Wedstrijden


Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-10-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 19:00 21658 Sportpark De Kalkwijck - -
C 18-10-2019 20:00 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 19:30 21340 Sportpark De Kalkwijck - -
C 18-10-2019 20:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 20:00 21694 Sportpark De Kalkwijck - -
B 19-10-2019 13:15 Noordster JO17-1 MOVV JO17-1 12:35 80567 Sportpark Oude Pekela - -
C 19-10-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G MOVV JO16-1 H (Hennie) Waalkens 09:45 54330 Sportpark De Boskamp - -
B 19-10-2019 09:30 MOVV JO13-1 FVV JO13-1 09:00 80208 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 2 Gasten 3
B 19-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 Hoogezand JO11-3 08:30 80339 Sportpark v.v. MOVV Veld 2 (wedstrijdveld achter) Thuis 1 Gasten 4
B 19-10-2019 10:15 MOVV JO10-1 Gruno JO10-2 09:45 80157 Sportpark v.v. MOVV Veld 4 (trainingsveld midden achter) Thuis 1 Gasten 4
B 19-10-2019 10:00 Helpman JO10-4 MOVV JO10-2 09:30 80155 Sportpark Stadion Esserberg - -
B 19-10-2019 11:45 Gorecht MO15-2 MOVV MO15-1 11:15 80723 Sportpark De Koepel - -
C 20-10-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 A.M. (Arjen) van Ittersum 13:15 12788 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 1 Gasten 4
C 20-10-2019 10:00 Sellingen 2 MOVV 3 09:15 13569 Sportpark v.v. Sellingen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-10-2019 19:30 Engelbert VR30+1 MOVV VR30+1 19:00 21658 Sportpark De Kalkwijck - -
C 18-10-2019 20:00 MOVV VR30+1 HS'88 VR30+1 19:30 21340 Sportpark De Kalkwijck - -
C 18-10-2019 20:30 HSC VR30+1 MOVV VR30+1 20:00 21694 Sportpark De Kalkwijck - -
C 19-10-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G MOVV JO16-1 H (Hennie) Waalkens 09:45 54330 Sportpark De Boskamp - -
C 20-10-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 A.M. (Arjen) van Ittersum 13:15 12788 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 1 Gasten 4
C 20-10-2019 10:00 Sellingen 2 MOVV 3 09:15 13569 Sportpark v.v. Sellingen - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Aanwezig Wedstrijd nr. Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
B 19-10-2019 13:15 Noordster JO17-1 MOVV JO17-1 12:35 80567 Sportpark Oude Pekela - -
B 19-10-2019 09:30 MOVV JO13-1 FVV JO13-1 09:00 80208 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 2 Gasten 3
B 19-10-2019 09:00 MOVV JO11-1 Hoogezand JO11-3 08:30 80339 Sportpark v.v. MOVV Veld 2 (wedstrijdveld achter) Thuis 1 Gasten 4
B 19-10-2019 10:15 MOVV JO10-1 Gruno JO10-2 09:45 80157 Sportpark v.v. MOVV Veld 4 (trainingsveld midden achter) Thuis 1 Gasten 4
B 19-10-2019 10:00 Helpman JO10-4 MOVV JO10-2 09:30 80155 Sportpark Stadion Esserberg - -
B 19-10-2019 11:45 Gorecht MO15-2 MOVV MO15-1 11:15 80723 Sportpark De Koepel - -

Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven