B3565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 1/4 finales
Junioren - MOVV JO16-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeroen van Erp | |||||||
Lars Janssen | |||||||
Sven Janssen | |||||||
Luc Koning | |||||||
Martijn Molema | |||||||
Lars Nuis | |||||||
Jasper Timmer | |||||||
Sven Woudstra | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Niels de Wal | Trainer | ||||||
Arjan van Erp | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 24-03-2020 19:00 | Westerwolde JO16-1G | MOVV JO16-1 | 116269 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 10:30 | Hardegarijp JO16-1 | SC Kootstertille JO16-1 | 116267 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 12:00 | VCR JO16-1 | ST Terschelling/AVV JO16-1 | 116268 | 0-0 | ||
B | 21-03-2020 12:30 | Heerenveense Boys JO16-2 | Smilde'94 JO16-1 | 116270 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-04-2020 11:00 | MOVV JO16-1 | Meedhuizen JO16-1G | 102934 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:45 | Zuidhorn JO16-1 | MOVV JO16-1 | 102911 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 102893 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Fivel De JO16-1G | 102905 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | SIOS JO16-1 | VVSV '09 JO16-1G | 102886 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | Ezinge JO16-1G | 102918 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | Meedhuizen JO16-1G | 102894 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | Fivel De JO16-1G | VVSV '09 JO16-1G | 102936 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | MOVV JO16-1 | 102902 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | Zuidhorn JO16-1 | 102919 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 102909 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Ezinge JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 102925 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:30 | Zuidhorn JO16-1 | Ezinge JO16-1G | 102913 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 102891 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 102929 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | SIOS JO16-1 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 102889 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | Fivel De JO16-1G | 102896 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | Meedhuizen JO16-1G | Zuidhorn JO16-1 | 102898 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | SIOS JO16-1 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 102887 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | MOVV JO16-1 | 102890 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | Fivel De JO16-1G | 102901 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | Fivel De JO16-1G | Zuidhorn JO16-1 | 102938 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 102930 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 102904 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | MOVV JO16-1 | 102906 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | SIOS JO16-1 | 102895 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Zuidhorn JO16-1 | Oosterparkers JO16-1 | 102916 | 3-2 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Ezinge JO16-1G | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 102924 | 5-0 | ||
C | 07-03-2020 10:35 | Meedhuizen JO16-1G | SIOS JO16-1 | 102900 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | MOVV JO16-1 | Fivel De JO16-1G | 102932 | 2-1 | ||
C | 07-03-2020 10:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | VVSV '09 JO16-1G | 102917 | 3-6 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 102907 | 4-2 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | SIOS JO16-1 | Zuidhorn JO16-1 | 102888 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | Fivel De JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 102937 | 7-0 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | MOVV JO16-1 | 102927 | 4-4 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 102920 | 5-4 | ||
C | 08-02-2020 11:00 | Ezinge JO16-1G | SIOS JO16-1 | 102926 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | Zuidhorn JO16-1 | VVSV '09 JO16-1G | 102912 | 1-1 | ||
C | 01-02-2020 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 102908 | 3-6 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 102928 | 1-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-01-2020 13:30 | ST Terschelling/AVV JO16-1 | Marrum JO16-1 | 80594 | 3-2 | ||
B | 22-01-2020 19:00 | SJO OFW JO16-1 | Heerenveense Boys JO16-2 | 80598 | 1-2 | ||
B | 18-01-2020 14:00 | Geel Wit JO16-1 | Hardegarijp JO16-1 | 80593 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 09:00 | VCR JO16-1 | Anjum JO16-1 | 80597 | 5-1 | ||
B | 14-12-2019 10:30 | Onstwedder Boys JO16-1G | Westerwolde JO16-1G | 80595 | 0-1 | ||
B | 14-12-2019 10:30 | Smilde'94 JO16-1 | Heerenveense Boys JO16-1 | 80596 | 4-3 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 5162 | 0-9 | ||
B | 14-09-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | Ezinge JO16-1G | 5184 | 9-5 | ||
B | 07-09-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 5152 | 4-3 | ||
B | 07-09-2019 11:30 | MOVV JO16-1 | Meedhuizen JO16-1G | 5145 | 15-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | Meedhuizen JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 5110 | 1-13 | ||
B | 31-08-2019 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | MOVV JO16-1 | 5125 | 4-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 25-01-2020 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | SIOS JO16-1 | 77009 | 2-0 | ||
C | 25-01-2020 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | Sellingen JO16-1 | 60457 | 0-0 | ||
C | 21-12-2019 10:30 | SIOS JO16-1 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 77004 | 5-3 | ||
C | 21-12-2019 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 37336 | 0-0 | ||
C | 18-12-2019 19:00 | Oosterparkers JO16-1 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 42400 | 2-5 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | Engelbert JO16-1G | 79940 | 7-3 | ||
C | 14-12-2019 10:30 | SIOS JO16-1 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 77003 | 6-1 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 58859 | 8-1 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | Sellingen JO16-1 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 59401 | 5-3 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | Ezinge JO16-1G | 55929 | 6-1 | ||
C | 10-12-2019 19:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Sellingen JO16-1 | 40803 | 1-6 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | Engelbert JO16-1G | 79950 | 3-7 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 46153 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | Sellingen JO16-1 | 45886 | 2-8 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | Onstwedder Boys JO16-1G | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 45343 | 4-2 | ||
C | 07-12-2019 10:00 | Meedhuizen JO16-1G | MOVV JO16-1 | 45077 | 0-0 | ||
C | 03-12-2019 18:30 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 44544 | 3-2 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | Onstwedder Boys JO16-1G | 43475 | 1-6 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | Sellingen JO16-1 | SIOS JO16-1 | 77008 | 6-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 43741 | 9-0 | ||
C | 30-11-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 44276 | 11-0 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Engelbert JO16-1G | VVSV '09 JO16-1G | 79949 | 3-3 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Onstwedder Boys JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 42138 | 12-1 | ||
C | 23-11-2019 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 41870 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | SIOS JO16-1 | Engelbert JO16-1G | 79948 | 7-2 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 42672 | 3-1 | ||
C | 23-11-2019 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Sellingen JO16-1 | 42934 | 3-8 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 60728 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | VVSV '09 JO16-1G | 61516 | 2-3 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 60997 | 6-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | SIOS JO16-1 | 77007 | 9-1 | ||
C | 16-11-2019 13:30 | Engelbert JO16-1G | Onstwedder Boys JO16-1G | 79947 | 2-10 | ||
C | 09-11-2019 12:45 | Oosterparkers JO16-1 | SIOS JO16-1 | 77006 | 3-5 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | Engelbert JO16-1G | 79946 | 5-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | Onstwedder Boys JO16-1G | VVSV '09 JO16-1G | 40532 | 4-2 | ||
C | 09-11-2019 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 40266 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 12:30 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | MOVV JO16-1 | 41347 | 4-8 | ||
C | 07-11-2019 18:30 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 39192 | 2-0 | ||
C | 02-11-2019 13:00 | Engelbert JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 79945 | 3-3 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | Sellingen JO16-1 | Ezinge JO16-1G | 38664 | 5-3 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | SIOS JO16-1 | Onstwedder Boys JO16-1G | 77005 | 3-8 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 39460 | 10-0 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | MOVV JO16-1 | Oosterparkers JO16-1 | 38928 | 6-1 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | Sellingen JO16-1 | Engelbert JO16-1G | 79944 | 4-3 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 37602 | 2-1 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | MOVV JO16-1 | 38131 | 4-5 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Onstwedder Boys JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 37069 | 14-0 | ||
C | 19-10-2019 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | VVSV '09 JO16-1G | 54592 | 3-7 | ||
C | 19-10-2019 10:45 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | Sellingen JO16-1 | 55135 | 1-0 | ||
C | 19-10-2019 10:30 | Onstwedder Boys JO16-1G | MOVV JO16-1 | 54330 | 7-1 | ||
C | 19-10-2019 12:00 | Engelbert JO16-1G | Meedhuizen JO16-1G | 79941 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 11:00 | Oosterparkers JO16-1 | Onstwedder Boys JO16-1G | 59133 | 3-9 | ||
C | 12-10-2019 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Ezinge JO16-1G | 59664 | 4-2 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | Engelbert JO16-1G | MOVV JO16-1 | 79943 | 0-11 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Meedhuizen JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 57260 | 0-12 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | VVSV '09 JO16-1G | 57797 | 2-1 | ||
C | 05-10-2019 11:05 | MOVV JO16-1 | Sellingen JO16-1 | 58325 | 4-5 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | SIOS JO16-1 | 77002 | 9-5 | ||
C | 05-10-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | Engelbert JO16-1G | 79942 | 5-2 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | Onstwedder Boys JO16-1G | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 57531 | 8-2 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | SIOS JO16-1 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 77001 | 3-4 | ||
C | 28-09-2019 11:00 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 56184 | 3-4 | ||
C | 28-09-2019 10:30 | VVSV '09 JO16-1G | Oosterparkers JO16-1 | 56448 | 3-1 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | Sellingen JO16-1 | Onstwedder Boys JO16-1G | 55661 | 4-3 | ||
C | 21-09-2019 08:30 | Meedhuizen JO16-1G | SIOS JO16-1 | 77000 | 0-4 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | Ezinge JO16-1G | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 55398 | 12-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hardegarijp JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Heerenveense Boys JO16-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Kootstertille JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOVV JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Smilde'94 JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Terschelling/AVV JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VCR JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Westerwolde JO16-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ezinge JO16-1G | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 10 | 8 | 2 | 0 |
2 | VVSV '09 JO16-1G | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 12 | 11 | 1 | 0 |
3 | MOVV JO16-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 6 | 5 | 1 | 0 |
4 | Zuidhorn JO16-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 3 | 1 | 0 |
5 | SIOS JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
6 | Fivel De JO16-1G | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 2 | 6 | 0 |
7 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 0 |
8 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 | 13 | -2 | 0 |
9 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 17 | -9 | 0 |
10 | Meedhuizen JO16-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Oosterparkers JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VCR JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
2 | Smilde'94 JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
3 | ST Terschelling/AVV JO16-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
4 | Heerenveense Boys JO16-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
5 | Westerwolde JO16-1G | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
6 | Hardegarijp JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | SC Kootstertille JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | MOVV JO16-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Heerenveense Boys JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
10 | Marrum JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
11 | SJO OFW JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
12 | Onstwedder Boys JO16-1G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
13 | Anjum JO16-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOVV JO16-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 31 | 9 | 22 | 0 |
2 | Ezinge JO16-1G | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 22 | 13 | 9 | 0 |
3 | Oosterparkers JO16-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 16 | 11 | 5 | 0 |
4 | Meedhuizen JO16-1G | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 37 | -36 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Onstwedder Boys JO16-1G | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | 85 | 21 | 64 | 0 |
2 | Sellingen JO16-1 | 10 | 9 | 0 | 1 | 27 | 51 | 23 | 28 | 0 |
3 | MOVV JO16-1 | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 64 | 24 | 40 | 0 |
4 | VVSV '09 JO16-1G | 11 | 6 | 1 | 4 | 19 | 42 | 30 | 12 | 0 |
5 | Ezinge JO16-1G | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 48 | 32 | 16 | 0 |
6 | SIOS JO16-1 | 11 | 5 | 0 | 6 | 15 | 39 | 47 | -8 | 0 |
7 | ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 17 | 29 | -12 | 0 |
8 | SJO ASVB/Wedde JO16-1G | 9 | 3 | 0 | 6 | 9 | 26 | 47 | -21 | 0 |
9 | SJO Pekela 2000 JO16-1G | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 24 | 40 | -16 | 0 |
10 | Oosterparkers JO16-1 | 11 | 3 | 0 | 8 | 9 | 35 | 49 | -14 | 0 |
11 | Engelbert JO16-1G | 10 | 1 | 2 | 7 | 5 | 25 | 58 | -33 | 0 |
12 | Meedhuizen JO16-1G | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 57 | -56 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|