0277 Onder 9 competitie (voorjaar)

Pupillen - MOVV JO9-2

Bovenste rij v.l.n.r.: Mathijs Koning, Werner Boven (leider), Isa Stoobos, Finn Strijker, Arjan Koning (trainer), Liam Norder

Onderste rij v.l.n.r.: Martijn Willemsen, Dylan Boven, Lemmy Nijboer, Milan Haan

Teamleden

Spelers
Dylan Boven        
Ryan Frik        
Milan Haan        
Mathijs Koning        
Finn Strijker        
Isa Strobos        
Martijn Willemsen        
 
Overige teamleden
Werner Boven Leider/Trainer
Arjan Koning Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 18-05-2019 09:00 BATO JO9-2G MOVV JO9-2 106839 1 - 10
C 11-05-2019 09:00 MOVV JO9-2 Be Quick 1887 JO9-4 90049
C 04-05-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 MOVV JO9-2 102068
C 13-04-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 MOVV JO9-2 85078
C 06-04-2019 09:00 MOVV JO9-2 Velocitas 1897 JO9-3 HANS VAN ERP (Scheidsrechter) 90047
C 23-03-2019 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G ADOLF MEIN (Scheidsrechter) 90051 8 - 1
C 16-03-2019 08:30 Be Quick 1887 JO9-4 MOVV JO9-2 102558
C 09-03-2019 09:00 MOVV JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 ADOLF MEIN (Scheidsrechter) 90050
C 02-03-2019 vervallen MOVV JO9-2 FC Zuidlaren JO9-5 koos meyer (Scheidsrechter) 90048 5 - 2
C 09-02-2019 vervallen Velocitas 1897 JO9-3 MOVV JO9-2 105782 4 - 11
B 15-12-2018 09:30 Westerbroek JO9-1G MOVV JO9-2 M (Micha) Weis 78941 14 - 0
C 08-12-2018 afgelast DZOH JO9-4 MOVV JO9-2 72275
C 01-12-2018 vervallen MOVV JO9-2 Westerwolde JO9-2G david glaus (Scheidsrechter) 72274 5 - 12
C 24-11-2018 vervallen HSC JO9-3 MOVV JO9-2 72273 9 - 2
C 17-11-2018 vervallen MOVV JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 HANS VAN ERP (Scheidsrechter) 72272 7 - 3
C 10-11-2018 09:00 Muntendam JO9-2 MOVV JO9-2 72271
C 03-11-2018 vervallen WVV JO9-3 MOVV JO9-2 72270
C 27-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 Wildervank JO9-2G koos meyer (Scheidsrechter) 72269 15 - 3
B 20-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 VVS JO9-1 S. (Sven) Janssen… (+1) 75383 9 - 2
C 13-10-2018 vervallen Noordster JO9-2 MOVV JO9-2 72268
C 06-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G 72267 6 - 4
C 29-09-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-2 72266 6 - 4
C 22-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 koos meyer (Scheidsrechter) 72265 10 - 1
B 15-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 MOVV JO9-2 72278 6 - 4
B 12-09-2018 18:30 Omlandia JO9-2G MOVV JO9-2 P.A (Petra) Stuttje-de Jonge 72276 4 - 4
B 08-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 DVC Appingedam JO9-3 J. (Joke) Smit 72277 18 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 18-05-2019 11:10 Velocitas 1897 JO9-3 FC Zuidlaren JO9-5 105783 0-0
C 18-05-2019 09:00 BATO JO9-2G MOVV JO9-2 106839 0-0
C 18-05-2019 09:30 Be Quick 1887 JO9-4 SJO ZVC '14 JO9-3 102561 0-0
C 15-05-2019 17:30 Be Quick 1887 JO9-4 FC Zuidlaren JO9-5 102560 0-0
C 11-05-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 BATO JO9-2G 85082 0-0
C 11-05-2019 09:00 MOVV JO9-2 Be Quick 1887 JO9-4 90049 0-0
C 11-05-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Velocitas 1897 JO9-3 102069 0-0
C 04-05-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 MOVV JO9-2 102068 0-0
C 20-04-2019 10:30 BATO JO9-2G Velocitas 1897 JO9-3 106840 0-0
C 13-04-2019 10:35 BATO JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-3 106843 0-0
C 13-04-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 MOVV JO9-2 85078 0-0
C 13-04-2019 08:30 Velocitas 1897 JO9-3 Be Quick 1887 JO9-4 105784 0-0
C 06-04-2019 09:00 MOVV JO9-2 Velocitas 1897 JO9-3 90047 0-0
C 06-04-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 FC Zuidlaren JO9-5 102070 0-0
C 06-04-2019 08:30 Be Quick 1887 JO9-4 BATO JO9-2G 102562 0-0
C 23-03-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 Velocitas 1897 JO9-3 85079 0-0
C 23-03-2019 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G 90051 0-0
C 23-03-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Be Quick 1887 JO9-4 102071 0-0
C 16-03-2019 09:00 BATO JO9-2G FC Zuidlaren JO9-5 106841 0-0
C 16-03-2019 09:50 Velocitas 1897 JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-3 105785 0-0
C 16-03-2019 08:30 Be Quick 1887 JO9-4 MOVV JO9-2 102558 0-0
C 09-03-2019 08:30 Velocitas 1897 JO9-3 BATO JO9-2G 105786 0-0
C 09-03-2019 09:00 MOVV JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 90050 0-0
C 09-03-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 Be Quick 1887 JO9-4 85080 0-0
C 02-03-2019 08:30 Be Quick 1887 JO9-4 Velocitas 1897 JO9-3 102559 0-0
C 02-03-2019 09:00 MOVV JO9-2 FC Zuidlaren JO9-5 90048 0-0
C 16-02-2019 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 BATO JO9-2G 102072 0-0
C 09-02-2019 09:30 BATO JO9-2G Be Quick 1887 JO9-4 106842 0-0
C 09-02-2019 09:00 FC Zuidlaren JO9-5 SJO ZVC '14 JO9-3 85081 0-0
C 09-02-2019 08:30 Velocitas 1897 JO9-3 MOVV JO9-2 105782 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 HSC JO9-3 35740 0-0
C 15-12-2018 10:00 DZOH JO9-4 Noordster JO9-2 50589 0-0
C 08-12-2018 10:00 DZOH JO9-4 MOVV JO9-2 72275 0-0
C 08-12-2018 09:00 Wildervank JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-2 58866 0-0
C 08-12-2018 09:00 HSC JO9-3 WVV JO9-3 43176 0-0
C 08-12-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G Muntendam JO9-2 37293 0-0
C 08-12-2018 09:30 BATO JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-3 34967 0-0
C 08-12-2018 11:00 Noordster JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 40996 0-0
C 01-12-2018 10:30 Muntendam JO9-2 Noordster JO9-2 51652 0-0
C 01-12-2018 09:00 MOVV JO9-2 Westerwolde JO9-2G 72274 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 DZOH JO9-4 59214 0-0
C 01-12-2018 08:45 WVV JO9-3 BATO JO9-2G 43774 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Wildervank JO9-2G 41818 0-0
C 24-11-2018 09:00 Wildervank JO9-2G BATO JO9-2G 54913 0-0
C 24-11-2018 09:00 HSC JO9-3 MOVV JO9-2 72273 0-0
C 24-11-2018 11:00 DZOH JO9-4 WVV JO9-3 40582 0-0
C 24-11-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G Nieuw Buinen JO9-3 59389 0-0
C 24-11-2018 10:30 Muntendam JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 35492 0-0
C 24-11-2018 11:00 Noordster JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-2 59627 0-0
C 21-11-2018 18:00 HSC JO9-3 Noordster JO9-2 56204 0-0
C 17-11-2018 08:45 WVV JO9-3 Wildervank JO9-2G 54467 0-0
C 17-11-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 DZOH JO9-4 52763 0-0
C 17-11-2018 09:00 MOVV JO9-2 SJO ZVC '14 JO9-3 72272 0-0
C 17-11-2018 10:30 BATO JO9-2G Westerwolde JO9-2G 39327 0-0
C 14-11-2018 18:30 SJO ZVC '14 JO9-2 Muntendam JO9-2 25863 0-0
C 10-11-2018 09:00 Wildervank JO9-2G HSC JO9-3 50654 0-0
C 10-11-2018 10:00 DZOH JO9-4 BATO JO9-2G 26816 0-0
C 10-11-2018 09:00 Muntendam JO9-2 MOVV JO9-2 72271 0-0
C 10-11-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-2 57656 0-0
C 10-11-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Nieuw Buinen JO9-3 28875 0-0
C 10-11-2018 11:00 Noordster JO9-2 WVV JO9-3 29478 0-0
C 03-11-2018 11:00 Noordster JO9-2 Westerwolde JO9-2G 50718 0-0
C 03-11-2018 10:30 BATO JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-2 39777 0-0
C 03-11-2018 09:00 DZOH JO9-4 Muntendam JO9-2 46921 0-0
C 03-11-2018 09:00 Wildervank JO9-2G Nieuw Buinen JO9-3 55722 0-0
C 03-11-2018 09:00 HSC JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-3 46187 0-0
C 03-11-2018 08:45 WVV JO9-3 MOVV JO9-2 72270 0-0
C 27-10-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 BATO JO9-2G 41539 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 WVV JO9-3 55067 0-0
C 27-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 Wildervank JO9-2G 72269 0-0
C 27-10-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G DZOH JO9-4 39138 0-0
C 27-10-2018 10:30 Muntendam JO9-2 HSC JO9-3 34708 0-0
C 27-10-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 Noordster JO9-2 34084 0-0
C 20-10-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 WVV JO9-3 30426 0-0
C 13-10-2018 08:45 WVV JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-3 40172 0-0
C 13-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 34988 0-0
C 13-10-2018 09:00 Wildervank JO9-2G Westerwolde JO9-2G 33371 0-0
C 13-10-2018 10:25 HSC JO9-3 DZOH JO9-4 49469 0-0
C 13-10-2018 10:35 BATO JO9-2G Muntendam JO9-2 43089 0-0
C 13-10-2018 10:30 Noordster JO9-2 MOVV JO9-2 72268 0-0
C 06-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 BATO JO9-2G 72267 0-0
C 06-10-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G HSC JO9-3 53999 0-0
C 06-10-2018 10:30 Muntendam JO9-2 Wildervank JO9-2G 33511 0-0
C 06-10-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-2 57768 0-0
C 04-10-2018 18:15 Wildervank JO9-2G Noordster JO9-2 31182 0-0
C 29-09-2018 09:00 WVV JO9-3 Westerwolde JO9-2G 45009 0-0
C 29-09-2018 09:00 Nieuw Buinen JO9-3 Muntendam JO9-2 42520 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-2 72266 0-0
C 29-09-2018 10:30 BATO JO9-2G HSC JO9-3 45450 0-0
C 29-09-2018 11:00 SJO ZVC '14 JO9-3 DZOH JO9-4 44175 0-0
C 22-09-2018 11:00 Noordster JO9-2 BATO JO9-2G 24940 0-0
C 22-09-2018 10:30 Muntendam JO9-2 WVV JO9-3 35731 0-0
C 22-09-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G SJO ZVC '14 JO9-3 43121 0-0
C 22-09-2018 10:00 DZOH JO9-4 Wildervank JO9-2G 44843 0-0
C 22-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 Nieuw Buinen JO9-3 72265 0-0
C 22-09-2018 09:00 HSC JO9-3 SJO ZVC '14 JO9-2 24884 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 23-02-2019 10:30 sv Olyphia JO9-1 Tollebeek JO9-2 78931 9-0
B 23-02-2019 10:30 vv Stânfries JO9-1 RWF JO9-1 78936 4-7
B 23-02-2019 10:00 BSVV JO9-1G FC Zuidlaren JO9-3 78942 8-4
B 23-02-2019 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 SJO Warga WWS JO9-2 78933 3-7
B 23-02-2019 10:00 Oldeholtpade JO9-2 MSC/Amslod JO9-3 78940 5-3
B 23-02-2019 10:00 Tijnje JO9-1 Oudehaske JO9-1 78943 2-5
B 12-01-2019 10:00 Minnertsga JO9-1G TFS JO9-1 78928 9-0
B 15-12-2018 09:00 Kuinre JO9-1G Balk JO9-1 78927 8-2
B 15-12-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 MOVV JO9-1 78932 1-3
B 15-12-2018 09:00 SJO Broekster Walden JO9-2 Harkemase Boys JO9-2 78944 6-3
B 15-12-2018 09:00 SJO Dalen/DSC JO9-3 Bargeres JO9-1 78935 4-9
B 15-12-2018 09:00 Buitenpost JO9-3 VVT JO9-2 78937 6-0
B 15-12-2018 12:30 Friese Boys JO9-1 Ternaard JO9-1 78934 1-9
B 15-12-2018 09:30 Westerbroek JO9-1G MOVV JO9-2 78941 14-0
B 15-12-2018 10:00 Stormvogels'64 JO9-1G Beetgum JO9-1G 78946 5-4
B 15-12-2018 11:00 SJO HH'97 JO9-1 CEC JO9-2 78929 0-0
B 15-12-2018 09:00 Glimmen JO9-1 SC Stadspark JO9-1 78938 11-4
B 15-12-2018 10:00 ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 VIOS (O) JO9-1G 78939 2-1
B 15-12-2018 10:00 Tynaarlo JO9-1 Gorecht JO9-3 78930 8-3
B 15-12-2018 10:15 Westerwolde JO9-2G SV Mussel JO9-1 78945 7-2
B 13-12-2018 18:30 FC LEO JO9-1 Lauwers De JO9-1G 78926 2-4
B 20-10-2018 09:00 MSC/Amslod JO9-3 SC Rouveen JO9-2 75414 6-9
B 20-10-2018 10:00 Stormvogels'64 JO9-1G SC Berlikum JO9-2 75418 14-3
B 20-10-2018 10:00 Staphorst JO9-2 SJO HH'97 JO9-1 75407 8-10
B 20-10-2018 11:30 ODV JO9-2 Buitenpost JO9-3 75411 5-6
B 20-10-2018 10:15 MOVV JO9-1 BATO JO9-2G 75382 14-3
B 20-10-2018 09:00 Westerwolde JO9-2G Veendam 1894 JO9-2 75416 6-2
B 20-10-2018 10:15 SJO Warga WWS JO9-2 SJO DFC JO9-4 75405 7-3
B 20-10-2018 10:30 TFS JO9-1 Ternaard JO9-2 75420 9-1
B 20-10-2018 11:00 HZVV JO9-5 VIOS (O) JO9-1G 75381 1-15
B 20-10-2018 11:00 VVT JO9-2 Haren JO9-1 75806 8-5
B 20-10-2018 11:15 Ter Apel '96 FC JO9-2G Bargeres JO9-1 75384 4-5
B 20-10-2018 11:15 Tollebeek JO9-2 Creil JO9-1G 75408 3-3
B 20-10-2018 08:45 d' Olde Veste'54 JO9-3 sv Olyphia JO9-1 75380 2-9
B 20-10-2018 10:00 Jubbega JO9-2G Tijnje JO9-1 75388 4-9
B 20-10-2018 09:45 Asser Boys JO9-2 Tynaarlo JO9-1 75390 4-10
B 20-10-2018 10:00 Bareveld JO9-1G FC Zuidlaren JO9-3 75393 3-14
B 20-10-2018 09:00 SV Mussel JO9-1 Muntendam JO9-2 75410 6-1
B 20-10-2018 09:00 Poolster JO9-1 Glimmen JO9-1 75394 2-13
B 20-10-2018 09:00 Oldeholtpade JO9-2 Joure SC JO9-5M 75409 2-1
B 20-10-2018 09:15 Helpman JO9-5 Gorecht JO9-3 75385 2-6
B 20-10-2018 09:00 Buitenpost JO9-2 RWF JO9-1 75403 2-13
B 20-10-2018 09:00 SJO Dalen/DSC JO9-3 DZOH JO9-3 75399 13-5
B 20-10-2018 09:00 S.C. Stiens JO9-2 SJO Broekster Walden JO9-2 75391 6-9
B 20-10-2018 09:00 Elim JO9-1 Staphorst JO9-3 75402 6-7
B 20-10-2018 10:30 Friese Boys JO9-1 ONR JO9-2 75398 17-2
B 20-10-2018 09:00 Beetgum JO9-1G Drachtster Boys JO9-3 75400 12-3
B 20-10-2018 09:00 Harkemase Boys JO9-2 Harkema Opeinde JO9-4G 75417 2-2
B 20-10-2018 10:30 GRC Groningen JO9-3 FC LEO JO9-1 75395 4-6
B 20-10-2018 09:00 MOVV JO9-2 VVS JO9-1 75383 9-2
B 20-10-2018 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 Mulier JO9-2G 75397 12-6
B 20-10-2018 09:30 Westerbroek JO9-1G Noordster JO9-1 75415 4-0
B 20-10-2018 09:30 Lauwers De JO9-1G Noordwolde JO9-1 75404 4-2
B 20-10-2018 09:30 CEC JO9-2 KSC JO9-2G 75406 5-4
B 20-10-2018 09:15 Tonego JO9-1G Kuinre JO9-1G 75413 2-4
B 20-10-2018 09:00 FC Zuidlaren JO9-4 BSVV JO9-1G 75386 4-8
B 20-10-2018 10:30 Balk JO9-1 Oeverzwaluwen JO9-1 75387 8-4
B 20-10-2018 09:00 Oudehaske JO9-1 CVVO JO9-2G 75392 8-3
B 20-10-2018 10:45 Ternaard JO9-1 Wardy JO9-1 75401 16-1
B 20-10-2018 09:00 SJO ZVC '14 JO9-2 Gomos JO9-3 75396 4-1
B 20-10-2018 09:00 SJO SWB JO9-1G ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 75421 5-13
B 20-10-2018 09:00 Wispolia JO9-1 vv Stânfries JO9-1 75419 2-9
B 20-10-2018 09:00 VVT JO9-1G SC Stadspark JO9-1 75389 5-7
B 20-10-2018 09:00 VCR JO9-1G Minnertsga JO9-1G 75412 5-13
B 15-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 MOVV JO9-2 72278 4-6
B 15-09-2018 09:00 Omlandia JO9-2G DVC Appingedam JO9-3 1717 10-2
B 12-09-2018 18:30 Omlandia JO9-2G MOVV JO9-2 72276 4-4
B 08-09-2018 09:00 MOVV JO9-2 DVC Appingedam JO9-3 72277 18-1
B 08-09-2018 10:30 De Heracliden JO9-2 Omlandia JO9-2G 1719 6-5
B 01-09-2018 09:00 DVC Appingedam JO9-3 De Heracliden JO9-2 1718 3-9

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Westerbroek JO9-1G 1 1 0 0 3 14 0 14 0
2 Minnertsga JO9-1G 1 1 0 0 3 9 0 9 0
3 sv Olyphia JO9-1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
4 Ternaard JO9-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
5 Glimmen JO9-1 1 1 0 0 3 11 4 7 0
6 Kuinre JO9-1G 1 1 0 0 3 8 2 6 0
7 Buitenpost JO9-3 1 1 0 0 3 6 0 6 0
8 Bargeres JO9-1 1 1 0 0 3 9 4 5 0
9 Tynaarlo JO9-1 1 1 0 0 3 8 3 5 0
10 Westerwolde JO9-2G 1 1 0 0 3 7 2 5 0
11 BSVV JO9-1G 1 1 0 0 3 8 4 4 0
12 SJO Warga WWS JO9-2 1 1 0 0 3 7 3 4 0
13 RWF JO9-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
14 SJO Broekster Walden JO9-2 1 1 0 0 3 6 3 3 0
15 Oudehaske JO9-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
16 Oldeholtpade JO9-2 1 1 0 0 3 5 3 2 0
17 Lauwers De JO9-1G 1 1 0 0 3 4 2 2 0
18 MOVV JO9-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
19 Stormvogels'64 JO9-1G 1 1 0 0 3 5 4 1 0
20 ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
21 CEC JO9-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SJO HH'97 JO9-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Staphorst JO9-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Beetgum JO9-1G 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
25 VIOS (O) JO9-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
26 MSC/Amslod JO9-3 1 0 0 1 0 3 5 -2 0
27 FC LEO JO9-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
28 SJO ZVC '14 JO9-2 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
29 vv Stânfries JO9-1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
30 Harkemase Boys JO9-2 1 0 0 1 0 3 6 -3 0
31 Tijnje JO9-1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
32 FC Zuidlaren JO9-3 1 0 0 1 0 4 8 -4 0
33 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
34 SJO Dalen/DSC JO9-3 1 0 0 1 0 4 9 -5 0
35 Gorecht JO9-3 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
36 SV Mussel JO9-1 1 0 0 1 0 2 7 -5 0
37 Balk JO9-1 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
38 VVT JO9-2 1 0 0 1 0 0 6 -6 0
39 SC Stadspark JO9-1 1 0 0 1 0 4 11 -7 0
40 Friese Boys JO9-1 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
41 TFS JO9-1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
42 Tollebeek JO9-2 1 0 0 1 0 0 9 -9 0
43 MOVV JO9-2 1 0 0 1 0 0 14 -14 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 25-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 02-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 09-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 16-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 23-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 30-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 06-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 13-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 20-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 27-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 04-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 11-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 13-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven