B4335 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 3e ronde
Pupillen - MOVV JO10-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Joël Tuenter | Keeper | ||||||
Stijn Jager | |||||||
Bas Nomden | |||||||
Tygo Offringa | |||||||
Ruben Timmer | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Gerhard Offringa | Leider | ||||||
Stephan Timmer | Leider | ||||||
Jan Jager | Trainer | ||||||
Wouter Wagena | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-03-2020 10:00 | FVC JO10-3 | Mulier JO10-2G | 115308 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | SVN'69 JO10-1 | 115304 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | MOVV JO10-1 | Westerbroek JO10-1G | 115306 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | Olympia'28 JO10-2 | VWC JO10-1 | 115303 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | SC Twijzel JO10-1 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 115305 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | Nieuw Roden JO10-2 | Engelbert JO10-1G | 115307 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:00 | SJO ZVC '14 JO10-2 | BSVV JO10-1 | 115825 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-04-2020 12:00 | Veendam 1894 JO10-3 | SJO NWWC JO10-1 | 94938 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:15 | SJO Oldambt JO10-1 | FC Zuidlaren JO10-3 | 94953 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | Westerwolde JO10-1 | 94957 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Westerwolde JO10-2G | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 94929 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | SPW JO10-1G | Bellingwolde JO10-1 | 94943 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 08:45 | WVV JO10-3 | MOVV JO10-1 | 94989 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | SJO NWWC JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 94970 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Westerwolde JO10-1 | WVV JO10-3 | 94972 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Westerwolde JO10-2G | SJO Kroonpolder JO10-1G | 94931 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | MOVV JO10-1 | 94979 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:30 | FC Zuidlaren JO10-3 | Bellingwolde JO10-1 | 94933 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:00 | Veendam 1894 JO10-3 | SPW JO10-1G | 94941 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:15 | SJO Oldambt JO10-1 | Veendam 1894 JO10-3 | 94952 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:15 | MOVV JO10-1 | Westerwolde JO10-2G | 94966 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:00 | Bellingwolde JO10-1 | Westerwolde JO10-1 | 94985 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 94956 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SPW JO10-1G | SJO NWWC JO10-1 | 94944 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | WVV JO10-3 | FC Zuidlaren JO10-3 | 94992 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | SJO NWWC JO10-1 | FC Zuidlaren JO10-3 | 94971 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 08:45 | WVV JO10-3 | SPW JO10-1G | 94990 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:30 | FC Zuidlaren JO10-3 | Veendam 1894 JO10-3 | 94937 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:15 | SJO Oldambt JO10-1 | WVV JO10-3 | 94949 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:15 | MOVV JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 94964 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:55 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | SPW JO10-1G | 94981 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Westerwolde JO10-1 | SJO NWWC JO10-1 | 94973 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Westerwolde JO10-2G | Bellingwolde JO10-1 | 94928 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 12:00 | Veendam 1894 JO10-3 | MOVV JO10-1 | 94939 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 94984 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | WVV JO10-3 | 94955 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Westerwolde JO10-2G | 94977 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | SPW JO10-1G | SJO Oldambt JO10-1 | 94946 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | Westerwolde JO10-2G | SJO NWWC JO10-1 | 94930 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:15 | MOVV JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 94961 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | Veendam 1894 JO10-3 | 94982 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 11:15 | SJO Oldambt JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 94951 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 11:30 | FC Zuidlaren JO10-3 | Westerwolde JO10-1 | 94935 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SJO NWWC JO10-1 | WVV JO10-3 | 94967 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SPW JO10-1G | MOVV JO10-1 | 94945 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Westerwolde JO10-1 | SJO Oldambt JO10-1 | 94974 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 94986 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 11:10 | FC Zuidlaren JO10-3 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 94934 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | Veendam 1894 JO10-3 | Westerwolde JO10-2G | 94942 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | SPW JO10-1G | 94959 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:15 | MOVV JO10-1 | SJO NWWC JO10-1 | 94963 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | Westerwolde JO10-1 | 94978 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 11:15 | SJO Oldambt JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 94950 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 08:45 | WVV JO10-3 | Veendam 1894 JO10-3 | 94991 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Westerwolde JO10-2G | FC Zuidlaren JO10-3 | 94932 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Harkstede JO10-2 | 8512 | 0-0 | ||
B | 14-09-2019 11:30 | FC Zuidlaren JO10-3 | MOVV JO10-1 | 8560 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:15 | MOVV JO10-1 | Harkstede JO10-2 | 8380 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | FC Zuidlaren JO10-3 | Westerwolde JO10-1 | 8226 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | Harkstede JO10-2 | FC Zuidlaren JO10-3 | 8132 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | MOVV JO10-1 | 8064 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 09:30 | Helpman JO10-3 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 78937 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | WVV JO10-3 | 46517 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | MOVV JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 45718 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | BATO JO10-2G | 45983 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:15 | SJO Kroonpolder JO10-1G | Meeden JO10-1G | 45186 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Helpman JO10-3 | Bellingwolde JO10-1 | 78947 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | Westerwolde JO10-1 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 45458 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | DWZ JO10-1 | 44921 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | MOVV JO10-1 | 44391 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | Helpman JO10-3 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 78946 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | BATO JO10-2G | WVV JO10-3 | 44105 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | Sellingen JO10-1 | 44661 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | Westerwolde JO10-1 | 43588 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 08:45 | WVV JO10-3 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 43321 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Helpman JO10-3 | 78945 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 42788 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | SJO Kroonpolder JO10-1G | Bellingwolde JO10-1 | 41980 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | BATO JO10-2G | 43037 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | MOVV JO10-1 | 42501 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | MOVV JO10-1 | 60840 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Westerwolde JO10-1 | 61902 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | Helpman JO10-3 | Sellingen JO10-1 | 78944 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | WVV JO10-3 | 61372 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | BATO JO10-2G | 60566 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | DWZ JO10-1 | 61631 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | DWZ JO10-1 | 40648 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 40378 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | WVV JO10-3 | 41177 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | MOVV JO10-1 | BATO JO10-2G | 40905 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Helpman JO10-3 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 78943 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | Meeden JO10-1G | 41457 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | MOVV JO10-1 | 39308 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 39565 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | Sellingen JO10-1 | 39043 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | BATO JO10-2G | Helpman JO10-3 | 78942 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Bellingwolde JO10-1 | 40113 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 08:45 | WVV JO10-3 | Westerwolde JO10-1 | 39848 | 0-0 | ||
C | 31-10-2019 18:30 | BATO JO10-2G | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 37969 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | Meeden JO10-1G | 38235 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | MOVV JO10-1 | Helpman JO10-3 | 78941 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | Bellingwolde JO10-1 | 37699 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 37182 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | WVV JO10-3 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 38514 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 10:15 | MOVV JO10-1 | DWZ JO10-1 | 54697 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | Helpman JO10-3 | 78940 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:15 | MOVV JO10-1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 58962 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | Westerwolde JO10-1 | 59234 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | BATO JO10-2G | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 59503 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Meeden JO10-1G | 60303 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 08:45 | WVV JO10-3 | Bellingwolde JO10-1 | 60039 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | MOVV JO10-1 | 57646 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | BATO JO10-2G | 58437 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | Sellingen JO10-1 | 57372 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 58705 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | DWZ JO10-1 | 57909 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Helpman JO10-3 | WVV JO10-3 | 78939 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:45 | WVV JO10-3 | MOVV JO10-1 | 56836 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | SJO Kroonpolder JO10-1G | 57104 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | BATO JO10-2G | Westerwolde JO10-1 | 55762 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | Muntendam JO10-1 | 56039 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | DWZ JO10-1 | Sellingen JO10-1 | 56554 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | Bellingwolde JO10-1 | 56298 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Meeden JO10-1G | Helpman JO10-3 | 78938 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 10:00 | Sellingen JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 54966 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:30 | Bellingwolde JO10-1 | BATO JO10-2G | 55245 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:30 | SJO Kroonpolder JO10-1G | WVV JO10-3 | 54170 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Westerwolde JO10-1 | Meeden JO10-1G | 54441 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Muntendam JO10-1 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 55498 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO ZVC '14 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BSVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SVN'69 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Olympia'28 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | VWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | FVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Mulier JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SC Twijzel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Nieuw Roden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Engelbert JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Westerbroek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | SC Bolsward JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Zuidlaren JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Veendam 1894 JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Westerwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO NWWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SPW JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Bellingwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SJO Oldambt JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Westerwolde JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZOH JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SVN'69 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dwingeloo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HZVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olympia'28 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aengwirden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BSVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | vv Stânfries JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SC Joure JO10-5M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | SC Bolsward JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Tzummarum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mulier JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | FVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Drachtster Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Blija JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | VVT JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | SC Twijzel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Nieuw Roden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | FC Zuidlaren JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | SJO ZVC '14 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Engelbert JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Westerbroek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | SV Mussel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO ZVC '14 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KSC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Drenthina JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Mussel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SC Genemuiden JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | HZVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SVN'69 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Dwingeloo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | vv Steenwijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SVN'69 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olympia'28 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Staphorst JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | EHS'85 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BSVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | VWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bant JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | SC Bolsward JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | SC Joure JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | SC Joure JO10-5M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | ONT JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | vv Stânfries JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | SJO Stellingwerven JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Aengwirden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Rottevalle JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Mulier JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oosterlittens JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Makkum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Tzummarum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | SJO DFC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | FVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Blija JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Friesland JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | VCR JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Drachtster Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | ONR JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | VVT JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Suawoude JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Grootegast Fc. JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | SC Twijzel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | VEV'67 JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Nieuw Roden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | ACV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | FC Zuidlaren JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Bareveld JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Gorecht JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | SV Bedum JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Westerbroek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | De Lauwers JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Helpman JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Gruno JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | DZOH JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Westerwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Harkstede JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FC Zuidlaren JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Kroonpolder JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Westerwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Sellingen JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Bellingwolde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Helpman JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | BATO JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Meeden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | SJO Pekela 2000 JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | DWZ JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:15 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:15 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|