0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
Senioren - MOVV 1
|
||
MOVV - Eext |
||
Aanwezig: 13.00 uur | Balsponsor: Hesseling Mechanisatie | |
Aanvang: 14.00 uur | Pupil van de week: Senn Klooster |
1. Mark Mulder | 9. Stijn Janssen |
2. Berend Perdok | 10. Sil Bult |
3. Kevin Wiegman | 11. Joël Puister |
4. Raymond Imminga | 12. Nanne Jelmersma |
5. Sven Janssen | 13. Nick Wiegman |
6. Davey Ottema | 14. Rowan de Zwart |
7. Jordi Blaauw | 15. Jeroen Plat |
8. Lars Vos |
Teamleden
Spelers | |||||||
Mark Mulder | Keeper | ||||||
Jordi Blaauw | |||||||
Rodney Boer | |||||||
Sil Bult | |||||||
Dynand Imminga | |||||||
Raymond Imminga | |||||||
Sven Janssen | |||||||
Nanne Jelmersma | |||||||
Davey Ottema | |||||||
Berend Perdok | |||||||
Joël Puister | |||||||
Twan Smit | |||||||
Lars Vos | |||||||
Nick Wiegman | |||||||
Kevin Wiegman | |||||||
Rowan de Zwart | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Dick Scholtens | Trainer | ||||||
Klaas Froma | Keeperstrainer | ||||||
Annet Gils | Medisch | ||||||
Wilto de Wal | Overig | ||||||
Tjark Ottema | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 14:00 | MOVV 1 | Eext 1 | T (Ties) Alberts | 7474 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 13:00 | ||
C | 20-05-2024 14:00 | Heiligerlee 1 | MOVV 1 | H.T. (Henk) Poort | 7416 | Sportpark De Hoogte | - | - | 13:00 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2024 14:00 | Drieborg 1 | MOVV 1 | 121420 | 1 - 6 | |||
C | 25-04-2024 18:45 | Eext 1 | MOVV 1 | 6967 | 1 - 2 | |||
C | 21-04-2024 14:00 | MOVV 1 | Siddeburen 1 | 7378 | 5 - 1 | |||
C | 18-04-2024 18:45 | FVV 1 | MOVV 1 | 6785 | 0 - 2 | |||
C | 14-04-2024 14:00 | THOS 1 | MOVV 1 | 7351 | 0 - 13 | |||
C | 07-04-2024 14:00 | MOVV 1 | FVV 1 | 7283 | 3 - 0 | |||
C | 24-03-2024 14:00 | Drieborg 1 | MOVV 1 | 7230 | ||||
C | 17-03-2024 14:00 | MOVV 1 | PJC 1 | 7187 | 10 - 0 | |||
C | 10-03-2024 14:30 | BNC 1 | MOVV 1 | 7157 | 0 - 1 | |||
C | 03-03-2024 14:00 | MOVV 1 | Gieterveen 1 | 7092 | 4 - 1 | |||
C | 18-02-2024 14:00 | MOVV 1 | Heiligerlee 1 | 6946 | 1 - 7 | |||
C | 11-02-2024 14:00 | MOVV 1 | Bareveld 1 | 7086 | 5 - 1 | |||
C | 04-02-2024 14:00 | ZNC 1 | MOVV 1 | 7004 | 1 - 1 | |||
C | 26-11-2023 14:00 | Siddeburen 1 | MOVV 1 | 6901 | 6 - 4 | |||
C | 19-11-2023 14:00 | MOVV 1 | THOS 1 | 6843 | 2 - 1 | |||
C | 05-11-2023 14:00 | MOVV 1 | Drieborg 1 | 6748 | 2 - 2 | |||
C | 29-10-2023 14:00 | PJC 1 | MOVV 1 | 6711 | 2 - 3 | |||
C | 15-10-2023 14:00 | MOVV 1 | BNC 1 | 6651 | 4 - 0 | |||
C | 08-10-2023 14:00 | Gieterveen 1 | MOVV 1 | 6636 | 1 - 3 | |||
C | 01-10-2023 14:00 | Bareveld 1 | MOVV 1 | 6601 | 1 - 7 | |||
C | 24-09-2023 14:00 | MOVV 1 | ZNC 1 | 6558 | 4 - 0 | |||
B | 17-09-2023 14:00 | Noordster 1 | MOVV 1 | 585 | 3 - 0 | |||
B | 10-09-2023 14:00 | THOS 1 | MOVV 1 | 522 | 0 - 8 | |||
B | 03-09-2023 14:00 | MOVV 1 | Pekelder Boys 1 | 326 | 10 - 0 | |||
V | 26-08-2023 14:30 | VV GEO 1 | MOVV 1 | 5 | ||||
V | 22-08-2023 19:30 | MOVV 1 | DVC APPINGEDAM 1 | EGBERT KONING… (+1) | 3 | |||
V | 19-08-2023 14:00 | MOVV 1 | VVS 1 | JAN REINTS | 1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 05-05-2024 14:00 | Drieborg 1 | MOVV 1 | 121420 | 1-6 | ||
C | 25-04-2024 18:45 | Eext 1 | MOVV 1 | 6967 | 1-2 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | Bareveld 1 | Eext 1 | 7391 | 2-0 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | Gieterveen 1 | THOS 1 | 7368 | 6-1 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | PJC 1 | Drieborg 1 | 7355 | 1-3 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | MOVV 1 | Siddeburen 1 | 7378 | 5-1 | ||
C | 21-04-2024 14:00 | ZNC 1 | Heiligerlee 1 | 7385 | 1-2 | ||
C | 21-04-2024 14:30 | BNC 1 | FVV 1 | 7361 | 5-1 | ||
C | 18-04-2024 18:45 | FVV 1 | MOVV 1 | 6785 | 0-2 | ||
C | 18-04-2024 18:45 | Drieborg 1 | PJC 1 | 6877 | 6-1 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | Siddeburen 1 | ZNC 1 | 7341 | 1-4 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | FVV 1 | Gieterveen 1 | 7314 | 0-3 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | Drieborg 1 | BNC 1 | 7317 | 1-2 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | THOS 1 | MOVV 1 | 7351 | 0-13 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | PJC 1 | Bareveld 1 | 7326 | 1-4 | ||
C | 14-04-2024 14:00 | Heiligerlee 1 | Eext 1 | 7335 | 4-0 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | Gieterveen 1 | Drieborg 1 | 7272 | 3-3 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | Bareveld 1 | Heiligerlee 1 | 7303 | 0-2 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | Eext 1 | Siddeburen 1 | 7296 | 1-1 | ||
C | 07-04-2024 14:30 | BNC 1 | PJC 1 | 7265 | 4-1 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | ZNC 1 | THOS 1 | 7289 | 11-0 | ||
C | 07-04-2024 14:00 | MOVV 1 | FVV 1 | 7283 | 3-0 | ||
C | 01-04-2024 14:00 | Drieborg 1 | Bareveld 1 | 6914 | 5-1 | ||
C | 01-04-2024 14:00 | Eext 1 | Heiligerlee 1 | 6856 | 1-1 | ||
C | 01-04-2024 14:00 | FVV 1 | BNC 1 | 6874 | 1-1 | ||
C | 01-04-2024 14:00 | THOS 1 | ZNC 1 | 6822 | 1-9 | ||
C | 30-03-2024 14:00 | Siddeburen 1 | Eext 1 | 6811 | 1-0 | ||
C | 24-03-2024 14:00 | Drieborg 1 | MOVV 1 | 7230 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 14:00 | PJC 1 | Gieterveen 1 | 7237 | 3-6 | ||
C | 24-03-2024 14:00 | FVV 1 | ZNC 1 | 7226 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 14:00 | Siddeburen 1 | Heiligerlee 1 | 7251 | 1-0 | ||
C | 24-03-2024 14:00 | THOS 1 | Eext 1 | 7262 | 1-4 | ||
C | 24-03-2024 14:30 | BNC 1 | Bareveld 1 | 7243 | 4-1 | ||
C | 21-03-2024 19:30 | Siddeburen 1 | BNC 1 | 6980 | 0-0 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | MOVV 1 | PJC 1 | 7187 | 10-0 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | Bareveld 1 | Siddeburen 1 | 7215 | 0-2 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | Heiligerlee 1 | THOS 1 | 7209 | 3-0 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | ZNC 1 | Drieborg 1 | 7194 | 0-1 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | Eext 1 | FVV 1 | 7201 | 2-2 | ||
C | 17-03-2024 14:00 | Gieterveen 1 | BNC 1 | 7177 | 1-0 | ||
C | 10-03-2024 14:00 | THOS 1 | Siddeburen 1 | 7174 | 0-2 | ||
C | 10-03-2024 14:00 | FVV 1 | Heiligerlee 1 | 7138 | 1-3 | ||
C | 10-03-2024 14:30 | BNC 1 | MOVV 1 | 7157 | 0-1 | ||
C | 10-03-2024 14:00 | Gieterveen 1 | Bareveld 1 | 7162 | 0-1 | ||
C | 10-03-2024 14:00 | Drieborg 1 | Eext 1 | 7142 | 0-0 | ||
C | 10-03-2024 14:00 | PJC 1 | ZNC 1 | 7151 | 1-1 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | Siddeburen 1 | FVV 1 | 7119 | 0-0 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | Eext 1 | PJC 1 | 7105 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | Heiligerlee 1 | Drieborg 1 | 7113 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | ZNC 1 | BNC 1 | 7098 | 4-0 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | MOVV 1 | Gieterveen 1 | 7092 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 14:00 | Bareveld 1 | THOS 1 | 7128 | 2-2 | ||
C | 25-02-2024 14:00 | THOS 1 | PJC 1 | 6990 | 1-2 | ||
C | 25-02-2024 14:00 | FVV 1 | Drieborg 1 | 6962 | 2-4 | ||
C | 25-02-2024 14:00 | Bareveld 1 | ZNC 1 | 6995 | 1-1 | ||
C | 18-02-2024 14:00 | Eext 1 | Bareveld 1 | 6887 | 0-0 | ||
C | 18-02-2024 14:00 | THOS 1 | Gieterveen 1 | 6910 | 3-4 | ||
C | 18-02-2024 14:00 | MOVV 1 | Heiligerlee 1 | 6946 | 1-7 | ||
C | 18-02-2024 14:00 | PJC 1 | FVV 1 | 6923 | 4-0 | ||
C | 11-02-2024 14:00 | FVV 1 | THOS 1 | 7049 | 5-1 | ||
C | 11-02-2024 14:00 | PJC 1 | Heiligerlee 1 | 7062 | 0-7 | ||
C | 11-02-2024 14:30 | BNC 1 | Eext 1 | 7068 | 0-0 | ||
C | 11-02-2024 14:00 | MOVV 1 | Bareveld 1 | 7086 | 5-1 | ||
C | 11-02-2024 14:00 | Drieborg 1 | Siddeburen 1 | 7053 | 0-2 | ||
C | 11-02-2024 14:00 | Gieterveen 1 | ZNC 1 | 7075 | 1-1 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | THOS 1 | Drieborg 1 | 7034 | 2-5 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | ZNC 1 | MOVV 1 | 7004 | 1-1 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | Siddeburen 1 | PJC 1 | 7023 | 3-0 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | Heiligerlee 1 | BNC 1 | 7017 | 0-1 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | Eext 1 | Gieterveen 1 | 7010 | 1-0 | ||
C | 04-02-2024 14:00 | Bareveld 1 | FVV 1 | 7039 | 0-1 | ||
C | 28-01-2024 14:00 | Bareveld 1 | PJC 1 | 6863 | 1-2 | ||
C | 28-01-2024 14:00 | Gieterveen 1 | FVV 1 | 6832 | 0-6 | ||
C | 28-01-2024 14:30 | BNC 1 | THOS 1 | 6929 | 6-0 | ||
C | 17-12-2023 14:00 | FVV 1 | Eext 1 | 6698 | 1-1 | ||
C | 17-12-2023 14:00 | ZNC 1 | PJC 1 | 6658 | 0-2 | ||
C | 17-12-2023 14:00 | THOS 1 | Heiligerlee 1 | 6734 | 2-11 | ||
C | 17-12-2023 14:00 | Gieterveen 1 | Siddeburen 1 | 6935 | 1-1 | ||
C | 14-12-2023 20:00 | BNC 1 | Drieborg 1 | 82362 | 2-1 | ||
C | 10-12-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | Gieterveen 1 | 6974 | 7-1 | ||
C | 03-12-2023 14:00 | ZNC 1 | Eext 1 | 6953 | 2-3 | ||
C | 26-11-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | ZNC 1 | 6895 | 4-0 | ||
C | 26-11-2023 14:00 | Siddeburen 1 | MOVV 1 | 6901 | 6-4 | ||
C | 19-11-2023 14:00 | ZNC 1 | Siddeburen 1 | 6849 | 0-2 | ||
C | 19-11-2023 14:00 | MOVV 1 | THOS 1 | 6843 | 2-1 | ||
C | 19-11-2023 14:30 | BNC 1 | Drieborg 1 | 6825 | 1-1 | ||
C | 12-11-2023 14:00 | PJC 1 | BNC 1 | 6797 | 1-3 | ||
C | 12-11-2023 14:00 | Drieborg 1 | Gieterveen 1 | 6788 | 5-1 | ||
C | 12-11-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | Bareveld 1 | 6805 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | Eext 1 | THOS 1 | 6761 | 2-2 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | ZNC 1 | FVV 1 | 6755 | 3-3 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | MOVV 1 | Drieborg 1 | 6748 | 2-2 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | Siddeburen 1 | 6769 | 2-0 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | Bareveld 1 | BNC 1 | 6776 | 3-5 | ||
C | 05-11-2023 14:00 | Gieterveen 1 | PJC 1 | 6737 | 2-4 | ||
C | 29-10-2023 14:00 | PJC 1 | MOVV 1 | 6711 | 2-3 | ||
C | 29-10-2023 14:00 | Drieborg 1 | ZNC 1 | 6702 | 2-5 | ||
C | 29-10-2023 14:00 | Siddeburen 1 | Bareveld 1 | 6723 | 4-0 | ||
C | 29-10-2023 14:30 | BNC 1 | Gieterveen 1 | 6715 | 5-2 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | Bareveld 1 | Gieterveen 1 | 6687 | 2-1 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | Eext 1 | Drieborg 1 | 6665 | 5-1 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | MOVV 1 | BNC 1 | 6651 | 4-0 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | Siddeburen 1 | THOS 1 | 6678 | 1-2 | ||
C | 15-10-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | FVV 1 | 6673 | 4-1 | ||
C | 08-10-2023 14:00 | Gieterveen 1 | MOVV 1 | 6636 | 1-3 | ||
C | 08-10-2023 14:00 | Drieborg 1 | Heiligerlee 1 | 6614 | 0-3 | ||
C | 08-10-2023 14:00 | PJC 1 | Eext 1 | 6623 | 4-4 | ||
C | 08-10-2023 14:00 | THOS 1 | Bareveld 1 | 6646 | 1-1 | ||
C | 08-10-2023 14:30 | BNC 1 | ZNC 1 | 6629 | 5-0 | ||
C | 08-10-2023 14:00 | FVV 1 | Siddeburen 1 | 6610 | 1-3 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | Bareveld 1 | MOVV 1 | 6601 | 1-7 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | Heiligerlee 1 | PJC 1 | 6579 | 3-0 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | Siddeburen 1 | Drieborg 1 | 6585 | 3-1 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | THOS 1 | FVV 1 | 6596 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | ZNC 1 | Gieterveen 1 | 6565 | 2-1 | ||
C | 01-10-2023 14:00 | Eext 1 | BNC 1 | 6571 | 3-1 | ||
C | 24-09-2023 14:30 | BNC 1 | Heiligerlee 1 | 6540 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 14:00 | MOVV 1 | ZNC 1 | 6558 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 14:00 | Gieterveen 1 | Eext 1 | 6547 | 5-1 | ||
C | 24-09-2023 14:00 | FVV 1 | Bareveld 1 | 6522 | 0-3 | ||
C | 24-09-2023 14:00 | PJC 1 | Siddeburen 1 | 6534 | 1-2 | ||
C | 24-09-2023 14:00 | Drieborg 1 | THOS 1 | 6526 | 2-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 14:00 | Pekelder Boys 1 | THOS 1 | 685 | 2-2 | ||
B | 17-09-2023 14:00 | Noordster 1 | MOVV 1 | 585 | 3-0 | ||
B | 10-09-2023 14:00 | Pekelder Boys 1 | Noordster 1 | 393 | 1-4 | ||
B | 10-09-2023 14:00 | THOS 1 | MOVV 1 | 522 | 0-8 | ||
B | 03-09-2023 14:00 | MOVV 1 | Pekelder Boys 1 | 326 | 10-0 | ||
B | 03-09-2023 14:00 | Noordster 1 | THOS 1 | 191 | 3-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heiligerlee 1 | 20 | 17 | 1 | 2 | 52 | 72 | 13 | 59 | 0 |
2 | MOVV 1 | 20 | 16 | 2 | 2 | 50 | 82 | 26 | 56 | 0 |
3 | Siddeburen 1 | 20 | 12 | 4 | 4 | 40 | 36 | 22 | 14 | 0 |
4 | BNC 1 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | 45 | 27 | 18 | 0 |
5 | Eext 1 | 20 | 6 | 9 | 5 | 27 | 33 | 31 | 2 | 0 |
6 | Drieborg 1 | 20 | 8 | 3 | 9 | 27 | 44 | 46 | -2 | 0 |
7 | ZNC 1 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 | 47 | 36 | 11 | 0 |
8 | Gieterveen 1 | 20 | 6 | 3 | 11 | 21 | 40 | 53 | -13 | 0 |
9 | Bareveld 1 | 20 | 5 | 4 | 11 | 19 | 25 | 46 | -21 | 0 |
10 | PJC 1 | 20 | 5 | 2 | 13 | 17 | 31 | 67 | -36 | 0 |
11 | FVV 1 | 20 | 3 | 6 | 11 | 15 | 26 | 44 | -18 | 0 |
12 | THOS 1 | 20 | 1 | 4 | 15 | 7 | 21 | 91 | -70 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Noordster 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 10 | 1 | 9 | 0 |
2 | MOVV 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 18 | 3 | 15 | 0 |
3 | THOS 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 13 | -11 | 0 |
4 | Pekelder Boys 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 16 | -13 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 3 (trainingsveld voor) | Thuis 1 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|