Afdrukken
Onder 11 beker poule

Pupillen - MOVV JO11-1

Teamleden

Spelers
Cas Froma        
Janiek Gremmer        
Niels Kaigl        
Sven Kiewiet        
Tim Meijerhof        
Bram Molema        
Levy Sportel        
Thymen Stel        
Jurian van Vilsteren        
 
Overige teamleden
René Imminga Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-09-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G MOVV JO11-1 54337 Sportpark De Barlage - - 08:30
C 28-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 SJO BBC JO11-1 55932 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 05-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 SV Mussel JO11-1 58329 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 12-10-2019 09:00 SPW JO11-1 MOVV JO11-1 60229 Sportpark Noord - - 08:30
C 26-10-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G MOVV JO11-1 38162 Sportpark Bellingwolde - - 11:00
C 02-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 Pekelder Boys JO11-1 38931 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 09-11-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G MOVV JO11-1 41355 Sportpark Burg. Boekhoven - - 08:30
C 16-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 VVS JO11-1 61262 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 23-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1 42676 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 30-11-2019 09:00 MOVV JO11-1 Onstwedder Boys JO11-1 75304 Sportpark v.v. MOVV - - 08:30
C 07-12-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 MOVV JO11-1 45083 Sportpark Lubbert Bruins - - 10:00
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G SV Mussel JO11-1
C 21-09-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 SPW JO11-1
C 21-09-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G MOVV JO11-1
C 21-09-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 VVS JO11-1
C 21-09-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1
C 21-09-2019 09:00 Onstwedder Boys JO11-1 Bellingwolde JO11-1G
C 28-09-2019 10:00 Bellingwolde JO11-1G Pekelder Boys JO11-1
C 28-09-2019 09:00 VVS JO11-1 Onstwedder Boys JO11-1
C 28-09-2019 09:00 SPW JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1
C 28-09-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 Westerwolde JO11-1G
C 28-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 SJO BBC JO11-1
C 28-09-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G
C 05-10-2019 09:00 SJO BBC JO11-1 VVS JO11-1
C 05-10-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 Pekelder Boys JO11-1
C 05-10-2019 09:00 Westerwolde JO11-1G Onstwedder Boys JO11-1
C 05-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 SV Mussel JO11-1
C 05-10-2019 09:00 SJO ZVC'14 JO11-1 SPW JO11-1
C 05-10-2019 09:00 SJO Pekela 2000 JO11-1G Bellingwolde JO11-1G
C 12-10-2019 09:00 SV Mussel JO11-1 SJO ZVC'14 JO11-1
C 12-10-2019 09:00 Pekelder Boys JO11-1 Westerwolde JO11-1G
C 12-10-2019 09:00 SPW JO11-1 MOVV JO11-1
C 12-10-2019 09:00 VVS JO11-1 SJO Pekela 2000 JO11-1G
C 12-10-2019 09:00 Onstwedder Boys JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1
C 12-10-2019 11:30 Bellingwolde JO11-1G SJO BBC JO11-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand
B 07-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 VVS JO11-1 D. (David) Glaus 7468 11 - 0
B 04-09-2019 18:30 MOVV JO11-1 Heiligerlee JO11-1 A. (Adriaan) Brinkema 7871 9 - 5
B 31-08-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 MOVV JO11-1 Afgeschermd 7344 0 - 2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 VVS JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 7844 1-6
B 07-09-2019 09:00 MOVV JO11-1 VVS JO11-1 7468 11-0
B 07-09-2019 10:30 Heiligerlee JO11-1 SJO Kroonpolder JO11-1 7620 2-3
B 04-09-2019 18:30 MOVV JO11-1 Heiligerlee JO11-1 7871 9-5
B 31-08-2019 09:00 VVS JO11-1 Heiligerlee JO11-1 7304 3-11
B 31-08-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO11-1 MOVV JO11-1 7344 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV JO11-1 3 3 0 0 9 22 5 17 0
2 SJO Kroonpolder JO11-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Heiligerlee JO11-1 3 1 0 2 3 18 15 3 0
4 VVS JO11-1 3 0 0 3 0 4 28 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bellingwolde JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOVV JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Mussel JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Onstwedder Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Pekelder Boys JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SJO BBC JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SJO Pekela 2000 JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SJO Kroonpolder JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO ZVC'14 JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SPW JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VVS JO11-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Westerwolde JO11-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Team training gaat_door

Berichten



Powered by