Onder 11 beker 2e ronde

Pupillen - MOVV JO11-1

Teamleden

Spelers
Cas Froma        
Janiek Gremmer        
Niels Kaigl        
Sven Kiewiet        
Tim Meijerhof        
Bram Molema        
Levy Sportel        
Thymen Stel        
Jurian van Vilsteren        
 
Overige teamleden
René Imminga Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
B 10-12-2019 18:30 SJO ZVC'14 JO11-1 MOVV JO11-1 84884 Sportpark De Hoogkaamp - - 18:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 10-12-2019 18:30 SJO ZVC'14 JO11-1 MOVV JO11-1
B 14-12-2019 09:00 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G FC Meppel JO11-2
B 14-12-2019 09:30 SDS JO11-1 Oosterlittens JO11-1
B 14-12-2019 10:00 S.F. Deinum JO11-1G VCR JO11-1
B 14-12-2019 10:00 SJO WNBC '09 JO11-1G VVAK JO11-1G
B 14-12-2019 10:15 Bant JO11-1 SJO Ens/Kraggenburg JO11-2
B 14-12-2019 10:15 NOK JO11-1G DWP JO11-1
B 14-12-2019 11:30 NEC Delfzijl JO11-4 SJO 't Hogeland JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 30-10-2019 18:30 SC Kootstertille JO11-1 Ternaard JO11-1 80309 0-0
B 29-10-2019 18:30 Oosterlittens JO11-1 St. Jacob JO11-1 80310 0-0
B 19-10-2019 10:00 Valthermond JO11-3 Drenthina JO11-2 80326 2-16
B 19-10-2019 10:00 VVAK JO11-1G Raptim JO11-3 80324 7-1
B 19-10-2019 10:00 Weide De JO11-3G SJO Dalen/DSC JO11-2G 80322 20-1
B 19-10-2019 10:00 FC Meppel JO11-2 Staphorst JO11-2 80312 4-1
B 19-10-2019 10:00 SJO SWB JO11-1 Zwartemeerse Boys JO11-1 80337 1-9
B 19-10-2019 10:30 VEV'67 JO11-2 Gruno JO11-1 80325 4-2
B 19-10-2019 10:00 Oldeholtpade JO11-1 BEW JO11-1G 80332 3-4
B 19-10-2019 10:15 NOK JO11-1G Lemmer JO11-2G 80327 15-0
B 19-10-2019 10:15 SJO Stellingwerven JO11-2 d' Olde Veste'54 JO11-3 80341 13-2
B 19-10-2019 12:00 Wildervank JO11-2 FC Zuidlaren JO11-2 80308 4-2
B 19-10-2019 10:30 ONR JO11-2 Zuidhorn JO11-3 80316 1-4
B 19-10-2019 11:15 FC Ter Apel '96 JO11-2 SJO ZVC'14 JO11-1 80311 1-5
B 19-10-2019 10:45 ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1 Heiligerlee JO11-2G 80329 4-2
B 19-10-2019 10:00 Zevenhuizen JO11-1 Fc. Grootegast JO11-1 80315 3-9
B 19-10-2019 10:30 GEO JO11-1 Potetos JO11-2 80328 6-2
B 19-10-2019 10:30 FC Assen JO11-4 ACV JO11-3 80318 5-7
B 19-10-2019 11:45 NEC Delfzijl JO11-4 DVC Appingedam JO11-2 80319 3-1
B 19-10-2019 11:00 GSVV JO11-1G ONB JO11-2 80330 12-0
B 19-10-2019 10:00 VV Sleen JO11-1 SJO WNBC '09 JO11-1G 80307 1-7
B 19-10-2019 09:30 Aengwirden JO11-1G ST Woudsend/De Walde JO11-2 80317 9-1
B 19-10-2019 10:30 ACV JO11-4 SJO J.V. Oostenburg JO11-3 80314 9-1
B 19-10-2019 08:45 Jubbega JO11-3 RWF JO11-1 80336 10-2
B 19-10-2019 09:00 SJO Ens/Kraggenburg JO11-2 SC Genemuiden JO11-3 80338 4-2
B 19-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 Hoogezand JO11-3 80339 3-2
B 19-10-2019 09:00 MSC/Amslod JO11-4 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 80334 4-6
B 19-10-2019 09:45 SDS JO11-1 SC Berlikum JO11-1 80321 5-5
B 19-10-2019 13:30 SPW JO11-1 Wildervank JO11-3 80313 8-0
B 19-10-2019 09:00 EHS'85 JO11-2 Valthermond JO11-2G 80323 8-5
B 19-10-2019 09:00 VVSV '09 JO11-1 Winsum JO11-4 80331 12-1
B 19-10-2019 09:00 VCR JO11-1 FVC JO11-2 80333 7-1
B 19-10-2019 09:00 SJO 't Hogeland JO11-1 Fivel De JO11-1G 80335 3-2
B 16-10-2019 18:30 Sleat JO11-1G DWP JO11-1 80340 5-6
B 14-10-2019 18:30 St Stiens/DTD JO11-3 S.F. Deinum JO11-1G 80320 2-3
B 14-09-2019 09:00 VVS JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 7844 1-6
B 07-09-2019 10:30 Heiligerlee JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 7620 2-3
B 07-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 VVS JO11-1 7468 11-0
B 04-09-2019 18:30 MOVV JO11-1 Heiligerlee JO11-1 7871 9-5
B 31-08-2019 09:00 VVS JO11-1 Heiligerlee JO11-1 7304 3-11
B 31-08-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 MOVV JO11-1 7344 0-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G VVS JO11-1 46441 4-4
C 07-12-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO11-1 MOVV JO11-1 45083 4-2
C 07-12-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 46175 1-1
C 07-12-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 SV Mussel JO11-1 45888 2-3
C 07-12-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G SJO ZVC'14 JO11-1 45351 6-4
C 30-11-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 Pekelder Boys JO11-1 44562 2-5
C 30-11-2019 09:00 SPW JO11-1 Bellingwolde JO11-1G 44846 13-0
C 30-11-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G Westerwolde JO11-1G 43482 2-4
C 30-11-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 43764 1-9
C 30-11-2019 10:30 SV Mussel JO11-1 VVS JO11-1 44015 6-2
C 23-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 42676 6-2
C 23-11-2019 09:00 Bellingwolde JO11-1G SV Mussel JO11-1 42964 4-5
C 23-11-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G SJO BBC JO11-1 42145 7-2
C 23-11-2019 09:00 VVS JO11-1 SPW JO11-1 43246 0-13
C 23-11-2019 11:00 SJO Kroonpolder JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 41874 3-2
C 16-11-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 SV Mussel JO11-1 60462 3-1
C 16-11-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 Bellingwolde JO11-1G 61534 7-1
C 16-11-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 Pekelder Boys JO11-1 61019 1-3
C 16-11-2019 09:00 SPW JO11-1 Westerwolde JO11-1G 61824 2-2
C 16-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 VVS JO11-1 61262 4-2
C 09-11-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 VVS JO11-1 41079 3-3
C 09-11-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G MOVV JO11-1 41355 7-3
C 09-11-2019 10:30 Westerwolde JO11-1G Bellingwolde JO11-1G 40540 8-1
C 09-11-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 SPW JO11-1 41630 1-3
C 09-11-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 40272 2-3
C 02-11-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G SJO Kroonpolder JO11-1 39490 0-3
C 02-11-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 SJO BBC JO11-1 38673 5-6
C 02-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 Pekelder Boys JO11-1 38931 1-3
C 02-11-2019 09:00 VVS JO11-1 Westerwolde JO11-1G 39772 1-6
C 02-11-2019 09:00 SPW JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 40038 12-2
C 26-10-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G MOVV JO11-1 38162 3-0
C 26-10-2019 09:00 VVS JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 38440 3-13
C 26-10-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G SJO Kroonpolder JO11-1 37077 0-1
C 26-10-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 37604 2-1
C 26-10-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 SPW JO11-1 37878 3-1
C 12-10-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 59412 1-3
C 12-10-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 Westerwolde JO11-1G 59136 6-4
C 12-10-2019 09:00 SPW JO11-1 MOVV JO11-1 60229 3-1
C 12-10-2019 09:00 VVS JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 59967 2-4
C 12-10-2019 09:00 Onstwedder Boys JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 75298 0-0
C 12-10-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G SJO BBC JO11-1 59693 7-2
C 05-10-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G Bellingwolde JO11-1G 57805 10-3
C 05-10-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 SPW JO11-1 58606 3-8
C 05-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 SV Mussel JO11-1 58329 6-2
C 05-10-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G Onstwedder Boys JO11-1 75297 0-0
C 05-10-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 Pekelder Boys JO11-1 57265 4-1
C 05-10-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 VVS JO11-1 58088 4-3
C 28-09-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G 56201 2-1
C 28-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 SJO BBC JO11-1 55932 10-0
C 28-09-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 Westerwolde JO11-1G 55672 3-4
C 28-09-2019 09:00 SPW JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 57030 1-1
C 28-09-2019 09:00 VVS JO11-1 Onstwedder Boys JO11-1 75296 0-0
C 28-09-2019 10:00 Bellingwolde JO11-1G Pekelder Boys JO11-1 56478 5-11
C 21-09-2019 09:00 Onstwedder Boys JO11-1 Bellingwolde JO11-1G 75295 20-0
C 21-09-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 55422 3-13
C 21-09-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 VVS JO11-1 54065 11-0
C 21-09-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G MOVV JO11-1 54337 6-4
C 21-09-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 SPW JO11-1 54868 3-1
C 21-09-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G SV Mussel JO11-1 55143 5-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ACV JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ACV JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Aengwirden JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bant JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BEW JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 S.F. Deinum JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Drenthina JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 DWP JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 EHS'85 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 GEO JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Glimmen/Yde de Punt JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Fc. Grootegast JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 GSVV JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Jubbega JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FC Meppel JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 MOVV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 NEC Delfzijl JO11-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 NOK JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Oosterlittens JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SDS JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 SJO Stellingwerven JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 SJO WNBC '09 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Ens/Kraggenburg JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 SJO Ens/Kraggenburg JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 SJO 't Hogeland JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 SJO ZVC'14 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 SPW JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Ternaard JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 VCR JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 VEV'67 JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 VVAK JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 VVSV '09 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Weide De JO11-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Wildervank JO11-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Zuidhorn JO11-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Zwartemeerse Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Kroonpolder JO11-1 10 8 1 1 25 41 11 30 0
2 Westerwolde JO11-1G 10 7 1 2 22 47 26 21 0
3 Pekelder Boys JO11-1 10 7 1 2 22 39 25 14 0
4 SPW JO11-1 10 6 2 2 20 57 16 41 0
5 SJO ZVC'14 JO11-1 10 6 0 4 18 52 36 16 0
6 SV Mussel JO11-1 10 5 0 5 15 36 36 0 0
7 MOVV JO11-1 10 4 0 6 12 37 32 5 0
8 SJO Pekela 2000 JO11-1G 10 3 1 6 10 35 39 -4 0
9 Bellingwolde JO11-1G 10 2 1 7 7 28 63 -35 0
10 SJO BBC JO11-1 10 2 1 7 7 21 61 -40 0
11 VVS JO11-1 10 0 2 8 2 20 68 -48 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven