0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - MOVV JO9-2

Bovenste rij v.l.n.r.: Mathijs Koning, Werner Boven (leider), Isa Stoobos, Finn Strijker, Arjan Koning (trainer), Liam Norder

Onderste rij v.l.n.r.: Martijn Willemsen, Dylan Boven, Lemmy Nijboer, Milan Haan

Teamleden

Spelers
Lemmy Nijboer Keeper      
Dylan Boven        
Ryan Frik        
Milan Haan        
Mathijs Koning        
Liam Norder        
Finn Strijker        
Isa Strobos        
Martijn Willemsen        
 
Overige teamleden
Werner Boven Leider/Trainer
Arjan Koning Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
B 20-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 VVS JO9-1 swen janssen (Scheidsrechter) 75383 Sportpark v.v. MOVV Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 1 Gasten 4 08:30
C 27-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 Wildervank JO9-2G 72269 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 03-11-2018 08:45 WVV JO9-3 MOVV JO9-2 72270 Sportpark WVV - - 08:15
C 10-11-2018 10:30 Muntendam JO9-2 MOVV JO9-2 72271 Sportpark Zuiderstraat Muntendam - - 10:00
C 17-11-2018 09:00 MOVV JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 72272 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 24-11-2018 09:00 HSC JO9-3 MOVV JO9-2 72273 Sportpark Henk Bruins Sappemeer - - 08:30
C 01-12-2018 09:00 MOVV JO9-2 Westerwolde JO9-2G 72274 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 08-12-2018 10:00 DZOH JO9-4 MOVV JO9-2 72275 Sportpark Zwanenveld - - 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-10-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 WVV JO9-3
C 20-10-2018 10:00 DZOH JO9-4 Noordster JO9-2
C 27-10-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Noordster JO9-2
C 27-10-2018 10:30 Muntendam JO9-2 HSC JO9-3
C 27-10-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G DZOH JO9-4
C 27-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 Wildervank JO9-2G
C 27-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 WVV JO9-3
C 27-10-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 BATO JO9-2G
C 03-11-2018 11:00 Noordster JO9-2 Westerwolde JO9-2G
C 03-11-2018 10:30 BATO JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-2
C 03-11-2018 09:00 DZOH JO9-4 Muntendam JO9-2
C 03-11-2018 09:00 Wildervank JO9-2G Nieuw Buinen JO9-3
C 03-11-2018 09:00 HSC JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-3
C 03-11-2018 08:45 WVV JO9-3 MOVV JO9-2
C 10-11-2018 09:00 Wildervank JO9-2G HSC JO9-3
C 10-11-2018 10:00 DZOH JO9-4 BATO JO9-2G
C 10-11-2018 10:30 Muntendam JO9-2 MOVV JO9-2
C 10-11-2018 10:50 Westerwolde JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-2
C 10-11-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Nieuw Buinen JO9-3
C 10-11-2018 11:00 Noordster JO9-2 WVV JO9-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 20-10-2018 11:15 Tollebeek JO9-2 Creil JO9-1G
B 20-10-2018 10:00 Jubbega JO9-2G Tijnje JO9-1
B 20-10-2018 09:45 Asser Boys JO9-2 Tynaarlo JO9-1
B 20-10-2018 10:00 Bareveld JO9-1G FC Zuidlaren JO9-3
B 20-10-2018 09:30 Westerbroek JO9-1G Noordster JO9-1
B 20-10-2018 09:30 Lauwers De JO9-1G Noordwolde JO9-1
B 20-10-2018 09:30 CEC JO9-2 KSC JO9-2G
B 20-10-2018 09:15 Tonego JO9-1G Kuinre JO9-1G
B 20-10-2018 09:00 FC Zuidlaren JO9-4 BSVV JO9-1G
B 20-10-2018 09:00 MSC/Amslod JO9-3 SC Rouveen JO9-2
B 20-10-2018 10:00 Stormvogels'64 JO9-1G SC Berlikum JO9-2
B 20-10-2018 10:00 Staphorst JO9-2 SJO HH'97 JO9-1
B 20-10-2018 11:15 Ter Apel '96 FC JO9-2G Bargeres JO9-1
B 20-10-2018 11:00 VVT JO9-2 Haren JO9-1
B 20-10-2018 11:00 HZVV JO9-5 VIOS (O) JO9-1G
B 20-10-2018 10:30 TFS JO9-1 Ternaard JO9-2
B 20-10-2018 10:15 SJO Warga WWS JO9-2 SJO DFC JO9-4
B 20-10-2018 09:00 Westerwolde JO9-2G Veendam 1894 JO9-2
B 20-10-2018 10:15 MOVV JO9-1 BATO JO9-2G
B 20-10-2018 11:30 ODV JO9-2 Buitenpost JO9-3
B 20-10-2018 10:30 Balk JO9-1 Oeverzwaluwen JO9-1
B 20-10-2018 09:00 Oudehaske JO9-1 CVVO JO9-2G
B 20-10-2018 10:45 Ternaard JO9-1 Wardy JO9-1
B 20-10-2018 09:00 Buitenpost JO9-2 RWF JO9-1
B 20-10-2018 09:00 SJO Dalen/DSC JO9-3 DZOH JO9-3
B 20-10-2018 09:00 S.C. Stiens JO9-2 SJO Broekster Walden JO9-2
B 20-10-2018 09:00 Elim JO9-1 Staphorst JO9-3
B 20-10-2018 10:30 Friese Boys JO9-1 ONR JO9-2
B 20-10-2018 09:00 Beetgum JO9-1G Drachtster Boys JO9-3
B 20-10-2018 08:45 d' Olde Veste'54 JO9-3 sv Olyphia JO9-1
B 20-10-2018 09:00 Harkemase Boys JO9-2 Harkema Opeinde JO9-4G
B 20-10-2018 09:15 Helpman JO9-5 Gorecht JO9-3
B 20-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 Gomos JO9-3
B 20-10-2018 09:00 Oldeholtpade JO9-2 Joure SC JO9-5M
B 20-10-2018 09:00 VCR JO9-1G Minnertsga JO9-1G
B 20-10-2018 09:00 VVT JO9-1G SC Stadspark JO9-1
B 20-10-2018 09:00 Wispolia JO9-1 vv Stânfries JO9-1
B 20-10-2018 09:00 SJO SWB JO9-1G ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1
B 20-10-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 Mulier JO9-2G
B 20-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 VVS JO9-1
B 20-10-2018 09:00 SV Mussel JO9-1 Muntendam JO9-2
B 20-10-2018 09:00 Poolster JO9-1 Glimmen JO9-1
B 20-10-2018 10:30 GRC Groningen JO9-3 FC LEO JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 13-10-2018 vervallen Noordster JO9-2 MOVV JO9-2 72268
C 06-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G 72267 6 - 4
C 29-09-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-2 72266 6 - 4
C 22-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 koos meyer (Scheidsrechter) 72265 10 - 1
B 15-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 MOVV JO9-2 72278 6 - 4
B 12-09-2018 18:30 Omlandia JO9-2G MOVV JO9-2 P.A (Petra) Stuttje-de Jonge 72276 4 - 4
B 08-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 DVC Appingedam JO9-3 J. (Joke) Smit 72277 18 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 13-10-2018 10:30 Noordster JO9-2 MOVV JO9-2 72268 0-0
C 13-10-2018 08:45 WVV JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-3 40172 0-0
C 13-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 34988 0-0
C 13-10-2018 09:00 Wildervank JO9-2G Westerwolde JO9-2G 33371 0-0
C 13-10-2018 10:25 HSC JO9-3 DZOH JO9-4 49469 0-0
C 13-10-2018 10:35 BATO JO9-2G Muntendam JO9-2 43089 0-0
C 06-10-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-2 57768 0-0
C 06-10-2018 10:30 Muntendam JO9-2 Wildervank JO9-2G 33511 0-0
C 06-10-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G HSC JO9-3 53999 0-0
C 06-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G 72267 0-0
C 04-10-2018 18:15 Wildervank JO9-2G Noordster JO9-2 31182 0-0
C 29-09-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 DZOH JO9-4 44175 0-0
C 29-09-2018 10:30 BATO JO9-2G HSC JO9-3 45450 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-2 72266 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 Muntendam JO9-2 42520 0-0
C 29-09-2018 09:00 WVV JO9-3 Westerwolde JO9-2G 45009 0-0
C 22-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 72265 0-0
C 22-09-2018 10:00 DZOH JO9-4 Wildervank JO9-2G 44843 0-0
C 22-09-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-3 43121 0-0
C 22-09-2018 10:30 Muntendam JO9-2 WVV JO9-3 35731 0-0
C 22-09-2018 11:00 Noordster JO9-2 BATO JO9-2G 24940 0-0
C 22-09-2018 09:00 HSC JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-2 24884 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 09:00 Omlandia JO9-2G DVC Appingedam JO9-3 1717 10-2
B 15-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 MOVV JO9-2 72278 4-6
B 12-09-2018 18:30 Omlandia JO9-2G MOVV JO9-2 72276 4-4
B 08-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 DVC Appingedam JO9-3 72277 18-1
B 08-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 Omlandia JO9-2G 1719 6-5
B 01-09-2018 09:00 DVC Appingedam JO9-3 De Heracliden JO9-2 1718 3-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Asser Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Balk JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Bareveld JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bargeres JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BATO JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Beetgum JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Berlikum JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 BSVV JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Buitenpost JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Buitenpost JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 CEC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Creil JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 CVVO JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Drachtster Boys JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 DZOH JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Elim JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Friese Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Glimmen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Gomos JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Gorecht JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 GRC Groningen JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Haren JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Harkema Opeinde JO9-4G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Harkemase Boys JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Helpman JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 HZVV JO9-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Joure SC JO9-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Jubbega JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 KSC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Kuinre JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Lauwers De JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 FC LEO JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Minnertsga JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 MOVV JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 MOVV JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 MSC/Amslod JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Mulier JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Muntendam JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 SV Mussel JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Noordster JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 Noordwolde JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 ODV JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Oeverzwaluwen JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Oldeholtpade JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 d' Olde Veste'54 JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 sv Olyphia JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 ONR JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Oudehaske JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Poolster JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SC Rouveen JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 RWF JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 SJO Broekster Walden JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 SJO HH'97 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 SJO SWB JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 SJO Dalen/DSC JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 SJO DFC JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 SJO Warga WWS JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
59 SJO ZVC '14 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
60 SC Stadspark JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 vv Stânfries JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Staphorst JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
63 Staphorst JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 S.C. Stiens JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
65 Stormvogels'64 JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Ter Apel '96 FC JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
67 Ternaard JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Ternaard JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
69 TFS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
70 Tijnje JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
71 Tollebeek JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
72 Tonego JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Tynaarlo JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
74 VCR JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
75 Veendam 1894 JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
76 VIOS (O) JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
77 VVS JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
78 VVT JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
79 VVT JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Wardy JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
81 ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Westerbroek JO9-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
83 Westerwolde JO9-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Wispolia JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
85 FC Zuidlaren JO9-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
86 FC Zuidlaren JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 18-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 25-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 13-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 20-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 27-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 04-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 11-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 18-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 25-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 01-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 08-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 15-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 22-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 29-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 06-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 13-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2
do 20-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode MOVV JO9-2

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven