0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - MOVV 1

Op de foto staan;
Achter vlnr: Bart Groenewold, Sven Janssen, Dynand Imminga, Twan Smit, Nick Wiegman en Aaron Sportel.
Midden vlnr: Annet Gils, Wilto de Wal, Gerhard Offringa, Raymond Imminga, Davey Ottema, David Glaus, Jordi Blaauw, Gillian Drenth, Tjark Ottema en Peter Ernst.
Voor vlnr: Youri Imminga, Berend Perdok, Edwin Kuipers, Klaas Froma, Mark Groen en Patrick Bult.
**************************************************************************************************************************************
Gegevens volgende wedstrijd:
Aanvang:  14.00 uur Vertrek:12.30 uur
Farmsum-Movv                                                                                  
Edwin Kuipers
Davey Ottema
Raymond Imminga
Mark groen
Joel Puister
Twan Smit
Gilian Drenth
David Glaus
Thijs Post
Dynand Imminga
Bart Groenewold
Youri Imminga
Jordi Blaauw

Nick Wiegman

Teamleden

Spelers
Edwin Kuipers Keeper      
Jordi Blaauw        
Patrick Bult        
Ramon Dijk        
Giel Drenth        
Mark Groen        
Bart Groenewold        
Dynand Imminga        
Youri Imminga        
Raymond Imminga        
Davey Ottema        
Berend Perdok        
Twan Smit        
Aaron Sportel        
Nick Wiegman        
 
Overige teamleden
Tjark Ottema Leider
Peter Ernst Trainer
Wilto de Wal Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 29-03-2020 vervallen MOVV 1 Amicitia VMC 1 17606 Sportpark v.v. MOVV - - 00:15
C 05-04-2020 vervallen Kwiek 1 MOVV 1 17825 Sportpark De Kalkwijck - - 00:15
C 19-04-2020 14:00 MOVV 1 VVK 1 18056 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 26-04-2020 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 18249 Sportpark Bareveld - - 13:15
C 03-05-2020 14:00 MOVV 1 Eenrum 1 16894 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 10-05-2020 14:00 MOVV 1 Wedde 1 18399 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 17-05-2020 14:00 PJC 1 MOVV 1 18486 Sportpark Burg. Boekhoven - - 13:15
C 24-05-2020 14:00 MOVV 1 SPW 1 18769 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-03-2020 14:30 Engelbert 1 Heiligerlee 1
C 29-03-2020 14:00 Wedde 1 PJC 1
C 29-03-2020 14:00 SPW 1 Pekelder Boys 1
C 29-03-2020 14:00 MOVV 1 Amicitia VMC 1
C 29-03-2020 14:00 VVK 1 Eenrum 1
C 29-03-2020 14:00 Farmsum 1 Gieterveen 1
C 29-03-2020 14:00 Bareveld 1 Kwiek 1
C 05-04-2020 14:00 Bareveld 1 Wedde 1
C 05-04-2020 14:00 PJC 1 SPW 1
C 05-04-2020 14:00 Heiligerlee 1 Eenrum 1
C 05-04-2020 14:00 Pekelder Boys 1 Engelbert 1
C 05-04-2020 14:30 Amicitia VMC 1 Farmsum 1
C 05-04-2020 14:00 Kwiek 1 MOVV 1
C 05-04-2020 14:00 Gieterveen 1 VVK 1
C 13-04-2020 14:00 PJC 1 Bareveld 1
C 13-04-2020 14:00 Eenrum 1 Gieterveen 1
C 13-04-2020 14:00 SPW 1 Kwiek 1
C 13-04-2020 14:00 Farmsum 1 Engelbert 1
C 19-04-2020 14:30 Amicitia VMC 1 Kwiek 1
C 19-04-2020 14:30 Engelbert 1 SPW 1
C 19-04-2020 14:00 Eenrum 1 PJC 1
C 19-04-2020 14:00 Farmsum 1 Bareveld 1
C 19-04-2020 14:00 Heiligerlee 1 Wedde 1
C 19-04-2020 14:00 Gieterveen 1 Pekelder Boys 1
C 19-04-2020 14:00 MOVV 1 VVK 1
C 23-04-2020 18:45 Bareveld 1 SPW 1
C 23-04-2020 19:00 Engelbert 1 Amicitia VMC 1
C 26-04-2020 14:00 Kwiek 1 Farmsum 1
C 26-04-2020 14:00 Bareveld 1 MOVV 1
C 26-04-2020 14:00 VVK 1 Engelbert 1
C 26-04-2020 14:00 SPW 1 Eenrum 1
C 26-04-2020 14:00 Pekelder Boys 1 Amicitia VMC 1
C 26-04-2020 14:00 Wedde 1 Gieterveen 1
C 26-04-2020 14:00 PJC 1 Heiligerlee 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 22-03-2020 vervallen Gieterveen 1 MOVV 1 P. (Patrick) Roos 17532
C 15-03-2020 14:00 MOVV 1 Engelbert 1 O. (Otmar) Schoonderwoerd 17261
C 08-03-2020 14:00 Farmsum 1 MOVV 1 Afgeschermd 17157 4 - 2
C 01-03-2020 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 Afgeschermd 16735 1 - 0
C 02-02-2020 14:00 MOVV 1 Pekelder Boys 1 B. (Ben) Bos 16496 5 - 2
C 26-01-2020 14:30 Amicitia VMC 1 MOVV 1 J. (Jaimie) Apol 16287 1 - 2
C 15-12-2019 14:00 MOVV 1 Kwiek 1 D. (Daniƫl) Dorgelo 16152 3 - 2
C 08-12-2019 14:00 SPW 1 MOVV 1 B.B (Bart) Zinger 15949 4 - 1
C 01-12-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 Afgeschermd 15811 4 - 0
C 24-11-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1 J.G. (Jerrol) May 15646 3 - 3
C 10-11-2019 14:30 Engelbert 1 MOVV 1 D.K.L. (Danny) de Haas 15414 1 - 2
C 03-11-2019 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 P. (Patrick) Roos 13158 2 - 3
C 27-10-2019 14:00 VVK 1 MOVV 1 R. (Romano) Houweling 13049 0 - 3
C 20-10-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 E. (Egbert) Koning 12788 0 - 2
C 13-10-2019 14:00 Eenrum 1 MOVV 1 R. (Rink) Wijnstra 12605 1 - 6
C 06-10-2019 14:00 MOVV 1 Farmsum 1 H.T. (Henk) Poort 12443 4 - 2
C 29-09-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1 Afgeschermd 12205 2 - 2
C 22-09-2019 14:00 Pekelder Boys 1 MOVV 1 H. (Henk) Scholte Aalbes 12054 0 - 6
B 15-09-2019 14:00 MOVV 1 Bellingwolde 1 R. (Richard) Meints 1584 1 - 1
B 08-09-2019 14:00 ZNC 1 MOVV 1 W. (Wilto) de Wal 1583 3 - 3
B 03-09-2019 19:00 MOVV 1 Drieborg 1 C. (Cor) Roelofs 1581 5 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 22-03-2020 14:30 Amicitia VMC 1 Bareveld 1 17397 0-0
C 22-03-2020 14:00 Kwiek 1 Wedde 1 17457 0-0
C 22-03-2020 14:00 PJC 1 Engelbert 1 17376 0-0
C 22-03-2020 14:00 Eenrum 1 Farmsum 1 17504 0-0
C 22-03-2020 14:00 Gieterveen 1 MOVV 1 17532 0-0
C 22-03-2020 14:00 Pekelder Boys 1 VVK 1 17430 0-0
C 22-03-2020 14:00 Heiligerlee 1 SPW 1 17477 0-0
C 15-03-2020 14:00 Bareveld 1 Heiligerlee 1 17326 0-0
C 15-03-2020 14:00 PJC 1 Pekelder Boys 1 17191 0-0
C 15-03-2020 14:00 VVK 1 Farmsum 1 17341 0-0
C 15-03-2020 14:00 MOVV 1 Engelbert 1 17261 0-0
C 15-03-2020 14:00 Wedde 1 Eenrum 1 17287 0-0
C 15-03-2020 14:00 SPW 1 Amicitia VMC 1 17218 0-0
C 15-03-2020 14:00 Kwiek 1 Gieterveen 1 17243 0-0
C 08-03-2020 14:00 Heiligerlee 1 VVK 1 17079 1-0
C 08-03-2020 14:00 Farmsum 1 MOVV 1 17157 4-2
C 08-03-2020 14:00 Pekelder Boys 1 Kwiek 1 17059 1-2
C 08-03-2020 14:30 Amicitia VMC 1 PJC 1 16999 2-5
C 08-03-2020 14:00 Eenrum 1 Bareveld 1 17107 1-2
C 08-03-2020 14:30 Engelbert 1 Gieterveen 1 17133 2-3
C 07-03-2020 19:15 SPW 1 Wedde 1 17034 6-2
C 01-03-2020 14:30 Engelbert 1 Eenrum 1 16445 6-0
C 01-03-2020 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 16735 1-0
C 01-03-2020 14:00 Pekelder Boys 1 Wedde 1 16714 2-2
C 23-02-2020 14:30 Engelbert 1 PJC 1 16102 0-0
C 23-02-2020 14:30 Amicitia VMC 1 VVK 1 16656 3-3
C 16-02-2020 14:00 Kwiek 1 PJC 1 16821 3-4
C 16-02-2020 14:00 Gieterveen 1 Heiligerlee 1 16873 0-0
C 16-02-2020 14:00 VVK 1 SPW 1 16971 3-3
C 16-02-2020 14:00 MOVV 1 Eenrum 1 16894 0-0
C 16-02-2020 14:00 Wedde 1 Farmsum 1 16919 4-2
C 16-02-2020 14:00 Bareveld 1 Pekelder Boys 1 16957 0-7
C 02-02-2020 14:00 Gieterveen 1 PJC 1 16475 4-3
C 02-02-2020 14:00 Farmsum 1 Heiligerlee 1 16523 1-2
C 02-02-2020 14:00 VVK 1 Kwiek 1 16600 0-1
C 02-02-2020 14:00 Wedde 1 Amicitia VMC 1 16547 1-3
C 02-02-2020 14:00 MOVV 1 Pekelder Boys 1 16496 5-2
C 26-01-2020 14:00 Kwiek 1 Bareveld 1 16371 6-1
C 26-01-2020 14:00 SPW 1 Farmsum 1 16322 2-1
C 26-01-2020 14:00 Eenrum 1 VVK 1 16419 1-2
C 26-01-2020 14:00 Heiligerlee 1 Engelbert 1 16390 1-1
C 26-01-2020 14:00 Pekelder Boys 1 Gieterveen 1 16345 1-4
C 26-01-2020 14:00 PJC 1 Wedde 1 16266 2-0
C 26-01-2020 14:30 Amicitia VMC 1 MOVV 1 16287 1-2
C 23-01-2020 19:45 Wedde 1 VVK 1 88117 2-1
C 19-01-2020 14:00 Bareveld 1 Farmsum 1 16058 3-3
C 22-12-2019 14:00 Eenrum 1 Wedde 1 13000 1-0
C 22-12-2019 14:00 Farmsum 1 Kwiek 1 12232 2-1
C 15-12-2019 14:00 Farmsum 1 Amicitia VMC 1 16179 5-2
C 15-12-2019 14:00 Eenrum 1 Heiligerlee 1 16075 1-2
C 15-12-2019 14:00 VVK 1 Pekelder Boys 1 16230 4-4
C 15-12-2019 14:00 MOVV 1 Kwiek 1 16152 3-2
C 15-12-2019 14:00 Wedde 1 Bareveld 1 16203 5-0
C 15-12-2019 14:00 Gieterveen 1 SPW 1 16133 2-2
C 08-12-2019 14:30 Amicitia VMC 1 Gieterveen 1 15916 0-2
C 08-12-2019 14:00 Kwiek 1 Engelbert 1 16002 1-3
C 08-12-2019 14:00 PJC 1 Eenrum 1 15896 1-0
C 08-12-2019 14:00 Pekelder Boys 1 Heiligerlee 1 15974 1-6
C 08-12-2019 14:00 SPW 1 MOVV 1 15949 4-1
C 08-12-2019 14:00 Wedde 1 VVK 1 16019 0-1
C 01-12-2019 14:30 Engelbert 1 Wedde 1 15785 3-2
C 01-12-2019 14:00 VVK 1 Gieterveen 1 15861 6-1
C 01-12-2019 14:00 SPW 1 PJC 1 15711 2-2
C 01-12-2019 14:00 Heiligerlee 1 Amicitia VMC 1 15730 5-0
C 01-12-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 15811 4-0
C 01-12-2019 14:00 Farmsum 1 Pekelder Boys 1 15838 3-2
C 01-12-2019 14:00 Eenrum 1 Kwiek 1 15759 0-6
C 24-11-2019 14:00 Kwiek 1 Heiligerlee 1 15605 2-1
C 24-11-2019 14:00 Bareveld 1 Engelbert 1 15686 0-6
C 24-11-2019 14:00 PJC 1 VVK 1 15526 3-2
C 24-11-2019 14:00 Gieterveen 1 Farmsum 1 15629 3-6
C 24-11-2019 14:00 Pekelder Boys 1 Eenrum 1 15577 3-2
C 24-11-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1 15646 3-3
C 24-11-2019 14:30 Amicitia VMC 1 SPW 1 15546 1-5
C 10-11-2019 14:00 Eenrum 1 SPW 1 15389 2-3
C 10-11-2019 14:00 Farmsum 1 Wedde 1 15465 2-0
C 10-11-2019 14:00 Heiligerlee 1 Bareveld 1 15361 4-1
C 10-11-2019 14:00 Gieterveen 1 Kwiek 1 15444 0-1
C 10-11-2019 14:00 VVK 1 Amicitia VMC 1 15489 2-2
C 10-11-2019 14:00 Pekelder Boys 1 PJC 1 15340 2-2
C 10-11-2019 14:30 Engelbert 1 MOVV 1 15414 1-2
C 03-11-2019 14:00 Bareveld 1 PJC 1 13246 5-6
C 03-11-2019 14:00 Farmsum 1 Eenrum 1 13183 4-1
C 03-11-2019 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 13158 2-3
C 03-11-2019 14:00 SPW 1 Heiligerlee 1 13113 2-0
C 03-11-2019 14:00 Wedde 1 Kwiek 1 13207 0-0
C 03-11-2019 14:30 Amicitia VMC 1 Pekelder Boys 1 13079 2-2
C 03-11-2019 14:30 Engelbert 1 VVK 1 13133 3-2
C 27-10-2019 14:00 Kwiek 1 SPW 1 12955 2-5
C 27-10-2019 14:00 PJC 1 Amicitia VMC 1 12901 4-2
C 27-10-2019 14:00 Heiligerlee 1 Farmsum 1 12973 3-1
C 27-10-2019 14:00 VVK 1 MOVV 1 13049 0-3
C 27-10-2019 14:00 Gieterveen 1 Engelbert 1 13030 1-2
C 27-10-2019 14:00 Pekelder Boys 1 Bareveld 1 12928 2-4
C 20-10-2019 14:00 PJC 1 Kwiek 1 12715 1-0
C 20-10-2019 14:00 Farmsum 1 VVK 1 12816 0-2
C 20-10-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 12788 0-2
C 20-10-2019 14:00 SPW 1 Engelbert 1 12770 2-0
C 20-10-2019 14:00 Bareveld 1 Gieterveen 1 12877 1-4
C 20-10-2019 14:30 Amicitia VMC 1 Eenrum 1 12736 3-2
C 19-10-2019 19:30 Wedde 1 Pekelder Boys 1 12839 5-0
C 13-10-2019 14:00 Kwiek 1 Amicitia VMC 1 12556 4-0
C 13-10-2019 14:00 Eenrum 1 MOVV 1 12605 1-6
C 13-10-2019 14:00 VVK 1 Bareveld 1 12680 6-3
C 13-10-2019 14:00 Gieterveen 1 Wedde 1 12661 2-0
C 13-10-2019 14:00 Pekelder Boys 1 SPW 1 12530 1-3
C 13-10-2019 14:30 Engelbert 1 Farmsum 1 12632 1-1
C 13-10-2019 14:00 Heiligerlee 1 PJC 1 12576 3-4
C 06-10-2019 14:00 PJC 1 Gieterveen 1 12345 2-5
C 06-10-2019 14:00 Bareveld 1 Eenrum 1 12506 4-1
C 06-10-2019 14:00 MOVV 1 Farmsum 1 12443 4-2
C 06-10-2019 14:00 SPW 1 VVK 1 12400 2-1
C 06-10-2019 14:00 Wedde 1 Heiligerlee 1 12467 2-4
C 06-10-2019 14:30 Amicitia VMC 1 Engelbert 1 12365 3-3
C 06-10-2019 14:00 Kwiek 1 Pekelder Boys 1 12425 3-2
C 29-09-2019 14:00 VVK 1 Heiligerlee 1 12309 4-3
C 29-09-2019 14:00 Bareveld 1 Amicitia VMC 1 12294 2-2
C 29-09-2019 14:00 Gieterveen 1 Eenrum 1 12184 2-2
C 29-09-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1 12205 2-2
C 29-09-2019 14:00 Wedde 1 SPW 1 12256 1-2
C 29-09-2019 14:30 Engelbert 1 Pekelder Boys 1 12155 4-1
C 22-09-2019 14:00 Eenrum 1 Engelbert 1 12128 2-2
C 22-09-2019 14:00 PJC 1 Farmsum 1 11976 3-1
C 22-09-2019 14:00 Heiligerlee 1 Gieterveen 1 12101 4-2
C 22-09-2019 14:00 Pekelder Boys 1 MOVV 1 12054 0-6
C 22-09-2019 14:30 Amicitia VMC 1 Wedde 1 11995 2-3
C 22-09-2019 14:00 Kwiek 1 VVK 1 12082 1-3
C 21-09-2019 19:15 SPW 1 Bareveld 1 12030 5-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 19-09-2019 20:00 ZNC 1 Drieborg 1 1585 9-1
B 15-09-2019 14:00 MOVV 1 Bellingwolde 1 1584 1-1
B 08-09-2019 14:00 Drieborg 1 Bellingwolde 1 1582 1-6
B 08-09-2019 14:00 ZNC 1 MOVV 1 1583 3-3
B 03-09-2019 19:00 MOVV 1 Drieborg 1 1581 5-0
B 01-09-2019 14:00 Bellingwolde 1 ZNC 1 1580 1-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SPW 1 15 12 3 0 39 48 21 27 0
2 Heiligerlee 1 16 11 1 4 34 42 22 20 0
3 PJC 1 15 10 3 2 33 44 33 11 0
4 MOVV 1 16 9 2 5 29 45 28 17 0
5 Gieterveen 1 15 8 2 5 26 38 34 4 0
6 Engelbert 1 14 7 4 3 25 37 21 16 0
7 Kwiek 1 16 8 1 7 25 35 26 9 0
8 Farmsum 1 16 7 2 7 23 38 35 3 0
9 VVK 1 17 6 4 7 22 41 36 5 0
10 Wedde 1 17 5 3 9 18 32 35 -3 0
11 Bareveld 1 15 3 2 10 11 28 62 -34 0
12 Amicitia VMC 1 16 2 5 9 11 28 50 -22 0
13 Pekelder Boys 1 17 2 4 11 10 33 57 -24 0
14 Eenrum 1 15 1 2 12 5 17 46 -29 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bellingwolde 1 3 2 1 0 7 8 2 6 0
2 MOVV 1 3 1 2 0 5 9 4 5 0
3 ZNC 1 3 1 1 1 4 12 5 7 0
4 Drieborg 1 3 0 0 3 0 2 20 -18 0

Training

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven