0263 Onder 10 competitie (najaar)
Pupillen - MOVV JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Cas Froma | Keeper | ||||||
Janiek Gremmer | |||||||
Sven Kiewiet | |||||||
Bram Molema | |||||||
Levy Sportel | |||||||
Thymen Stel | |||||||
Jurian van Vilsteren | |||||||
Sven Weber | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Harrie Boneschansker | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 15-12-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | Meeden JO10-1G | 77449 | 0-0 | ||
C | 15-12-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | SJO B.T.C. JO10-2 | 59534 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | 77456 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-2 | SJS JO10-1 | 53732 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:30 | Meeden JO10-1G | Veelerveen JO10-1 | 51255 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 49106 | 0-0 | ||
C | 08-12-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | SJO NWWC JO10-2 | 27002 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | Veelerveen JO10-1 | SJO B.T.C. JO10-2 | 34867 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | Pekelder Boys JO10-1 | 44274 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | SJS JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 47232 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | Westerwolde JO10-1 | 77455 | 0-0 | ||
C | 01-12-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | Meeden JO10-1G | 53639 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | MOVV JO10-1 | 48620 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | Veelerveen JO10-1 | 51123 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 39336 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | 77454 | 0-0 | ||
C | 24-11-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-2 | Meeden JO10-1G | 41729 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 34441 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 46211 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:00 | SJS JO10-1 | SJO NWWC JO10-2 | 51949 | 0-0 | ||
C | 17-11-2018 09:30 | Meeden JO10-1G | Westerwolde JO10-1 | 55980 | 0-0 | ||
C | 15-11-2018 18:30 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | Veelerveen JO10-1 | 77453 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Veelerveen JO10-1 | MOVV JO10-1 | 53855 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | 77452 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | Meeden JO10-1G | 53985 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-2 | Pekelder Boys JO10-1 | 27651 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | SJO Oldambt JO10-1 | 49608 | 0-0 | ||
C | 10-11-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | SJS JO10-1 | 48655 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-2 | MOVV JO10-1 | 59374 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | SPW JO10-1G | 35856 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | 77451 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJO NWWC JO10-2 | 50564 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:30 | Meeden JO10-1G | SJS JO10-1 | 29429 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Westerwolde JO10-1 | 56420 | 0-0 | ||
C | 03-11-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | Veelerveen JO10-1 | 27480 | 0-0 | ||
C | 01-11-2018 18:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-2G | SJO B.T.C. JO10-2 | 77450 | 0-0 | ||
C | 30-10-2018 18:30 | SJS JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 43911 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 50477 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | Meeden JO10-1G | 59831 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | Pekelder Boys JO10-1 | 27817 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 09:00 | SPW JO10-1G | SJO B.T.C. JO10-2 | 38106 | 0-0 | ||
C | 27-10-2018 10:00 | Veelerveen JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 54690 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | SJS JO10-1 | MOVV JO10-1 | 33794 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | SPW JO10-1G | 58246 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 54006 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | Meeden JO10-1G | SJO NWWC JO10-2 | 38056 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 09:30 | SJO B.T.C. JO10-2 | Westerwolde JO10-1 | 55770 | 0-0 | ||
C | 13-10-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | Veelerveen JO10-1 | 51043 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Pekelder Boys JO10-1 | 25689 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | SPW JO10-1G | Meeden JO10-1G | 50480 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | SJO NWWC JO10-2 | SJO B.T.C. JO10-2 | 57300 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 57879 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 41738 | 0-0 | ||
C | 06-10-2018 11:30 | Veelerveen JO10-1 | SJS JO10-1 | 53292 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | SJS JO10-1 | SPW JO10-1G | 35997 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | SJO NWWC JO10-2 | 48130 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 09:00 | Meeden JO10-1G | Pekelder Boys JO10-1 | 58982 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-2 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 44731 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:00 | Veelerveen JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 48430 | 0-0 | ||
C | 29-09-2018 10:15 | SJO Oldambt JO10-1 | Westerwolde JO10-1 | 29612 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJO B.T.C. JO10-2 | 45374 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Veelerveen JO10-1 | 42021 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Meeden JO10-1G | 51063 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 10:00 | SJO NWWC JO10-2 | SJO Oldambt JO10-1 | 30761 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | SPW JO10-1G | MOVV JO10-1 | 55787 | 0-0 | ||
C | 22-09-2018 09:00 | Pekelder Boys JO10-1 | SJS JO10-1 | 27887 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-05-2019 18:15 | SJS JO10-1 | Wildervank JO10-2 | 95620 | 0-0 | ||
C | 18-05-2019 09:30 | Bellingwolde JO10-1 | Meeden JO10-1G | 105620 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 10:45 | Wildervank JO10-2 | MOVV JO10-1 | 86750 | 0-0 | ||
C | 11-05-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | SJS JO10-1 | 108373 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | Wildervank JO10-2 | 105622 | 0-0 | ||
C | 04-05-2019 09:00 | MOVV JO10-1 | SJS JO10-1 | 97270 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | MOVV JO10-1 | Meeden JO10-1G | 97272 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 09:00 | SJS JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 95617 | 0-0 | ||
C | 13-04-2019 10:30 | Wildervank JO10-2 | ZNC JO10-1G | 86746 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | MOVV JO10-1 | 105621 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 10:30 | ZNC JO10-1G | SJS JO10-1 | 97264 | 0-0 | ||
C | 06-04-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | Wildervank JO10-2 | 108376 | 0-0 | ||
C | 30-03-2019 09:00 | MOVV JO10-1 | Wildervank JO10-2 | 97273 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | ZNC JO10-1G | MOVV JO10-1 | 97267 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 10:30 | Wildervank JO10-2 | SJS JO10-1 | 86747 | 0-0 | ||
C | 23-03-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | Bellingwolde JO10-1 | 108374 | 0-0 | ||
C | 16-03-2019 12:00 | Bellingwolde JO10-1 | ZNC JO10-1G | 105618 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:00 | SJS JO10-1 | MOVV JO10-1 | 95619 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 10:30 | Wildervank JO10-2 | Bellingwolde JO10-1 | 86748 | 0-0 | ||
C | 09-03-2019 09:15 | ZNC JO10-1G | Meeden JO10-1G | 97266 | 0-0 | ||
C | 02-03-2019 10:30 | SJS JO10-1 | Meeden JO10-1G | 95618 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 12:00 | Bellingwolde JO10-1 | SJS JO10-1 | 105619 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 10:30 | ZNC JO10-1G | Wildervank JO10-2 | 97268 | 0-0 | ||
C | 16-02-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | MOVV JO10-1 | 108375 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 11:15 | SJS JO10-1 | ZNC JO10-1G | 95616 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 10:30 | Wildervank JO10-2 | Meeden JO10-1G | 86749 | 0-0 | ||
C | 09-02-2019 09:00 | MOVV JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 97271 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 31-10-2018 18:30 | SJO WNBC '09 JO10-1G | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 75788 | 4-3 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | Balk JO10-4M | SC Bolsward JO10-3 | 75782 | 1-3 | ||
B | 20-10-2018 09:15 | Tonego JO10-1G | SWZ Boso Sneek JO10-2 | 75783 | 15-3 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | ACV JO10-4 | VEV'67 JO10-4 | 75772 | 9-5 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | Flevo Boys JO10-5 | FC Wolvega JO10-3 | 75796 | 12-3 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | Flevo Boys JO10-3 | FC Oldemarkt JO10-1 | 75795 | 7-7 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | Heerenveense Boys JO10-3 | Lemmer vv JO10-2 | 75801 | 2-8 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | HOC JO10-1 | VIOS (O) JO10-1G | 75792 | 16-8 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | GRC Groningen JO10-3 | Borger JO10-1 | 75780 | 4-12 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | VEV'67 JO10-3 | Gruno JO10-1 | 75771 | 3-8 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | VEV'67 JO10-2 | WTOC JO10-1G | 75770 | 7-6 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | Beilen JO10-1 | Wildervank JO10-1G | 75802 | 2-3 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | Gorredijk JO10-2 | GAVC JO10-1G | 75804 | 1-4 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G | DTD JO10-1 | 75774 | 4-4 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | SJO JVZ JO10-3 | Raptim JO10-4 | 75798 | 11-6 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | QVC JO10-1 | fc Harlingen JO10-1 | 75775 | 12-3 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | vv Winsum JO10-3 | Be Quick 1887 JO10-2 | 75778 | 2-15 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | VC Trynwalden JO10-2 | Holwerd JO10-1 | 75781 | 4-7 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | FC Wolvega JO10-2 | SJO J.V. Oostenburg JO10-2 | 75800 | 8-1 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | SJO Bergum BCV Combinatie JO10-2 | Drachtster Boys JO10-2 | 75784 | 5-6 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | Actief JO10-1 | vv Winsum JO10-2 | 75777 | 5-4 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | SJO NWWC JO10-1 | 75799 | 5-8 | ||
B | 20-10-2018 10:15 | ODV JO10-1 | SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3 | 75786 | 5-4 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | IJVC JO10-1 | Oostergo JO10-1 | 75790 | 0-0 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | Kollum JO10-2 | GSVV JO10-1 | 75785 | 6-10 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | Smilde'94 JO10-3 | Helpman JO10-4 | 75797 | 1-10 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | NEC Delfzijl JO10-2 | 75787 | 1-12 | ||
B | 20-10-2018 10:30 | SJS JO10-1 | Harkstede JO10-1 | 75776 | 5-6 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | Staphorst JO10-2 | SJO JVZ JO10-4 | 75793 | 16-2 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | SC Rouveen JO10-1 | SJO JVZ JO10-2 | 75791 | 4-5 | ||
B | 20-10-2018 10:00 | ONB JO10-2 | Noordbergum JO10-1 | 75779 | 1-9 | ||
B | 20-10-2018 09:00 | Raptim JO10-3 | ST Germanicus/CSVC JO10-1 | 75803 | 2-10 | ||
B | 17-10-2018 19:00 | Zwaagwesteinde JO10-2 | Jistrum JO10-1G | 75773 | 0-15 | ||
B | 17-10-2018 18:30 | Havelte JO10-1 | Aengwirden JO10-1G | 75794 | 4-5 | ||
B | 15-10-2018 18:15 | Alcides JO10-2 | HZVV JO10-3 | 75789 | 11-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 15-09-2018 10:30 | Wildervank JO10-2 | MOVV JO10-1 | 3393 | 5-8 | ||
B | 15-09-2018 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | SJO B.T.C. JO10-1G | 3390 | 4-9 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | MOVV JO10-1 | SJO B.T.C. JO10-1G | 3392 | 5-4 | ||
B | 08-09-2018 09:00 | Wildervank JO10-2 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 3394 | 10-9 | ||
B | 01-09-2018 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | MOVV JO10-1 | 3391 | 4-15 | ||
B | 01-09-2018 10:00 | SJO B.T.C. JO10-1G | Wildervank JO10-2 | 3395 | 8-5 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATO JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Bellingwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DWZ JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Meeden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Muntendam JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Sellingen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Westerwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jistrum JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 15 | 0 |
2 | Staphorst JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 16 | 2 | 14 | 0 |
3 | Be Quick 1887 JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | 2 | 13 | 0 |
4 | Tonego JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | 3 | 12 | 0 |
5 | NEC Delfzijl JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 12 | 1 | 11 | 0 |
6 | Flevo Boys JO10-5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 12 | 3 | 9 | 0 |
7 | QVC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 12 | 3 | 9 | 0 |
8 | Helpman JO10-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 1 | 9 | 0 |
9 | HOC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 16 | 8 | 8 | 0 |
10 | Borger JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 12 | 4 | 8 | 0 |
11 | ST Germanicus/CSVC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 2 | 8 | 0 |
12 | Noordbergum JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 1 | 8 | 0 |
13 | FC Wolvega JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
14 | Lemmer vv JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 2 | 6 | 0 |
15 | Alcides JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 6 | 5 | 0 |
16 | SJO JVZ JO10-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 11 | 6 | 5 | 0 |
17 | Gruno JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 3 | 5 | 0 |
18 | GSVV JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 0 |
19 | ACV JO10-4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 5 | 4 | 0 |
20 | SJO NWWC JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 3 | 0 |
21 | Holwerd JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 4 | 3 | 0 |
22 | GAVC JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
23 | SC Bolsward JO10-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
24 | VEV'67 JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 0 |
25 | Drachtster Boys JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
26 | Harkstede JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
27 | Actief JO10-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
28 | Aengwirden JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
29 | ODV JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
30 | SJO JVZ JO10-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
31 | SJO WNBC '09 JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
32 | Wildervank JO10-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
33 | FC Oldemarkt JO10-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 0 |
34 | Flevo Boys JO10-3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 | 7 | 0 | 0 |
35 | SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
36 | DTD JO10-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
37 | IJVC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | Oostergo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | WTOC JO10-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 7 | -1 | 0 |
40 | SJO Bergum BCV Combinatie JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 | -1 | 0 |
41 | SJS JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 | -1 | 0 |
42 | Havelte JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
43 | SC Rouveen JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
44 | SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
45 | vv Winsum JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
46 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
47 | Beilen JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
48 | Balk JO10-4M | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
49 | MOVV JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 8 | -3 | 0 |
50 | VC Trynwalden JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 7 | -3 | 0 |
51 | Gorredijk JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
52 | Kollum JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 10 | -4 | 0 |
53 | VEV'67 JO10-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 9 | -4 | 0 |
54 | HZVV JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 11 | -5 | 0 |
55 | Raptim JO10-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 11 | -5 | 0 |
56 | VEV'67 JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 8 | -5 | 0 |
57 | Heerenveense Boys JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 8 | -6 | 0 |
58 | SJO J.V. Oostenburg JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
59 | VIOS (O) JO10-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 16 | -8 | 0 |
60 | GRC Groningen JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 12 | -8 | 0 |
61 | Raptim JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 10 | -8 | 0 |
62 | ONB JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | -8 | 0 |
63 | fc Harlingen JO10-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 12 | -9 | 0 |
64 | FC Wolvega JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 12 | -9 | 0 |
65 | Smilde'94 JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 | -9 | 0 |
66 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 12 | -11 | 0 |
67 | SWZ Boso Sneek JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 15 | -12 | 0 |
68 | vv Winsum JO10-3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 15 | -13 | 0 |
69 | SJO JVZ JO10-4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 16 | -14 | 0 |
70 | Zwaagwesteinde JO10-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 | -15 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOVV JO10-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 28 | 13 | 15 | 0 |
2 | SJO B.T.C. JO10-1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 21 | 14 | 7 | 0 |
3 | Wildervank JO10-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 20 | 25 | -5 | 0 |
4 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 17 | 34 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:15 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 2 | Team training | najaarsperiode | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:15 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 2 | Team training | najaarsperiode | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|