0680 Onder 19 (3e fase)
Junioren - MOVV JO19
Teamleden
Spelers | |||||||
Sven Froma | Keeper | ||||||
Rik Boven | |||||||
Maurits Dijkhuis | |||||||
Reinier Dijkhuis | |||||||
Jeroen van Erp | |||||||
Gerben Jager | |||||||
Jezra Janki | |||||||
Stijn Janssen | |||||||
Marijn van der Meijden | |||||||
Dennis Oosterveld | |||||||
Niek Oudekerk | |||||||
Jamie Pettinga | |||||||
Guus Post | |||||||
Damian Sportel | |||||||
Jasper Timmer | |||||||
Sven Woudstra | |||||||
Joppe Zuidema | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Thijs Post | Trainer | ||||||
Arjan van Erp | Leider/Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 12:30 | De Heracliden JO19-1 | MOVV JO19 | 103450 | Sportpark Uithuizermeeden | - | - | 12:00 | |||
C | 18-05-2024 11:15 | MOVV JO19 | Eenrum JO19-1 | 103499 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 10:45 | |||
C | 25-05-2024 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | MOVV JO19 | 103467 | Sportpark Langeleegte | - | - | 12:00 | |||
C | 08-06-2024 09:00 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | MOVV JO19 | 103461 | Sportpark Uithuizen | - | - | 08:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 04-05-2024 10:45 | Middelstum JO19-1 | SGV JO19-1 | 103491 | 1-10 | ||
C | 04-05-2024 10:30 | Eenrum JO19-1 | Heiligerlee JO19-1JM | 103508 | 0-2 | ||
C | 04-05-2024 10:30 | De Heracliden JO19-1 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | 103445 | 3-2 | ||
C | 20-04-2024 15:00 | DVC Appingedam JO19-2 | Veendam 1894 JO19-1 | 103479 | 4-5 | ||
C | 20-04-2024 11:00 | SGV JO19-1 | Velocitas 1897 JO19-2 | 103453 | 5-1 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | De Heracliden JO19-1 | ZNC JO19-1 | 103447 | 1-2 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | Farmsum JO19-1 | 103489 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Middelstum JO19-1 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | 103492 | 3-6 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | SGV JO19-1 | Heiligerlee JO19-1JM | 103455 | 5-4 | ||
C | 13-04-2024 11:15 | MOVV JO19-1 | Farmsum JO19-1 | 103498 | 1-4 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | De Heracliden JO19-1 | 103463 | 4-3 | ||
C | 13-04-2024 14:30 | ZNC JO19-1 | Eenrum JO19-1 | 103477 | 4-4 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Velocitas 1897 JO19-2 | DVC Appingedam JO19-2 | 103469 | 5-0 | ||
C | 06-04-2024 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | MOVV JO19-1 | 103488 | 2-4 | ||
C | 06-04-2024 13:30 | Farmsum JO19-1 | Middelstum JO19-1 | 103504 | 5-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | DVC Appingedam JO19-2 | SGV JO19-1 | 103478 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | Eenrum JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 103507 | 2-3 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | ZNC JO19-1 | 103458 | 4-3 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | De Heracliden JO19-1 | Velocitas 1897 JO19-2 | 103446 | 4-2 | ||
C | 03-04-2024 19:30 | SGV JO19-1 | De Heracliden JO19-1 | 103451 | 5-0 | ||
C | 30-03-2024 11:00 | Velocitas 1897 JO19-2 | Middelstum JO19-1 | 103470 | 3-0 | ||
C | 30-03-2024 10:45 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | Eenrum JO19-1 | 103462 | 9-0 | ||
C | 23-03-2024 13:00 | Velocitas 1897 JO19-2 | Eenrum JO19-1 | 103472 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 14:30 | ZNC JO19-1 | Farmsum JO19-1 | 103476 | 2-1 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Middelstum JO19-1 | MOVV JO19-1 | 103494 | 0-6 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | 103465 | 2-4 | ||
C | 16-03-2024 13:30 | Farmsum JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 103503 | 2-3 | ||
C | 16-03-2024 10:45 | Eenrum JO19-1 | SGV JO19-1 | 103506 | 2-4 | ||
C | 16-03-2024 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | Middelstum JO19-1 | 103487 | 5-0 | ||
C | 16-03-2024 11:55 | De Heracliden JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 103448 | 5-4 | ||
C | 16-03-2024 11:15 | MOVV JO19-1 | ZNC JO19-1 | 103496 | 4-3 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | De Heracliden JO19-1 | Heiligerlee JO19-1JM | 103449 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 11:05 | SGV JO19-1 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | 103452 | 5-3 | ||
C | 09-03-2024 14:30 | ZNC JO19-1 | Middelstum JO19-1 | 103475 | 7-0 | ||
C | 09-03-2024 15:00 | DVC Appingedam JO19-2 | Eenrum JO19-1 | 103483 | 9-3 | ||
C | 09-03-2024 15:30 | Velocitas 1897 JO19-2 | Farmsum JO19-1 | 103471 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Middelstum JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 103493 | 1-1 | ||
C | 02-03-2024 11:15 | MOVV JO19-1 | Velocitas 1897 JO19-2 | 103495 | 1-5 | ||
C | 02-03-2024 13:30 | Farmsum JO19-1 | SGV JO19-1 | 103501 | 2-3 | ||
C | 02-03-2024 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | ZNC JO19-1 | 103486 | 2-2 | ||
C | 10-02-2024 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | ZNC JO19-1 | 103466 | 2-1 | ||
C | 10-02-2024 11:00 | SGV JO19-1 | MOVV JO19-1 | 103456 | 3-0 | ||
C | 03-02-2024 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | Veendam 1894 JO19-1 | 103484 | 1-1 | ||
C | 03-02-2024 13:30 | Farmsum JO19-1 | De Heracliden JO19-1 | 103500 | 1-4 | ||
C | 03-02-2024 11:15 | MOVV JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 103497 | 4-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 27-01-2024 10:30 | Veendam 1894 JO19-1 | ZNC JO19-1 | 77034 | 2-1 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | Farmsum JO19-1 | Heiligerlee JO19-1JM | 77456 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | SGV JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 76869 | 2-0 | ||
C | 16-12-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 77432 | 1-2 | ||
C | 13-12-2023 19:45 | Veendam 1894 JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 77035 | 3-2 | ||
C | 09-12-2023 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | Farmsum JO19-1 | 77036 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | SGV JO19-1 | 77336 | 0-8 | ||
C | 09-12-2023 14:30 | ZNC JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 77319 | 1-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | ZNC JO19-1 | 77433 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 12:30 | DVC Appingedam JO19-2 | Heiligerlee JO19-1JM | 77328 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 11:15 | SGV JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 76868 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | Farmsum JO19-1 | 77435 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 14:40 | Heiligerlee JO19-1JM | ZNC JO19-1 | 77338 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:30 | ZNC JO19-1 | Farmsum JO19-1 | 77320 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | Veendam 1894 JO19-1 | 77337 | 1-5 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | SGV JO19-1 | MOVV JO19-1 | 76870 | 7-1 | ||
C | 11-11-2023 13:30 | Farmsum JO19-1 | SGV JO19-1 | 77455 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | DVC Appingedam JO19-2 | 77434 | 3-0 | ||
C | 08-11-2023 19:30 | Heiligerlee JO19-1JM | MOVV JO19-1 | 77339 | 1-3 | ||
C | 04-11-2023 14:30 | ZNC JO19-1 | SGV JO19-1 | 77318 | 2-2 | ||
C | 04-11-2023 14:45 | DVC Appingedam JO19-2 | Farmsum JO19-1 | 77329 | 3-5 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 17-10-2023 19:30 | MOVV JO19-1 | FVV JO19-1 | 30808 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | Hoogezand JO19-2 | Heiligerlee JO19-1JM | 33971 | 7-0 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | MOVV JO19-1 | 38743 | 5-2 | ||
C | 14-10-2023 11:00 | SGV JO19-1 | Nieuw Buinen JO19-2 | 60664 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 12:05 | NEC Delfzijl JO19-2 | Veendam 1894 JO19-1 | 43492 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | SGV JO19-1 | 42793 | 2-5 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Nieuw Buinen JO19-2 | Veendam 1894 JO19-1 | 60663 | 0-0 | ||
C | 04-10-2023 20:00 | Veendam 1894 JO19-1 | FVV JO19-1 | 43865 | 4-3 | ||
C | 30-09-2023 14:00 | Hoogezand JO19-2 | Nieuw Buinen JO19-2 | 60662 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 14:00 | Heiligerlee JO19-1JM | MOVV JO19-1 | 29182 | 1-5 | ||
C | 30-09-2023 14:00 | Hoogezand JO19-2 | NEC Delfzijl JO19-2 | 35898 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 12:15 | SGV JO19-1 | HS'88 JO19-2 | 30459 | 0-0 | ||
C | 26-09-2023 19:00 | FVV JO19-1 | Nieuw Buinen JO19-2 | 60660 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Nieuw Buinen JO19-2 | Heiligerlee JO19-1JM | 60661 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:30 | HS'88 JO19-2 | Veendam 1894 JO19-1 | 36679 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 14:00 | FVV JO19-1 | Hoogezand JO19-2 | 33825 | 0-11 | ||
C | 23-09-2023 12:45 | NEC Delfzijl JO19-2 | Heiligerlee JO19-1JM | 37665 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | SGV JO19-1 | 34331 | 1-8 | ||
C | 16-09-2023 14:30 | HS'88 JO19-2 | MOVV JO19-1 | 28739 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 14:00 | FVV JO19-1 | NEC Delfzijl JO19-2 | 37530 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 14:00 | Hoogezand JO19-2 | SGV JO19-1 | 31719 | 4-2 | ||
C | 16-09-2023 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | Heiligerlee JO19-1JM | 42973 | 8-1 | ||
C | 13-09-2023 19:00 | Heiligerlee JO19-1JM | FVV JO19-1 | 28882 | 2-1 | ||
C | 09-09-2023 13:15 | NEC Delfzijl JO19-2 | HS'88 JO19-2 | 29097 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 11:50 | SGV JO19-1 | Veendam 1894 JO19-1 | 35169 | 2-4 | ||
C | 09-09-2023 10:15 | Hoogezand JO19-2 | MOVV JO19-1 | 33244 | 6-1 | ||
C | 06-09-2023 19:30 | FVV JO19-1 | SGV JO19-1 | 37785 | 1-5 | ||
C | 02-09-2023 12:30 | Veendam 1894 JO19-1 | Hoogezand JO19-2 | 43824 | 1-1 | ||
C | 02-09-2023 11:15 | MOVV JO19-1 | NEC Delfzijl JO19-2 | 38214 | 5-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SGV JO19-1 | 9 | 8 | 0 | 1 | 24 | 41 | 15 | 26 | 0 |
2 | Veendam 1894 JO19-1 | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 21 | 18 | 3 | 0 |
3 | Velocitas 1897 JO19-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 15 | 22 | 12 | 10 | 0 |
4 | De Heracliden JO19-1 | 8 | 5 | 0 | 3 | 15 | 22 | 21 | 1 | 0 |
5 | Noordpool-U.F.C. JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 28 | 16 | 12 | 0 |
6 | MOVV JO19-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 20 | 18 | 2 | 0 |
7 | ZNC JO19-1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 24 | 18 | 6 | 0 |
8 | Farmsum JO19-1 | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 18 | 18 | 0 | 0 |
9 | Heiligerlee JO19-1JM | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | 16 | 2 | 0 |
10 | DVC Appingedam JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 20 | 23 | -3 | 0 |
11 | Eenrum JO19-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | 12 | 34 | -22 | 0 |
12 | Middelstum JO19-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 6 | 43 | -37 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veendam 1894 JO19-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 12 | 5 | 7 | 0 |
2 | SGV JO19-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 19 | 3 | 16 | 0 |
3 | MOVV JO19-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | 10 | -2 | 0 |
4 | ZNC JO19-1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 0 | 0 |
5 | Farmsum JO19-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
6 | Heiligerlee JO19-1JM | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 16 | -14 | 0 |
7 | DVC Appingedam JO19-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 14 | -9 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoogezand JO19-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 29 | 4 | 25 | 0 |
2 | Veendam 1894 JO19-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 22 | 9 | 13 | 0 |
3 | SGV JO19-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 22 | 12 | 10 | 0 |
4 | MOVV JO19-1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | 20 | -11 | 0 |
5 | Heiligerlee JO19-1JM | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | 26 | -20 | 0 |
6 | FVV JO19-1 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | 22 | -17 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:45 - 19:45 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:45 - 19:45 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|