0264 Onder 10 competitie (voorjaar)
Pupillen - MOVV JO10-2
Teamleden
Spelers | |||||||
Dylan Boven | |||||||
Mathijs Koning | |||||||
Finn Strijker | |||||||
Martijn Willemsen | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Werner Boven | Leider | ||||||
Arjan Koning | Trainer |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2020 09:00 | Pekelder Boys JO10-2 | Omlandia JO10-1 | 115196 | 0-0 | ||
C | 02-05-2020 09:00 | BATO JO10-2G | DVC Appingedam JO10-2 | 114412 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 11:45 | De Heracliden JO10-2 | Corenos JO10-1 | 114431 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | DWZ JO10-1 | Harkstede JO10-3 | 114421 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Omlandia JO10-1 | Meeden JO10-1G | 114399 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 09:00 | Pekelder Boys JO10-2 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 115200 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | DVC Appingedam JO10-2 | 114442 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | BATO JO10-2G | MOVV JO10-2 | 114414 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 10:00 | Omlandia JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 114398 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | MOVV JO10-2 | Omlandia JO10-1 | 114426 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Harkstede JO10-3 | DVC Appingedam JO10-2 | 114408 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Meeden JO10-1G | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 114433 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | BATO JO10-2G | Pekelder Boys JO10-2 | 115199 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | DWZ JO10-1 | De Heracliden JO10-2 | 114419 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 09:00 | Corenos JO10-1 | DVC Appingedam JO10-3 | 114403 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 08:45 | DVC Appingedam JO10-2 | DWZ JO10-1 | 114449 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Omlandia JO10-1 | BATO JO10-2G | 114402 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Corenos JO10-1 | 114441 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 09:00 | Pekelder Boys JO10-2 | MOVV JO10-2 | 115198 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | Meeden JO10-1G | 114443 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | De Heracliden JO10-2 | Harkstede JO10-3 | 114430 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Harkstede JO10-3 | Omlandia JO10-1 | 114411 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 09:00 | Meeden JO10-1G | Corenos JO10-1 | 114436 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:30 | DWZ JO10-1 | MOVV JO10-2 | 114420 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:30 | DWZ JO10-1 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 114417 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Harkstede JO10-3 | Pekelder Boys JO10-2 | 115197 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Omlandia JO10-1 | DVC Appingedam JO10-3 | 114397 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Meeden JO10-1G | BATO JO10-2G | 114434 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | Corenos JO10-1 | MOVV JO10-2 | 114404 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | DVC Appingedam JO10-2 | De Heracliden JO10-2 | 114447 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | MOVV JO10-2 | Meeden JO10-1G | 114424 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | Corenos JO10-1 | DWZ JO10-1 | 114405 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | De Heracliden JO10-2 | DVC Appingedam JO10-3 | 114427 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | Harkstede JO10-3 | 114440 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | Pekelder Boys JO10-2 | 115195 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 08:45 | DVC Appingedam JO10-2 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 114446 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 08:45 | Omlandia JO10-1 | De Heracliden JO10-2 | 114400 | 0-0 | ||
C | 29-02-2020 09:00 | Harkstede JO10-3 | BATO JO10-2G | 114409 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:30 | Pekelder Boys JO10-2 | DVC Appingedam JO10-2 | 115194 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Corenos JO10-1 | Omlandia JO10-1 | 114407 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Meeden JO10-1G | Harkstede JO10-3 | 114435 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | MOVV JO10-2 | DVC Appingedam JO10-3 | 114422 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 10:05 | BATO JO10-2G | DWZ JO10-1 | 114415 | 0-0 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | De Heracliden JO10-2 | 114438 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | DVC Appingedam JO10-2 | MOVV JO10-2 | 114448 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | DWZ JO10-1 | Meeden JO10-1G | 114418 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | BATO JO10-2G | 114444 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 09:00 | Harkstede JO10-3 | Corenos JO10-1 | 114410 | 0-0 | ||
C | 01-02-2020 10:30 | De Heracliden JO10-2 | Pekelder Boys JO10-2 | 115193 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 25-01-2020 10:15 | BSVV JO10-1 | vv Stânfries JO10-1 | 84731 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | FVC JO10-3 | Drachtster Boys JO10-3 | 84737 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 11:00 | HZVV JO10-3 | Olympia'28 JO10-2 | 84727 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:30 | VWC JO10-1 | Aengwirden JO10-1G | 84725 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:25 | SC Joure JO10-5M | SC Bolsward JO10-3 | 84728 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:30 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | MOVV JO10-1 | 84739 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | SVN'69 JO10-1 | Dwingeloo JO10-1 | 84734 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | VVT JO10-2G | SC Twijzel JO10-1 | 84736 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | MOVV JO10-2 | Engelbert JO10-1G | 84733 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | Tzummarum JO10-1 | Mulier JO10-2G | 84732 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | Westerbroek JO10-1G | WVV JO10-3 | 84726 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | Nieuw Roden JO10-2 | FC Zuidlaren JO10-5 | 84735 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | SJO ZVC '14 JO10-2 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 84738 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | Blija JO10-1G | Zwaagwesteinde JO10-1 | 84729 | 0-0 | ||
B | 14-12-2019 10:00 | DZOH JO10-5 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 84730 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 06-11-2019 18:30 | SJO ZVC '14 JO10-2 | KSC JO10-1 | 80166 | 0-0 | ||
B | 29-10-2019 18:30 | Olympia'28 JO10-2 | Staphorst JO10-2 | 80141 | 0-0 | ||
B | 22-10-2019 19:00 | Bareveld JO10-1G | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 80159 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 09:00 | SV Bedum JO10-2 | Westerbroek JO10-1G | 80153 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 08:45 | WVV JO10-3 | Gorecht JO10-3 | 80147 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Zwaagwesteinde JO10-1 | VCR JO10-1 | 80145 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:15 | MOVV JO10-1 | Gruno JO10-2 | 80157 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | SC Joure JO10-5M | ONT JO10-4 | 80151 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | VWC JO10-1 | Bant JO10-1G | 80142 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | Aengwirden JO10-1G | Rottevalle JO10-1G | 80149 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | vv Stânfries JO10-1 | SJO Stellingwerven JO10-1 | 80164 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 09:30 | EHS'85 JO10-1 | BSVV JO10-1 | 80161 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:15 | ACV JO10-3 | FC Zuidlaren JO10-5 | 80144 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 12:00 | Drachtster Boys JO10-3 | ONR JO10-3G | 80146 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | SVN'69 JO10-2 | Dwingeloo JO10-1 | 80160 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 09:00 | VVT JO10-2G | Suawoude JO10-1 | 80162 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Blija JO10-1G | Friesland JO10-1 | 80152 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | Drenthina JO10-2 | SV Mussel JO10-1 | 80165 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Helpman JO10-4 | MOVV JO10-2 | 80155 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | SC Genemuiden JO10-3 | HZVV JO10-3 | 80143 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Makkum JO10-1 | Tzummarum JO10-1 | 80150 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | De Lauwers JO10-1 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | 80169 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Raptim JO10-3 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 80158 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Mulier JO10-2G | Oosterlittens JO10-2 | 80167 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | SC Bolsward JO10-3 | SC Joure JO10-4 | 80148 | 0-0 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | Grootegast Fc. JO10-2G | SC Twijzel JO10-1 | 80168 | 0-0 | ||
B | 16-10-2019 17:30 | SJO DFC JO10-4 | FVC JO10-3 | 80163 | 0-0 | ||
B | 16-10-2019 18:45 | VEV'67 JO10-5 | Nieuw Roden JO10-2 | 80154 | 0-0 | ||
B | 16-10-2019 18:30 | vv Steenwijk JO10-1 | SVN'69 JO10-1 | 80156 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | MOVV JO10-2 | 8501 | 0-0 | ||
B | 11-09-2019 18:30 | DVC Appingedam JO10-3 | BATO JO10-3G | 8661 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 08:45 | BATO JO10-3G | MOVV JO10-2 | 8346 | 0-0 | ||
B | 07-09-2019 10:45 | DVC Appingedam JO10-3 | SJO NWWC JO10-2 | 8328 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | DVC Appingedam JO10-3 | 8142 | 0-0 | ||
B | 31-08-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | BATO JO10-3G | 8055 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-12-2019 11:00 | FVV JO10-2 | Helpman JO10-5 | 40899 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | VEV'67 JO10-5 | Lycurgus JO10-5G | 60033 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 11:00 | FVV JO10-2 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 45712 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 08:30 | Be Quick 1887 JO10-5 | Lycurgus JO10-5G | 46251 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | VEV'67 JO10-5 | 46518 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 09:00 | BATO JO10-3G | MOVV JO10-2 | 45179 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | HFC '15 JO10-4 | DVC Appingedam JO10-3 | 45454 | 0-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SJO NWWC JO10-2 | Helpman JO10-5 | 45996 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 08:30 | Helpman JO10-5 | VEV'67 JO10-5 | 44114 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | FVV JO10-2 | 44381 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 09:45 | Be Quick 1887 JO10-5 | BATO JO10-3G | 43841 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:00 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | Gruno JO10-2 | 44928 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:15 | Lycurgus JO10-5G | HFC '15 JO10-4 | 43581 | 0-0 | ||
C | 30-11-2019 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | SJO NWWC JO10-2 | 44668 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | DVC Appingedam JO10-3 | 42778 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | BATO JO10-3G | Lycurgus JO10-5G | 41973 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | Helpman JO10-5 | 43038 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | FVV JO10-2 | 42514 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 11:00 | VEV'67 JO10-5 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 43315 | 0-0 | ||
C | 23-11-2019 10:00 | HFC '15 JO10-4 | Be Quick 1887 JO10-5 | 42244 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | BATO JO10-3G | Helpman JO10-5 | 60559 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | VEV'67 JO10-5 | 61362 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 09:45 | Be Quick 1887 JO10-5 | SJO NWWC JO10-2 | 61095 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:00 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | HFC '15 JO10-4 | 61909 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 10:15 | Lycurgus JO10-5G | FVV JO10-2 | 60833 | 0-0 | ||
C | 16-11-2019 12:15 | DVC Appingedam JO10-3 | Gruno JO10-2 | 61638 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | VEV'67 JO10-5 | 41190 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:00 | BATO JO10-3G | DVC Appingedam JO10-3 | 40372 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 09:45 | Be Quick 1887 JO10-5 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 41706 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:00 | HFC '15 JO10-4 | Gruno JO10-2 | 40644 | 0-0 | ||
C | 09-11-2019 10:15 | Lycurgus JO10-5G | MOVV JO10-2 | 41450 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:30 | DVC Appingedam JO10-3 | FVV JO10-2 | 39315 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 10:00 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | Lycurgus JO10-5G | 40120 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | BATO JO10-3G | 39566 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | SJO NWWC JO10-2 | 39033 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | VEV'67 JO10-5 | HFC '15 JO10-4 | 39842 | 0-0 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | Helpman JO10-5 | Be Quick 1887 JO10-5 | 38771 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 08:45 | Helpman JO10-5 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 37978 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | MOVV JO10-2 | 38236 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | Lycurgus JO10-5G | 37712 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | HFC '15 JO10-4 | BATO JO10-3G | 37178 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | VEV'67 JO10-5 | DVC Appingedam JO10-3 | 38508 | 0-0 | ||
C | 26-10-2019 11:00 | FVV JO10-2 | Be Quick 1887 JO10-5 | 37431 | 0-0 | ||
C | 19-10-2019 09:30 | Be Quick 1887 JO10-5 | DVC Appingedam JO10-3 | 55496 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 08:30 | Helpman JO10-5 | DVC Appingedam JO10-3 | 59511 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | Be Quick 1887 JO10-5 | 59766 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | HFC '15 JO10-4 | 59247 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | MOVV JO10-2 | 60309 | 0-0 | ||
C | 12-10-2019 11:00 | FVV JO10-2 | BATO JO10-3G | 58957 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | Helpman JO10-5 | 58427 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 09:45 | Be Quick 1887 JO10-5 | VEV'67 JO10-5 | 58161 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | BATO JO10-3G | SJO NWWC JO10-2 | 57365 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:00 | HFC '15 JO10-4 | FVV JO10-2 | 57642 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:15 | Lycurgus JO10-5G | Gruno JO10-2 | 57903 | 0-0 | ||
C | 05-10-2019 10:45 | DVC Appingedam JO10-3 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 58712 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | BATO JO10-3G | 57111 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 08:30 | Helpman JO10-5 | HFC '15 JO10-4 | 55771 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | DVC Appingedam JO10-3 | Lycurgus JO10-5G | 56305 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | Gruno JO10-2 | SJO NWWC JO10-2 | 56555 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 09:00 | MOVV JO10-2 | Be Quick 1887 JO10-5 | 56029 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 10:00 | VEV'67 JO10-5 | FVV JO10-2 | 56830 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 11:00 | FVV JO10-2 | Gruno JO10-2 | 54692 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 08:45 | HFC '15 JO10-4 | MOVV JO10-2 | 54437 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | SJO NWWC JO10-2 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 54979 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | BATO JO10-3G | VEV'67 JO10-5 | 54164 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Lycurgus JO10-5G | Helpman JO10-5 | 55238 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meeden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | BATO JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Corenos JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Pekelder Boys JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SJO ASVB/Wedde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | De Heracliden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | DVC Appingedam JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Omlandia JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Harkstede JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | DWZ JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | DVC Appingedam JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZOH JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SVN'69 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Dwingeloo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | HZVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Olympia'28 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | VWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Aengwirden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | BSVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | vv Stânfries JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SC Joure JO10-5M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | SC Bolsward JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Tzummarum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | Mulier JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | FVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | Drachtster Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Blija JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | VVT JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | SC Twijzel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | Nieuw Roden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | FC Zuidlaren JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | SJO ZVC '14 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Engelbert JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Westerbroek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | SV Mussel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO ZVC '14 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | KSC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | Drenthina JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SV Mussel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SJO Dalen/DSC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SC Genemuiden JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | HZVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | SVN'69 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Dwingeloo JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | vv Steenwijk JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | SVN'69 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Olympia'28 JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | Staphorst JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | EHS'85 JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
15 | BSVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
16 | VWC JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
17 | Bant JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | SC Bolsward JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
19 | SC Joure JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
20 | SC Joure JO10-5M | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
21 | ONT JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
22 | vv Stânfries JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
23 | SJO Stellingwerven JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | Aengwirden JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
25 | Rottevalle JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
26 | Mulier JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
27 | Oosterlittens JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
28 | Makkum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
29 | Tzummarum JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
30 | SJO DFC JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
31 | FVC JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
32 | Blija JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
33 | Friesland JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
34 | Zwaagwesteinde JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
35 | VCR JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
36 | Drachtster Boys JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
37 | ONR JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
38 | VVT JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
39 | Suawoude JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
40 | Grootegast Fc. JO10-2G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
41 | SC Twijzel JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
42 | VEV'67 JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
43 | Nieuw Roden JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
44 | ACV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
45 | FC Zuidlaren JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
46 | Bareveld JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
47 | S.V. Hoogersmilde JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
48 | WVV JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
49 | Gorecht JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
50 | SV Bedum JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
51 | Westerbroek JO10-1G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
52 | De Lauwers JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
53 | Noordpool-U.F.C. JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
54 | Helpman JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
55 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
56 | MOVV JO10-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
57 | Gruno JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
58 | DZOH JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO NWWC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | DVC Appingedam JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | BATO JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATO JO10-3G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | HFC '15 JO10-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | FVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | SJO NWWC JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Lycurgus JO10-5G | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Be Quick 1887 JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Helpman JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | MOVV JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | DVC Appingedam JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | Gruno JO10-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | VEV'67 JO10-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | GVAV-Rapiditas JO10-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:00 - 19:00 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:00 - 19:00 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Team training | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|