216 Vrouwen Zaterdag
Senioren - MOVV vrouwen 1
Teamleden
Spelers | |||||||
Emma Janssen | Keeper | ||||||
Lonneke de Boer | |||||||
Dian Brader | |||||||
Daniek Bult | |||||||
Eva Dammer | |||||||
Rosalie Dijkhuis | |||||||
Nadien Gremmer | |||||||
Kyra de Haan | |||||||
Iris Hassing | |||||||
Bianca Imminga | |||||||
Marit Jager | |||||||
Lynn de Lange | |||||||
Britt de Lange | |||||||
Laura Christiane Pijper | |||||||
Ilse Plat | |||||||
Manouk de Roos | |||||||
Maud Stadens | |||||||
Sanne Stubbe | |||||||
Romée Venema | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Vincent Janssen | Leider/Trainer | ||||||
Harold de Lange | Leider/Trainer | ||||||
Eppo Siemens | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Faciliteit | Veld | Kleedkamer thuis | Kleedkamer uit | Aanwezig | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 18-05-2024 16:30 | WVV VR1 | MOVV vrouwen 1 | 36400 | Sportpark WVV | - | - | 16:00 | |||
C | 22-05-2024 19:30 | Muntendam VR1 | MOVV vrouwen 1 | 35143 | Sportpark Zuiderstraat Muntendam | - | - | 19:00 | |||
C | 25-05-2024 12:30 | MOVV vrouwen 1 | SJO ZVC '14 VR1 | 42872 | Sportpark v.v. MOVV | - | - | 12:00 |
Wedstrijdhistorie
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 13-05-2024 19:30 | Muntendam VR1 | Siddeburen VR1 | 25969 | 0-0 | ||
C | 11-05-2024 14:00 | Damacota VR1 | VVS VR1 | 29139 | 2-5 | ||
C | 11-05-2024 12:30 | MOVV VR1 | Wildervank VR1 | 27910 | 3-1 | ||
C | 08-05-2024 19:00 | MOVV VR1 | WVV VR1 | 29446 | 8-1 | ||
C | 04-05-2024 14:00 | Heiligerlee VR1 | Muntendam VR1 | 42026 | 1-4 | ||
C | 04-05-2024 12:30 | MOVV VR1 | VVS VR1 | 34503 | 2-13 | ||
C | 04-05-2024 14:00 | Annen VR1 | Siddeburen VR1 | 34827 | 0-0 | ||
C | 04-05-2024 13:00 | Pekelder Boys VR1 | WVV VR1 | 38497 | 1-1 | ||
C | 01-05-2024 19:30 | Muntendam VR1 | Wildervank VR1 | 42602 | 3-3 | ||
C | 30-04-2024 19:30 | Heiligerlee VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 30431 | 4-3 | ||
C | 24-04-2024 19:30 | WVV VR1 | Annen VR1 | 42134 | 0-7 | ||
C | 23-04-2024 20:00 | Wildervank VR1 | VVS VR1 | 40391 | 0-1 | ||
C | 20-04-2024 12:30 | VVS VR1 | Muntendam VR1 | 42303 | 8-1 | ||
C | 20-04-2024 12:45 | Wildervank VR1 | WVV VR1 | 37173 | 0-0 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | Damacota VR1 | Heiligerlee VR1 | 36185 | 4-0 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | Siddeburen VR1 | Annen VR1 | 43276 | 2-5 | ||
C | 20-04-2024 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Pekelder Boys VR1 | 37549 | 2-0 | ||
C | 16-04-2024 20:00 | Annen VR1 | VVS VR1 | 27555 | 1-2 | ||
C | 16-04-2024 20:00 | Heiligerlee VR1 | Pekelder Boys VR1 | 37254 | 4-0 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | Pekelder Boys VR1 | MOVV VR1 | 34107 | 3-3 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | Heiligerlee VR1 | Siddeburen VR1 | 37508 | 0-2 | ||
C | 13-04-2024 14:00 | Damacota VR1 | Wildervank VR1 | 28997 | 1-0 | ||
C | 13-04-2024 13:00 | VVS VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 41467 | 2-2 | ||
C | 08-04-2024 20:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Muntendam VR1 | 29980 | 5-1 | ||
C | 06-04-2024 11:00 | VVS VR1 | MOVV VR1 | 32932 | 3-0 | ||
C | 06-04-2024 14:00 | Siddeburen VR1 | Damacota VR1 | 31073 | 1-4 | ||
C | 06-04-2024 14:00 | Muntendam VR1 | Heiligerlee VR1 | 43441 | 2-1 | ||
C | 06-04-2024 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Annen VR1 | 40999 | 5-1 | ||
C | 01-04-2024 14:00 | Siddeburen VR1 | VVS VR1 | 31629 | 1-7 | ||
C | 30-03-2024 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Heiligerlee VR1 | 33205 | 3-0 | ||
