Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - MOVV 2

MOVV 2 - Eext 2
AANVANG 10:00 uur
Aanwezig: 09:15 uur

SPELERS:
Klaas Froma
Evert Boer
Thijs Post
Rick Mulder
Gio Kruize
Rene Imminga
Marcel Engelage
Arjan Van Erp
Ronald Struys
Roy Wiegman
Harold de Lange
Patrick Kempinga
Werner Boven
Jeffrey Drenth

 

Teamleden

Spelers
Werner Boven Keeper      
Evert Boer        
Marcel Engelage        
Arjan van Erp        
RenĂ© Imminga        
Patrick Kempinga        
Gerwin Komdeur        
Harold de Lange        
Richard Schweertman        
Ronald Struys        
Dennie van der Velde        
Roy Wiegman        
 
Overige teamleden
Harrie Boneschansker Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-11-2019 09:30 GVAV-Rapiditas 4 MOVV 2 15000 Sportpark Kardinge - - 08:45
C 01-12-2019 10:00 MOVV 2 Pekelder Boys 2 15230 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 08-12-2019 10:00 Froombosch 2 MOVV 2 18894 Sportpark Froombosch - - 09:15
C 02-02-2020 10:00 MOVV 2 Kielwindeweer 1 19129 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 09-02-2020 12:00 Blauw Geel'15 4 MOVV 2 19320 Sportpark Coendersborg - - 11:15
C 01-03-2020 10:00 MOVV 2 Groen Geel 4 19534 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 08-03-2020 vervallen Meeden 2 MOVV 2 19776 Sportpark De Bouwte - - 00:15
C 15-03-2020 10:00 MOVV 2 GVAV-Rapiditas 4 19940 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 29-03-2020 10:00 MOVV 2 Froombosch 2 20209 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 05-04-2020 10:00 Pekelder Boys 2 MOVV 2 20390 Sportpark Rutger Oldeboom - - 09:15
C 19-04-2020 10:00 MOVV 2 Annen 4 20613 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 10-05-2020 11:00 Kwiek 4 MOVV 2 20851 Sportpark De Kalkwijck - - 10:15
C 17-05-2020 10:00 Eext 2 MOVV 2 21023 Sportpark 't Veld - - 09:15
C 24-05-2020 10:00 MOVV 2 Actief 5 21218 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2019 09:30 GVAV-Rapiditas 4 MOVV 2
C 24-11-2019 10:00 Froombosch 2 Kielwindeweer 1
C 24-11-2019 10:00 Pekelder Boys 2 Blauw Geel'15 4
C 24-11-2019 10:00 Eext 2 Groen Geel 4
C 24-11-2019 11:00 Actief 5 Kwiek 4
C 01-12-2019 10:00 MOVV 2 Pekelder Boys 2
C 01-12-2019 11:00 Groen Geel 4 Actief 5
C 01-12-2019 11:00 Kwiek 4 Eext 2
C 01-12-2019 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Blauw Geel'15 4
C 01-12-2019 10:00 Kielwindeweer 1 Annen 4
C 08-12-2019 10:00 Pekelder Boys 2 Groen Geel 4
C 08-12-2019 10:00 Froombosch 2 MOVV 2
C 08-12-2019 10:00 Annen 4 GVAV-Rapiditas 4
C 08-12-2019 12:30 Blauw Geel'15 4 Kwiek 4
C 15-12-2019 10:00 Eext 2 Kielwindeweer 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 17-11-2019 10:00 MOVV 2 Eext 2 J. (Jeroen) de Haan 14218 3 - 1
C 10-11-2019 10:00 Annen 4 MOVV 2 J.O. (Johan) Gruber 14678 1 - 0
C 03-11-2019 10:00 MOVV 2 Blauw Geel'15 4 J. (Jeroen) de Haan… (+1) 14553 6 - 2
C 27-10-2019 11:00 Actief 5 MOVV 2 ATN (Bert) Bousema 14471 2 - 1
C 13-10-2019 11:00 Groen Geel 4 MOVV 2 H.H.G. (Henk) Meijer 13958 5 - 3
C 06-10-2019 10:00 MOVV 2 Kwiek 4 J. (Jeroen) de Haan… (+1) 13850 2 - 6
C 29-09-2019 vervallen MOVV 2 Meeden 2 13544
C 22-09-2019 10:00 Kielwindeweer 1 MOVV 2 V. (Vincent) Janssen 13446 2 - 1
B 15-09-2019 10:00 MOVV 2 WVV 5 R (Ralf) Dost 3180 2 - 1
B 08-09-2019 10:00 MOVV 2 Heiligerlee 3 R (Robert) Teerds 3179 1 - 2
B 01-09-2019 10:00 BNC 2 MOVV 2 V. (Vincent) Janssen 2979 1 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2019 10:00 Heiligerlee 3 BNC 2 3130 5-1
B 15-09-2019 10:00 MOVV 2 WVV 5 3180 2-1
B 08-09-2019 10:00 WVV 5 BNC 2 3337 1-3
B 08-09-2019 10:00 MOVV 2 Heiligerlee 3 3179 1-2
B 01-09-2019 10:00 Heiligerlee 3 WVV 5 3129 5-2
B 01-09-2019 10:00 BNC 2 MOVV 2 2979 1-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-11-2019 11:00 Kwiek 4 Froombosch 2 14255 8-1
C 17-11-2019 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Actief 5 14189 0-5
C 17-11-2019 10:00 MOVV 2 Eext 2 14218 3-1
C 17-11-2019 10:00 Kielwindeweer 1 Pekelder Boys 2 14155 3-3
C 17-11-2019 10:00 Annen 4 Groen Geel 4 14072 2-0
C 10-11-2019 10:00 Kielwindeweer 1 Kwiek 4 14860 4-3
C 10-11-2019 10:00 Pekelder Boys 2 Actief 5 14804 4-2
C 10-11-2019 12:30 Blauw Geel'15 4 Groen Geel 4 14744 1-6
C 10-11-2019 10:00 Froombosch 2 Eext 2 14726 6-1
C 10-11-2019 10:00 Annen 4 MOVV 2 14678 1-0
C 03-11-2019 10:00 MOVV 2 Blauw Geel'15 4 14553 6-2
C 03-11-2019 10:00 Eext 2 Annen 4 14590 2-10
C 03-11-2019 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Pekelder Boys 2 14522 0-7
C 03-11-2019 11:00 Actief 5 Froombosch 2 14638 5-1
C 03-11-2019 11:00 Groen Geel 4 Kielwindeweer 1 14494 1-1
C 27-10-2019 10:00 Eext 2 GVAV-Rapiditas 4 14425 2-2
C 27-10-2019 10:00 Pekelder Boys 2 Meeden 2 14370 0-0
C 27-10-2019 11:00 Actief 5 MOVV 2 14471 2-1
C 27-10-2019 12:30 Blauw Geel'15 4 Kielwindeweer 1 14308 2-3
C 27-10-2019 11:00 Groen Geel 4 Kwiek 4 14398 4-0
C 27-10-2019 10:00 Froombosch 2 Annen 4 14289 1-8
C 20-10-2019 10:00 Meeden 2 Groen Geel 4 13412 0-0
C 20-10-2019 10:00 Eext 2 Pekelder Boys 2 13581 2-2
C 17-10-2019 19:30 Pekelder Boys 2 Froombosch 2 13931 6-2
C 13-10-2019 12:30 Blauw Geel'15 4 Annen 4 13868 2-5
C 13-10-2019 11:00 Groen Geel 4 MOVV 2 13958 5-3
C 13-10-2019 11:00 Kwiek 4 GVAV-Rapiditas 4 14053 7-0
C 13-10-2019 11:00 Actief 5 Meeden 2 14036 0-0
C 06-10-2019 10:00 Froombosch 2 Blauw Geel'15 4 13718 3-7
C 06-10-2019 10:00 Annen 4 Pekelder Boys 2 13669 4-1
C 06-10-2019 10:00 Kielwindeweer 1 Actief 5 13787 0-1
C 06-10-2019 10:00 Meeden 2 Eext 2 13753 0-0
C 06-10-2019 10:00 MOVV 2 Kwiek 4 13850 2-6
C 06-10-2019 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Groen Geel 4 13819 0-13
C 29-09-2019 10:00 MOVV 2 Meeden 2 13544 0-0
C 29-09-2019 11:00 Actief 5 Blauw Geel'15 4 13628 8-4
C 29-09-2019 11:00 Kwiek 4 Annen 4 13649 5-1
C 29-09-2019 10:30 GVAV-Rapiditas 4 Kielwindeweer 1 13514 0-3
C 29-09-2019 11:00 Groen Geel 4 Froombosch 2 13484 4-3
C 22-09-2019 10:00 Froombosch 2 GVAV-Rapiditas 4 13311 3-3
C 22-09-2019 12:00 Blauw Geel'15 4 Eext 2 13328 5-6
C 22-09-2019 10:00 Pekelder Boys 2 Kwiek 4 13389 3-0
C 22-09-2019 10:00 Kielwindeweer 1 MOVV 2 13446 2-1
C 22-09-2019 10:00 Annen 4 Actief 5 13265 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heiligerlee 3 3 3 0 0 9 12 4 8 0
2 MOVV 2 3 2 0 1 6 9 4 5 0
3 BNC 2 3 1 0 2 3 5 12 -7 0
4 WVV 5 3 0 0 3 0 4 10 -6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Annen 4 8 7 0 1 21 33 11 22 0
2 Groen Geel 4 7 5 1 1 16 33 10 23 0
3 Actief 5 7 5 0 2 15 23 12 11 0
4 Pekelder Boys 2 7 4 2 1 14 26 13 13 0
5 Kielwindeweer 1 7 4 2 1 14 16 11 5 0
6 Kwiek 4 7 4 0 3 12 29 15 14 0
7 MOVV 2 7 2 0 5 6 16 19 -3 0
8 Eext 2 6 1 2 3 5 14 28 -14 0
9 Froombosch 2 8 1 1 6 4 20 42 -22 0
10 Blauw Geel'15 4 7 1 0 6 3 23 37 -14 0
11 GVAV-Rapiditas 4 7 0 2 5 2 5 40 -35 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven