Onder 17 beker 2e ronde

Junioren - MOVV JO17-1

Achterste rij v.l.n.r.: Gert-Jan Dammer (teammanager); Joël Puister; Maarten Heikens; Lars Janssen; Lars Vos;
David Glaus; Ilse Plat; Peter Hesseling (Trainer/coach);

 

Middelste rij: Daan Gremmer; Ben Appelhof; Sven Janssen; Thijs Dammer; Britt de Lange; Erwin Vos (leider);
 

Voorste rij: Jeffrey Baas; Mark Mulder; Sil Bult; Skip de Jong.

Teamleden

Spelers
Mark Mulder Keeper      
Ben Appelhof        
Jeffrey Baas        
Sil Bult        
Thijs Dammer        
David Glaus        
Daan Gremmer        
Maarten Heikens        
Lars Janssen        
Sven Janssen        
Iza Jelmersma        
Skip de Jong        
Britt de Lange        
Ilse Plat        
Joël Puister        
Lars Vos        
 
Overige teamleden
Erwin Vos Leider
Peter Hesseling Trainer
Gert Jan Dammer Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-11-2018 13:00 MOVV JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1 38617 Sportpark v.v. MOVV Veld 2 (wedstrijdveld achter) Thuis 2 Gasten 3 12:20
C 01-12-2018 13:00 MOVV JO17-1 Bellingwolde JO17-1G 54731 Sportpark v.v. MOVV - - 12:20
C 08-12-2018 vervallen BATO JO17-1G MOVV JO17-1 58250 Sportpark St. Vitusholt - - 00:20
B 15-12-2018 13:00 MOVV JO17-1 Poolster JO17-1 R. (René) Imminga 78800 Sportpark v.v. MOVV - - 12:20
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 15-12-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 ODV JO17-1
B 15-12-2018 13:00 MOVV JO17-1 Poolster JO17-1
B 15-12-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-2 Delfstrahuizen JO17-1
B 15-12-2018 13:15 Noordster JO17-1 FC Zuidlaren JO17-2
B 15-12-2018 13:55 Ropta Boys JO17-1 De Lauwers JO17-1
B 15-12-2018 14:00 sv Olyphia JO17-1 S.V. Haulerwijk JO17-1
B 15-12-2018 14:00 De Blesse JO17-1 Alcides JO17-3
B 15-12-2018 14:30 ST Germanicus/CSVC JO17-2 EHS'85 JO17-1
B 15-12-2018 14:30 Zuidhorn JO17-2 Drogeham JO17-1
B 15-12-2018 12:45 Be Quick D JO17-2 fc Harlingen JO17-1
B 15-12-2018 12:30 SC Bolsward JO17-2 De Walde JO17-1
B 15-12-2018 12:30 Drachtster Boys JO17-5 Be Quick 1887 JO17-4
B 15-12-2018 10:30 CVVO JO17-2 SC Joure JO17-3
B 15-12-2018 10:30 ST Omlandia/GEO JO17-2 Farmsum JO17-1
B 15-12-2018 10:30 S.C. Stiens JO17-3 VIOD JO17-1G
B 15-12-2018 11:30 Urk JO17-5 Espel JO17-1
B 15-12-2018 12:00 SJO WNBC '09 JO17-1G HHCombi JO17-1
B 15-12-2018 12:00 Twedo JO17-1 Noordscheschut JO17-2G
B 15-12-2018 12:15 NEC Delfzijl JO17-2 WVV JO17-3
B 15-12-2018 12:30 FC Meppel JO17-2 Giethoorn JO17-1
B 15-12-2018 15:00 FC Zuidlaren JO17-4 Nieuw Buinen JO17-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-11-2018 13:00 MOVV JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1
C 24-11-2018 12:30 WVV JO17-3 SJO BBC JO17-1
C 24-11-2018 14:00 Heiligerlee JO17-2 VVS JO17-1
C 24-11-2018 14:00 Bellingwolde JO17-1G SJS JO17-2
C 01-12-2018 13:00 MOVV JO17-1 Bellingwolde JO17-1G
C 01-12-2018 11:00 SJO ASVB/Wedde JO17-1 WVV JO17-3
C 01-12-2018 09:00 SJS JO17-2 Heiligerlee JO17-2
C 08-12-2018 09:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 SJS JO17-2
C 08-12-2018 10:00 Bellingwolde JO17-1G SJO ASVB/Wedde JO17-1
C 08-12-2018 11:30 WVV JO17-3 VVS JO17-1
C 08-12-2018 14:00 Heiligerlee JO17-2 SJO BBC JO17-1
C 12-12-2018 18:45 VVS JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 31-10-2018 18:30 SJO NWVV/Titan JO17-1 Twedo JO17-1 75035 1-8
B 20-10-2018 10:30 WVV JO17-3 Gruno JO17-1 75032 2-1
B 20-10-2018 12:30 Noordscheschut JO17-2G DZOH JO17-4 75040 10-0
B 20-10-2018 12:15 Balk JO17-2 SC Bolsward JO17-2 75044 0-6
B 20-10-2018 10:30 Urk JO17-5 d' Olde Veste'54 JO17-5 75031 14-1
B 20-10-2018 14:30 Be Quick 1887 JO17-4 Helpman JO17-3 75045 17-0
B 20-10-2018 11:30 Delfstrahuizen JO17-1 Akkrum JO17-2 75072 9-2
B 20-10-2018 11:00 S.V. Haulerwijk JO17-1 Roden JO17-3 75060 3-2
B 20-10-2018 10:45 ST Glimmen/Yde de Punt JO17-1 Farmsum JO17-1 75064 2-5
B 20-10-2018 14:00 SJO NKvvProtos JO17-1G EHS'85 JO17-1 75059 0-9
B 20-10-2018 10:45 Assen FC JO17-3G Drachtster Boys JO17-5 75046 1-2
B 20-10-2018 12:45 Alcides JO17-3 ST SJO WIJC/Vitesse'63 JO17-2 75051 5-0
B 20-10-2018 13:00 MOVV JO17-1 SJO ASVB/Wedde JO17-1 75033 8-2
B 20-10-2018 10:30 Zuidhorn JO17-3 De Lauwers JO17-1 75047 2-6
B 20-10-2018 12:30 SC Joure JO17-3 Heerenveense Boys JO17-5 75052 1-0
B 20-10-2018 14:30 Bargeres JO17-2G ST Germanicus/CSVC JO17-2 75071 4-13
B 20-10-2018 14:00 Ruinerwold JO17-1 Espel JO17-1 75048 0-1
B 20-10-2018 13:15 FC Zuidlaren JO17-2 FC Assen JO17-2 75042 3-1
B 20-10-2018 13:15 FC Zuidlaren JO17-3 HHCombi JO17-1 75043 0-1
B 20-10-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-2 Makkum JO17-1 75056 4-2
B 20-10-2018 13:00 SWZ Boso Sneek JO17-3 CVVO JO17-2 75057 0-4
B 20-10-2018 12:45 Beilen JO17-2 FC Zuidlaren JO17-4 75034 2-4
B 20-10-2018 10:30 SJO WTTC JO17-2 De Blesse JO17-1 75063 3-8
B 20-10-2018 10:30 Poolster JO17-1 Heiligerlee JO17-1 75054 4-3
B 20-10-2018 09:00 vv Stânfries JO17-1 SJO WTTC JO17-1 75062 10-3
B 20-10-2018 09:00 ODV JO17-1 Drachtster Boys JO17-4 75067 16-0
B 20-10-2018 09:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO17-1 NEC Delfzijl JO17-2 75036 2-2
B 20-10-2018 10:00 SC Veenwouden JO17-1 Drogeham JO17-1 75053 4-5
B 20-10-2018 10:30 SJS JO17-2 Noordster JO17-1 75066 1-5
B 20-10-2018 09:00 vv Winsum JO17-3 ST Omlandia/GEO JO17-2 75068 1-6
B 20-10-2018 10:00 Minnertsga JO17-1 Be Quick D JO17-2 75041 3-5
B 20-10-2018 14:00 VCG JO17-1 FC Meppel JO17-2 75050 1-2
B 20-10-2018 09:00 VIOD JO17-1G Rottevalle JO17-1 75070 0-0
B 20-10-2018 10:30 Giethoorn JO17-1 Blokzijl JO17-1 75037 2-2
B 20-10-2018 10:30 S.C. Stiens JO17-3 LAC Frisia 1883 JO17-5 75069 4-3
B 20-10-2018 10:30 De Walde JO17-1 Oosterlittens JO17-1 75061 3-1
B 20-10-2018 10:30 Dokkum JO17-1 Ropta Boys JO17-1 75039 0-4
B 20-10-2018 10:00 Helpman JO17-2 Zuidhorn JO17-2 75038 2-3
B 20-10-2018 10:30 ST Gieten-Eext JO17-3 SJO WNBC '09 JO17-1G 75055 2-3
B 18-10-2018 19:30 Harkstede JO17-1 Nieuw Buinen JO17-1 75058 1-3
B 17-10-2018 19:00 DESZ JO17-2 sv Olyphia JO17-1 75049 1-3
B 16-10-2018 19:00 fc Harlingen JO17-1 ST IJVC/Blauwhuis JO17-1 75065 3-1
B 19-09-2018 18:30 MOVV JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1 8291 4-1
B 15-09-2018 10:30 SJO NWWC JO17-1 BATO JO17-1G 8290 0-0
B 08-09-2018 13:00 MOVV JO17-1 SJO NWWC JO17-1 8292 5-3
B 08-09-2018 09:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 BATO JO17-1G 8288 0-0
B 05-09-2018 19:00 SJO NWWC JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1 8289 3-2
B 01-09-2018 10:30 BATO JO17-1G MOVV JO17-1 8293 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-11-2018 11:00 WVV JO17-3 Bellingwolde JO17-1G 33686 11-0
C 17-11-2018 10:00 SJO ASVB/Wedde JO17-1 Heiligerlee JO17-2 58652 8-0
C 17-11-2018 09:00 SJS JO17-2 MOVV JO17-1 32537 2-3
C 14-11-2018 18:45 SJO Pekela 2000 JO17-1 SJO ASVB/Wedde JO17-1 26050 1-4
C 10-11-2018 13:00 MOVV JO17-1 SJO BBC JO17-1 42556 8-1
C 10-11-2018 12:00 Bellingwolde JO17-1G VVS JO17-1 46791 0-0
C 10-11-2018 09:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 WVV JO17-3 52719 0-10
C 03-11-2018 12:30 VVS JO17-1 SJO BBC JO17-1 29823 5-1
C 03-11-2018 14:00 Heiligerlee JO17-2 MOVV JO17-1 43636 1-11
C 27-10-2018 14:00 SJO BBC JO17-1 SJO Pekela 2000 JO17-1 53348 1-4
C 27-10-2018 13:00 MOVV JO17-1 WVV JO17-3 43544 5-4
C 27-10-2018 09:00 SJS JO17-2 VVS JO17-1 58488 2-4
C 13-10-2018 12:30 WVV JO17-3 Heiligerlee JO17-2 32715 11-0
C 13-10-2018 10:00 Bellingwolde JO17-1G SJO BBC JO17-1 24955 8-1
C 13-10-2018 09:00 SJS JO17-2 SJO ASVB/Wedde JO17-1 34380 3-1
C 11-10-2018 19:00 SJO ASVB/Wedde JO17-1 VVS JO17-1 37741 3-4
C 10-10-2018 19:00 SJO Pekela 2000 JO17-1 Bellingwolde JO17-1G 50410 1-4
C 06-10-2018 15:45 Heiligerlee JO17-2 Bellingwolde JO17-1G 41342 0-12
C 29-09-2018 11:00 SJO ASVB/Wedde JO17-1 MOVV JO17-1 34425 2-1
C 29-09-2018 09:00 SJS JO17-2 SJO BBC JO17-1 52574 3-2
C 22-09-2018 14:45 Heiligerlee JO17-2 SJO Pekela 2000 JO17-1 34001 0-5
C 22-09-2018 13:00 MOVV JO17-1 VVS JO17-1 45962 7-0
C 22-09-2018 10:30 WVV JO17-3 SJS JO17-2 54483 6-2
C 22-09-2018 14:00 SJO BBC JO17-1 SJO ASVB/Wedde JO17-1 43339 0-4
C 22-09-2018 10:35 BATO JO17-1G Noordster JO17-2 37410 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Alcides JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Be Quick D JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Be Quick 1887 JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 De Blesse JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Bolsward JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 CVVO JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Delfstrahuizen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Drachtster Boys JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Drogeham JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 EHS'85 JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Espel JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Farmsum JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 ST Germanicus/CSVC JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Giethoorn JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 fc Harlingen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 S.V. Haulerwijk JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 HHCombi JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 SC Joure JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 De Lauwers JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 FC Meppel JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 MOVV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
22 NEC Delfzijl JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Nieuw Buinen JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Noordscheschut JO17-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Noordster JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
26 ODV JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
27 sv Olyphia JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 ST Omlandia/GEO JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Poolster JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Ropta Boys JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 SJO WNBC '09 JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 vv Stânfries JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 S.C. Stiens JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 SWZ Boso Sneek JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
35 Twedo JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Urk JO17-5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 VIOD JO17-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 De Walde JO17-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 WVV JO17-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 FC Zuidlaren JO17-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
41 FC Zuidlaren JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
42 Zuidhorn JO17-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV JO17-1 6 5 0 1 15 35 10 25 0
2 WVV JO17-3 5 4 0 1 12 42 7 35 0
3 SJO ASVB/Wedde JO17-1 6 4 0 2 12 22 9 13 0
4 Bellingwolde JO17-1G 5 3 1 1 10 24 13 11 0
5 VVS JO17-1 5 3 1 1 10 13 13 0 0
6 SJS JO17-2 5 2 0 3 6 12 16 -4 0
7 SJO Pekela 2000 JO17-1 5 2 0 3 6 11 19 -8 0
8 Heiligerlee JO17-2 5 0 0 5 0 1 47 -46 0
9 SJO BBC JO17-1 6 0 0 6 0 6 32 -26 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
maandag 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
ma 03-09-18 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 10-09-18 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 17-09-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 24-09-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 01-10-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 08-10-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 15-10-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 22-10-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 29-10-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 05-11-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 12-11-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 19-11-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 26-11-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 03-12-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 10-12-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
ma 17-12-18 19:00 - 20:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
woensdag 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
wo 29-08-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 05-09-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 12-09-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 19-09-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 26-09-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 03-10-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 10-10-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 17-10-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 24-10-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 31-10-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 07-11-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 14-11-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 21-11-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 28-11-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 05-12-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 12-12-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1
wo 19-12-18 18:45 - 19:45 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode MOVV JO17-1

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven