0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - MOVV 2
Zondag 2 JUNI
ASVB 3- MOVV 2
Vertrek : 9:00
Aanvang : 10:00
selectie:
Arjan van Erp
Werner Boven
Evert Boer
Rick Mulder
Thijs Post
Richard Sweertman
Rene Imminga
Patrick Kempinga
Ronald Struijs
Edwin Kuipers
Gillian Drent
NN
NN
NN
ASVB 3- MOVV 2
Vertrek : 9:00
Aanvang : 10:00
selectie:
Arjan van Erp
Werner Boven
Evert Boer
Rick Mulder
Thijs Post
Richard Sweertman
Rene Imminga
Patrick Kempinga
Ronald Struijs
Edwin Kuipers
Gillian Drent
NN
NN
NN
Teamleden
Spelers | |||||||
Gio Kruize | Keeper | ||||||
Giel Drenth | |||||||
Marcel Engelage | |||||||
Arjan van Erp | |||||||
Dynand Imminga | |||||||
René Imminga | |||||||
Vincent Janssen | |||||||
Patrick Kempinga | |||||||
Harold de Lange | |||||||
Rick Mulder | |||||||
Richard Schweertman | |||||||
Twan Smit | |||||||
Ronald Struys | |||||||
Dennie van der Velde | |||||||
Nick Wiegman | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Harrie Boneschansker | Leider |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-06-2019 19:30 | Heiligerlee 2 | WVV 4 | 69040 | 0-5 | ||
C | 02-06-2019 10:00 | Meeden 2 | Heiligerlee 2 | 64403 | 1-3 | ||
C | 02-06-2019 10:00 | ASVB 3 | MOVV 2 | 65178 | 1-0 | ||
C | 29-05-2019 19:30 | Sellingen 2 | ASVB 3 | 67302 | 6-3 | ||
C | 28-05-2019 19:30 | Heiligerlee 2 | Musselkanaal 3 | 68462 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Veelerveen 2 | Westerwolde 2 | 64264 | 2-1 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Sellingen 2 | Meeden 2 | 69428 | 5-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | ASVB 3 | Musselkanaal 3 | 68196 | 2-1 | ||
C | 23-05-2019 19:15 | Musselkanaal 3 | Muntendam 5 | 66257 | 7-0 | ||
C | 23-05-2019 19:00 | ASVB 3 | Westerwolde 2 | 65989 | 3-4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Muntendam 5 | ASVB 3 | 66618 | 2-0 | ||
C | 19-05-2019 11:00 | Westerwolde 2 | MOVV 2 | 65779 | 3-4 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | WVV 4 | Sellingen 2 | 65052 | 2-0 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Musselkanaal 3 | Veelerveen 2 | 66873 | 5-0 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | Westerwolde 2 | Meeden 2 | 120023 | 2-4 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | MOVV 2 | Meeden 2 | 64303 | 2-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Sellingen 2 | Muntendam 5 | 64995 | 6-4 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | WVV 4 | Westerwolde 2 | 64491 | 2-2 | ||
C | 09-05-2019 19:00 | ASVB 3 | Meeden 2 | 66073 | 2-5 | ||
C | 09-05-2019 19:30 | Muntendam 5 | Heiligerlee 2 | 65481 | 0-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Musselkanaal 3 | MOVV 2 | 65902 | 9-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Meeden 2 | WVV 4 | 65770 | 5-4 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Muntendam 5 | Veelerveen 2 | 66221 | 1-3 | ||
C | 05-05-2019 11:00 | Westerwolde 2 | Heiligerlee 2 | 64629 | 2-3 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Muntendam 5 | Westerwolde 2 | 68336 | 6-1 | ||
C | 25-04-2019 20:00 | WVV 4 | ASVB 3 | 67443 | 5-1 | ||
C | 21-04-2019 10:00 | Heiligerlee 2 | Sellingen 2 | 68113 | 5-4 | ||
C | 21-04-2019 10:00 | WVV 4 | Muntendam 5 | 64985 | 4-2 | ||
C | 21-04-2019 10:00 | Meeden 2 | Veelerveen 2 | 66086 | 1-2 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | WVV 4 | Musselkanaal 3 | 66639 | 0-2 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Sellingen 2 | Westerwolde 2 | 68190 | 8-1 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Veelerveen 2 | ASVB 3 | 66484 | 4-0 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Meeden 2 | Muntendam 5 | 67451 | 4-4 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Musselkanaal 3 | Sellingen 2 | 65660 | 9-0 | ||
C | 07-04-2019 11:00 | Westerwolde 2 | Meeden 2 | 68867 | 0-0 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | ASVB 3 | Veelerveen 2 | 65491 | 3-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Sellingen 2 | Heiligerlee 2 | 66438 | 5-0 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Heiligerlee 2 | ASVB 3 | 66556 | 2-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Sellingen 2 | Veelerveen 2 | 67788 | 4-0 | ||
C | 24-03-2019 11:00 | Westerwolde 2 | Musselkanaal 3 | 67429 | 1-5 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | MOVV 2 | Muntendam 5 | 68608 | 4-0 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Musselkanaal 3 | Meeden 2 | 68574 | 4-0 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Sellingen 2 | MOVV 2 | 64825 | 1-1 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Veelerveen 2 | WVV 4 | 65127 | 3-5 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | Muntendam 5 | Musselkanaal 3 | 64368 | 0-10 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | MOVV 2 | Veelerveen 2 | 64310 | 0-3 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | Meeden 2 | MOVV 2 | 64472 | 3-2 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | ASVB 3 | WVV 4 | 64294 | 1-3 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | Veelerveen 2 | Heiligerlee 2 | 68520 | 2-4 | ||
C | 24-02-2019 11:00 | Westerwolde 2 | Sellingen 2 | 65877 | 3-4 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Musselkanaal 3 | ASVB 3 | 68417 | 10-0 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Muntendam 5 | Meeden 2 | 65528 | 1-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Drieborg 2 | Musselkanaal 3 | 66451 | 0-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | MOVV 2 | WVV 4 | 65044 | 6-1 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Heiligerlee 2 | MOVV 2 | 66797 | 6-2 | ||
C | 10-02-2019 11:00 | Westerwolde 2 | Drieborg 2 | 64298 | 0-0 | ||
C | 03-02-2019 10:00 | Drieborg 2 | ASVB 3 | 69418 | 0-0 | ||
C | 23-12-2018 11:00 | Westerwolde 2 | WVV 4 | 68442 | 8-0 | ||
C | 16-12-2018 10:00 | Drieborg 2 | Westerwolde 2 | 65398 | 0-0 | ||
C | 13-12-2018 19:30 | Meeden 2 | Westerwolde 2 | 65130 | 2-1 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Musselkanaal 3 | WVV 4 | 65417 | 7-0 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Drieborg 2 | Heiligerlee 2 | 67489 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Veelerveen 2 | Drieborg 2 | 66981 | 0-0 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Sellingen 2 | Musselkanaal 3 | 67628 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | MOVV 2 | ASVB 3 | 69285 | 3-2 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Heiligerlee 2 | Muntendam 5 | 64843 | 6-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | ASVB 3 | Heiligerlee 2 | 65237 | 1-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Drieborg 2 | WVV 4 | 64895 | 3-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Musselkanaal 3 | Westerwolde 2 | 65324 | 7-0 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Muntendam 5 | MOVV 2 | 65860 | 0-6 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Veelerveen 2 | Sellingen 2 | 68186 | 1-1 | ||
C | 18-11-2018 11:00 | Westerwolde 2 | ASVB 3 | 65377 | 5-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Muntendam 5 | Drieborg 2 | 68836 | 7-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | WVV 4 | Veelerveen 2 | 66208 | 2-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Meeden 2 | Musselkanaal 3 | 64296 | 0-4 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | MOVV 2 | Sellingen 2 | 64283 | 3-2 | ||
C | 11-11-2018 10:30 | Drieborg 2 | Meeden 2 | 65849 | 3-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Veelerveen 2 | MOVV 2 | 67747 | 2-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Musselkanaal 3 | Heiligerlee 2 | 66305 | 7-2 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Muntendam 5 | Sellingen 2 | 65242 | 3-7 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | WVV 4 | Meeden 2 | 67692 | 1-4 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Heiligerlee 2 | Westerwolde 2 | 65129 | 4-1 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | MOVV 2 | Musselkanaal 3 | 66959 | 3-6 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Veelerveen 2 | Muntendam 5 | 66983 | 2-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Sellingen 2 | Drieborg 2 | 67163 | 6-1 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | ASVB 3 | Muntendam 5 | 67266 | 3-0 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | Heiligerlee 2 | Meeden 2 | 69421 | 1-0 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Drieborg 2 | MOVV 2 | 65445 | 1-6 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Meeden 2 | Sellingen 2 | 66644 | 1-2 | ||
C | 14-10-2018 11:00 | Westerwolde 2 | Veelerveen 2 | 67114 | 4-0 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | WVV 4 | Heiligerlee 2 | 68103 | 2-4 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Sellingen 2 | WVV 4 | 66753 | 5-0 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Veelerveen 2 | Musselkanaal 3 | 66121 | 0-11 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | MOVV 2 | Westerwolde 2 | 68674 | 5-1 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Meeden 2 | ASVB 3 | 66370 | 2-4 | ||
C | 30-09-2018 10:15 | Musselkanaal 3 | Drieborg 2 | 64772 | 9-1 | ||
C | 30-09-2018 09:00 | Heiligerlee 2 | Veelerveen 2 | 66571 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | WVV 4 | MOVV 2 | 68844 | 2-1 | ||
C | 30-09-2018 11:00 | Westerwolde 2 | Muntendam 5 | 68324 | 5-1 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Veelerveen 2 | Meeden 2 | 64687 | 1-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | MOVV 2 | Heiligerlee 2 | 64539 | 4-1 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Muntendam 5 | WVV 4 | 69229 | 3-2 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | ASVB 3 | Sellingen 2 | 64531 | 4-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 10:00 | BNC 2 | MOVV 2 | 8705 | 1-17 | ||
B | 16-09-2018 11:00 | Heiligerlee 3 | Drieborg 3 | 8702 | 3-0 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | BNC 2 | Heiligerlee 3 | 8704 | 1-1 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | MOVV 2 | Drieborg 3 | 8703 | 4-1 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | Drieborg 3 | BNC 2 | 8706 | 4-0 | ||
B | 02-09-2018 11:00 | Heiligerlee 3 | MOVV 2 | 8701 | 2-1 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Actief 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Annen 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Blauw Geel'15 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Eext 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Froombosch 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Groen Geel 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Kielwindeweer 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Kwiek 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | MOVV 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Meeden 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Pekelder Boys 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Thuis 2 | Team training | najaarsperiode | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|