B4330 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 2e ronde

Pupillen - MOVV JO10-2

Teamleden

Spelers
Milan Haan Keeper      
Dylan Boven        
Mathijs Koning        
Mees Steentjes        
Finn Strijker        
Isa Strobos        
Martijn Willemsen        
 
Overige teamleden
Werner Boven Leider
Arjan Koning Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 14-12-2019 vervallen Gruno JO10-2 MOVV JO10-2 38236 Sportpark West-End - - 00:30
B 14-12-2019 10:00 MOVV JO10-2 Engelbert JO10-1G 84733 Sportpark v.v. MOVV Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Gasten 4 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 14-12-2019 10:00 FVC JO10-3 Drachtster Boys JO10-3
B 14-12-2019 11:00 HZVV JO10-3 Olympia'28 JO10-2
B 14-12-2019 10:30 VWC JO10-1 Aengwirden JO10-1G
B 14-12-2019 10:25 SC Joure JO10-5M SC Bolsward JO10-3
B 14-12-2019 10:15 BSVV JO10-1 vv Stânfries JO10-1
B 14-12-2019 10:30 Noordpool-U.F.C. JO10-1 MOVV JO10-1
B 14-12-2019 10:00 SVN'69 JO10-1 Dwingeloo JO10-1
B 14-12-2019 10:00 VVT JO10-2G SC Twijzel JO10-1
B 14-12-2019 10:00 MOVV JO10-2 Engelbert JO10-1G
B 14-12-2019 10:00 Tzummarum JO10-1 Mulier JO10-2G
B 14-12-2019 10:00 Westerbroek JO10-1G WVV JO10-3
B 14-12-2019 10:00 Nieuw Roden JO10-2 FC Zuidlaren JO10-5
B 14-12-2019 10:00 SJO ZVC '14 JO10-2 S.V. Hoogersmilde JO10-1G
B 14-12-2019 10:00 Blija JO10-1G Zwaagwesteinde JO10-1
B 14-12-2019 12:15 DZOH JO10-5 SJO Dalen/DSC JO10-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 10:00 VEV'67 JO10-5 Lycurgus JO10-5G
C 14-12-2019 11:00 FVV JO10-2 Helpman JO10-5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 06-11-2019 18:30 SJO ZVC '14 JO10-2 KSC JO10-1 80166 0-0
B 29-10-2019 18:30 Olympia'28 JO10-2 Staphorst JO10-2 80141 0-0
B 22-10-2019 19:00 Bareveld JO10-1G S.V. Hoogersmilde JO10-1G 80159 0-0
B 19-10-2019 09:00 SV Bedum JO10-2 Westerbroek JO10-1G 80153 0-0
B 19-10-2019 08:45 WVV JO10-3 Gorecht JO10-3 80147 0-0
B 19-10-2019 10:00 Zwaagwesteinde JO10-1 VCR JO10-1 80145 0-0
B 19-10-2019 10:15 MOVV JO10-1 Gruno JO10-2 80157 0-0
B 19-10-2019 10:30 SC Joure JO10-5M ONT JO10-4 80151 0-0
B 19-10-2019 10:30 VWC JO10-1 Bant JO10-1G 80142 0-0
B 19-10-2019 11:00 Aengwirden JO10-1G Rottevalle JO10-1G 80149 0-0
B 19-10-2019 11:00 vv Stânfries JO10-1 SJO Stellingwerven JO10-1 80164 0-0
B 19-10-2019 09:30 EHS'85 JO10-1 BSVV JO10-1 80161 0-0
B 19-10-2019 10:15 ACV JO10-3 FC Zuidlaren JO10-5 80144 0-0
B 19-10-2019 12:00 Drachtster Boys JO10-3 ONR JO10-3G 80146 0-0
B 19-10-2019 10:00 SVN'69 JO10-2 Dwingeloo JO10-1 80160 0-0
B 19-10-2019 09:00 VVT JO10-2G Suawoude JO10-1 80162 0-0
B 19-10-2019 10:00 Blija JO10-1G Friesland JO10-1 80152 0-0
B 19-10-2019 11:00 Drenthina JO10-2 SV Mussel JO10-1 80165 0-0
B 19-10-2019 10:00 Helpman JO10-4 MOVV JO10-2 80155 0-0
B 19-10-2019 10:00 SC Genemuiden JO10-3 HZVV JO10-3 80143 0-0
B 19-10-2019 10:00 Makkum JO10-1 Tzummarum JO10-1 80150 0-0
B 19-10-2019 10:00 De Lauwers JO10-1 Noordpool-U.F.C. JO10-1 80169 0-0
B 19-10-2019 10:00 Raptim JO10-3 SJO Dalen/DSC JO10-2 80158 0-0
B 19-10-2019 10:00 Mulier JO10-2G Oosterlittens JO10-2 80167 0-0
B 19-10-2019 11:00 SC Bolsward JO10-3 SC Joure JO10-4 80148 0-0
B 19-10-2019 10:30 Grootegast Fc. JO10-2G SC Twijzel JO10-1 80168 0-0
B 16-10-2019 17:30 SJO DFC JO10-4 FVC JO10-3 80163 0-0
B 16-10-2019 18:45 VEV'67 JO10-5 Nieuw Roden JO10-2 80154 0-0
B 16-10-2019 18:30 vv Steenwijk JO10-1 SVN'69 JO10-1 80156 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 MOVV JO10-2 8501 0-0
B 11-09-2019 18:30 DVC Appingedam JO10-3 BATO JO10-3G 8661 0-0
B 07-09-2019 08:45 BATO JO10-3G MOVV JO10-2 8346 0-0
B 07-09-2019 10:45 DVC Appingedam JO10-3 SJO NWWC JO10-2 8328 0-0
B 31-08-2019 09:00 MOVV JO10-2 DVC Appingedam JO10-3 8142 0-0
B 31-08-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 BATO JO10-3G 8055 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 11:00 FVV JO10-2 GVAV-Rapiditas JO10-3 45712 0-0
C 07-12-2019 10:30 SJO NWWC JO10-2 Helpman JO10-5 45996 0-0
C 07-12-2019 10:30 HFC '15 JO10-4 DVC Appingedam JO10-3 45454 0-0
C 07-12-2019 09:00 BATO JO10-3G MOVV JO10-2 45179 0-0
C 07-12-2019 09:00 Gruno JO10-2 VEV'67 JO10-5 46518 0-0
C 07-12-2019 08:30 Be Quick 1887 JO10-5 Lycurgus JO10-5G 46251 0-0
C 30-11-2019 08:30 Helpman JO10-5 VEV'67 JO10-5 44114 0-0
C 30-11-2019 09:00 MOVV JO10-2 FVV JO10-2 44381 0-0
C 30-11-2019 09:45 Be Quick 1887 JO10-5 BATO JO10-3G 43841 0-0
C 30-11-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO10-3 Gruno JO10-2 44928 0-0
C 30-11-2019 10:15 Lycurgus JO10-5G HFC '15 JO10-4 43581 0-0
C 30-11-2019 10:30 DVC Appingedam JO10-3 SJO NWWC JO10-2 44668 0-0
C 23-11-2019 09:00 MOVV JO10-2 DVC Appingedam JO10-3 42778 0-0
C 23-11-2019 09:00 BATO JO10-3G Lycurgus JO10-5G 41973 0-0
C 23-11-2019 09:00 Gruno JO10-2 Helpman JO10-5 43038 0-0
C 23-11-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 FVV JO10-2 42514 0-0
C 23-11-2019 10:00 HFC '15 JO10-4 Be Quick 1887 JO10-5 42244 0-0
C 23-11-2019 11:00 VEV'67 JO10-5 GVAV-Rapiditas JO10-3 43315 0-0
C 16-11-2019 09:00 BATO JO10-3G Helpman JO10-5 60559 0-0
C 16-11-2019 09:00 MOVV JO10-2 VEV'67 JO10-5 61362 0-0
C 16-11-2019 09:45 Be Quick 1887 JO10-5 SJO NWWC JO10-2 61095 0-0
C 16-11-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO10-3 HFC '15 JO10-4 61909 0-0
C 16-11-2019 10:15 Lycurgus JO10-5G FVV JO10-2 60833 0-0
C 16-11-2019 12:15 DVC Appingedam JO10-3 Gruno JO10-2 61638 0-0
C 09-11-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 VEV'67 JO10-5 41190 0-0
C 09-11-2019 09:00 BATO JO10-3G DVC Appingedam JO10-3 40372 0-0
C 09-11-2019 09:45 Be Quick 1887 JO10-5 GVAV-Rapiditas JO10-3 41706 0-0
C 09-11-2019 10:00 HFC '15 JO10-4 Gruno JO10-2 40644 0-0
C 09-11-2019 10:15 Lycurgus JO10-5G MOVV JO10-2 41450 0-0
C 02-11-2019 10:30 DVC Appingedam JO10-3 FVV JO10-2 39315 0-0
C 02-11-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO10-3 Lycurgus JO10-5G 40120 0-0
C 02-11-2019 09:00 Gruno JO10-2 BATO JO10-3G 39566 0-0
C 02-11-2019 09:00 MOVV JO10-2 SJO NWWC JO10-2 39033 0-0
C 02-11-2019 09:00 VEV'67 JO10-5 HFC '15 JO10-4 39842 0-0
C 02-11-2019 09:00 Helpman JO10-5 Be Quick 1887 JO10-5 38771 0-0
C 26-10-2019 09:00 Gruno JO10-2 MOVV JO10-2 38236 0-0
C 26-10-2019 08:45 Helpman JO10-5 GVAV-Rapiditas JO10-3 37978 0-0
C 26-10-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 Lycurgus JO10-5G 37712 0-0
C 26-10-2019 10:00 HFC '15 JO10-4 BATO JO10-3G 37178 0-0
C 26-10-2019 10:00 VEV'67 JO10-5 DVC Appingedam JO10-3 38508 0-0
C 26-10-2019 11:00 FVV JO10-2 Be Quick 1887 JO10-5 37431 0-0
C 19-10-2019 09:30 Be Quick 1887 JO10-5 DVC Appingedam JO10-3 55496 0-0
C 12-10-2019 08:30 Helpman JO10-5 DVC Appingedam JO10-3 59511 0-0
C 12-10-2019 09:00 Gruno JO10-2 Be Quick 1887 JO10-5 59766 0-0
C 12-10-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 HFC '15 JO10-4 59247 0-0
C 12-10-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO10-3 MOVV JO10-2 60309 0-0
C 12-10-2019 11:00 FVV JO10-2 BATO JO10-3G 58957 0-0
C 05-10-2019 09:00 MOVV JO10-2 Helpman JO10-5 58427 0-0
C 05-10-2019 09:45 Be Quick 1887 JO10-5 VEV'67 JO10-5 58161 0-0
C 05-10-2019 10:00 BATO JO10-3G SJO NWWC JO10-2 57365 0-0
C 05-10-2019 10:00 HFC '15 JO10-4 FVV JO10-2 57642 0-0
C 05-10-2019 10:15 Lycurgus JO10-5G Gruno JO10-2 57903 0-0
C 05-10-2019 10:45 DVC Appingedam JO10-3 GVAV-Rapiditas JO10-3 58712 0-0
C 28-09-2019 10:00 GVAV-Rapiditas JO10-3 BATO JO10-3G 57111 0-0
C 28-09-2019 08:30 Helpman JO10-5 HFC '15 JO10-4 55771 0-0
C 28-09-2019 10:15 DVC Appingedam JO10-3 Lycurgus JO10-5G 56305 0-0
C 28-09-2019 09:00 Gruno JO10-2 SJO NWWC JO10-2 56555 0-0
C 28-09-2019 09:00 MOVV JO10-2 Be Quick 1887 JO10-5 56029 0-0
C 28-09-2019 10:00 VEV'67 JO10-5 FVV JO10-2 56830 0-0
C 21-09-2019 11:00 FVV JO10-2 Gruno JO10-2 54692 0-0
C 21-09-2019 08:45 HFC '15 JO10-4 MOVV JO10-2 54437 0-0
C 21-09-2019 09:00 SJO NWWC JO10-2 GVAV-Rapiditas JO10-3 54979 0-0
C 21-09-2019 09:00 BATO JO10-3G VEV'67 JO10-5 54164 0-0
C 21-09-2019 09:00 Lycurgus JO10-5G Helpman JO10-5 55238 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Engelbert JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO ZVC '14 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 KSC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Drenthina JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SV Mussel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SJO Dalen/DSC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 SC Genemuiden JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HZVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 SVN'69 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Dwingeloo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 vv Steenwijk JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 SVN'69 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Olympia'28 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Staphorst JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 EHS'85 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 BSVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 VWC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bant JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SC Bolsward JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 SC Joure JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 SC Joure JO10-5M 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 ONT JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 vv Stânfries JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 SJO Stellingwerven JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Aengwirden JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Rottevalle JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 Mulier JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Oosterlittens JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Makkum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Tzummarum JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 SJO DFC JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 FVC JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Blija JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Friesland JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Zwaagwesteinde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 VCR JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Drachtster Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 ONR JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 VVT JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Suawoude JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Grootegast Fc. JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 SC Twijzel JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 VEV'67 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
43 Nieuw Roden JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
44 ACV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
45 FC Zuidlaren JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Bareveld JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
47 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
48 WVV JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Gorecht JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
50 SV Bedum JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Westerbroek JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
52 De Lauwers JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Noordpool-U.F.C. JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Helpman JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
56 MOVV JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
57 Gruno JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 DZOH JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO NWWC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 DVC Appingedam JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BATO JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 BATO JO10-3G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 HFC '15 JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 FVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 SJO NWWC JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Lycurgus JO10-5G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Be Quick 1887 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Helpman JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MOVV JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 DVC Appingedam JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Gruno JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 VEV'67 JO10-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 GVAV-Rapiditas JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 Veld 4 (trainingsveld midden achter) Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven