0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - MOVV 2
Zondag 17 maart 2024
Meeden 3 - MOVV 2
Vertrek: 9.00 uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
1. Jeroen Plat
2. Jeffrey Baas
3. Patrick Bult
4. Thijs Dammer
5. Giel Drenth
6. Jeffrey Drenth
7. David Glaus
8. Jesper Gremmer
9. Martijn Hansen
10. Brian Heij
11. Maarten Heikens
12. Youri Imminga
13. Thijs Post
14. Jeroen Reininga
15. Roy Wiegman
Meeden 3 - MOVV 2
Vertrek: 9.00 uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
1. Jeroen Plat
2. Jeffrey Baas
3. Patrick Bult
4. Thijs Dammer
5. Giel Drenth
6. Jeffrey Drenth
7. David Glaus
8. Jesper Gremmer
9. Martijn Hansen
10. Brian Heij
11. Maarten Heikens
12. Youri Imminga
13. Thijs Post
14. Jeroen Reininga
15. Roy Wiegman
Teamleden
Spelers | |||||||
Jeroen Plat | Keeper | ||||||
Jeffrey Baas | |||||||
Patrick Bult | |||||||
Thijs Dammer | |||||||
Giel Drenth | |||||||
Jeffrey Drenth | |||||||
David Glaus | |||||||
Jesper Gremmer | |||||||
Martijn Hansen | |||||||
Brian Heij | |||||||
Maarten Heikens | |||||||
Youri Imminga | |||||||
Thijs Post | |||||||
Jeroen Reininga | |||||||
Roy Wiegman | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Koos Post | Leider/Trainer | ||||||
Patrick Drenth | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | MOVV 2 | 59842 | Sportpark De Hoogte | - | - | 09:30 | |||
C | 20-05-2024 10:00 | MOVV 2 | Siddeburen 3 | 59843 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 09:30 | |||
C | 02-06-2024 11:00 | Drieborg 2 | MOVV 2 | 59834 | Sportpark Lubbert Bruins | - | - | 10:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 08-05-2024 19:00 | Farmsum 4 | NEC Delfzijl 2 | 9111 | 0-7 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | Siddeburen 3 | Farmsum 4 | 8073 | 0-0 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | DWZ 2 | Muntendam 3 | 10537 | 4-2 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | NEC Delfzijl 2 | 9535 | 5-2 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | DWZ 2 | Drieborg 2 | 9666 | 4-6 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | Siddeburen 3 | MOVV 2 | 59830 | 0-7 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | Muntendam 3 | Farmsum 4 | 11930 | 2-3 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | NEC Delfzijl 2 | ZNC 2 (zo) | 9831 | 1-1 | ||
C | 25-04-2024 19:00 | Siddeburen 3 | Meeden 3 | 10685 | 1-2 | ||
C | 21-04-2024 10:30 | Froombosch 2 | Muntendam 3 | 11779 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Meeden 3 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 86402 | 4-4 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Farmsum 4 | MOVV 2 | 59841 | 0-9 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Drieborg 2 | 11638 | 4-1 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | DWZ 2 | 11672 | 6-0 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Siddeburen 3 | NEC Delfzijl 2 | 11701 | 1-8 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Drieborg 2 | Heiligerlee 3 | 11443 | 0-4 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | DWZ 2 | Siddeburen 3 | 11408 | 4-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | MOVV 2 | Froombosch 2 | 59840 | 4-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Muntendam 3 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 86401 | 1-5 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Meeden 3 | 11496 | 4-1 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Farmsum 4 | 11611 | 8-0 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | MOVV 2 | 86400 | 5-6 | ||
C | 07-04-2024 10:30 | Froombosch 2 | NEC Delfzijl 2 | 11312 | 4-2 | ||
C | 07-04-2024 09:30 | Farmsum 4 | DWZ 2 | 11290 | 1-5 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Siddeburen 3 | Drieborg 2 | 11231 | 3-9 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | ZNC 2 (zo) | 11201 | 0-4 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Meeden 3 | Muntendam 3 | 11374 | 2-0 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | Muntendam 3 | 86393 | 2-4 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Drieborg 2 | Siddeburen 3 | 8831 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Drieborg 2 | Farmsum 4 | 11008 | 1-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 86399 | 6-6 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | DWZ 2 | Froombosch 2 | 10973 | 2-4 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Siddeburen 3 | 11060 | 4-0 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | MOVV 2 | Muntendam 3 | 59838 | 4-0 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Meeden 3 | MOVV 2 | 59837 | 2-1 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Muntendam 3 | NEC Delfzijl 2 | 10914 | 1-5 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Farmsum 4 | ZNC 2 (zo) | 10818 | 2-10 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | DWZ 2 | 86398 | 5-5 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Siddeburen 3 | Heiligerlee 3 | 10758 | 3-5 | ||
C | 17-03-2024 10:30 | Froombosch 2 | Drieborg 2 | 10839 | 3-1 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | Farmsum 4 | 10658 | 5-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Froombosch 2 | 10623 | 4-0 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | NEC Delfzijl 2 | MOVV 2 | 59836 | 3-4 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Drieborg 2 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 86397 | 2-3 | ||
C | 03-03-2024 10:30 | Froombosch 2 | Heiligerlee 3 | 10368 | 2-0 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Farmsum 4 | Siddeburen 3 | 10345 | 5-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Muntendam 3 | Drieborg 2 | 10443 | 0-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | MOVV 2 | DWZ 2 | 59835 | 4-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Meeden 3 | NEC Delfzijl 2 | 10503 | 2-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | ZNC 2 (zo) | 86396 | 3-5 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Heiligerlee 3 | 8884 | 2-1 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Muntendam 3 | Siddeburen 3 | 9751 | 0-3 | ||
C | 25-02-2024 10:30 | Froombosch 2 | Meeden 3 | 12250 | 6-0 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | MOVV 2 | Meeden 3 | 59826 | 6-0 | ||
C | 18-02-2024 10:30 | Froombosch 2 | Siddeburen 3 | 7721 | 3-3 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | ZNC 2 (zo) | Muntendam 3 | 10185 | 8-0 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 86395 | 4-4 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Drieborg 2 | 10049 | 9-0 | ||
C | 04-02-2024 10:30 | Froombosch 2 | Farmsum 4 | 9895 | 9-2 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | Siddeburen 3 | 86394 | 5-5 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Muntendam 3 | Heiligerlee 3 | 9971 | 0-7 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | MOVV 2 | ZNC 2 (zo) | 59833 | 3-4 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | Meeden 3 | DWZ 2 | 10066 | 3-0 | ||
C | 28-01-2024 10:30 | Froombosch 2 | MOVV 2 | 59832 | 2-12 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Siddeburen 3 | DWZ 2 | 9052 | 4-2 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Heiligerlee 3 | Drieborg 2 | 9024 | 2-4 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Meeden 3 | ZNC 2 (zo) | 9195 | 4-2 | ||
C | 14-01-2024 09:00 | FVV 3 | Meeden 3 | 62414 | 0-0 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Siddeburen 3 | FVV 3 | 62407 | 0-0 | ||
C | 17-12-2023 10:30 | Drieborg 2 | Froombosch 2 | 8397 | 4-7 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | DWZ 2 | Farmsum 4 | 8797 | 5-1 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Muntendam 3 | Meeden 3 | 8922 | 5-2 | ||
C | 10-12-2023 09:00 | FVV 3 | Farmsum 4 | 62416 | 0-0 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | MOVV 2 | Heiligerlee 3 | 59831 | 3-2 | ||
C | 03-12-2023 10:00 | ZNC 2 (zo) | DWZ 2 | 9500 | 6-2 | ||
C | 03-12-2023 10:30 | Froombosch 2 | FVV 3 | 62415 | 0-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | MOVV 2 | Farmsum 4 | 59829 | 3-1 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Siddeburen 3 | 9434 | 2-0 | ||
C | 26-11-2023 10:00 | Muntendam 3 | Froombosch 2 | 9356 | 1-5 | ||
C | 19-11-2023 10:00 | FVV 3 | Heiligerlee 3 | 62408 | 0-0 | ||
C | 19-11-2023 11:00 | NEC Delfzijl 2 | Meeden 3 | 8130 | 3-2 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Froombosch 2 | 9000 | 1-7 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | MOVV 2 | FVV 3 | 62413 | 0-0 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Farmsum 4 | Drieborg 2 | 8643 | 1-2 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Meeden 3 | Heiligerlee 3 | 8763 | 1-0 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Siddeburen 3 | ZNC 2 (zo) | 8583 | 0-8 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Muntendam 3 | MOVV 2 | 59827 | 0-7 | ||
C | 05-11-2023 10:30 | Froombosch 2 | DWZ 2 | 8665 | 3-6 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | FVV 3 | NEC Delfzijl 2 | 62412 | 0-0 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | DWZ 2 | FVV 3 | 62411 | 0-0 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Heiligerlee 3 | Siddeburen 3 | 8482 | 2-3 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | DWZ 2 | WEO 2 | 8363 | 0-0 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | NEC Delfzijl 2 | Muntendam 3 | 8566 | 8-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Meeden 3 | Siddeburen 3 | 8327 | 0-4 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Muntendam 3 | DWZ 2 | 8266 | 1-7 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | WEO 2 | Drieborg 2 | 8220 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | MOVV 2 | NEC Delfzijl 2 | 59825 | 4-0 | ||
C | 15-10-2023 10:30 | Froombosch 2 | ZNC 2 (zo) | 8191 | 1-9 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | MOVV 2 | THOS 2 | 8080 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Heiligerlee 3 | Froombosch 2 | 8046 | 7-4 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | ZNC 2 (zo) | WEO 2 | 8012 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Drieborg 2 | Muntendam 3 | 7960 | 4-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | DWZ 2 | MOVV 2 | 59824 | 0-5 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | MOVV 2 | 57963 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Meeden 3 | Farmsum 4 | 7894 | 3-1 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Muntendam 3 | ZNC 2 (zo) | 7796 | 1-7 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | WEO 2 | Heiligerlee 3 | 7749 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | NEC Delfzijl 2 | DWZ 2 | 7876 | 1-3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | MOVV 2 | Drieborg 2 | 59823 | 5-1 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | MOVV 2 | ZNC 3 (zo) | 7644 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | ZNC 2 (zo) | MOVV 2 | 59822 | 7-3 | ||
C | 24-09-2023 11:00 | Drieborg 2 | NEC Delfzijl 2 | 7527 | 7-1 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Siddeburen 3 | WEO 2 | 7637 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Heiligerlee 3 | Muntendam 3 | 7609 | 4-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | DWZ 2 | Meeden 3 | 7491 | 3-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Farmsum 4 | Froombosch 2 | 7698 | 2-7 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 17-09-2023 10:00 | BATO 3 | Heiligerlee 4 | 1845 | 7-0 | ||
B | 17-09-2023 10:00 | BNC 2 | MOVV 2 | 1913 | 2-2 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | BNC 2 | BATO 3 | 1704 | 5-1 | ||
B | 10-09-2023 10:00 | MOVV 2 | Heiligerlee 4 | 1805 | 4-0 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | BATO 3 | MOVV 2 | 1563 | 0-5 | ||
B | 03-09-2023 10:00 | Heiligerlee 4 | BNC 2 | 1661 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZNC 2 (zo) | 17 | 15 | 1 | 1 | 46 | 89 | 23 | 66 | 0 |
2 | MOVV 2 | 18 | 15 | 0 | 3 | 45 | 90 | 28 | 62 | 0 |
3 | Froombosch 2 | 18 | 11 | 1 | 6 | 34 | 71 | 61 | 10 | 0 |
4 | NEC Delfzijl 2 | 18 | 9 | 2 | 7 | 29 | 70 | 47 | 23 | 0 |
5 | Heiligerlee 3 | 16 | 8 | 1 | 7 | 25 | 54 | 32 | 22 | 0 |
6 | DWZ 2 | 17 | 8 | 1 | 8 | 25 | 53 | 52 | 1 | 0 |
7 | Meeden 3 | 16 | 7 | 1 | 8 | 22 | 28 | 43 | -15 | 0 |
8 | Drieborg 2 | 15 | 7 | 0 | 8 | 21 | 45 | 48 | -3 | 0 |
9 | Siddeburen 3 | 16 | 4 | 2 | 10 | 14 | 33 | 66 | -33 | 0 |
10 | Oldambster Boys 1 (buiten mededinging) | 10 | 2 | 5 | 3 | 11 | 42 | 42 | 0 | 0 |
11 | Farmsum 4 | 15 | 3 | 0 | 12 | 9 | 21 | 79 | -58 | 0 |
12 | Muntendam 3 | 20 | 2 | 0 | 18 | 6 | 19 | 94 | -75 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BNC 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 13 | 4 | 9 | 0 |
2 | MOVV 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 11 | 2 | 9 | 0 |
3 | BATO 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 0 |
4 | Heiligerlee 4 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 17 | -16 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
dinsdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Thuis 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
donderdag | 20:00 - 21:30 | Veld 4 (trainingsveld midden achter) | Thuis 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|