0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - MOVV 3

Zondag 8 Maart

M.O.V.V. 3 - Noordster 3

Aanwezig: 09.15 uur

Aanvang: 10.00 uur  


Spelers:

Adriaan Brinkema
Niels Landman
Wubbo Hesseling
Evert Boer
Arjan van Erp
Gerhard Offringa
Stefan Ahlers
Jaap van der West?
Hans van Erp ?
Madhava Bulten
Richard Schweertman
Werner Boven
Niels de Wal
Patrick Bult
Lars Janssen
Sven Janssen


 

Teamleden

Spelers
Stefan Ahlers        
Evert Boer        
Adriaan Brinkema        
Madhava Bulten        
Arjan van Erp        
Hans van Erp        
Wubbo Hesseling        
Wesley Homan        
Niels Landman        
Gerhard Offringa        
Dick Schweertman        
Bert Straat        
Ralf Tolk        
Niels de Wal        
Jaap van der West        
 
Overige teamleden
Alex Jelmersma Leider
Gert de Haan Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 19-04-2020 afgelast Bellingwolde 3 MOVV 3 20474 Sportpark Bellingwolde - -
C 10-05-2020 afgelast MOVV 3 Sellingen 2 20715 Sportpark v.v. MOVV - -
C 17-05-2020 afgelast MOVV 3 Westerwolde 2 20987 Sportpark v.v. MOVV - -
C 24-05-2020 afgelast Borger 2 zo. MOVV 3 21163 Sportpark De Drift - -
C 31-05-2020 afgelast ZNC 3 MOVV 3 19601 Sportpark Heiligelaan - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 12-04-2020 10:00 Bellingwolde 3 ZNC 3
C 13-04-2020 10:00 Noordster 3 Nieuw Buinen 3
C 16-04-2020 18:30 Bellingwolde 3 Hoogezand 5
C 19-04-2020 10:00 Nieuw Buinen 3 Westerwolde 2
C 19-04-2020 10:00 ZNC 3 Sellingen 2
C 19-04-2020 10:00 Bellingwolde 3 MOVV 3
C 19-04-2020 09:00 Hoogezand 5 Noordster 3
C 19-04-2020 11:00 Borger 2 zo. ASVB 3
C 23-04-2020 18:30 Sellingen 2 Bellingwolde 3
C 23-04-2020 18:30 Borger 2 zo. ZNC 3
C 26-04-2020 10:00 ASVB 3 Hoogezand 5
C 26-04-2020 10:00 Nieuw Buinen 3 Noordster 3
C 26-04-2020 10:00 Bellingwolde 3 Sellingen 2
C 26-04-2020 11:00 Borger 2 zo. Westerwolde 2
C 03-05-2020 10:00 ZNC 3 Hoogezand 5
C 03-05-2020 11:00 Borger 2 zo. Bellingwolde 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 05-04-2020 afgelast MOVV 3 Hoogezand 5 20379
C 29-03-2020 afgelast Nieuw Buinen 3 MOVV 3 B (Bas) Huizing 20089
C 15-03-2020 10:00 ASVB 3 MOVV 3 19915
C 08-03-2020 10:00 MOVV 3 Noordster 3 W. (Wilto) de Wal 19739 1 - 5
C 16-02-2020 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 3 A.R. (Alex) Jelmersma 19232 2 - 1
C 26-01-2020 10:00 Sellingen 2 MOVV 3 H. (Hans) de Jong 13569 6 - 1
C 19-01-2020 10:00 MOVV 3 ASVB 3 W. (Wilto) de Wal 14964 5 - 2
C 15-12-2019 09:00 Hoogezand 5 MOVV 3 J. (Jan) Nijenhuis 15235 9 - 0
C 08-12-2019 10:00 MOVV 3 Borger 2 zo. W. (Wilto) de Wal… (+1) 18961 1 - 7
C 17-11-2019 11:00 Westerwolde 2 MOVV 3 A.R. (Alex) Jelmersma 14153 8 - 9
C 10-11-2019 10:00 MOVV 3 ZNC 3 W. (Wilto) de Wal… (+1) 14792 2 - 5
C 27-10-2019 10:00 MOVV 3 Nieuw Buinen 3 B (Bas) Huizing… (+1) 14358 0 - 7
C 13-10-2019 10:00 MOVV 3 Bellingwolde 3 W. (Wilto) de Wal… (+1) 13919 0 - 3
C 06-10-2019 10:00 Noordster 3 MOVV 3 G.K. (Gert) de Haan 13695 7 - 3
C 22-09-2019 10:00 MOVV 3 Heiligerlee 2 W. (Wilto) de Wal 13377 0 - 6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 05-04-2020 10:00 MOVV 3 Hoogezand 5 20379 0-0
C 05-04-2020 10:00 ZNC 3 Borger 2 zo. 20443 0-0
C 05-04-2020 10:00 Sellingen 2 Heiligerlee 2 20403 0-0
C 05-04-2020 10:00 Noordster 3 Westerwolde 2 20290 0-0
C 05-04-2020 11:00 Bellingwolde 3 Nieuw Buinen 3 20307 0-0
C 29-03-2020 10:00 Heiligerlee 2 ZNC 3 20241 0-0
C 29-03-2020 10:00 Nieuw Buinen 3 MOVV 3 20089 0-0
C 29-03-2020 11:00 Borger 2 zo. Sellingen 2 20152 0-0
C 29-03-2020 11:00 Westerwolde 2 ASVB 3 20108 0-0
C 29-03-2020 09:00 Hoogezand 5 Bellingwolde 3 20214 0-0
C 22-03-2020 11:00 Westerwolde 2 Borger 2 zo. 19433 0-0
C 22-03-2020 10:00 Noordster 3 Sellingen 2 19280 0-0
C 22-03-2020 10:00 Nieuw Buinen 3 Heiligerlee 2 19415 0-0
C 15-03-2020 10:00 ZNC 3 Westerwolde 2 20007 0-0
C 15-03-2020 10:00 Noordster 3 Bellingwolde 3 19887 0-0
C 15-03-2020 10:00 Heiligerlee 2 Borger 2 zo. 20039 0-0
C 15-03-2020 10:00 ASVB 3 MOVV 3 19915 0-0
C 15-03-2020 10:00 Sellingen 2 Nieuw Buinen 3 19964 0-0
C 08-03-2020 10:00 ASVB 3 ZNC 3 19710 0-3
C 08-03-2020 10:00 Nieuw Buinen 3 Hoogezand 5 19789 0-0
C 08-03-2020 10:00 MOVV 3 Noordster 3 19739 1-5
C 08-03-2020 11:00 Westerwolde 2 Sellingen 2 19807 0-0
C 08-03-2020 10:00 Bellingwolde 3 Heiligerlee 2 19666 2-2
C 01-03-2020 10:00 Hoogezand 5 Borger 2 zo. 19539 4-3
C 01-03-2020 10:00 Heiligerlee 2 Westerwolde 2 19636 2-1
C 01-03-2020 10:00 Noordster 3 ASVB 3 19483 0-0
C 01-03-2020 10:00 ZNC 3 MOVV 3 19601 0-0
C 23-02-2020 11:00 Westerwolde 2 Nieuw Buinen 3 18995 1-5
C 16-02-2020 09:00 Hoogezand 5 Westerwolde 2 19134 6-0
C 16-02-2020 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 3 19232 2-1
C 02-02-2020 11:00 Borger 2 zo. Nieuw Buinen 3 19073 5-5
C 02-02-2020 10:00 ZNC 3 Noordster 3 19197 0-0
C 02-02-2020 10:00 Sellingen 2 ASVB 3 19154 4-1
C 26-01-2020 10:00 Heiligerlee 2 Nieuw Buinen 3 14656 3-0
C 26-01-2020 10:00 Sellingen 2 MOVV 3 13569 6-1
C 26-01-2020 10:00 Noordster 3 Hoogezand 5 14704 9-3
C 19-01-2020 10:00 MOVV 3 ASVB 3 14964 5-2
C 15-12-2019 09:00 Hoogezand 5 MOVV 3 15235 9-0
C 15-12-2019 10:00 Sellingen 2 Westerwolde 2 13977 5-2
C 08-12-2019 10:00 Sellingen 2 ZNC 3 19022 0-3
C 08-12-2019 10:00 MOVV 3 Borger 2 zo. 18961 1-7
C 08-12-2019 10:00 ASVB 3 Heiligerlee 2 18934 1-6
C 01-12-2019 10:00 Nieuw Buinen 3 Bellingwolde 3 15111 1-0
C 01-12-2019 10:00 Westerwolde 2 Noordster 3 15130 0-7
C 01-12-2019 10:00 Heiligerlee 2 Sellingen 2 15262 0-2
C 24-11-2019 10:00 ZNC 3 Heiligerlee 2 15061 2-1
C 24-11-2019 10:00 Bellingwolde 3 Westerwolde 2 14925 5-1
C 24-11-2019 10:00 Sellingen 2 Borger 2 zo. 15019 2-4
C 17-11-2019 11:00 Westerwolde 2 MOVV 3 14153 8-9
C 17-11-2019 10:00 Nieuw Buinen 3 ASVB 3 14135 4-1
C 17-11-2019 10:00 Heiligerlee 2 Bellingwolde 3 14252 5-3
C 17-11-2019 10:00 Hoogezand 5 Sellingen 2 14223 5-3
C 17-11-2019 10:00 Noordster 3 Borger 2 zo. 14098 5-1
C 10-11-2019 10:00 MOVV 3 ZNC 3 14792 2-5
C 10-11-2019 10:00 ASVB 3 Borger 2 zo. 14766 2-6
C 10-11-2019 11:00 Westerwolde 2 Heiligerlee 2 14858 0-5
C 03-11-2019 10:00 ZNC 3 Bellingwolde 3 14621 1-5
C 03-11-2019 10:00 Sellingen 2 Noordster 3 14578 6-10
C 03-11-2019 09:00 Hoogezand 5 ASVB 3 14558 5-4
C 27-10-2019 10:00 MOVV 3 Nieuw Buinen 3 14358 0-7
C 27-10-2019 10:00 ASVB 3 Westerwolde 2 14329 5-3
C 27-10-2019 09:00 Bellingwolde 3 Noordster 3 14283 1-1
C 27-10-2019 11:00 Borger 2 zo. Heiligerlee 2 14402 6-2
C 20-10-2019 10:00 ZNC 3 Nieuw Buinen 3 14019 0-6
C 20-10-2019 10:00 Bellingwolde 3 ASVB 3 13712 4-0
C 13-10-2019 10:00 MOVV 3 Bellingwolde 3 13919 0-3
C 13-10-2019 10:00 ASVB 3 Noordster 3 13890 1-7
C 13-10-2019 11:00 Borger 2 zo. Hoogezand 5 13962 10-0
C 06-10-2019 10:00 Nieuw Buinen 3 Sellingen 2 13767 2-3
C 06-10-2019 09:00 Hoogezand 5 Heiligerlee 2 13855 1-3
C 06-10-2019 10:00 Noordster 3 MOVV 3 13695 7-3
C 06-10-2019 11:00 Westerwolde 2 ZNC 3 13786 3-5
C 29-09-2019 10:00 ZNC 3 ASVB 3 13611 5-0
C 29-09-2019 10:00 Heiligerlee 2 Noordster 3 13646 2-4
C 29-09-2019 09:00 Hoogezand 5 Nieuw Buinen 3 13549 4-1
C 22-09-2019 10:00 ASVB 3 Sellingen 2 13349 4-4
C 22-09-2019 11:00 Westerwolde 2 Hoogezand 5 13444 4-3
C 22-09-2019 10:00 Noordster 3 ZNC 3 13290 5-1
C 22-09-2019 10:00 Nieuw Buinen 3 Borger 2 zo. 13426 2-4
C 22-09-2019 10:00 MOVV 3 Heiligerlee 2 13377 0-6

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Noordster 3 11 9 2 0 29 60 19 41 0
2 Heiligerlee 2 13 8 1 4 25 39 23 16 0
3 Borger 2 zo. 9 6 1 2 19 46 23 23 0
4 ZNC 3 10 6 1 3 19 25 22 3 0
5 Hoogezand 5 10 6 0 4 18 40 37 3 0
6 Nieuw Buinen 3 10 5 1 4 16 33 21 12 0
7 Sellingen 2 10 5 1 4 16 35 32 3 0
8 Bellingwolde 3 8 4 2 2 14 23 11 12 0
9 MOVV 3 12 2 0 10 6 23 67 -44 0
10 ASVB 3 12 1 1 10 4 21 56 -35 0
11 Westerwolde 2 11 1 0 10 3 23 57 -34 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven