0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

Pupillen - MOVV JO8-1

Teamleden

Spelers
Max Boomgaarden        
Julian Buze        
Shirlynn de Haan        
Stijn Post        
Ryan Principaal        
Eva Schweertman        
Ruben Tolk        
Liam Welp        
 
Overige teamleden
Richard Schweertman Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 29-02-2020 10:00 MOVV JO8-1 Nieuw Buinen JO8-1 109050 Sportpark v.v. MOVV Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 1 Gasten 4 09:30
C 07-03-2020 09:00 Siddeburen JO8-1 MOVV JO8-1 109085 Sportpark Ewensborg - - 08:30
C 14-03-2020 09:00 SJO NWWC JO8-2G MOVV JO8-1 109028 Sportpark Wagenborgen - - 08:30
C 28-03-2020 10:00 MOVV JO8-1 Meeden JO8-1 109048 Sportpark v.v. MOVV - - 09:30
C 04-04-2020 09:30 Wildervank JO8-2 MOVV JO8-1 109043 Sportpark a/d Woortmanslaan - - 09:00
C 18-04-2020 10:00 MOVV JO8-1 SJO ASVB/Wedde JO8-1 109047 Sportpark v.v. MOVV - - 09:30
C 09-05-2020 09:00 Annen JO8-2 MOVV JO8-1 109053 Sportpark De Hofakkers - - 08:30
C 16-05-2020 09:00 BNC JO8-1 MOVV JO8-1 116093 Sportpark De Hardenberg - - 08:30
C 23-05-2020 10:00 MOVV JO8-1 Hoogezand JO8-3 109049 Sportpark v.v. MOVV - - 09:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:00 SJO ASVB/Wedde JO8-1 Annen JO8-2
C 29-02-2020 09:00 SJO NWWC JO8-2G Siddeburen JO8-1
C 29-02-2020 09:00 BNC JO8-1 VVS JO8-1
C 29-02-2020 10:00 Hoogezand JO8-3 Hoogezand JO8-2
C 29-02-2020 10:00 MOVV JO8-1 Nieuw Buinen JO8-1
C 29-02-2020 10:30 Meeden JO8-1 Wildervank JO8-2
C 07-03-2020 09:30 Wildervank JO8-2 BNC JO8-1
C 07-03-2020 09:00 VVS JO8-1 Meeden JO8-1
C 07-03-2020 09:00 Siddeburen JO8-1 MOVV JO8-1
C 07-03-2020 09:00 Annen JO8-2 Hoogezand JO8-3
C 07-03-2020 09:00 Hoogezand JO8-2 SJO ASVB/Wedde JO8-1
C 07-03-2020 08:45 Nieuw Buinen JO8-1 SJO NWWC JO8-2G
C 14-03-2020 09:00 SJO ASVB/Wedde JO8-1 Siddeburen JO8-1
C 14-03-2020 09:00 SJO NWWC JO8-2G MOVV JO8-1
C 14-03-2020 09:00 BNC JO8-1 Annen JO8-2
C 14-03-2020 09:30 Wildervank JO8-2 VVS JO8-1
C 14-03-2020 10:15 Hoogezand JO8-3 Nieuw Buinen JO8-1
C 14-03-2020 10:30 Meeden JO8-1 Hoogezand JO8-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-02-2020 08:45 Hoogezand JO8-2 BNC JO8-1 116085 0-0
C 08-02-2020 10:30 Meeden JO8-1 Hoogezand JO8-3 109071 0-0
C 08-02-2020 09:30 Wildervank JO8-2 SJO NWWC JO8-2G 109045 0-0
C 08-02-2020 09:00 VVS JO8-1 MOVV JO8-1 109064 0-0
C 08-02-2020 10:30 Annen JO8-2 Siddeburen JO8-1 109051 0-0
C 08-02-2020 10:15 Hoogezand JO8-2 De Treffer '16 JO8-1G 109081 0-0
C 08-02-2020 08:45 Nieuw Buinen JO8-1 SJO ASVB/Wedde JO8-1 109029 0-0
C 01-02-2020 10:00 MOVV JO8-1 Hoogezand JO8-2 109046 0-0
C 01-02-2020 10:00 Hoogezand JO8-3 Wildervank JO8-2 109037 0-0
C 01-02-2020 09:00 De Treffer '16 JO8-1G Meeden JO8-1 109057 0-0
C 01-02-2020 09:00 SJO NWWC JO8-2G Annen JO8-2 109027 0-0
C 01-02-2020 09:00 Siddeburen JO8-1 Nieuw Buinen JO8-1 109088 0-0
C 01-02-2020 09:00 BNC JO8-1 Meeden JO8-1 116084 0-0
C 01-02-2020 09:00 SJO ASVB/Wedde JO8-1 VVS JO8-1 109073 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:00 VVS JO8-1 MOVV JO8-1 9842 0-0
B 12-09-2019 18:15 SJO Kroonpolder JO8-1 BATO JO8-2G 9877 0-0
B 07-09-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO8-1 VVS JO8-1 9600 0-0
B 07-09-2019 08:45 BATO JO8-2G MOVV JO8-1 9698 0-0
B 31-08-2019 09:00 VVS JO8-1 BATO JO8-2G 9472 0-0
B 31-08-2019 10:00 MOVV JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 9529 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 14-12-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G VVS JO8-1 42383 0-0
C 07-12-2019 10:00 MOVV JO8-1 BATO JO8-2G 46138 0-0
C 07-12-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G ZNC JO8-1G 45869 0-0
C 07-12-2019 09:00 VVS JO8-1 Wildervank JO8-1 45606 0-0
C 07-12-2019 09:00 Noordster JO8-1 Meeden JO8-1 45341 0-0
C 07-12-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 Froombosch JO8-1 77267 0-0
C 07-12-2019 11:00 SJO Kroonpolder JO8-1 Muntendam JO8-1 45048 0-0
C 30-11-2019 09:00 ZNC JO8-1G Froombosch JO8-1 43991 0-0
C 30-11-2019 10:00 MOVV JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 43726 0-0
C 30-11-2019 10:30 Meeden JO8-1 Heiligerlee JO8-1G 44532 0-0
C 30-11-2019 10:30 Muntendam JO8-1 VVS JO8-1 44268 0-0
C 30-11-2019 10:30 Wildervank JO8-1 SJO Oldambt JO8-1 77266 0-0
C 30-11-2019 11:00 BATO JO8-2G Noordster JO8-1 43443 0-0
C 23-11-2019 09:00 Noordster JO8-1 MOVV JO8-1 42136 0-0
C 23-11-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 ZNC JO8-1G 77265 0-0
C 23-11-2019 09:30 Froombosch JO8-1 Wildervank JO8-1 43177 0-0
C 23-11-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO8-1 BATO JO8-2G 41840 0-0
C 23-11-2019 10:30 Muntendam JO8-1 Meeden JO8-1 42665 0-0
C 16-11-2019 09:00 BATO JO8-2G VVS JO8-1 60695 0-0
C 16-11-2019 10:00 MOVV JO8-1 Heiligerlee JO8-1G 60982 0-0
C 16-11-2019 10:30 Meeden JO8-1 SJO Oldambt JO8-1 77264 0-0
C 16-11-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO8-1 ZNC JO8-1G 60427 0-0
C 16-11-2019 10:30 Muntendam JO8-1 Froombosch JO8-1 61252 0-0
C 16-11-2019 10:30 Wildervank JO8-1 Noordster JO8-1 61766 0-0
C 09-11-2019 09:00 VVS JO8-1 ZNC JO8-1G 40795 0-0
C 09-11-2019 09:00 Noordster JO8-1 SJO Oldambt JO8-1 77263 0-0
C 09-11-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G Froombosch JO8-1 41061 0-0
C 09-11-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO8-1 Meeden JO8-1 40238 0-0
C 09-11-2019 10:00 MOVV JO8-1 Wildervank JO8-1 41594 0-0
C 09-11-2019 09:00 BATO JO8-2G Muntendam JO8-1 41315 0-0
C 02-11-2019 10:30 Muntendam JO8-1 Heiligerlee JO8-1G 38920 0-0
C 02-11-2019 10:30 Wildervank JO8-1 BATO JO8-2G 39977 0-0
C 02-11-2019 10:30 Meeden JO8-1 VVS JO8-1 39180 0-0
C 02-11-2019 09:30 Froombosch JO8-1 Noordster JO8-1 39704 0-0
C 02-11-2019 09:00 ZNC JO8-1G MOVV JO8-1 38650 0-0
C 02-11-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 77262 0-0
C 26-10-2019 09:00 Noordster JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 37067 0-0
C 26-10-2019 09:00 ZNC JO8-1G Wildervank JO8-1 37854 0-0
C 26-10-2019 09:00 VVS JO8-1 MOVV JO8-1 37328 0-0
C 26-10-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 Muntendam JO8-1 77261 0-0
C 26-10-2019 09:30 Froombosch JO8-1 Meeden JO8-1 38369 0-0
C 26-10-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G BATO JO8-2G 37585 0-0
C 12-10-2019 09:00 ZNC JO8-1G Meeden JO8-1 59386 0-0
C 12-10-2019 10:30 VVS JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 58851 0-0
C 12-10-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 MOVV JO8-1 77260 0-0
C 12-10-2019 09:30 Froombosch JO8-1 BATO JO8-2G 59898 0-0
C 12-10-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G Noordster JO8-1 59116 0-0
C 12-10-2019 10:30 Wildervank JO8-1 Muntendam JO8-1 60170 0-0
C 05-10-2019 09:00 Noordster JO8-1 VVS JO8-1 57529 0-0
C 05-10-2019 10:15 MOVV JO8-1 Froombosch JO8-1 58049 0-0
C 05-10-2019 10:30 SJO Kroonpolder JO8-1 Heiligerlee JO8-1G 57231 0-0
C 05-10-2019 10:30 Meeden JO8-1 Wildervank JO8-1 58577 0-0
C 05-10-2019 10:30 Muntendam JO8-1 ZNC JO8-1G 58318 0-0
C 05-10-2019 12:00 BATO JO8-2G SJO Oldambt JO8-1 77259 0-0
C 28-09-2019 09:00 Veendam 1894 JO8-2 Heiligerlee JO8-1G 56431 0-0
C 28-09-2019 09:00 ZNC JO8-1G Noordster JO8-1 55645 0-0
C 28-09-2019 09:30 Froombosch JO8-1 VVS JO8-1 56691 0-0
C 28-09-2019 10:30 Meeden JO8-1 BATO JO8-2G 56173 0-0
C 28-09-2019 10:30 Muntendam JO8-1 MOVV JO8-1 55921 0-0
C 28-09-2019 10:30 Wildervank JO8-1 SJO Kroonpolder JO8-1 56970 0-0
C 28-09-2019 09:00 SJO Oldambt JO8-1 Heiligerlee JO8-1G 77258 0-0
C 21-09-2019 09:00 VVS JO8-1 Veendam 1894 JO8-2 54586 0-0
C 21-09-2019 09:30 Heiligerlee JO8-1G Wildervank JO8-1 54851 0-0
C 21-09-2019 10:00 MOVV JO8-1 Meeden JO8-1 55384 0-0
C 21-09-2019 09:30 SJO Kroonpolder JO8-1 Froombosch JO8-1 54030 0-0
C 21-09-2019 10:45 BATO JO8-2G ZNC JO8-1G 55103 0-0
C 21-09-2019 09:00 VVS JO8-1 SJO Oldambt JO8-1 77257 0-0
C 21-09-2019 09:00 Noordster JO8-1 Muntendam JO8-1 54328 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Meeden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Hoogezand JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Wildervank JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 VVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuw Buinen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Annen JO8-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Siddeburen JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MOVV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SJO NWWC JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Hoogezand JO8-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 BNC JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SJO ASVB/Wedde JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOVV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SJO Kroonpolder JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 BATO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO Kroonpolder JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Noordster JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 VVS JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Heiligerlee JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 BATO JO8-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOVV JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ZNC JO8-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Muntendam JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Meeden JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 SJO Oldambt JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Froombosch JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Wildervank JO8-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 13-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 20-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 27-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 03-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 10-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 17-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 24-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 01-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 08-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 15-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 22-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 29-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 05-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 12-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 19-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 26-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 03-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 10-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 17-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 24-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 31-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 07-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 14-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 21-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 28-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 04-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 11-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 18-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 25-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 03-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 10-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 17-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 24-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 31-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 07-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 14-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 21-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 28-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 05-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 12-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 19-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 26-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 02-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 09-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 16-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 23-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
di 30-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 15-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 22-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 29-08-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 05-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 12-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 19-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 26-09-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 03-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 10-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 17-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 24-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 31-10-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 07-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 14-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 21-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 28-11-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 05-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 12-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 19-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 26-12-19 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 02-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 09-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 16-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 23-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 30-01-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 06-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 13-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 20-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 27-02-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 05-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 12-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 19-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 26-03-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 02-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 09-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 16-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 23-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 30-04-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 07-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 14-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 21-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 28-05-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 04-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 11-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 18-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door
do 25-06-20 18:00 - 19:00 Veld 3 (trainingsveld voor) Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven