0325 Onder 9 (4e fase)
Pupillen - MOVV JO9
Teamleden
Spelers | |||||||
Stijn Arendsen | |||||||
Mardin Bos | |||||||
Esmèe Grave | |||||||
Senn Klooster | |||||||
Hero Nomden | |||||||
Anouk Post | |||||||
Morné Roux | |||||||
Kyan Sportel | |||||||
Ivo Wabnitz | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Sven Froma | Trainer |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | MOVV JO9 | 128941 | Sportpark Oude Pekela | - | - | 08:30 | |||
C | 18-05-2024 09:00 | MOVV JO9 | Meeden JO9-2 | 129741 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 08:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 11-05-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | MOVV JO9-1 | 128941 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | BATO JO9-1 | 125510 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | MOVV JO9-1 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 129332 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | Meeden JO9-2 | 129743 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 10:30 | BATO JO9-1 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 129333 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | Meeden JO9-2 | Noordster JO9-2 | 128944 | 0-0 | ||
C | 13-04-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | MOVV JO9-1 | 128942 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | ASVB JO9-1 | 127369 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 09:00 | MOVV JO9-1 | BATO JO9-1 | 125509 | 0-0 | ||
C | 06-04-2024 08:45 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | Meeden JO9-2 | 129742 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 23-03-2024 10:00 | Wedde JO9-1JM | ASVB JO9-1 | 107264 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | BATO JO9-2 | 107242 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | MOVV JO9-1 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 107238 | 0-0 | ||
C | 16-03-2024 09:00 | Meeden JO9-2 | Veendam 1894 JO9-3 | 107260 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:30 | BATO JO9-2 | Meeden JO9-2 | 107253 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 08:45 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | Wedde JO9-1JM | 107247 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | Noordster JO9-2 | 107256 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 10:30 | Veendam 1894 JO9-3 | MOVV JO9-1 | 107248 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 10:00 | Wedde JO9-1JM | Veendam 1894 JO9-3 | 107263 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | Noordster JO9-2 | Meeden JO9-2 | 107243 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | MOVV JO9-1 | BATO JO9-2 | 107239 | 0-0 | ||
C | 02-03-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 107257 | 0-0 | ||
C | 24-02-2024 11:00 | Noordster JO9-2 | MOVV JO9-1 | 107241 | 0-0 | ||
C | 10-02-2024 10:30 | Veendam 1894 JO9-3 | ASVB JO9-1 | 107251 | 0-0 | ||
C | 10-02-2024 10:30 | Meeden JO9-2 | MOVV JO9-1 | 107259 | 0-0 | ||
C | 10-02-2024 08:45 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | Noordster JO9-2 | 107244 | 0-0 | ||
C | 10-02-2024 08:45 | BATO JO9-2 | Wedde JO9-1JM | 107254 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 10:00 | Wedde JO9-1JM | Meeden JO9-2 | 107265 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | BATO JO9-2 | 107258 | 0-0 | ||
C | 03-02-2024 08:45 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | Veendam 1894 JO9-3 | 107245 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 08:45 | BATO JO9-2 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 107252 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | Meeden JO9-2 | ASVB JO9-1 | 107261 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 09:00 | MOVV JO9-1 | Wedde JO9-1JM | 107240 | 0-0 | ||
C | 27-01-2024 10:30 | Veendam 1894 JO9-3 | Noordster JO9-2 | 107249 | 0-0 | ||
C | 20-01-2024 10:30 | Veendam 1894 JO9-3 | BATO JO9-2 | 107250 | 0-0 | ||
C | 20-01-2024 10:00 | Wedde JO9-1JM | Noordster JO9-2 | 107262 | 0-0 | ||
C | 20-01-2024 09:00 | ASVB JO9-1 | MOVV JO9-1 | 107255 | 0-0 | ||
C | 20-01-2024 08:45 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | Meeden JO9-2 | 107246 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 16-12-2023 09:00 | SC Loppersum JO9-1JM | SGV JO9-1 | 73588 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 09:00 | Meeden JO9-1 | Siddeburen JO9-2 | 72600 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 09:00 | Froombosch JO9-1 | NEC Delfzijl JO9-2 | 71985 | 0-0 | ||
C | 16-12-2023 08:30 | DVC Appingedam JO9-1 | MOVV JO9-1 | 73194 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 08:30 | DVC Appingedam JO9-1 | Meeden JO9-1 | 73196 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | NEC Delfzijl JO9-2 | 71805 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 09:30 | Siddeburen JO9-2 | SC Loppersum JO9-1JM | 72333 | 0-0 | ||
C | 09-12-2023 11:00 | SGV JO9-1 | Froombosch JO9-1 | 73502 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | NEC Delfzijl JO9-2 | SGV JO9-1 | 72477 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | SC Loppersum JO9-1JM | DVC Appingedam JO9-1 | 73587 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Meeden JO9-1 | MOVV JO9-1 | 72599 | 0-0 | ||
C | 02-12-2023 09:00 | Froombosch JO9-1 | Siddeburen JO9-2 | 71984 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 11:00 | SGV JO9-1 | MOVV JO9-1 | 73501 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:30 | Siddeburen JO9-2 | NEC Delfzijl JO9-2 | 72331 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 09:00 | Meeden JO9-1 | SC Loppersum JO9-1JM | 72602 | 0-0 | ||
C | 25-11-2023 08:30 | DVC Appingedam JO9-1 | Froombosch JO9-1 | 73195 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 11:00 | SGV JO9-1 | Siddeburen JO9-2 | 73503 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | NEC Delfzijl JO9-2 | DVC Appingedam JO9-1 | 72476 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | SC Loppersum JO9-1JM | 71806 | 0-0 | ||
C | 18-11-2023 09:00 | Froombosch JO9-1 | Meeden JO9-1 | 71986 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 08:30 | DVC Appingedam JO9-1 | SGV JO9-1 | 73197 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:05 | SC Loppersum JO9-1JM | Froombosch JO9-1 | 73586 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:00 | Meeden JO9-1 | NEC Delfzijl JO9-2 | 72601 | 0-0 | ||
C | 11-11-2023 09:30 | Siddeburen JO9-2 | MOVV JO9-1 | 72330 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 11:00 | SGV JO9-1 | Meeden JO9-1 | 73504 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:30 | Siddeburen JO9-2 | DVC Appingedam JO9-1 | 72332 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | NEC Delfzijl JO9-2 | SC Loppersum JO9-1JM | 72478 | 0-0 | ||
C | 04-11-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | Froombosch JO9-1 | 71804 | 0-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 14-10-2023 09:00 | Westerwolde JO9-1 | Heiligerlee JO9-1 | 36246 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | Bellingwolde JO9-1 | Wedde JO9-1JM | 42146 | 0-0 | ||
C | 14-10-2023 09:00 | ASVB JO9-1 | MOVV JO9-1 | 36275 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 08:45 | BATO JO9-2 | Westerwolde JO9-1 | 36251 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | Bellingwolde JO9-1 | 43255 | 0-0 | ||
C | 07-10-2023 09:30 | Heiligerlee JO9-1 | ASVB JO9-1 | 36609 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 10:00 | Wedde JO9-1JM | Heiligerlee JO9-1 | 30010 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Westerwolde JO9-1 | ASVB JO9-1 | 33765 | 0-0 | ||
C | 30-09-2023 09:00 | Bellingwolde JO9-1 | BATO JO9-2 | 30407 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | Westerwolde JO9-1 | 38680 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 09:00 | ASVB JO9-1 | Bellingwolde JO9-1 | 30950 | 0-0 | ||
C | 23-09-2023 08:45 | BATO JO9-2 | Wedde JO9-1JM | 35452 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Westerwolde JO9-1 | Wedde JO9-1JM | 35831 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | Heiligerlee JO9-1 | 33003 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | Bellingwolde JO9-1 | WVV JO9-2 | 32644 | 0-0 | ||
C | 16-09-2023 09:00 | ASVB JO9-1 | BATO JO9-2 | 36549 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 08:45 | WVV JO9-2 | Westerwolde JO9-1 | 32589 | 0-0 | ||
C | 09-09-2023 10:00 | Wedde JO9-1JM | ASVB JO9-1 | 25688 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:30 | Heiligerlee JO9-1 | BATO JO9-2 | 32160 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | Westerwolde JO9-1 | Bellingwolde JO9-1 | 34472 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | MOVV JO9-1 | Wedde JO9-1JM | 26747 | 0-0 | ||
C | 02-09-2023 09:00 | ASVB JO9-1 | WVV JO9-2 | 36929 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATO JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Meeden JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | ASVB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Noordster JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | MOVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SJO Pekela 2000 JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Veendam 1894 JO9-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | BATO JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Meeden JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | MOVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wedde JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | ASVB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Noordster JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DVC Appingedam JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Meeden JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SC Loppersum JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Froombosch JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | NEC Delfzijl JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | SGV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Siddeburen JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | MOVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BATO JO9-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Heiligerlee JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | MOVV JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | ASVB JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | Westerwolde JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | Wedde JO9-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | Bellingwolde JO9-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 18:15 - 19:15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 18:15 - 19:15 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|