6 1 6 19 37 30 7 0
4 Sellingen 2 9 5 2 2 17 28 19 9 0
5 Westerwolde 2 9 4 0 5 12 28 24 4 0
6 WVV 4 11 4 0 7 12 18 43 -25 0
7 Veelerveen 2 11 3 2 6 11 16 32 -16 0
8 ASVB 3 8 3 0 5 9 16 28 -12 0
9 Meeden 2 10 3 0 7 9 12 21 -9 0
10 Muntendam 5 9 2 1 6 7 10 41 -31 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Powered by