B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - MOVV JO10-1

Teamleden

Spelers
Joël Tuenter Keeper      
Stijn Jager        
Bas Nomden        
Tygo Offringa        
Wessel Smit        
Dani Split        
Ruben Timmer        
 
Overige teamleden
Gerhard Offringa Leider
Stephan Timmer Leider
Jan Jager Trainer
Wouter Wagena Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 14-12-2019 10:15 MOVV JO10-1 DWZ JO10-1 54697 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 1 Gasten 3 09:45
B 14-12-2019 10:30 Noordpool-U.F.C. JO10-1 MOVV JO10-1 84739 Sportpark Uithuizen - - 10:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:30 Helpman JO10-3 SJO Pekela 2000 JO10-1G

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 Harkstede JO10-2 8512 0-0
B 14-09-2019 11:30 FC Zuidlaren JO10-3 MOVV JO10-1 8560 0-0
B 07-09-2019 10:15 MOVV JO10-1 Harkstede JO10-2 8380 0-0
B 07-09-2019 11:30 FC Zuidlaren JO10-3 Westerwolde JO10-1 8226 0-0
B 31-08-2019 09:00 Harkstede JO10-2 FC Zuidlaren JO10-3 8132 0-0
B 31-08-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 MOVV JO10-1 8064 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 10:30 DWZ JO10-1 WVV JO10-3 46517 0-0
C 07-12-2019 11:00 MOVV JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 45718 0-0
C 07-12-2019 10:00 Sellingen JO10-1 BATO JO10-2G 45983 0-0
C 07-12-2019 09:15 SJO Kroonpolder JO10-1G Meeden JO10-1G 45186 0-0
C 07-12-2019 09:00 Helpman JO10-3 Bellingwolde JO10-1 78947 0-0
C 07-12-2019 11:00 Westerwolde JO10-1 SJO Pekela 2000 JO10-1G 45458 0-0
C 30-11-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G DWZ JO10-1 44921 0-0
C 30-11-2019 09:30 Meeden JO10-1G MOVV JO10-1 44391 0-0
C 30-11-2019 09:45 Helpman JO10-3 SJO Kroonpolder JO10-1G 78946 0-0
C 30-11-2019 10:00 BATO JO10-2G WVV JO10-3 44105 0-0
C 30-11-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO10-1G Sellingen JO10-1 44661 0-0
C 30-11-2019 11:30 Bellingwolde JO10-1 Westerwolde JO10-1 43588 0-0
C 23-11-2019 08:45 WVV JO10-3 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 43321 0-0
C 23-11-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 Helpman JO10-3 78945 0-0
C 23-11-2019 09:30 Meeden JO10-1G SJO Pekela 2000 JO10-1G 42788 0-0
C 23-11-2019 09:00 SJO Kroonpolder JO10-1G Bellingwolde JO10-1 41980 0-0
C 23-11-2019 10:00 Sellingen JO10-1 MOVV JO10-1 42501 0-0
C 23-11-2019 10:30 DWZ JO10-1 BATO JO10-2G 43037 0-0
C 16-11-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G Westerwolde JO10-1 61902 0-0
C 16-11-2019 09:00 Helpman JO10-3 Sellingen JO10-1 78944 0-0
C 16-11-2019 09:30 Meeden JO10-1G WVV JO10-3 61372 0-0
C 16-11-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G BATO JO10-2G 60566 0-0
C 16-11-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO10-1G DWZ JO10-1 61631 0-0
C 16-11-2019 11:30 Bellingwolde JO10-1 MOVV JO10-1 60840 0-0
C 09-11-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 DWZ JO10-1 40648 0-0
C 09-11-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G SJO Pekela 2000 JO10-1G 40378 0-0
C 09-11-2019 10:00 Sellingen JO10-1 WVV JO10-3 41177 0-0
C 09-11-2019 10:15 MOVV JO10-1 BATO JO10-2G 40905 0-0
C 09-11-2019 10:15 Helpman JO10-3 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 78943 0-0
C 09-11-2019 11:30 Bellingwolde JO10-1 Meeden JO10-1G 41457 0-0
C 02-11-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO10-1G MOVV JO10-1 39308 0-0
C 02-11-2019 10:30 DWZ JO10-1 SJO Kroonpolder JO10-1G 39565 0-0
C 02-11-2019 09:30 Meeden JO10-1G Sellingen JO10-1 39043 0-0
C 02-11-2019 09:00 BATO JO10-2G Helpman JO10-3 78942 0-0
C 02-11-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G Bellingwolde JO10-1 40113 0-0
C 02-11-2019 08:45 WVV JO10-3 Westerwolde JO10-1 39848 0-0
C 31-10-2019 18:30 BATO JO10-2G SJO ASVB/Wedde JO10-1G 37969 0-0
C 26-10-2019 10:30 DWZ JO10-1 Meeden JO10-1G 38235 0-0
C 26-10-2019 09:00 MOVV JO10-1 Helpman JO10-3 78941 0-0
C 26-10-2019 10:00 Sellingen JO10-1 Bellingwolde JO10-1 37699 0-0
C 26-10-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 SJO Kroonpolder JO10-1G 37182 0-0
C 26-10-2019 08:45 WVV JO10-3 SJO Pekela 2000 JO10-1G 38514 0-0
C 19-10-2019 10:15 MOVV JO10-1 DWZ JO10-1 54697 0-0
C 12-10-2019 10:30 DWZ JO10-1 Helpman JO10-3 78940 0-0
C 12-10-2019 10:15 MOVV JO10-1 SJO Kroonpolder JO10-1G 58962 0-0
C 12-10-2019 10:00 Sellingen JO10-1 Westerwolde JO10-1 59234 0-0
C 12-10-2019 09:00 BATO JO10-2G SJO Pekela 2000 JO10-1G 59503 0-0
C 12-10-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G Meeden JO10-1G 60303 0-0
C 12-10-2019 08:45 WVV JO10-3 Bellingwolde JO10-1 60039 0-0
C 05-10-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 MOVV JO10-1 57646 0-0
C 05-10-2019 09:30 Meeden JO10-1G BATO JO10-2G 58437 0-0
C 05-10-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G Sellingen JO10-1 57372 0-0
C 05-10-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO10-1G SJO ASVB/Wedde JO10-1G 58705 0-0
C 05-10-2019 11:30 Bellingwolde JO10-1 DWZ JO10-1 57909 0-0
C 05-10-2019 09:00 Helpman JO10-3 WVV JO10-3 78939 0-0
C 28-09-2019 08:45 WVV JO10-3 MOVV JO10-1 56836 0-0
C 28-09-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G SJO Kroonpolder JO10-1G 57104 0-0
C 28-09-2019 09:00 BATO JO10-2G Westerwolde JO10-1 55762 0-0
C 28-09-2019 09:30 Meeden JO10-1G Muntendam JO10-1 56039 0-0
C 28-09-2019 10:30 DWZ JO10-1 Sellingen JO10-1 56554 0-0
C 28-09-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO10-1G Bellingwolde JO10-1 56298 0-0
C 28-09-2019 09:30 Meeden JO10-1G Helpman JO10-3 78938 0-0
C 21-09-2019 10:00 Sellingen JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 54966 0-0
C 21-09-2019 11:30 Bellingwolde JO10-1 BATO JO10-2G 55245 0-0
C 21-09-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G WVV JO10-3 54170 0-0
C 21-09-2019 09:00 Westerwolde JO10-1 Meeden JO10-1G 54441 0-0
C 21-09-2019 09:00 Muntendam JO10-1 SJO Pekela 2000 JO10-1G 55498 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Engelbert JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drenthina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Genemuiden JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVN'69 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Steenwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Staphorst JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EHS'85 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bant JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SC Joure JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ONT JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Stellingwerven JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rottevalle JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Oosterlittens JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Makkum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 SJO DFC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Friesland JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 VCR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 ONR JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Suawoude JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Grootegast Fc. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 VEV'67 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 ACV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Bareveld JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Gorecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SV Bedum JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 De Lauwers JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Helpman JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Gruno JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Westerwolde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Harkstede JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FC Zuidlaren JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Kroonpolder JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Westerwolde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sellingen JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Bellingwolde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Helpman JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 BATO JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Meeden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO Pekela 2000 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 DWZ JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 20-08-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 27-08-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 01-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 08-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 15-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 22-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 29-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 05-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 12-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 19-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 26-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 31-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 07-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 14-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 21-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 28-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 04-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 11-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 18-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 25-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 31-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 07-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 14-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 21-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 28-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 05-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 12-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 19-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 26-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 02-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 09-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 16-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 23-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 30-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
donderdag 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 15-08-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 22-08-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 29-08-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-09-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 03-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 10-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 17-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 24-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 31-10-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 07-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 14-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 21-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 28-11-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-12-19 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 02-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 09-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 16-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 23-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 30-01-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 06-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 13-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 20-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 27-02-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-03-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 02-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 09-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 16-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 23-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 30-04-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 07-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 14-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 21-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 28-05-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 04-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 11-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 18-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 25-06-20 18:15 - 19:15 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven