234 Vrouwen 30+ Vrijdag 7x7 (voorjaar)

Vrouwen/meisjes - MOVV VR30+1

Teamleden

Spelers
Brigitte Feikens Keeper      
Chantal Drenth        
Saskia van Erp        
Paulien Froma-Garst        
Marianne Jansen        
Alice Kaiglov√°        
Tanja Kruize        
Marlies Kruizinga        
Annebet Neef        
Marjon F.M. Oosterveld        
Nathalie Smit        
Ellina Sportel-Klooster        
Gisela Stadens - Biel        
Janet Stel        
Harma Tuin        
Christy Visker        

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 15-11-2019 20:30 MOVV VR30+1 Engelbert VR30+1 21338 0 - 4
C 15-11-2019 20:00 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21693 0 - 1
C 15-11-2019 19:30 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 21339 0 - 5
C 08-11-2019 20:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21694 1 - 0
C 08-11-2019 20:00 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 21340 0 - 2
C 08-11-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 21658 2 - 0
C 20-09-2019 20:30 HS'88 VR30+1 MOVV VR30+1 21685 3 - 0
C 20-09-2019 20:00 MOVV VR30+1 Engelbert VR30+1 21337 0 - 1
C 20-09-2019 19:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21691 5 - 0
C 06-09-2019 20:30 HS'88 VR30+1 MOVV VR30+1 21684 4 - 0
C 06-09-2019 20:00 MOVV VR30+1 HSC VR30+1 21336 0 - 1
C 06-09-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 21651 2 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-11-2019 19:30 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 21339 0-5
C 15-11-2019 19:30 Engelbert VR30+1 HSC VR30+1 21655 2-0
C 15-11-2019 20:00 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21693 0-1
C 15-11-2019 20:00 Engelbert VR30+1 HS'88 VR30+1 21656 0-3
C 15-11-2019 20:30 HS'88 VR30+1 HSC VR30+1 21686 4-0
C 15-11-2019 20:30 MOVV VR30+1 Engelbert VR30+1 21338 0-4
C 08-11-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 21658 2-0
C 08-11-2019 19:30 HS'88 VR30+1 HSC VR30+1 21687 4-0
C 08-11-2019 20:00 Engelbert VR30+1 HSC VR30+1 21657 4-1
C 08-11-2019 20:00 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 21340 0-2
C 08-11-2019 20:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21694 1-0
C 08-11-2019 20:30 HS'88 VR30+1 Engelbert VR30+1 21688 1-1
C 20-09-2019 20:30 HS'88 VR30+1 MOVV VR30+1 21685 3-0
C 20-09-2019 20:30 Engelbert VR30+1 HSC VR30+1 21653 1-1
C 20-09-2019 20:00 HSC VR30+1 HS'88 VR30+1 21692 1-2
C 20-09-2019 20:00 MOVV VR30+1 Engelbert VR30+1 21337 0-1
C 20-09-2019 19:30 Engelbert VR30+1 HS'88 VR30+1 21654 0-0
C 20-09-2019 19:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 21691 5-0
C 06-09-2019 19:30 HSC VR30+1 HS'88 VR30+1 21690 0-1
C 06-09-2019 20:00 MOVV VR30+1 HSC VR30+1 21336 0-1
C 06-09-2019 20:00 Engelbert VR30+1 HS'88 VR30+1 21652 0-1
C 06-09-2019 20:30 HS'88 VR30+1 MOVV VR30+1 21684 4-0
C 06-09-2019 20:30 HSC VR30+1 Engelbert VR30+1 21689 0-2
C 06-09-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 21651 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HS'88 VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HSC VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOVV VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Muntendam VR30+1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HS'88 VR30+1 12 10 2 0 32 30 2 28 0
2 Engelbert VR30+1 12 7 3 2 24 19 8 11 0
3 HSC VR30+1 12 3 1 8 10 10 21 -11 0
4 MOVV VR30+1 12 1 0 11 3 2 30 -28 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
woensdag 20:00 - 21:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven