B9490 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 14 1/4 finales
Junioren - MOVV JO14
Teamleden
Spelers | |||||||
Bradley Stam | Keeper | ||||||
Joël Tuenter | Keeper | ||||||
Dylan Boven | |||||||
Cas Froma | |||||||
Janiek Gremmer | |||||||
Stijn Jager | |||||||
Sven Kiewiet | |||||||
Mathijs Koning | |||||||
Bram Molema | |||||||
Bas Nomden | |||||||
Tygo Offringa | |||||||
Tim Oudman | |||||||
Levy Sportel | |||||||
Thymen Stel | |||||||
Ruben Timmer | |||||||
Ashon Valentina | |||||||
Jurian van Vilsteren | |||||||
Sven Weber | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Arjan Koning | Trainer | ||||||
Wouter Wagena | Trainer | ||||||
Jan Jager | Leider/Trainer | ||||||
Gerhard Offringa | Leider/Trainer | ||||||
Stephan Timmer | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 10:00 | MOVV JO14 | Westerwolde JO14-1JM | 108473 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 09:30 | |||
C | 18-05-2024 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | MOVV JO14 | 108463 | Sportpark De Wenakkers | - | - | 09:45 | |||
C | 25-05-2024 13:00 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | MOVV JO14 | 108488 | Sportpark Oostenburg | - | - | 12:30 | |||
C | 08-06-2024 10:00 | MOVV JO14 | Smilde'94 JO14-1 | 108475 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 09:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 02-03-2024 08:45 | Leeuwarder Zwaluwen JO14-1 | VV Opende JO14-1 | 82226 | 2-1 | ||
B | 17-02-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | FC Surhústerfean JO14-1 | 82224 | 1-5 | ||
B | 17-02-2024 11:00 | CEC JO14-1 | Creil-Bant JO14-1 | 82225 | 6-1 | ||
B | 10-02-2024 10:30 | SC Bolsward JO14-1 | Staphorst JO14-1 | 82223 | 0-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2024 18:45 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | Westerwolde JO14-1JM | 108448 | 2-5 | ||
C | 04-05-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 108511 | 1-2 | ||
C | 04-05-2024 10:35 | Actief JO14-1JM | Westerwolde JO14-1JM | 108519 | 2-6 | ||
C | 04-05-2024 10:30 | Lycurgus JO14-2 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108533 | 0-15 | ||
C | 24-04-2024 19:00 | Lycurgus JO14-2 | SJO Coendersborg JO14-1 | 108537 | 1-4 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108487 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | Actief JO14-1JM | 108484 | 3-3 | ||
C | 20-04-2024 11:30 | M.S.C. JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-2 | 108525 | 0-3 | ||
C | 20-04-2024 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 108498 | 5-2 | ||
C | 20-04-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | Lycurgus JO14-2 | 108517 | 4-2 | ||
C | 20-04-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | CEC JO14-1 | 108476 | 3-3 | ||
C | 18-04-2024 19:00 | M.S.C. JO14-1 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108527 | 4-1 | ||
C | 13-04-2024 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 108460 | 2-5 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Be Quick 1887 JO14-2 | MOVV JO14-1 | 108456 | 5-3 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | Smilde'94 JO14-1 | 108482 | 0-5 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | Lycurgus JO14-2 | M.S.C. JO14-1 | 108538 | 3-2 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | SJO Coendersborg JO14-1 | 108469 | 2-1 | ||
C | 13-04-2024 11:00 | CEC JO14-1 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108501 | 1-2 | ||
C | 13-04-2024 12:30 | Actief JO14-1JM | Drenthina JO14-1JM | 108523 | 3-3 | ||
C | 06-04-2024 10:45 | SJO Coendersborg JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108507 | 3-2 | ||
C | 06-04-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | Lycurgus JO14-2 | 108478 | 8-1 | ||
C | 06-04-2024 11:30 | M.S.C. JO14-1 | Actief JO14-1JM | 108531 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | 108514 | 4-3 | ||
C | 06-04-2024 12:30 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | CEC JO14-1 | 108451 | 3-4 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-2 | 108486 | 4-2 | ||
C | 06-04-2024 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | Westerwolde JO14-1JM | 108495 | 3-1 | ||
C | 30-03-2024 10:30 | Lycurgus JO14-2 | Be Quick 1887 JO14-2 | 108532 | 2-6 | ||
C | 30-03-2024 09:00 | Actief JO14-1JM | CEC JO14-1 | 108522 | 3-0 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | M.S.C. JO14-1 | 108485 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | Westerwolde JO14-1JM | 108462 | 3-2 | ||
C | 23-03-2024 10:30 | Lycurgus JO14-2 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108535 | 1-3 | ||
C | 23-03-2024 11:00 | CEC JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 108502 | 3-1 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | Smilde'94 JO14-1 | 108515 | 1-2 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | Actief JO14-1JM | MOVV JO14-1 | 108520 | 4-3 | ||
C | 23-03-2024 09:00 | Be Quick 1887 JO14-2 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 108454 | 10-4 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | Lycurgus JO14-2 | 108453 | 7-3 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | Actief JO14-1JM | 108491 | 1-4 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | 108474 | 6-1 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | SJO Coendersborg JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-2 | 108506 | 1-8 | ||
C | 16-03-2024 10:45 | M.S.C. JO14-1 | Drenthina JO14-1JM | 108530 | 4-2 | ||
C | 16-03-2024 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108494 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 10:00 | Westerwolde JO14-1JM | CEC JO14-1 | 108468 | 4-2 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | Be Quick 1887 JO14-2 | Westerwolde JO14-1JM | 108455 | 2-0 | ||
C | 09-03-2024 09:30 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108481 | 2-9 | ||
C | 09-03-2024 10:45 | M.S.C. JO14-1 | Smilde'94 JO14-1 | 108528 | 0-2 | ||
C | 09-03-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | MOVV JO14-1 | 108513 | 3-3 | ||
C | 09-03-2024 12:30 | Actief JO14-1JM | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 108518 | 5-2 | ||
C | 09-03-2024 11:00 | CEC JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108499 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | M.S.C. JO14-1 | 108477 | 3-2 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | FC Zuidlaren JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-2 | 108461 | 5-2 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | Lycurgus JO14-2 | 108471 | 5-1 | ||
C | 02-03-2024 10:45 | SJO Coendersborg JO14-1 | Actief JO14-1JM | 108510 | 0-4 | ||
C | 02-03-2024 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | CEC JO14-1 | 108497 | 3-1 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | 108449 | 2-1 | ||
C | 02-03-2024 11:30 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | Drenthina JO14-1JM | 108490 | 0-1 | ||
C | 17-02-2024 11:00 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108450 | 0-7 | ||
C | 10-02-2024 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 108496 | 5-0 | ||
C | 10-02-2024 09:00 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 108480 | 3-2 | ||
C | 10-02-2024 12:00 | Drenthina JO14-1JM | Westerwolde JO14-1JM | 108512 | 1-3 | ||
C | 10-02-2024 10:00 | MOVV JO14-1 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 108472 | 3-0 | ||
C | 10-02-2024 12:30 | M.S.C. JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 108529 | 1-2 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | Be Quick 1887 JO14-2 | Actief JO14-1JM | 108459 | 3-7 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | M.S.C. JO14-1 | 108470 | 4-2 | ||
C | 03-02-2024 10:30 | Lycurgus JO14-2 | Smilde'94 JO14-1 | 108536 | 2-2 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | Drenthina JO14-1JM | 108464 | 2-4 | ||
C | 03-02-2024 10:15 | SJO Coendersborg JO14-1 | MOVV JO14-1 | 108508 | 2-1 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | CEC JO14-1 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | 108500 | 6-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-12-2023 10:30 | ACV JO14-2 | Smilde'94 JO14-1 | 78734 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 11:30 | Gomos JO14-1 | ACV JO14-2 | 78859 | 2-4 | ||
C | 16-12-2023 11:00 | CEC JO14-1 | MOVV JO14-1 | 78981 | 3-1 | ||
C | 16-12-2023 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | Westerwolde JO14-1JM | 78850 | 2-0 | ||
C | 13-12-2023 19:00 | Smilde'94 JO14-1 | Gomos JO14-1 | 78943 | 5-5 | ||
C | 09-12-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | ACV JO14-2 | 78875 | 6-2 | ||
C | 09-12-2023 12:25 | CEC JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 78979 | 4-0 | ||
C | 02-12-2023 11:30 | Gomos JO14-1 | Westerwolde JO14-1JM | 78861 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | MOVV JO14-1 | 78851 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 12:15 | CEC JO14-1 | Gomos JO14-1 | 78980 | 6-3 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | ACV JO14-2 | 78869 | 6-1 | ||
C | 25-11-2023 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | MOVV JO14-1 | 78945 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:30 | Gomos JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 78860 | 0-5 | ||
C | 18-11-2023 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | Westerwolde JO14-1JM | 78944 | 3-0 | ||
C | 18-11-2023 10:40 | ACV JO14-2 | CEC JO14-1 | 78735 | 1-7 | ||
C | 11-11-2023 10:15 | FC Zuidlaren JO14-1 | ACV JO14-2 | 78849 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | MOVV JO14-1 | 78870 | 5-1 | ||
C | 11-11-2023 11:00 | CEC JO14-1 | Smilde'94 JO14-1 | 78982 | 2-3 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Westerwolde JO14-1JM | CEC JO14-1 | 78871 | 3-3 | ||
C | 04-11-2023 10:30 | Smilde'94 JO14-1 | FC Zuidlaren JO14-1 | 78942 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | Gomos JO14-1 | 78876 | 6-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-10-2023 10:15 | GRC Groningen JO14-1 | De Fivel JO14-1JM | 40865 | 3-0 | ||
C | 14-10-2023 11:30 | Harkstede JO14-1JM | GRC Groningen JO14-1 | 34969 | 4-1 | ||
C | 14-10-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 38555 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | Peize JO14-1 | De Fivel JO14-1JM | 40946 | 2-2 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | Helpman JO14-2 | Be Quick 1887 JO14-3 | 43588 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | Helpman JO14-2 | FC Lewenborg JO14-2 | 61969 | 3-3 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | SJO Coendersborg JO14-1 | Harkstede JO14-1JM | 43459 | 0-4 | ||
C | 07-10-2023 12:00 | FC Lewenborg JO14-2 | MOVV JO14-1 | 61968 | 0-2 | ||
C | 07-10-2023 11:00 | De Fivel JO14-1JM | Helpman JO14-2 | 25850 | 3-0 | ||
C | 07-10-2023 13:30 | GRC Groningen JO14-1 | Peize JO14-1 | 32623 | 2-3 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | Be Quick 1887 JO14-3 | MOVV JO14-1 | 39432 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | Harkstede JO14-1JM | 32379 | 4-1 | ||
C | 30-09-2023 11:45 | Helpman JO14-2 | GRC Groningen JO14-1 | 42326 | 2-2 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | De Fivel JO14-1JM | SJO Coendersborg JO14-1 | 26574 | 1-1 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | Peize JO14-1 | FC Lewenborg JO14-2 | 61967 | 3-3 | ||
C | 30-09-2023 09:30 | Peize JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-3 | 36339 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 11:30 | Harkstede JO14-1JM | Peize JO14-1 | 32021 | 4-0 | ||
C | 23-09-2023 10:00 | GRC Groningen JO14-1 | MOVV JO14-1 | 38706 | 1-3 | ||
C | 23-09-2023 08:30 | SJO Coendersborg JO14-1 | Helpman JO14-2 | 38477 | 3-1 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | Be Quick 1887 JO14-3 | De Fivel JO14-1JM | 38386 | 0-6 | ||
C | 16-09-2023 11:30 | Harkstede JO14-1JM | Be Quick 1887 JO14-3 | 41558 | 12-1 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | De Fivel JO14-1JM | 25648 | 11-0 | ||
C | 16-09-2023 10:00 | GRC Groningen JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 26197 | 1-6 | ||
C | 16-09-2023 10:30 | Peize JO14-1 | Helpman JO14-2 | 25649 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | Be Quick 1887 JO14-3 | GRC Groningen JO14-1 | 29335 | 2-7 | ||
C | 09-09-2023 11:00 | De Fivel JO14-1JM | Harkstede JO14-1JM | 30123 | 2-3 | ||
C | 09-09-2023 14:30 | Helpman JO14-2 | MOVV JO14-1 | 41787 | 1-7 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Peize JO14-1 | SJO Coendersborg JO14-1 | 35323 | 0-6 | ||
C | 02-09-2023 10:00 | MOVV JO14-1 | Peize JO14-1 | 26123 | 9-3 | ||
C | 02-09-2023 10:30 | SJO Coendersborg JO14-1 | Be Quick 1887 JO14-3 | 31944 | 4-0 | ||
C | 02-09-2023 11:30 | Harkstede JO14-1JM | Helpman JO14-2 | 33223 | 3-4 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEC JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | FC Surhústerfean JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
3 | Leeuwarder Zwaluwen JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
4 | Staphorst JO14-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
5 | VV Opende JO14-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
6 | SC Bolsward JO14-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
7 | MOVV JO14-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
8 | Creil-Bant JO14-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smilde'94 JO14-1 | 9 | 8 | 1 | 0 | 25 | 30 | 7 | 23 | 0 |
2 | Westerwolde JO14-1JM | 10 | 7 | 0 | 3 | 21 | 32 | 19 | 13 | 0 |
3 | Actief JO14-1JM | 10 | 6 | 2 | 2 | 20 | 36 | 23 | 13 | 0 |
4 | Be Quick 1887 JO14-2 | 9 | 6 | 0 | 3 | 18 | 41 | 26 | 15 | 0 |
5 | S.V. Oosterwolde JO14-1 | 10 | 5 | 0 | 5 | 15 | 29 | 25 | 4 | 0 |
6 | MOVV JO14-1 | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 33 | 21 | 12 | 0 |
7 | Drenthina JO14-1JM | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 24 | 24 | 0 | 0 |
8 | CEC JO14-1 | 9 | 4 | 1 | 4 | 13 | 23 | 21 | 2 | 0 |
9 | SJO Coendersborg JO14-1 | 9 | 4 | 0 | 5 | 12 | 16 | 27 | -11 | 0 |
10 | FC Zuidlaren JO14-1 | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 38 | 27 | 11 | 0 |
11 | GVAV-Rapiditas JO14-2JM | 10 | 4 | 0 | 6 | 12 | 27 | 41 | -14 | 0 |
12 | M.S.C. JO14-1 | 10 | 3 | 0 | 7 | 9 | 17 | 25 | -8 | 0 |
13 | ST VAKO/Tynaarlo JO14-1 | 9 | 2 | 1 | 6 | 7 | 17 | 37 | -20 | 0 |
14 | Lycurgus JO14-2 | 10 | 1 | 1 | 8 | 4 | 16 | 56 | -40 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CEC JO14-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 25 | 11 | 14 | 0 |
2 | Smilde'94 JO14-1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 11 | 7 | 4 | 0 |
3 | FC Zuidlaren JO14-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7 | 4 | 3 | 0 |
4 | Westerwolde JO14-1JM | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 14 | 10 | 4 | 0 |
5 | MOVV JO14-1 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 14 | 10 | 4 | 0 |
6 | ACV JO14-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | 21 | -13 | 0 |
7 | Gomos JO14-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 10 | 26 | -16 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOVV JO14-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 35 | 9 | 26 | 0 |
2 | SJO Coendersborg JO14-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 19 | 8 | 11 | 0 |
3 | Harkstede JO14-1JM | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 19 | 11 | 8 | 0 |
4 | Helpman JO14-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 11 | 20 | -9 | 0 |
5 | De Fivel JO14-1JM | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 6 | 18 | -12 | 0 |
6 | GRC Groningen JO14-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 | 18 | -8 | 0 |
7 | Peize JO14-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | 24 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:30 - 19:30 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|