0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - MOVV 3
Zondag 02 juni
Thuis : MOVV 3 - asvb 4
Aanwezig : 09.15uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
Iedereen aanwezig met het oog op de afsluiting van het seizoen
Thuis : MOVV 3 - asvb 4
Aanwezig : 09.15uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
Iedereen aanwezig met het oog op de afsluiting van het seizoen
Teamleden
Spelers | |||||||
Stefan Ahlers | Keeper | ||||||
Adriaan Brinkema | |||||||
Madhava Bulten | |||||||
Hans van Erp | |||||||
Werner Hansen | |||||||
Wubbo Hesseling | |||||||
Niels Landman | |||||||
Gerhard Offringa | |||||||
Dick Schweertman | |||||||
Ralf Tolk | |||||||
Niels de Wal | |||||||
Jaap van der West |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 09-06-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | Alteveer 3 | 69460 | 5-0 | ||
C | 02-06-2019 10:00 | MOVV 3 | ASVB 4 | 67858 | 5-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Wedde 3 | WVV 5 | 67248 | 2-5 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Alteveer 3 | Pekelder Boys 3 | 67726 | 3-3 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Drieborg 3 | ASVB 4 | 66990 | 2-0 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | MOVV 3 | 67938 | 7-2 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | PJC 3 | BNC 3 | 64820 | 0-3 | ||
C | 26-05-2019 10:00 | Bellingwolde 4 | Heiligerlee 4 | 65253 | 1-1 | ||
C | 23-05-2019 19:30 | BNC 3 | Bellingwolde 4 | 65306 | 2-5 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | Pekelder Boys 3 | Veendam 1894 4 | 67343 | 5-6 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | WVV 5 | Drieborg 3 | 66428 | 5-2 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | MOVV 3 | PJC 3 | 64554 | 10-2 | ||
C | 19-05-2019 10:00 | ASVB 4 | Wedde 3 | 66224 | 1-4 | ||
C | 16-05-2019 19:30 | BNC 3 | Alteveer 3 | 66621 | 7-5 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | ASVB 4 | Heiligerlee 4 | 65694 | 4-2 | ||
C | 16-05-2019 19:00 | Pekelder Boys 3 | PJC 3 | 68884 | 1-6 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | Heiligerlee 4 | 66186 | 0-0 | ||
C | 12-05-2019 09:00 | Bellingwolde 4 | ASVB 4 | 64890 | 1-1 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | WVV 5 | BNC 3 | 68738 | 5-2 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Wedde 3 | MOVV 3 | 65073 | 2-7 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | PJC 3 | Alteveer 3 | 67894 | 4-4 | ||
C | 12-05-2019 10:00 | Drieborg 3 | Pekelder Boys 3 | 68612 | 2-3 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | ASVB 4 | WVV 5 | 68472 | 2-7 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | MOVV 3 | Bellingwolde 4 | 64446 | 6-0 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | BNC 3 | Wedde 3 | 64515 | 1-2 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Alteveer 3 | Veendam 1894 4 | 65168 | 4-7 | ||
C | 05-05-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | Drieborg 3 | 65265 | 3-2 | ||
C | 02-05-2019 19:00 | PJC 3 | WVV 5 | 65811 | 0-2 | ||
C | 02-05-2019 19:00 | Alteveer 3 | Wedde 3 | 69442 | 1-4 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Pekelder Boys 3 | MOVV 3 | 67041 | 2-7 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | WVV 5 | Alteveer 3 | 66380 | 3-0 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | ASVB 4 | 68997 | 9-1 | ||
C | 28-04-2019 10:00 | PJC 3 | Veendam 1894 4 | 66855 | 5-2 | ||
C | 18-04-2019 19:30 | Bellingwolde 4 | Alteveer 3 | 69201 | 5-2 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | WVV 5 | MOVV 3 | 66294 | 2-2 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | ASVB 4 | Pekelder Boys 3 | 67954 | 2-1 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Drieborg 3 | BNC 3 | 68980 | 1-6 | ||
C | 14-04-2019 10:00 | Wedde 3 | Heiligerlee 4 | 69302 | 1-2 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Pekelder Boys 3 | Wedde 3 | 67460 | 4-4 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | BNC 3 | ASVB 4 | 69222 | 4-7 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | PJC 3 | 69209 | 5-0 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | MOVV 3 | Drieborg 3 | 66439 | 6-1 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Alteveer 3 | WVV 5 | 65206 | 3-4 | ||
C | 07-04-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | Bellingwolde 4 | 68975 | 2-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | BNC 3 | 65879 | 5-2 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | MOVV 3 | Alteveer 3 | 67446 | 3-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Bellingwolde 4 | PJC 3 | 68979 | 1-1 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Wedde 3 | Drieborg 3 | 64241 | 5-0 | ||
C | 31-03-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | WVV 5 | 68933 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 09:00 | Bellingwolde 4 | Pekelder Boys 3 | 64511 | 0-5 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | WVV 5 | Heiligerlee 4 | 64331 | 5-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Wedde 3 | Veendam 1894 4 | 67649 | 1-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | Drieborg 3 | PJC 3 | 66763 | 3-1 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | BNC 3 | MOVV 3 | 68634 | 3-6 | ||
C | 24-03-2019 10:00 | ASVB 4 | Alteveer 3 | 67930 | 3-0 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Drieborg 3 | Bellingwolde 4 | 65876 | 1-3 | ||
C | 17-03-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | Pekelder Boys 3 | 68214 | 3-1 | ||
C | 10-03-2019 10:00 | WVV 5 | Veendam 1894 4 | 64757 | 2-2 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | Pekelder Boys 3 | BNC 3 | 64209 | 7-3 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | PJC 3 | 65505 | 2-0 | ||
C | 03-03-2019 10:00 | Alteveer 3 | Bellingwolde 4 | 64359 | 3-5 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Wedde 3 | Bellingwolde 4 | 65330 | 0-1 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | ASVB 4 | MOVV 3 | 67059 | 2-6 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | BNC 3 | Drieborg 3 | 64545 | 2-2 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Alteveer 3 | PJC 3 | 65593 | 0-4 | ||
C | 24-02-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | Veendam 1894 4 | 67351 | 3-0 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | PJC 3 | Wedde 3 | 68736 | 4-1 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Bellingwolde 4 | WVV 5 | 64424 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Veendam 1894 4 | ASVB 4 | 68752 | 1-3 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Alteveer 3 | Drieborg 3 | 67919 | 3-2 | ||
C | 17-02-2019 10:00 | Heiligerlee 4 | MOVV 3 | 66310 | 1-4 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | ASVB 4 | PJC 3 | 66114 | 1-6 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | BNC 3 | Heiligerlee 4 | 66185 | 2-4 | ||
C | 10-02-2019 09:00 | WVV 5 | Pekelder Boys 3 | 67718 | 5-0 | ||
C | 10-02-2019 10:00 | Drieborg 3 | Veendam 1894 4 | 69020 | 1-4 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | MOVV 3 | WVV 5 | 68821 | 3-2 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Heiligerlee 4 | Wedde 3 | 67297 | 7-3 | ||
C | 09-12-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | ASVB 4 | 66119 | 8-1 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Drieborg 3 | MOVV 3 | 67672 | 1-3 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Wedde 3 | Pekelder Boys 3 | 65868 | 1-4 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | Bellingwolde 4 | Veendam 1894 4 | 68642 | 2-3 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | PJC 3 | Heiligerlee 4 | 64394 | 2-4 | ||
C | 02-12-2018 10:00 | ASVB 4 | BNC 3 | 68099 | 3-5 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Alteveer 3 | ASVB 4 | 68927 | 1-4 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | MOVV 3 | BNC 3 | 65297 | 9-3 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | Bellingwolde 4 | 67636 | 3-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | Veendam 1894 4 | Wedde 3 | 66787 | 2-1 | ||
C | 25-11-2018 10:00 | PJC 3 | Drieborg 3 | 67949 | 3-2 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | Heiligerlee 4 | 65275 | 6-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | BNC 3 | Veendam 1894 4 | 67032 | 1-0 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | WVV 5 | PJC 3 | 68776 | 10-2 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Wedde 3 | Alteveer 3 | 67766 | 7-1 | ||
C | 18-11-2018 10:00 | Bellingwolde 4 | Drieborg 3 | 65615 | 3-2 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | MOVV 3 | Pekelder Boys 3 | 64408 | 9-3 | ||
C | 11-11-2018 09:30 | Drieborg 3 | Wedde 3 | 68986 | 0-9 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | PJC 3 | Bellingwolde 4 | 67529 | 3-5 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Alteveer 3 | BNC 3 | 68101 | 5-0 | ||
C | 11-11-2018 10:00 | Veendam 1894 4 | WVV 5 | 69355 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | Drieborg 3 | 64957 | 4-0 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | BNC 3 | WVV 5 | 65619 | 2-5 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | ASVB 4 | Bellingwolde 4 | 65846 | 1-1 | ||
C | 04-11-2018 10:00 | MOVV 3 | Wedde 3 | 66099 | 3-7 | ||
C | 28-10-2018 09:00 | Bellingwolde 4 | MOVV 3 | 68146 | 0-8 | ||
C | 28-10-2018 09:30 | Veendam 1894 4 | Alteveer 3 | 64563 | 3-4 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | WVV 5 | ASVB 4 | 64725 | 1-3 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Wedde 3 | BNC 3 | 65517 | 5-0 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | Drieborg 3 | Heiligerlee 4 | 66040 | 1-2 | ||
C | 28-10-2018 10:00 | PJC 3 | Pekelder Boys 3 | 68319 | 2-4 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | Alteveer 3 | Heiligerlee 4 | 65834 | 2-3 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | PJC 3 | MOVV 3 | 68625 | 1-9 | ||
C | 21-10-2018 10:00 | WVV 5 | Bellingwolde 4 | 67182 | 9-2 | ||
C | 14-10-2018 09:00 | Heiligerlee 4 | Bellingwolde 4 | 64864 | 0-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | ASVB 4 | Drieborg 3 | 67076 | 1-1 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | WVV 5 | Wedde 3 | 66001 | 5-3 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | BNC 3 | PJC 3 | 69124 | 0-5 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | MOVV 3 | Veendam 1894 4 | 67407 | 5-0 | ||
C | 14-10-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | Alteveer 3 | 64913 | 3-1 | ||
C | 07-10-2018 09:00 | Bellingwolde 4 | BNC 3 | 69333 | 3-6 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Veendam 1894 4 | Pekelder Boys 3 | 64412 | 1-0 | ||
C | 07-10-2018 10:00 | Drieborg 3 | WVV 5 | 65043 | 5-7 | ||
C | 07-10-2018 11:45 | Wedde 3 | ASVB 4 | 65663 | 1-2 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Drieborg 3 | Alteveer 3 | 64381 | 1-0 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | ASVB 4 | Veendam 1894 4 | 65808 | 1-3 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | BNC 3 | Pekelder Boys 3 | 68126 | 1-4 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | MOVV 3 | Heiligerlee 4 | 68572 | 6-4 | ||
C | 30-09-2018 10:00 | Wedde 3 | PJC 3 | 68527 | 2-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Alteveer 3 | MOVV 3 | 64639 | 1-11 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Veendam 1894 4 | Drieborg 3 | 65992 | 1-1 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Pekelder Boys 3 | WVV 5 | 68402 | 1-2 | ||
C | 23-09-2018 09:00 | Heiligerlee 4 | BNC 3 | 68463 | 10-0 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | PJC 3 | ASVB 4 | 64770 | 1-4 | ||
C | 23-09-2018 10:00 | Bellingwolde 4 | Wedde 3 | 67435 | 3-4 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 16-09-2018 09:00 | WVV 5 | MOVV 3 | 8898 | 0-0 | ||
B | 16-09-2018 10:00 | Noordster 3 | Heiligerlee 2 | 8900 | 0-0 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Heiligerlee 2 | MOVV 3 | 8896 | 0-0 | ||
B | 09-09-2018 10:00 | Noordster 3 | WVV 5 | 8901 | 0-0 | ||
B | 02-09-2018 10:00 | MOVV 3 | Noordster 3 | 8899 | 0-0 | ||
B | 02-09-2018 09:00 | WVV 5 | Heiligerlee 2 | 8897 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ASVB 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bellingwolde 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Borger 2 zo. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Heiligerlee 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Hoogezand 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | MOVV 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Nieuw Buinen 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Noordster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Sellingen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Westerwolde 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | ZNC 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heiligerlee 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | MOVV 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Noordster 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | WVV 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Thuis 2 | Team training | najaarsperiode | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|