0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - MOVV 1
Op de foto staan;
Achter vlnr: Bart Groenewold, Sven Janssen, Dynand Imminga, Twan Smit, Nick Wiegman en Aaron Sportel.
Midden vlnr: Annet Gils, Wilto de Wal, Gerhard Offringa, Raymond Imminga, Davey Ottema, David Glaus, Jordi Blaauw, Gillian Drenth, Tjark Ottema en Peter Ernst.
Voor vlnr: Youri Imminga, Berend Perdok, Edwin Kuipers, Klaas Froma, Mark Groen en Patrick Bult.
**************************************************************************************************************************************
Achter vlnr: Bart Groenewold, Sven Janssen, Dynand Imminga, Twan Smit, Nick Wiegman en Aaron Sportel.
Midden vlnr: Annet Gils, Wilto de Wal, Gerhard Offringa, Raymond Imminga, Davey Ottema, David Glaus, Jordi Blaauw, Gillian Drenth, Tjark Ottema en Peter Ernst.
Voor vlnr: Youri Imminga, Berend Perdok, Edwin Kuipers, Klaas Froma, Mark Groen en Patrick Bult.
**************************************************************************************************************************************
Gegevens volgende wedstrijd:
Aanvang: 14.00 uur Vertrek:12.30 uur
Farmsum-Movv
Edwin Kuipers
Davey Ottema
Raymond Imminga
Mark groen
Joel Puister
Twan Smit
Gilian Drenth
David Glaus
Thijs Post
Dynand Imminga
Bart Groenewold
Youri Imminga
Jordi Blaauw
Nick Wiegman
Aanvang: 14.00 uur Vertrek:12.30 uur
Farmsum-Movv
Edwin Kuipers
Davey Ottema
Raymond Imminga
Mark groen
Joel Puister
Twan Smit
Gilian Drenth
David Glaus
Thijs Post
Dynand Imminga
Bart Groenewold
Youri Imminga
Jordi Blaauw
Nick Wiegman
Teamleden
Spelers | |||||||
Jordi Blaauw | |||||||
Patrick Bult | |||||||
Giel Drenth | |||||||
Bart Groenewold | |||||||
Dynand Imminga | |||||||
Youri Imminga | |||||||
Raymond Imminga | |||||||
Davey Ottema | |||||||
Berend Perdok | |||||||
Twan Smit | |||||||
Nick Wiegman | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Tjark Ottema | Leider | ||||||
Wilto de Wal | Overig |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 03-05-2020 14:30 | Engelbert 1 | PJC 1 | 16102 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 14:00 | MOVV 1 | Eenrum 1 | 16894 | 0-0 | ||
C | 03-05-2020 14:00 | Gieterveen 1 | Heiligerlee 1 | 16873 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | SPW 1 | Eenrum 1 | 18143 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | VVK 1 | Engelbert 1 | 18264 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | Bareveld 1 | MOVV 1 | 18249 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | Amicitia VMC 1 | 18168 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | Wedde 1 | Gieterveen 1 | 18211 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | PJC 1 | Heiligerlee 1 | 18116 | 0-0 | ||
C | 26-04-2020 14:00 | Kwiek 1 | Farmsum 1 | 18196 | 0-0 | ||
C | 23-04-2020 18:45 | Bareveld 1 | SPW 1 | 16587 | 0-0 | ||
C | 23-04-2020 19:00 | Engelbert 1 | Amicitia VMC 1 | 16842 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | MOVV 1 | VVK 1 | 18056 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Eenrum 1 | PJC 1 | 17980 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Farmsum 1 | Bareveld 1 | 18083 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | Wedde 1 | 17951 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:00 | Gieterveen 1 | Pekelder Boys 1 | 18036 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | Kwiek 1 | 17924 | 0-0 | ||
C | 19-04-2020 14:30 | Engelbert 1 | SPW 1 | 18007 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:00 | Farmsum 1 | Engelbert 1 | 16787 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:00 | SPW 1 | Kwiek 1 | 16689 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:00 | PJC 1 | Bareveld 1 | 16636 | 0-0 | ||
C | 13-04-2020 14:00 | Eenrum 1 | Gieterveen 1 | 16764 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Bareveld 1 | Wedde 1 | 17906 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Kwiek 1 | MOVV 1 | 17825 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | Farmsum 1 | 17765 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | Engelbert 1 | 17797 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Gieterveen 1 | VVK 1 | 17876 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | Eenrum 1 | 17845 | 0-0 | ||
C | 05-04-2020 14:00 | PJC 1 | SPW 1 | 17746 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | Wedde 1 | PJC 1 | 17656 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:30 | Engelbert 1 | Heiligerlee 1 | 17580 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | Bareveld 1 | Kwiek 1 | 17695 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | Farmsum 1 | Gieterveen 1 | 17634 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | VVK 1 | Eenrum 1 | 17710 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | MOVV 1 | Amicitia VMC 1 | 17606 | 0-0 | ||
C | 29-03-2020 14:00 | SPW 1 | Pekelder Boys 1 | 17561 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | VVK 1 | 17430 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Eenrum 1 | Farmsum 1 | 17504 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | SPW 1 | 17477 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | PJC 1 | Engelbert 1 | 17376 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Gieterveen 1 | MOVV 1 | 17532 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:00 | Kwiek 1 | Wedde 1 | 17457 | 0-0 | ||
C | 22-03-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | Bareveld 1 | 17397 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | Bareveld 1 | Heiligerlee 1 | 17326 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | PJC 1 | Pekelder Boys 1 | 17191 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | Wedde 1 | Eenrum 1 | 17287 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | Kwiek 1 | Gieterveen 1 | 17243 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | MOVV 1 | Engelbert 1 | 17261 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | VVK 1 | Farmsum 1 | 17341 | 0-0 | ||
C | 15-03-2020 14:00 | SPW 1 | Amicitia VMC 1 | 17218 | 0-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | Kwiek 1 | 17059 | 1-2 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Engelbert 1 | Gieterveen 1 | 17133 | 2-3 | ||
C | 08-03-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | PJC 1 | 16999 | 2-5 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Eenrum 1 | Bareveld 1 | 17107 | 1-2 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | VVK 1 | 17079 | 1-0 | ||
C | 08-03-2020 14:00 | Farmsum 1 | MOVV 1 | 17157 | 4-2 | ||
C | 07-03-2020 19:15 | SPW 1 | Wedde 1 | 17034 | 6-2 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | MOVV 1 | 16735 | 1-0 | ||
C | 01-03-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | Wedde 1 | 16714 | 2-2 | ||
C | 01-03-2020 14:30 | Engelbert 1 | Eenrum 1 | 16445 | 6-0 | ||
C | 23-02-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | VVK 1 | 16656 | 3-3 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | Kwiek 1 | PJC 1 | 16821 | 3-4 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | Wedde 1 | Farmsum 1 | 16919 | 4-2 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | Bareveld 1 | Pekelder Boys 1 | 16957 | 0-7 | ||
C | 16-02-2020 14:00 | VVK 1 | SPW 1 | 16971 | 3-3 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Farmsum 1 | Heiligerlee 1 | 16523 | 1-2 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Gieterveen 1 | PJC 1 | 16475 | 4-3 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | VVK 1 | Kwiek 1 | 16600 | 0-1 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | MOVV 1 | Pekelder Boys 1 | 16496 | 5-2 | ||
C | 02-02-2020 14:00 | Wedde 1 | Amicitia VMC 1 | 16547 | 1-3 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | Eenrum 1 | VVK 1 | 16419 | 1-2 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | Heiligerlee 1 | Engelbert 1 | 16390 | 1-1 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | Pekelder Boys 1 | Gieterveen 1 | 16345 | 1-4 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | PJC 1 | Wedde 1 | 16266 | 2-0 | ||
C | 26-01-2020 14:30 | Amicitia VMC 1 | MOVV 1 | 16287 | 1-2 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | Kwiek 1 | Bareveld 1 | 16371 | 6-1 | ||
C | 26-01-2020 14:00 | SPW 1 | Farmsum 1 | 16322 | 2-1 | ||
C | 23-01-2020 19:45 | Wedde 1 | VVK 1 | 88117 | 2-1 | ||
C | 19-01-2020 14:00 | Bareveld 1 | Farmsum 1 | 16058 | 3-3 | ||
C | 22-12-2019 14:00 | Farmsum 1 | Kwiek 1 | 12232 | 2-1 | ||
C | 22-12-2019 14:00 | Eenrum 1 | Wedde 1 | 13000 | 1-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Wedde 1 | Bareveld 1 | 16203 | 5-0 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | MOVV 1 | Kwiek 1 | 16152 | 3-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Gieterveen 1 | SPW 1 | 16133 | 2-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | VVK 1 | Pekelder Boys 1 | 16230 | 4-4 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Eenrum 1 | Heiligerlee 1 | 16075 | 1-2 | ||
C | 15-12-2019 14:00 | Farmsum 1 | Amicitia VMC 1 | 16179 | 5-2 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Kwiek 1 | Engelbert 1 | 16002 | 1-3 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | PJC 1 | Eenrum 1 | 15896 | 1-0 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | Heiligerlee 1 | 15974 | 1-6 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | SPW 1 | MOVV 1 | 15949 | 4-1 | ||
C | 08-12-2019 14:00 | Wedde 1 | VVK 1 | 16019 | 0-1 | ||
C | 08-12-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | Gieterveen 1 | 15916 | 0-2 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | Eenrum 1 | Kwiek 1 | 15759 | 0-6 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | Farmsum 1 | Pekelder Boys 1 | 15838 | 3-2 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | MOVV 1 | Bareveld 1 | 15811 | 4-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | Heiligerlee 1 | Amicitia VMC 1 | 15730 | 5-0 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | SPW 1 | PJC 1 | 15711 | 2-2 | ||
C | 01-12-2019 14:00 | VVK 1 | Gieterveen 1 | 15861 | 6-1 | ||
C | 01-12-2019 14:30 | Engelbert 1 | Wedde 1 | 15785 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Kwiek 1 | Heiligerlee 1 | 15605 | 2-1 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Bareveld 1 | Engelbert 1 | 15686 | 0-6 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | PJC 1 | VVK 1 | 15526 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Gieterveen 1 | Farmsum 1 | 15629 | 3-6 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | Eenrum 1 | 15577 | 3-2 | ||
C | 24-11-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | SPW 1 | 15546 | 1-5 | ||
C | 24-11-2019 14:00 | Wedde 1 | MOVV 1 | 15646 | 3-3 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Eenrum 1 | SPW 1 | 15389 | 2-3 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Farmsum 1 | Wedde 1 | 15465 | 2-0 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Heiligerlee 1 | Bareveld 1 | 15361 | 4-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Gieterveen 1 | Kwiek 1 | 15444 | 0-1 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | VVK 1 | Amicitia VMC 1 | 15489 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | PJC 1 | 15340 | 2-2 | ||
C | 10-11-2019 14:30 | Engelbert 1 | MOVV 1 | 15414 | 1-2 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | Bareveld 1 | PJC 1 | 13246 | 5-6 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | Farmsum 1 | Eenrum 1 | 13183 | 4-1 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | MOVV 1 | Gieterveen 1 | 13158 | 2-3 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | SPW 1 | Heiligerlee 1 | 13113 | 2-0 | ||
C | 03-11-2019 14:00 | Wedde 1 | Kwiek 1 | 13207 | 0-0 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | Pekelder Boys 1 | 13079 | 2-2 | ||
C | 03-11-2019 14:30 | Engelbert 1 | VVK 1 | 13133 | 3-2 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Gieterveen 1 | Engelbert 1 | 13030 | 1-2 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Kwiek 1 | SPW 1 | 12955 | 2-5 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | PJC 1 | Amicitia VMC 1 | 12901 | 4-2 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Heiligerlee 1 | Farmsum 1 | 12973 | 3-1 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | VVK 1 | MOVV 1 | 13049 | 0-3 | ||
C | 27-10-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | Bareveld 1 | 12928 | 2-4 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | PJC 1 | Kwiek 1 | 12715 | 1-0 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | Farmsum 1 | VVK 1 | 12816 | 0-2 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | MOVV 1 | Heiligerlee 1 | 12788 | 0-2 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | SPW 1 | Engelbert 1 | 12770 | 2-0 | ||
C | 20-10-2019 14:00 | Bareveld 1 | Gieterveen 1 | 12877 | 1-4 | ||
C | 20-10-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | Eenrum 1 | 12736 | 3-2 | ||
C | 19-10-2019 19:30 | Wedde 1 | Pekelder Boys 1 | 12839 | 5-0 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Kwiek 1 | Amicitia VMC 1 | 12556 | 4-0 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Eenrum 1 | MOVV 1 | 12605 | 1-6 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | VVK 1 | Bareveld 1 | 12680 | 6-3 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Gieterveen 1 | Wedde 1 | 12661 | 2-0 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Heiligerlee 1 | PJC 1 | 12576 | 3-4 | ||
C | 13-10-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | SPW 1 | 12530 | 1-3 | ||
C | 13-10-2019 14:30 | Engelbert 1 | Farmsum 1 | 12632 | 1-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | Bareveld 1 | Eenrum 1 | 12506 | 4-1 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | Wedde 1 | Heiligerlee 1 | 12467 | 2-4 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | Kwiek 1 | Pekelder Boys 1 | 12425 | 3-2 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | PJC 1 | Gieterveen 1 | 12345 | 2-5 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | MOVV 1 | Farmsum 1 | 12443 | 4-2 | ||
C | 06-10-2019 14:00 | SPW 1 | VVK 1 | 12400 | 2-1 | ||
C | 06-10-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | Engelbert 1 | 12365 | 3-3 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Bareveld 1 | Amicitia VMC 1 | 12294 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | VVK 1 | Heiligerlee 1 | 12309 | 4-3 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | MOVV 1 | PJC 1 | 12205 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Gieterveen 1 | Eenrum 1 | 12184 | 2-2 | ||
C | 29-09-2019 14:00 | Wedde 1 | SPW 1 | 12256 | 1-2 | ||
C | 29-09-2019 14:30 | Engelbert 1 | Pekelder Boys 1 | 12155 | 4-1 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Eenrum 1 | Engelbert 1 | 12128 | 2-2 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | PJC 1 | Farmsum 1 | 11976 | 3-1 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Heiligerlee 1 | Gieterveen 1 | 12101 | 4-2 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Pekelder Boys 1 | MOVV 1 | 12054 | 0-6 | ||
C | 22-09-2019 14:30 | Amicitia VMC 1 | Wedde 1 | 11995 | 2-3 | ||
C | 22-09-2019 14:00 | Kwiek 1 | VVK 1 | 12082 | 1-3 | ||
C | 21-09-2019 19:15 | SPW 1 | Bareveld 1 | 12030 | 5-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 19-09-2019 20:00 | ZNC 1 | Drieborg 1 | 1585 | 9-1 | ||
B | 15-09-2019 14:00 | MOVV 1 | Bellingwolde 1 | 1584 | 1-1 | ||
B | 08-09-2019 14:00 | Drieborg 1 | Bellingwolde 1 | 1582 | 1-6 | ||
B | 08-09-2019 14:00 | ZNC 1 | MOVV 1 | 1583 | 3-3 | ||
B | 03-09-2019 19:00 | MOVV 1 | Drieborg 1 | 1581 | 5-0 | ||
B | 01-09-2019 14:00 | Bellingwolde 1 | ZNC 1 | 1580 | 1-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPW 1 | 15 | 12 | 3 | 0 | 39 | 48 | 21 | 27 | 0 |
2 | Heiligerlee 1 | 16 | 11 | 1 | 4 | 34 | 42 | 22 | 20 | 0 |
3 | PJC 1 | 15 | 10 | 3 | 2 | 33 | 44 | 33 | 11 | 0 |
4 | MOVV 1 | 16 | 9 | 2 | 5 | 29 | 45 | 28 | 17 | 0 |
5 | Gieterveen 1 | 15 | 8 | 2 | 5 | 26 | 38 | 34 | 4 | 0 |
6 | Engelbert 1 | 14 | 7 | 4 | 3 | 25 | 37 | 21 | 16 | 0 |
7 | Kwiek 1 | 16 | 8 | 1 | 7 | 25 | 35 | 26 | 9 | 0 |
8 | Farmsum 1 | 16 | 7 | 2 | 7 | 23 | 38 | 35 | 3 | 0 |
9 | VVK 1 | 17 | 6 | 4 | 7 | 22 | 41 | 36 | 5 | 0 |
10 | Wedde 1 | 17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 32 | 35 | -3 | 0 |
11 | Bareveld 1 | 15 | 3 | 2 | 10 | 11 | 28 | 62 | -34 | 0 |
12 | Amicitia VMC 1 | 16 | 2 | 5 | 9 | 11 | 28 | 50 | -22 | 0 |
13 | Pekelder Boys 1 | 17 | 2 | 4 | 11 | 10 | 33 | 57 | -24 | 0 |
14 | Eenrum 1 | 15 | 1 | 2 | 12 | 5 | 17 | 46 | -29 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bellingwolde 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 8 | 2 | 6 | 0 |
2 | MOVV 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 9 | 4 | 5 | 0 |
3 | ZNC 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 12 | 5 | 7 | 0 |
4 | Drieborg 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 20 | -18 | 0 |