C | 30-03-2024 12:30 | MOVV VR1 | Pekelder Boys VR1 | 30694 | 4-0 | ||
C | 23-03-2024 14:00 | Siddeburen VR1 | Wildervank VR1 | 38633 | 4-2 | ||
C | 23-03-2024 12:00 | Annen VR1 | MOVV VR1 | 26805 | 2-2 | ||
C | 23-03-2024 14:00 | Damacota VR1 | Muntendam VR1 | 41779 | 2-0 | ||
C | 23-03-2024 12:30 | VVS VR1 | WVV VR1 | 30713 | 3-0 | ||
C | 16-03-2024 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Damacota VR1 | 42657 | 1-3 | ||
C | 16-03-2024 12:30 | MOVV VR1 | Heiligerlee VR1 | 38755 | 2-2 | ||
C | 16-03-2024 12:45 | Wildervank VR1 | Pekelder Boys VR1 | 37521 | 4-0 | ||
C | 09-03-2024 14:00 | Damacota VR1 | MOVV VR1 | 32984 | 2-1 | ||
C | 09-03-2024 14:00 | Heiligerlee VR1 | WVV VR1 | 36470 | 0-0 | ||
C | 09-03-2024 14:00 | Siddeburen VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 41788 | 1-5 | ||
C | 05-03-2024 19:45 | Pekelder Boys VR1 | Annen VR1 | 38964 | 1-2 | ||
C | 02-03-2024 12:30 | MOVV VR1 | Siddeburen VR1 | 33855 | 5-0 | ||
C | 02-03-2024 16:30 | WVV VR1 | Damacota VR1 | 35914 | 2-1 | ||
C | 24-02-2024 14:30 | Annen VR1 | Heiligerlee VR1 | 39893 | 3-6 | ||
C | 24-02-2024 13:00 | Muntendam VR1 | VVS VR1 | 35244 | 0-3 | ||
C | 24-02-2024 12:30 | Pekelder Boys VR1 | Wildervank VR1 | 30440 | 0-1 | ||
C | 17-02-2024 14:00 | Damacota VR1 | Annen VR1 | 36523 | 2-1 | ||
C | 17-02-2024 14:00 | Pekelder Boys VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 40636 | 0-3 | ||
C | 13-02-2024 20:00 | Wildervank VR1 | Annen VR1 | 34256 | 1-3 | ||
C | 10-02-2024 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | Wildervank VR1 | 36627 | 1-3 | ||
C | 03-02-2024 14:00 | Pekelder Boys VR1 | Damacota VR1 | 31595 | 1-0 | ||
C | 03-02-2024 12:30 | VVS VR1 | Heiligerlee VR1 | 37895 | 3-1 | ||
C | 03-02-2024 16:30 | WVV VR1 | Muntendam VR1 | 40448 | 1-3 | ||
C | 27-01-2024 17:15 | WVV VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 43657 | 4-6 | ||
C | 27-01-2024 12:00 | Pekelder Boys VR1 | Siddeburen VR1 | 32286 | 2-1 | ||
C | 27-01-2024 12:30 | VVS VR1 | Damacota VR1 | 30484 | 3-2 | ||
C | 16-12-2023 14:00 | Siddeburen VR1 | MOVV VR1 | 40711 | 0-5 | ||
C | 09-12-2023 12:45 | Wildervank VR1 | MOVV VR1 | 37890 | 1-1 | ||
C | 25-11-2023 14:00 | Heiligerlee VR1 | Damacota VR1 | 33108 | 1-0 | ||
C | 25-11-2023 16:30 | WVV VR1 | Wildervank VR1 | 32665 | 0-3 | ||
C | 18-11-2023 14:00 | Muntendam VR1 | Annen VR1 | 41588 | 2-4 | ||
C | 18-11-2023 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | VVS VR1 | 28957 | 2-0 | ||
C | 18-11-2023 12:45 | Wildervank VR1 | Damacota VR1 | 30435 | 0-2 | ||
C | 11-11-2023 14:30 | Annen VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 30014 | 3-0 | ||
C | 04-11-2023 12:30 | MOVV VR1 | Annen VR1 | 32604 | 4-6 | ||
C | 04-11-2023 12:45 | Wildervank VR1 | Siddeburen VR1 | 36379 | 4-2 | ||
C | 04-11-2023 14:00 | Muntendam VR1 | Damacota VR1 | 30200 | 1-1 | ||
C | 04-11-2023 14:00 | WVV VR1 | VVS VR1 | 39506 | 1-5 | ||
C | 30-10-2023 19:45 | SJO ZVC '14 VR1 | Siddeburen VR1 | 26967 | 4-2 | ||
C | 28-10-2023 14:00 | Siddeburen VR1 | Muntendam VR1 | 32745 | 1-1 | ||
C | 28-10-2023 14:00 | Heiligerlee VR1 | MOVV VR1 | 32126 | 4-4 | ||
C | 28-10-2023 14:00 | Damacota VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 26236 | 1-3 | ||
C | 21-10-2023 14:00 | Annen VR1 | Wildervank VR1 | 34711 | 4-4 | ||
C | 14-10-2023 12:30 | MOVV VR1 | Damacota VR1 | 36182 | 1-1 | ||
C | 14-10-2023 12:45 | Wildervank VR1 | Muntendam VR1 | 30131 | 0-1 | ||
C | 14-10-2023 13:30 | Pekelder Boys VR1 | VVS VR1 | 26628 | 1-3 | ||
C | 14-10-2023 15:45 | WVV VR1 | Heiligerlee VR1 | 30189 | 1-0 | ||
C | 11-10-2023 19:30 | Muntendam VR1 | WVV VR1 | 28857 | 1-0 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Muntendam VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 29010 | 2-1 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Annen VR1 | Pekelder Boys VR1 | 31290 | 4-2 | ||
C | 07-10-2023 14:00 | Damacota VR1 | WVV VR1 | 27020 | 5-2 | ||
C | 07-10-2023 12:30 | VVS VR1 | Wildervank VR1 | 36692 | 2-1 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | MOVV VR1 | Muntendam VR1 | 36186 | 2-0 | ||
C | 30-09-2023 12:30 | VVS VR1 | Annen VR1 | 37467 | 4-2 | ||
C | 30-09-2023 12:45 | Wildervank VR1 | SJO ZVC '14 VR1 | 43798 | 1-0 | ||
C | 30-09-2023 14:00 | Pekelder Boys VR1 | Heiligerlee VR1 | 41657 | 2-0 | ||
C | 30-09-2023 14:15 | WVV VR1 | Siddeburen VR1 | 41047 | 2-5 | ||
C | 23-09-2023 13:30 | Heiligerlee VR1 | VVS VR1 | 30009 | 0-10 | ||
C | 23-09-2023 14:00 | SJO ZVC '14 VR1 | MOVV VR1 | 26260 | 1-2 | ||
C | 23-09-2023 14:00 | Damacota VR1 | Pekelder Boys VR1 | 25772 | 2-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 01-11-2023 20:00 | SC Stadspark VR1 | VVK VR4 | 62178 | 8-1 | ||
B | 30-10-2023 20:00 | SJO NWVV/Titan VR1 | Nieuw Buinen VR1 | 62168 | 5-3 | ||
B | 24-10-2023 19:30 | SJO FC Coevorden VR1 | SVBO VR1 | 62183 | 4-0 | ||
B | 21-10-2023 14:00 | Schoonebeek VR1 | Pesse VR2 | 62164 | 3-0 | ||
B | 21-10-2023 14:30 | Heerenveense Boys VR2 | vv Steenwijk VR1 | 62172 | 3-2 | ||
B | 21-10-2023 14:00 | QVC VR1 | Beetgum VR1 | 62176 | 10-1 | ||
B | 21-10-2023 14:30 | DESZ VR1 | Ens VR1 | 62162 | 10-0 | ||
B | 21-10-2023 12:30 | Omlandia VR1 | The Knickerbockers VR6 | 62165 | 3-5 | ||
B | 21-10-2023 10:00 | The Knickerbockers VR5 | Niekerk VR1 | 62169 | 9-2 | ||
B | 21-10-2023 14:30 | VVI VR1 | SC Bolsward VR2 | 62166 | 0-6 | ||
B | 21-10-2023 14:00 | DTD VR1 | FC Burgum VR1 | 62163 | 0-6 | ||
B | 21-10-2023 13:00 | FC Oldemarkt VR2 | Oudehaske VR1 | 62182 | 4-0 | ||
B | 21-10-2023 13:00 | Oudega VR1 | AVC VR1 | 62173 | 3-3 | ||
B | 21-10-2023 12:30 | Veendam 1894 VR2 | MOVV VR1 | 62181 | 4-4 | ||
B | 21-10-2023 12:00 | Kollum VR1 | VVSV '09 VR1 | 62174 | 5-1 | ||
B | 21-10-2023 14:30 | Erica'86 VR1 | ACV VR3 | 62175 | 1-0 | ||
B | 21-10-2023 14:30 | vv Sweel VR1 | Wacker VR1 | 62180 | 7-0 | ||
B | 21-10-2023 15:00 | Tonego VR1 | SJO WTTC VR2 | 62167 | 0-3 | ||
B | 21-10-2023 12:30 | Leeuwarder Zwaluwen VR2 | SVO VIVA'23 VR1 | 62179 | 3-1 | ||
B | 18-10-2023 19:45 | VVS VR1 | Corenos VR1 | 62170 | 2-0 | ||
B | 17-10-2023 20:00 | Leovardia VR1 | Ternaard VR1 | 62177 | 1-5 | ||
B | 16-10-2023 19:30 | Waskemeer VR1 | Peize VR1 | 62171 | 1-1 | ||
B | 20-09-2023 18:30 | VVS VR1 | MOVV VR1 | 1103 | 0-0 | ||
B | 16-09-2023 12:30 | MOVV VR1 | WVV VR1 | 1245 | 0-0 | ||
B | 16-09-2023 12:30 | VVS VR1 | Heiligerlee VR1 | 1275 | 0-0 | ||
B | 12-09-2023 19:00 | Heiligerlee VR1 | WVV VR1 | 1156 | 0-0 | ||
B | 06-09-2023 19:00 | WVV VR1 | VVS VR1 | 1062 | 1-6 | ||
B | 02-09-2023 12:30 | MOVV VR1 | Heiligerlee VR1 | 1015 | 0-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VVS VR1 | 18 | 16 | 1 | 1 | 49 | 77 | 19 | 58 | 0 |
2 | SJO ZVC '14 VR1 | 18 | 10 | 1 | 7 | 31 | 47 | 30 | 17 | 0 |
3 | Damacota VR1 | 18 | 9 | 3 | 6 | 30 | 35 | 25 | 10 | 0 |
4 | Annen VR1 | 16 | 9 | 2 | 5 | 29 | 56 | 37 | 19 | 0 |
5 | MOVV VR1 | 16 | 6 | 6 | 4 | 24 | 46 | 39 | 7 | 0 |
6 | Muntendam VR1 | 15 | 6 | 3 | 6 | 21 | 22 | 33 | -11 | 0 |
7 | Wildervank VR1 | 16 | 6 | 3 | 7 | 21 | 28 | 25 | 3 | 0 |
8 | Heiligerlee VR1 | 16 | 4 | 3 | 9 | 15 | 24 | 43 | -19 | 0 |
9 | Pekelder Boys VR1 | 15 | 3 | 3 | 9 | 12 | 15 | 34 | -19 | 0 |
10 | Siddeburen VR1 | 14 | 3 | 1 | 10 | 10 | 22 | 54 | -32 | 0 |
11 | WVV VR1 | 14 | 2 | 2 | 10 | 8 | 15 | 48 | -33 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DESZ VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 10 | 0 |
2 | QVC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 1 | 9 | 0 |
3 | The Knickerbockers VR5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 9 | 2 | 7 | 0 |
4 | SC Stadspark VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 7 | 0 |
5 | vv Sweel VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7 | 0 |
6 | SC Bolsward VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
7 | FC Burgum VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6 | 0 |
8 | Kollum VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
9 | Ternaard VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
10 | FC Oldemarkt VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
11 | SJO FC Coevorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 4 | 0 |
12 | Schoonebeek VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
13 | SJO WTTC VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
14 | The Knickerbockers VR6 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
15 | SJO NWVV/Titan VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 3 | 2 | 0 |
16 | Leeuwarder Zwaluwen VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
17 | VVS VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 |
18 | Heerenveense Boys VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 |
19 | Erica'86 VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 |
20 | Veendam 1894 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 4 | 0 | 0 |
21 | Oudega VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 0 | 0 |
22 | Waskemeer VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 |
23 | Groen Geel VR2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
24 | MOVV VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 |
25 | AVC VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 |
26 | Peize VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
27 | vv Steenwijk VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | -1 | 0 |
28 | ACV VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | 0 |
29 | Nieuw Buinen VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | -2 | 0 |
30 | Omlandia VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | -2 | 0 |
31 | SVO VIVA'23 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
32 | Corenos VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | -2 | 0 |
33 | Pesse VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
34 | Tonego VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
35 | Leovardia VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
36 | VVSV '09 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
37 | Oudehaske VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
38 | SVBO VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | -4 | 0 |
39 | DTD VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 |
40 | VVI VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | -6 | 0 |
41 | Niekerk VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | -7 | 0 |
42 | VVK VR4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | -7 | 0 |
43 | Wacker VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | -7 | 0 |
44 | Beetgum VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 10 | -9 | 0 |
45 | Ens VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 10 | -10 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|