0519 Mannen Zondag reserve
Senioren - MOVV 3
Zondag 7 april 2024
MOVV 3 - Drieborg 3 is afgelast!
Aanwezig: 9.15 uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
1. Marcel Engelage
2. Arjan van Erp
3. Wubbo Hesseling
4. Wesley Homan
5. Danny Huizing
6. Sem Kampshoff
7. Patrick Kempinga
8. Arjan Koning
9. Gio Kruize
10. Niels Landman
11. Harold de Lange
12. Rick Mulder
13. Sven Palts
14. Richard Schweertman
15. Ronald Struijs
16. Ralf Tolk
17. Niels de Wal
18. Stefan Ahlers
19. Lucas Nobbe
20. Dennis Tuin
MOVV 3 - Drieborg 3 is afgelast!
Aanwezig: 9.15 uur
Aanvang: 10.00 uur
Selectie:
1. Marcel Engelage
2. Arjan van Erp
3. Wubbo Hesseling
4. Wesley Homan
5. Danny Huizing
6. Sem Kampshoff
7. Patrick Kempinga
8. Arjan Koning
9. Gio Kruize
10. Niels Landman
11. Harold de Lange
12. Rick Mulder
13. Sven Palts
14. Richard Schweertman
15. Ronald Struijs
16. Ralf Tolk
17. Niels de Wal
18. Stefan Ahlers
19. Lucas Nobbe
20. Dennis Tuin
Teamleden
Spelers | |||||||
Stefan Ahlers | Keeper | ||||||
Adriaan Brinkema | |||||||
Marcel Engelage | |||||||
Arjan van Erp | |||||||
Wubbo Hesseling | |||||||
Wesley Homan | |||||||
Danny Huizing | |||||||
Sem Kampshoff | |||||||
Patrick Kempinga | |||||||
Arjan Koning | |||||||
Gio Kruize | |||||||
Niels Landman | |||||||
Harold de Lange | |||||||
Rick Mulder | |||||||
Lucas Nobbe | |||||||
Sven Palts | |||||||
Richard Schweertman | |||||||
Ronald Struys | |||||||
Ralf Tolk | |||||||
Dennis Tuin | |||||||
Niels de Wal |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 20-05-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | MOVV 3 | 59895 | Sportpark Bellingwolde | - | - | 09:30 | |||
C | 26-05-2024 10:00 | ZNC 3 (zo) | MOVV 3 | 59885 | Sportpark Heiligelaan | - | - | 09:30 | |||
C | 02-06-2024 10:00 | MOVV 3 | WVV 3 | 59884 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 09:30 | |||
C | 09-06-2024 10:00 | WVV 3 | MOVV 3 | 59892 | Sportpark WVV | - | - | 09:30 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Eindstand | Verslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 10:00 | MOVV 3 | BNC 2 | 59894 | 0 - 9 | |||
C | 05-05-2024 09:30 | Drieborg 3 | MOVV 3 | 59880 | 2 - 4 | |||
C | 28-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Bellingwolde 3 | 59882 | 4 - 2 | |||
C | 21-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Stadskanaal 4 | 60815 | 2 - 9 | |||
C | 07-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Drieborg 3 | PIETER DE JONGE (Scheidsrechter) | 59891 | 3 - 3 | ||
C | 24-03-2024 afgelast | WEO 3 | MOVV 3 | 59890 | ||||
C | 17-03-2024 10:00 | MOVV 3 | Heiligerlee 4 | PIETER DE JONGE (Scheidsrechter) | 59889 | 4 - 8 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | MOVV 3 | BATO 3 | 59888 | 6 - 1 | |||
C | 03-03-2024 10:00 | THOS 2 | MOVV 3 | 59887 | 1 - 2 | |||
C | 25-02-2024 10:00 | BNC 2 | MOVV 3 | 59883 | 4 - 1 | |||
C | 11-02-2024 vervallen | Drieborg 2 | MOVV 3 | 10136 | ||||
C | 11-02-2024 10:00 | MOVV 3 | Nieuweschans 2 | niels de wal (Scheidsrechter) | 59886 | 5 - 3 | ||
C | 28-01-2024 vervallen | Froombosch 2 | MOVV 3 | 9133 | ||||
C | 26-11-2023 11:00 | Stadskanaal 4 | MOVV 3 | 60803 | 2 - 2 | |||
C | 26-11-2023 vervallen | Veelerveen 4 | MOVV 3 | 59881 | ||||
C | 12-11-2023 vervallen | MOVV 3 | WEO 2 | 8950 | ||||
C | 05-11-2023 10:00 | MOVV 3 | WEO 3 | w.de wal (Scheidsrechter) | 59879 | 7 - 2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Heiligerlee 4 | MOVV 3 | 59878 | 4 - 9 | |||
C | 22-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | MOVV 3 | 62256 | 6 - 5 | |||
C | 15-10-2023 10:00 | BATO 3 | MOVV 3 | 59877 | 10 - 2 | |||
C | 08-10-2023 10:00 | MOVV 3 | THOS 2 | jeroen de haan (Scheidsrechter) | 59876 | 3 - 3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | MOVV 3 | 59875 | ||||
C | 24-09-2023 10:00 | MOVV 3 | ZNC 3 (zo) | 59874 | 1 - 6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 12-05-2024 10:00 | WEO 3 | Stadskanaal 4 | 60816 | 2-0 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | MOVV 3 | BNC 2 | 59894 | 0-9 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | BATO 3 | 57982 | 4-2 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | THOS 2 | ZNC 3 (zo) | 12218 | 1-5 | ||
C | 12-05-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | Bellingwolde 3 | 12142 | 5-1 | ||
C | 10-05-2024 19:30 | Drieborg 3 | WVV 3 | 12081 | 2-2 | ||
C | 08-05-2024 19:30 | BATO 3 | BNC 2 | 11367 | 0-1 | ||
C | 05-05-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | WVV 3 | 60797 | 5-3 | ||
C | 05-05-2024 10:00 | ZNC 3 (zo) | BATO 3 | 9312 | 2-0 | ||
C | 05-05-2024 09:30 | Drieborg 3 | MOVV 3 | 59880 | 2-4 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | Drieborg 3 | 9025 | 4-0 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | THOS 2 | BNC 2 | 9611 | 0-12 | ||
C | 28-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Bellingwolde 3 | 59882 | 4-2 | ||
C | 25-04-2024 19:30 | ZNC 3 (zo) | Bellingwolde 3 | 11342 | 6-2 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | BATO 3 | ZNC 3 (zo) | 11800 | 1-4 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | WVV 3 | 11673 | 1-8 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | THOS 2 | Bellingwolde 3 | 11751 | 3-6 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | WEO 3 | Drieborg 3 | 11633 | 1-4 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Stadskanaal 4 | 60815 | 2-9 | ||
C | 21-04-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | BNC 2 | 57981 | 2-5 | ||
C | 18-04-2024 19:30 | ZNC 3 (zo) | WVV 3 | 10870 | 3-0 | ||
C | 14-04-2024 09:30 | Drieborg 3 | Heiligerlee 4 | 11468 | 4-2 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | BNC 2 | ZNC 3 (zo) | 11517 | 6-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | Nieuweschans 2 | 57980 | 3-5 | ||
C | 14-04-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | THOS 2 | 60814 | 6-0 | ||
C | 14-04-2024 10:00 | WEO 3 | BATO 3 | 11491 | 1-9 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | WEO 3 | 11202 | 4-1 | ||
C | 07-04-2024 09:30 | Nieuweschans 2 | Stadskanaal 4 | 60813 | 1-0 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | MOVV 3 | Drieborg 3 | 59891 | 3-3 | ||
C | 07-04-2024 10:00 | THOS 2 | WVV 3 | 11281 | 0-3 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | Stadskanaal 4 | 60804 | 3-0 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | WEO 3 | WVV 3 | 9495 | 5-7 | ||
C | 01-04-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | BATO 3 | 8522 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | ZNC 3 (zo) | 60812 | 4-5 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | BNC 2 | 11133 | 2-6 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | WEO 3 | MOVV 3 | 59890 | 0-0 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | WVV 3 | Nieuweschans 2 | 57978 | 9-0 | ||
C | 24-03-2024 09:30 | Drieborg 3 | THOS 2 | 11033 | 3-2 | ||
C | 24-03-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | BATO 3 | 11096 | 2-3 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | MOVV 3 | Heiligerlee 4 | 59889 | 4-8 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | Drieborg 3 | 57977 | 1-2 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | BATO 3 | Bellingwolde 3 | 10934 | 7-0 | ||
C | 17-03-2024 10:00 | BNC 2 | Stadskanaal 4 | 60811 | 4-2 | ||
C | 14-03-2024 20:00 | BNC 2 | Drieborg 3 | 10426 | 7-0 | ||
C | 10-03-2024 09:30 | Drieborg 3 | ZNC 3 (zo) | 10595 | 0-5 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | THOS 2 | 10659 | 7-2 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | WEO 3 | Nieuweschans 2 | 57976 | 1-4 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | WVV 3 | BNC 2 | 10552 | 4-1 | ||
C | 10-03-2024 10:00 | MOVV 3 | BATO 3 | 59888 | 6-1 | ||
C | 10-03-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | Bellingwolde 3 | 60810 | 0-3 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | WVV 3 | 10477 | 3-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | ZNC 3 (zo) | WEO 3 | 10398 | 5-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | Heiligerlee 4 | 57975 | 5-1 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | THOS 2 | MOVV 3 | 59887 | 1-2 | ||
C | 03-03-2024 10:00 | BATO 3 | Stadskanaal 4 | 60809 | 3-2 | ||
C | 25-02-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | WEO 3 | 60805 | 6-0 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | BNC 2 | MOVV 3 | 59883 | 4-1 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Bellingwolde 3 | Heiligerlee 4 | 9786 | 4-6 | ||
C | 25-02-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | ZNC 3 (zo) | 57970 | 3-1 | ||
C | 18-02-2024 10:00 | WVV 3 | Heiligerlee 4 | 9248 | 3-3 | ||
C | 18-02-2024 09:30 | Drieborg 3 | BATO 3 | 9471 | 3-1 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | WEO 3 | BNC 2 | 10180 | 0-4 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | MOVV 3 | Nieuweschans 2 | 59886 | 5-3 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | THOS 2 | BATO 3 | 10300 | 1-3 | ||
C | 11-02-2024 10:00 | Heiligerlee 4 | ZNC 3 (zo) | 10221 | 3-2 | ||
C | 11-02-2024 09:30 | Drieborg 3 | Bellingwolde 3 | 10160 | 2-1 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | BATO 3 | WVV 3 | 10059 | 2-0 | ||
C | 04-02-2024 10:00 | BNC 2 | Heiligerlee 4 | 9953 | 6-0 | ||
C | 04-02-2024 11:00 | Stadskanaal 4 | Drieborg 3 | 60807 | 4-1 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | THOS 2 | Stadskanaal 4 | 60806 | 0-10 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | Nieuweschans 2 | Bellingwolde 3 | 57972 | 8-1 | ||
C | 28-01-2024 10:00 | ZNC 3 (zo) | BNC 2 | 9161 | 4-2 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | THOS 2 | Drieborg 3 | 8634 | 0-5 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | BNC 2 | WVV 3 | 8248 | 5-0 | ||
C | 17-12-2023 10:00 | Bellingwolde 3 | ZNC 3 (zo) | 8957 | 2-9 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | WVV 3 | Drieborg 3 | 9681 | 2-2 | ||
C | 10-12-2023 10:00 | ZNC 3 (zo) | THOS 2 | 9706 | 4-0 | ||
C | 26-11-2023 11:00 | Stadskanaal 4 | MOVV 3 | 60803 | 2-2 | ||
C | 26-11-2023 09:30 | Drieborg 3 | WEO 3 | 9292 | 3-4 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | WVV 3 | THOS 2 | 8812 | 3-0 | ||
C | 12-11-2023 10:00 | WEO 3 | Heiligerlee 4 | 8879 | 0-7 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | ZNC 3 (zo) | Stadskanaal 4 | 60801 | 3-1 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | MOVV 3 | WEO 3 | 59879 | 7-2 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | WVV 3 | 57967 | 4-1 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | BNC 2 | Bellingwolde 3 | 8722 | 4-1 | ||
C | 05-11-2023 10:00 | BATO 3 | Heiligerlee 4 | 8756 | 6-1 | ||
C | 29-10-2023 09:30 | Drieborg 3 | Nieuweschans 2 | 57966 | 1-3 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | WEO 3 | THOS 2 | 8444 | 1-2 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | WVV 3 | ZNC 3 (zo) | 8377 | 2-6 | ||
C | 29-10-2023 10:00 | Heiligerlee 4 | MOVV 3 | 59878 | 4-9 | ||
C | 29-10-2023 11:15 | Stadskanaal 4 | BNC 2 | 60800 | 2-0 | ||
C | 22-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | MOVV 3 | 62256 | 6-5 | ||
C | 22-10-2023 10:00 | WVV 3 | Bellingwolde 3 | 7943 | 4-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | BATO 3 | MOVV 3 | 59877 | 10-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | WEO 3 | 57965 | 10-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | THOS 2 | Heiligerlee 4 | 8160 | 1-2 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | Bellingwolde 3 | Veelerveen 4 | 8300 | 0-0 | ||
C | 15-10-2023 10:00 | ZNC 3 (zo) | Drieborg 3 | 8222 | 8-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Veelerveen 4 | BATO 3 | 8108 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 09:30 | Drieborg 3 | BNC 2 | 7983 | 0-5 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | WEO 3 | ZNC 3 (zo) | 8007 | 0-7 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | Heiligerlee 4 | Nieuweschans 2 | 57964 | 1-6 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | DWZ 2 | MOVV 3 | 7928 | 0-0 | ||
C | 08-10-2023 10:00 | MOVV 3 | THOS 2 | 59876 | 3-3 | ||
C | 08-10-2023 11:00 | Stadskanaal 4 | BATO 3 | 60798 | 1-3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Bellingwolde 3 | Drieborg 3 | 7831 | 2-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | BATO 3 | THOS 2 | 7887 | 3-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | BNC 2 | WEO 3 | 7778 | 11-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Veelerveen 4 | WVV 3 | 7854 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | ZNC 3 (zo) | Heiligerlee 4 | 7751 | 9-3 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | MOVV 3 | Drieborg 2 | 7824 | 0-0 | ||
C | 01-10-2023 10:00 | Nieuweschans 2 | MOVV 3 | 59875 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 09:30 | Drieborg 3 | Veelerveen 4 | 7550 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | Heiligerlee 4 | BNC 2 | 7610 | 0-2 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | WEO 3 | Bellingwolde 3 | 7573 | 1-10 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | ZNC 2 (zo) | MOVV 3 | 7577 | 0-0 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | THOS 2 | Nieuweschans 2 | 57962 | 0-9 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | WVV 3 | BATO 3 | 7507 | 1-4 | ||
C | 24-09-2023 09:30 | Drieborg 3 | Stadskanaal 4 | 60796 | 2-3 | ||
C | 24-09-2023 10:00 | MOVV 3 | ZNC 3 (zo) | 59874 | 1-6 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZNC 3 (zo) | 20 | 17 | 0 | 3 | 51 | 94 | 32 | 62 | 0 |
2 | BNC 2 | 19 | 16 | 0 | 3 | 48 | 94 | 18 | 76 | 0 |
3 | Nieuweschans 2 | 17 | 13 | 0 | 4 | 39 | 74 | 38 | 36 | 0 |
4 | BATO 3 | 17 | 11 | 0 | 6 | 33 | 58 | 31 | 27 | 0 |
5 | Heiligerlee 4 | 21 | 10 | 1 | 10 | 31 | 67 | 76 | -9 | 0 |
6 | Stadskanaal 4 | 18 | 8 | 1 | 9 | 25 | 57 | 37 | 20 | 0 |
7 | MOVV 3 | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 | 60 | 75 | -15 | 0 |
8 | WVV 3 | 18 | 7 | 3 | 8 | 24 | 53 | 48 | 5 | 0 |
9 | Drieborg 3 | 21 | 7 | 3 | 11 | 24 | 39 | 64 | -25 | 0 |
10 | Bellingwolde 3 | 17 | 5 | 0 | 12 | 15 | 45 | 71 | -26 | 0 |
11 | WEO 3 | 17 | 2 | 0 | 15 | 6 | 20 | 100 | -80 | 0 |
12 | THOS 2 | 18 | 1 | 1 | 16 | 4 | 16 | 87 | -71 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
donderdag | 20:00 - 21:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Thuis 2 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|