Afdrukken
Onder 19 beker 1e ronde

Junioren - MOVV JO19-1

Boven: Koos Imminga, Jeroen Reininga, Rick Mulder, Gilian Drenth, Martijn Hansen, Roy Wiegman, Raymond Imminga, Joke Smit

Onder: Dynand Imminga, Nick Wiegman, Jeffrey Drenth, Mark Glaus, Twan Smit, Giovanni Kruize, Abdul Ibrahim

 

Teamleden

Spelers
Mark Glaus Keeper      
Jeffrey Drenth        
Giel Drenth        
Martijn Hansen        
Abdul Ibrahim        
Dynand Imminga        
Raymond Imminga        
Gio Kruize        
Rick Mulder        
Jeroen Reininga        
Twan Smit        
Nick Wiegman        
Roy Wiegman        
 
Overige teamleden
Koos Imminga Trainer
Joke Smit Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 20-10-2018 09:00 SJO Feanstars JO19-2 ST Donkerbroek/Makkinga JO19-1
B 20-10-2018 12:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-5 d' Olde Veste'54 JO19-5
B 20-10-2018 12:30 SVBO JO19-2 SJO SWB JO19-1
B 20-10-2018 12:30 SJO NKvvProtos JO19-1Gd VV Sleen JO19-1
B 20-10-2018 12:30 Be Quick 1887 JO19-5 ZNC JO19-1
B 20-10-2018 13:00 d' Olde Veste'54 JO19-4 Oudehaske JO19-1
B 20-10-2018 13:00 MOVV JO19-1 SJO Pekela 2000 JO19-1
B 20-10-2018 14:00 Bakkeveen JO19-1 FC Assen JO19-2
B 20-10-2018 14:30 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 Giethoorn JO19-1
B 20-10-2018 12:15 QVC JO19-1 Oeverzwaluwen JO19-1
B 20-10-2018 12:00 Black Boys JO19-1 Balk JO19-2
B 20-10-2018 09:00 Anjum JO19-1 Drachtster Boys JO19-2
B 20-10-2018 10:30 Onstwedder Boys JO19-1 SJO 't Hogeland JO19-1
B 20-10-2018 10:30 VV Opende JO19-1 Noordwolde JO19-1
B 20-10-2018 10:30 FC Birdaard JO19-1 Harkema Opeinde JO19-1
B 20-10-2018 10:45 Fit Boys JO19-1 SJO Amicitia-BG-ON JO19-2
B 20-10-2018 11:00 ST Eastermar/Suameer JO19-1 Be Quick D JO19-2
B 20-10-2018 11:00 Nagele JO19-1 SJO Ens/Kraggenburg JO19-1
B 20-10-2018 12:00 DZOH JO19-3 Valthermond JO19-2
B 20-10-2018 15:00 FC Zuidlaren JO19-2 Haren JO19-1
B 31-10-2018 20:00 Zwartemeerse Boys JO19-1 SJO JVZ JO19-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 14:00 Muntendam JO19-1 SGV JO19-1G
C 20-10-2018 14:00 Hoogezand JO19-2 SJO ASVB/Wedde JO19-1
C 27-10-2018 14:30 ZNC JO19-1 SJO ASVB/Wedde JO19-1
C 27-10-2018 14:00 BATO JO19-1 Hoogezand JO19-2
C 27-10-2018 12:30 Veendam 1894 JO19-2 HSC JO19-1
C 27-10-2018 12:30 VVS JO19-1 Muntendam JO19-1
C 27-10-2018 12:00 Wildervank JO19-2 SGV JO19-1G
C 27-10-2018 10:30 Onstwedder Boys JO19-1 MOVV JO19-1
C 03-11-2018 14:30 HSC JO19-1 VVS JO19-1
C 03-11-2018 14:30 SGV JO19-1G ZNC JO19-1
C 03-11-2018 14:00 Muntendam JO19-1 Onstwedder Boys JO19-1
C 03-11-2018 14:00 SJO ASVB/Wedde JO19-1 BATO JO19-1
C 03-11-2018 13:15 Hoogezand JO19-2 Wildervank JO19-2
C 03-11-2018 13:00 MOVV JO19-1 Veendam 1894 JO19-2
C 10-11-2018 12:00 Wildervank JO19-2 Onstwedder Boys JO19-1
C 10-11-2018 14:00 BATO JO19-1 VVS JO19-1
C 10-11-2018 14:00 SJO ASVB/Wedde JO19-1 MOVV JO19-1
C 10-11-2018 14:00 Muntendam JO19-1 Hoogezand JO19-2
C 10-11-2018 14:30 ZNC JO19-1 Veendam 1894 JO19-2
C 10-11-2018 14:30 SGV JO19-1G HSC JO19-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
C 13-10-2018 13:00 MOVV JO19-1 BATO JO19-1 S. (Koos) Imminga… (+1) 38244 3 - 6
C 06-10-2018 12:30 VVS JO19-1 MOVV JO19-1 Afgeschermd 52014 3 - 3
C 29-09-2018 15:00 MOVV JO19-1 Hoogezand JO19-2 K. (Kevin) deBoer… (+1) 58332 12 - 0
C 22-09-2018 14:30 SGV JO19-1G MOVV JO19-1 HN (Herman) Schoenmaker 28022 0 - 9
B 15-09-2018 13:00 MOVV JO19-1 BATO JO19-1 W.F. (Wim) Honings… (+1) 6278 3 - 2
B 08-09-2018 13:00 MOVV JO19-1 VVS JO19-1 Afgeschermd… (+1) 6277 2 - 2
B 01-09-2018 vervallen WVV JO19-2 MOVV JO19-1 6281
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 12:30 VVS JO19-1 WVV JO19-2 6279 0-0
B 15-09-2018 13:00 MOVV JO19-1 BATO JO19-1 6278 3-2
B 13-09-2018 18:30 VVS JO19-1 BATO JO19-1 6280 0-3
B 08-09-2018 13:00 MOVV JO19-1 VVS JO19-1 6277 2-2
B 08-09-2018 14:00 BATO JO19-1 WVV JO19-2 6282 0-0
B 01-09-2018 14:30 WVV JO19-2 MOVV JO19-1 6281 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2018 14:00 HSC JO19-1 Wildervank JO19-2 26476 0-0
C 13-10-2018 14:30 SGV JO19-1G VVS JO19-1 46289 0-0
C 13-10-2018 14:00 Muntendam JO19-1 ZNC JO19-1 29588 1-3
C 13-10-2018 13:00 MOVV JO19-1 BATO JO19-1 38244 3-6
C 13-10-2018 12:30 Veendam 1894 JO19-2 Onstwedder Boys JO19-1 26535 2-6
C 06-10-2018 12:00 Wildervank JO19-2 Veendam 1894 JO19-2 47493 2-1
C 06-10-2018 12:30 VVS JO19-1 MOVV JO19-1 52014 3-3
C 06-10-2018 14:00 SJO ASVB/Wedde JO19-1 SGV JO19-1G 35225 3-1
C 06-10-2018 14:00 BATO JO19-1 Muntendam JO19-1 46452 7-7
C 06-10-2018 14:30 ZNC JO19-1 Hoogezand JO19-2 42323 3-1
C 06-10-2018 11:20 Onstwedder Boys JO19-1 HSC JO19-1 35249 0-5
C 29-09-2018 14:30 HSC JO19-1 ZNC JO19-1 55408 4-3
C 29-09-2018 15:00 MOVV JO19-1 Hoogezand JO19-2 58332 12-0
C 29-09-2018 12:30 Veendam 1894 JO19-2 VVS JO19-1 43917 1-4
C 29-09-2018 12:00 Wildervank JO19-2 SJO ASVB/Wedde JO19-1 29141 2-5
C 29-09-2018 10:30 Onstwedder Boys JO19-1 BATO JO19-1 41920 1-6
C 22-09-2018 13:00 Hoogezand JO19-2 Veendam 1894 JO19-2 32412 2-1
C 22-09-2018 14:00 SJO ASVB/Wedde JO19-1 Muntendam JO19-1 55152 3-3
C 22-09-2018 14:30 BATO JO19-1 HSC JO19-1 29512 3-2
C 22-09-2018 14:30 SGV JO19-1G MOVV JO19-1 28022 0-9
C 22-09-2018 14:30 ZNC JO19-1 Wildervank JO19-2 39765 5-1
C 22-09-2018 12:30 VVS JO19-1 Onstwedder Boys JO19-1 46689 2-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Anjum JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Assen JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bakkeveen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Balk JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Be Quick D JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Be Quick 1887 JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 FC Birdaard JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Black Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST Donkerbroek/Makkinga JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Drachtster Boys JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 DZOH JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 ST Eastermar/Suameer JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Fit Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Giethoorn JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Haren JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Harkema Opeinde JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 ST FC Meppel/Alcides JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 ST FC Meppel/Alcides JO19-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 MOVV JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Nagele JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Noordwolde JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 d' Olde Veste'54 JO19-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 d' Olde Veste'54 JO19-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Onstwedder Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 VV Opende JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Oudehaske JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 QVC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 SJO Feanstars JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 SJO JVZ JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 SJO NKvvProtos JO19-1Gd 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SJO Pekela 2000 JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 SJO SWB JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 SJO Amicitia-BG-ON JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 SJO Ens/Kraggenburg JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 SJO 't Hogeland JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 VV Sleen JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 SVBO JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Valthermond JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 ZNC JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 FC Zuidlaren JO19-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Zwartemeerse Boys JO19-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BATO JO19-1 4 3 1 0 10 22 13 9 0
2 ZNC JO19-1 4 3 0 1 9 14 7 7 0
3 SJO ASVB/Wedde JO19-1 3 2 1 0 7 11 6 5 0
4 MOVV JO19-1 4 2 1 1 7 27 9 18 0
5 HSC JO19-1 3 2 0 1 6 11 6 5 0
6 Onstwedder Boys JO19-1 4 2 0 2 6 10 15 -5 0
7 VVS JO19-1 3 1 1 1 4 9 7 2 0
8 Wildervank JO19-2 3 1 0 2 3 5 11 -6 0
9 Hoogezand JO19-2 3 1 0 2 3 3 16 -13 0
10 Muntendam JO19-1 3 0 2 1 2 11 13 -2 0
11 SGV JO19-1G 2 0 0 2 0 1 12 -11 0
12 Veendam 1894 JO19-2 4 0 0 4 0 5 14 -9 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 04-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 11-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 18-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 25-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 02-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 09-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 16-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 23-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 30-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 06-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 13-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 20-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 27-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 04-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 11-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
di 18-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
donderdag 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 30-08-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 06-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 13-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 20-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 27-09-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 04-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 11-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 18-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 25-10-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 01-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 08-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 15-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 22-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 29-11-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 06-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 13-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1
do 20-12-18 18:45 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO19-1

Berichten



Powered by