Onder 17 beker 2e ronde

Junioren - MOVV JO17-1

Op de foto missen Jesper Gremmer en Jeffrey Baas.

Teamleden

Spelers
Mark Mulder Keeper      
Ben Appelhof        
Jeffrey Baas        
Sil Bult        
Thijs Dammer        
Alex van Erp        
David Glaus        
Jesper Gremmer        
Daan Gremmer        
Maarten Heikens        
Iza Jelmersma        
Skip de Jong        
Britt de Lange        
Ilse Plat        
Joël Puister        
Lars Vos        
 
Overige teamleden
Peter Hesseling Trainer
Gert Jan Dammer Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
B 14-12-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 MOVV JO17-1 84762 Sportpark Burg. Boekhoven - - 08:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 11-12-2019 19:30 Groninger Boys JO17-1 Holwierde JO17-1d
B 14-12-2019 09:00 FC Zuidlaren JO17-3 VKW JO17-3
B 14-12-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 MOVV JO17-1
B 14-12-2019 14:00 DESZ JO17-2 vv Steenwijk JO17-1
B 14-12-2019 10:30 Bargeres JO17-1 HZVV JO17-4
B 14-12-2019 11:00 DIO Groningen JO17-1 SJO Feanstars JO17-4
B 14-12-2019 10:30 Tollebeek JO17-1 Woudsend JO17-1
B 14-12-2019 10:30 SC Joure JO17-4 QVC JO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 12:00 WVV JO17-3 SJO ZVC'14 JO17-1
C 21-12-2019 14:00 Hoogezand JO17-3 WVV JO17-3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 29-10-2019 19:00 FC Zuidlaren JO17-3 ST Donkerbroek/Makkinga JO17-1 80568 2-1
B 29-10-2019 19:00 VKW JO17-3 SJO J.V. Oostenburg JO17-1 80569 9-3
B 28-10-2019 19:30 Pekelder Boys JO17-1 Wardy JO17-1 80803 0-7
B 23-10-2019 19:45 Holwierde JO17-1d FVV JO17-1d 80574 15-0
B 23-10-2019 19:00 ONB JO17-2 Fc. Grootegast JO17-2 80578 10-0
B 19-10-2019 14:00 SGV JO17-1G Groninger Boys JO17-1 80564 2-5
B 19-10-2019 11:00 SJO Stellingwerven JO17-3 vv Steenwijk JO17-1 80581 1-2
B 19-10-2019 11:00 Tonego JO17-1 Tollebeek JO17-1 80579 1-4
B 19-10-2019 12:30 S.C. Stiens JO17-3 Blauw Wit '34 JO17-3 80577 3-3
B 19-10-2019 12:30 Flevo Boys JO17-4 SC Genemuiden JO17-2 80571 2-2
B 19-10-2019 12:30 HZVV JO17-3 Bargeres JO17-1 80562 0-3
B 19-10-2019 12:30 d' Olde Veste'54 JO17-4 DESZ JO17-2 80560 2-13
B 19-10-2019 13:15 Noordster JO17-1 MOVV JO17-1 80567 1-8
B 19-10-2019 14:00 SVV'04 JO17-2 SVBO JO17-2 80570 1-1
B 19-10-2019 11:00 SJO Feanstars JO17-4 FC Burgum JO17-2 80580 3-2
B 19-10-2019 10:45 Woudsend JO17-1 SWZ Boso Sneek JO17-2 80572 9-2
B 19-10-2019 09:00 SJO Feanstars JO17-3 Be Quick D JO17-3 80575 3-3
B 19-10-2019 10:30 Be Quick D JO17-4 SJO Pekela 2000 JO17-1 80576 1-9
B 19-10-2019 10:00 ACV JO17-4 VKW JO17-2 80566 2-2
B 19-10-2019 10:30 SC Boornbergum'80 JO17-1 SJO Feanstars JO17-2 80573 5-6
B 19-10-2019 09:45 HZVV JO17-4 FC Klazienaveen JO17-3 80563 2-2
B 19-10-2019 10:30 Noordpool-U.F.C. JO17-1 DIO Groningen JO17-1 80565 3-6
B 19-10-2019 10:30 QVC JO17-1 SJO Warga WWS JO17-1 80561 6-1
B 14-09-2019 13:00 MOVV JO17-1 Bellingwolde JO17-2 5106 3-0
B 14-09-2019 11:45 VVS JO17-1 WVV JO17-3 5016 0-5
B 12-09-2019 19:00 Bellingwolde JO17-2 WVV JO17-3 4916 1-4
B 07-09-2019 13:00 MOVV JO17-1 VVS JO17-1 4849 15-0
B 31-08-2019 10:30 WVV JO17-3 MOVV JO17-1 4762 3-4
B 31-08-2019 10:30 VVS JO17-1 Bellingwolde JO17-2 4668 5-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 14:30 Hoogezand JO17-3 Stadskanaal JO17-2 46070 6-4
C 07-12-2019 14:00 SJO ZVC'14 JO17-1 SJS JO17-2 45242 3-1
C 07-12-2019 13:00 MOVV JO17-1 Wildervank JO17-3 45531 9-0
C 07-12-2019 12:30 WVV JO17-3 NEC Delfzijl JO17-2 45801 6-1
C 30-11-2019 10:30 SJS JO17-2 WVV JO17-3 44439 4-4
C 30-11-2019 12:30 Wildervank JO17-3 Hoogezand JO17-3 44729 1-21
C 30-11-2019 12:30 NEC Delfzijl JO17-2 Noordster JO17-1 44977 2-5
C 23-11-2019 13:15 Noordster JO17-1 Stadskanaal JO17-2 43112 14-1
C 23-11-2019 09:00 SJS JO17-2 Wildervank JO17-3 42835 4-0
C 16-11-2019 09:00 SJS JO17-2 Bellingwolde JO17-2 61419 0-0
C 16-11-2019 11:00 Wildervank JO17-3 Noordster JO17-1 61701 1-18
C 16-11-2019 12:45 NEC Delfzijl JO17-2 MOVV JO17-1 61958 0-9
C 16-11-2019 14:00 SJO ZVC'14 JO17-1 Stadskanaal JO17-2 60625 9-2
C 09-11-2019 15:00 WVV JO17-3 Stadskanaal JO17-2 40991 3-3
C 09-11-2019 10:30 SJO ZVC'14 JO17-1 Wildervank JO17-3 40436 24-0
C 09-11-2019 13:00 MOVV JO17-1 Noordster JO17-1 40718 5-6
C 09-11-2019 13:00 Hoogezand JO17-3 Bellingwolde JO17-2 41261 0-0
C 02-11-2019 09:00 Bellingwolde JO17-2 MOVV JO17-1 39905 0-0
C 02-11-2019 13:15 Noordster JO17-1 SJO ZVC'14 JO17-1 39638 1-6
C 02-11-2019 11:00 SJS JO17-2 Hoogezand JO17-3 39088 3-4
C 02-11-2019 10:30 Wildervank JO17-3 WVV JO17-3 39380 1-12
C 26-10-2019 16:00 Bellingwolde JO17-2 Wildervank JO17-3 38571 0-0
C 26-10-2019 13:15 Noordster JO17-1 SJS JO17-2 38306 6-1
C 26-10-2019 13:00 MOVV JO17-1 SJO ZVC'14 JO17-1 37254 1-3
C 26-10-2019 12:30 Stadskanaal JO17-2 NEC Delfzijl JO17-2 38050 5-0
C 19-10-2019 14:00 Bellingwolde JO17-2 WVV JO17-3 56895 0-0
C 19-10-2019 10:00 NEC Delfzijl JO17-2 SJO ZVC'14 JO17-1 57159 0-12
C 12-10-2019 15:00 Hoogezand JO17-3 MOVV JO17-1 59320 4-3
C 12-10-2019 11:15 NEC Delfzijl JO17-2 SJS JO17-2 60358 0-2
C 12-10-2019 12:30 Stadskanaal JO17-2 Wildervank JO17-3 59585 3-1
C 05-10-2019 09:00 SJS JO17-2 Stadskanaal JO17-2 58485 5-2
C 05-10-2019 10:45 Wildervank JO17-3 NEC Delfzijl JO17-2 58774 0-2
C 05-10-2019 13:00 MOVV JO17-1 WVV JO17-3 57719 9-1
C 05-10-2019 14:00 SJO ZVC'14 JO17-1 Hoogezand JO17-3 57428 6-1
C 02-10-2019 19:00 SJO ZVC'14 JO17-1 Bellingwolde JO17-2 54228 5-2
C 28-09-2019 13:15 Noordster JO17-1 Hoogezand JO17-3 56626 6-0
C 28-09-2019 12:30 Stadskanaal JO17-2 MOVV JO17-1 55844 1-2
C 21-09-2019 13:00 Hoogezand JO17-3 NEC Delfzijl JO17-2 55050 6-2
C 21-09-2019 13:00 MOVV JO17-1 SJS JO17-2 54512 3-0
C 21-09-2019 10:30 WVV JO17-3 Noordster JO17-1 54780 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bargeres JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Be Quick D JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 DESZ JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DIO Groningen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Flevo Boys JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Groninger Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Holwierde JO17-1d 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HZVV JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SC Joure JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MOVV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 QVC JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO Feanstars JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SJO Feanstars JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SJO Pekela 2000 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 vv Steenwijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 S.C. Stiens JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SVBO JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Tollebeek JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 VKW JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Wardy JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Woudsend JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 FC Zuidlaren JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO ZVC'14 JO17-1 7 7 0 0 21 63 6 57 0
2 Noordster JO17-1 8 6 0 2 18 57 18 39 0
3 Hoogezand JO17-3 7 5 0 2 15 42 25 17 0
4 MOVV JO17-1 8 5 0 3 15 41 15 26 0
5 WVV JO17-3 6 3 2 1 11 28 19 9 0
6 SJS JO17-2 8 3 1 4 10 20 22 -2 0
7 Stadskanaal JO17-2 8 2 1 5 7 21 40 -19 0
8 NEC Delfzijl JO17-2 8 1 0 7 3 7 45 -38 0
9 Wildervank JO17-3 8 0 0 8 0 4 93 -89 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 13-08-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 20-08-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
donderdag 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven