Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - MOVV 1

Zondag 16 - DECEMBER WEDSTRIJD IS AFGELAST.

Fc Amboina1- MOVV 1

Vertrek:12.15uur
AANVANG 14.00 uur

Selectie:
Klaas Froma
RAYMOND IMMINGA
Bart Groenewold
Berend Perdok
Youri Imminga
Abdul Ibrahim
Davey Ottema
Jordi Blaauw
Twan Smit
Patrick Bult
Nick Wiegman
Thijs Post
Mark Groen
Jeffrey Drenth
 

Teamleden

Spelers
Klaas Froma Keeper      
Edwin Kuipers Keeper      
Jordi Blaauw        
Patrick Bult        
Mark Groen        
Bart Groenewold        
Youri Imminga        
Raymond Imminga        
Davey Ottema        
Berend Perdok        
Thijs Post        
Aaron Sportel        
Wouter Wagena        
 
Overige teamleden
Tjark Ottema Leider
Peter Ernst Trainer
Annemarie Bosma Medisch
Wilto de Wal Overig

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-01-2019 14:00 MOVV 1 Westerwolde 1 19083 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 27-01-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1 19106 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 03-02-2019 14:00 Sellingen 1 MOVV 1 18624 Sportpark v.v. Sellingen - - 13:15
C 10-02-2019 14:00 MOVV 1 Smilde\'94 1 20237 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 17-02-2019 14:00 Gieterveen 1 MOVV 1 19738 Sportpark De Hoogkaamp - - 13:15
C 24-02-2019 14:00 FC Amboina 1 MOVV 1 18126 Sportpark De Hoogte Assen - - 13:15
C 10-03-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 18939 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 17-03-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 MOVV 1 17965 Sportpark De Bosrand - - 13:15
C 24-03-2019 14:00 Westerwolde 1 MOVV 1 18111 Sportpark De Barlage - - 13:15
C 07-04-2019 14:00 MOVV 1 FC Amboina 1 18665 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 14-04-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1 18673 Sportpark Jonne Hindriks - - 13:15
C 22-04-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 18845 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 12-05-2019 14:00 HOC 1 MOVV 1 18985 Sportpark Harm Kuiper - - 13:15
C 19-05-2019 14:00 MOVV 1 SPW 1 19140 Sportpark v.v. MOVV - - 13:15
C 26-05-2019 14:00 Gasselternijveen 1 MOVV 1 17551 Sportpark de Hunze - - 13:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-12-2018 20:00 PJC 1 Gasselternijveen 1
C 23-12-2018 14:00 Smilde'94 1 Bareveld 1
C 23-12-2018 14:00 Sellingen 1 Heiligerlee 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 09-12-2018 14:00 MOVV 1 Wedde 1 W.G. (Wim) Nigro 17427 2 - 2
C 02-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 D.K.L. (Danny) deHaas 20167 5 - 2
C 25-11-2018 14:00 MOVV 1 HOC 1 J.H (Jaap) Hansen 19422 1 - 4
C 18-11-2018 14:00 MOVV 1 Sellingen 1 H.T. (Henk) Poort 17902 4 - 1
C 04-11-2018 14:00 PJC 1 MOVV 1 P. (Patrick) Hut 18637 1 - 2
C 28-10-2018 14:00 MOVV 1 S.V. Hoogersmilde 1 J. (Jan) Kuipers 18180 2 - 0
C 21-10-2018 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 E.D. (Dennis) van derVeen 19516 2 - 1
C 14-10-2018 14:00 MOVV 1 Gasselternijveen 1 H.T. (Henk) Hoiting 19929 1 - 0
C 07-10-2018 14:00 SPW 1 MOVV 1 Afgeschermd 17934 3 - 3
C 30-09-2018 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 Afgeschermd 18358 6 - 0
C 23-09-2018 14:00 Smilde'94 1 MOVV 1 W. (Wilto) deWal 19704 4 - 3
B 16-09-2018 14:00 Siddeburen 1 MOVV 1 H.M. (Henk) Rozema 454 6 - 0
B 09-09-2018 14:00 MOVV 1 Harkstede 1 S. (Koos) Imminga 561 0 - 0
B 02-09-2018 14:00 WEO 1 MOVV 1 L. (Lammert) deRook 516 0 - 1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:00 Siddeburen 1 MOVV 1 454 6-0
B 16-09-2018 14:00 WEO 1 Harkstede 1 517 2-1
B 09-09-2018 14:00 MOVV 1 Harkstede 1 561 0-0
B 09-09-2018 14:00 Siddeburen 1 WEO 1 453 10-0
B 02-09-2018 14:00 Harkstede 1 Siddeburen 1 515 0-8
B 02-09-2018 14:00 WEO 1 MOVV 1 516 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 16-12-2018 14:00 Bareveld 1 Gieterveen 1 17443 0-0
C 16-12-2018 14:00 Wedde 1 PJC 1 20012 0-0
C 16-12-2018 14:00 HOC 1 Sellingen 1 19050 0-0
C 16-12-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Smilde'94 1 18159 0-0
C 16-12-2018 14:00 FC Amboina 1 MOVV 1 18126 0-0
C 16-12-2018 14:00 SPW 1 S.V. Hoogersmilde 1 18873 0-0
C 16-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 Westerwolde 1 18882 0-0
C 09-12-2018 14:00 Gieterveen 1 SPW 1 18542 3-3
C 09-12-2018 14:00 MOVV 1 Wedde 1 17427 2-2
C 09-12-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 HOC 1 20080 1-5
C 09-12-2018 14:00 Westerwolde 1 FC Amboina 1 17482 2-1
C 02-12-2018 14:00 Gasselternijveen 1 S.V. Hoogersmilde 1 19427 2-3
C 02-12-2018 14:00 Wedde 1 Westerwolde 1 18533 0-6
C 02-12-2018 14:00 Gieterveen 1 Sellingen 1 17786 1-2
C 02-12-2018 14:00 HOC 1 FC Amboina 1 18856 9-0
C 02-12-2018 14:00 Bareveld 1 PJC 1 18941 1-0
C 02-12-2018 14:00 SPW 1 Smilde'94 1 18219 1-2
C 02-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 20167 5-2
C 25-11-2018 14:00 PJC 1 Heiligerlee 1 19342 1-1
C 25-11-2018 14:00 MOVV 1 HOC 1 19422 1-4
C 25-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Gieterveen 1 19482 1-2
C 25-11-2018 14:00 Sellingen 1 SPW 1 19572 2-1
C 25-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Bareveld 1 17872 5-1
C 25-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Wedde 1 19212 1-2
C 25-11-2018 14:00 Westerwolde 1 Gasselternijveen 1 19269 1-6
C 18-11-2018 14:00 Westerwolde 1 S.V. Hoogersmilde 1 17469 4-2
C 18-11-2018 14:00 MOVV 1 Sellingen 1 17902 4-1
C 18-11-2018 14:00 HOC 1 PJC 1 18077 5-0
C 18-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Smilde'94 1 18316 2-3
C 18-11-2018 14:00 Wedde 1 Gieterveen 1 18517 1-1
C 18-11-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Bareveld 1 19692 3-0
C 18-11-2018 14:00 Heiligerlee 1 SPW 1 19730 1-2
C 04-11-2018 14:00 SPW 1 Gasselternijveen 1 18394 1-6
C 04-11-2018 14:00 PJC 1 MOVV 1 18637 1-2
C 04-11-2018 14:00 Gieterveen 1 HOC 1 19276 1-3
C 04-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 FC Amboina 1 19475 2-1
C 04-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Wedde 1 19490 0-3
C 04-11-2018 14:00 Sellingen 1 Westerwolde 1 19666 0-2
C 04-11-2018 14:00 Bareveld 1 Heiligerlee 1 19709 4-2
C 28-10-2018 14:00 Wedde 1 Gasselternijveen 1 19853 1-2
C 28-10-2018 14:00 Westerwolde 1 SPW 1 19803 4-1
C 28-10-2018 14:00 PJC 1 Smilde'94 1 19731 4-3
C 28-10-2018 14:00 HOC 1 Bareveld 1 19684 3-0
C 28-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Gieterveen 1 18940 6-1
C 28-10-2018 14:00 MOVV 1 S.V. Hoogersmilde 1 18180 2-0
C 28-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Sellingen 1 17926 1-0
C 21-10-2018 14:00 Sellingen 1 PJC 1 18110 6-0
C 21-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Wedde 1 18254 0-1
C 21-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Heiligerlee 1 18577 0-0
C 21-10-2018 14:00 Smilde'94 1 Westerwolde 1 18581 1-4
C 21-10-2018 14:00 SPW 1 HOC 1 19437 1-3
C 21-10-2018 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 19516 2-1
C 21-10-2018 14:00 Gieterveen 1 FC Amboina 1 19795 1-1
C 14-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Heiligerlee 1 17528 1-4
C 14-10-2018 14:00 Wedde 1 HOC 1 19549 3-2
C 14-10-2018 14:00 Westerwolde 1 Bareveld 1 17843 1-0
C 14-10-2018 14:00 PJC 1 SPW 1 17922 0-0
C 14-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Gieterveen 1 19728 5-3
C 14-10-2018 14:00 MOVV 1 Gasselternijveen 1 19929 1-0
C 14-10-2018 14:00 Sellingen 1 Smilde'94 1 19965 3-0
C 07-10-2018 14:00 HOC 1 Westerwolde 1 17454 6-0
C 07-10-2018 14:00 Gieterveen 1 PJC 1 17575 2-2
C 07-10-2018 14:00 SPW 1 MOVV 1 17934 3-3
C 07-10-2018 14:00 Smilde'94 1 S.V. Hoogersmilde 1 18082 4-1
C 07-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Wedde 1 18855 1-2
C 07-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 FC Amboina 1 19770 3-1
C 07-10-2018 14:00 Bareveld 1 Sellingen 1 19784 0-5
C 30-09-2018 14:00 FC Amboina 1 Bareveld 1 17880 0-2
C 30-09-2018 14:00 Gasselternijveen 1 HOC 1 17517 0-2
C 30-09-2018 14:00 Wedde 1 SPW 1 18297 3-1
C 30-09-2018 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 18358 6-0
C 30-09-2018 14:00 Westerwolde 1 PJC 1 19323 2-2
C 30-09-2018 14:00 Heiligerlee 1 Smilde'94 1 19406 0-2
C 30-09-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Sellingen 1 20142 3-3
C 23-09-2018 14:00 PJC 1 S.V. Hoogersmilde 1 17832 0-2
C 23-09-2018 14:00 Gieterveen 1 Westerwolde 1 19498 0-3
C 23-09-2018 14:00 HOC 1 Heiligerlee 1 18370 5-1
C 23-09-2018 14:00 Sellingen 1 Gasselternijveen 1 17780 4-2
C 23-09-2018 14:00 Smilde'94 1 MOVV 1 19704 4-3
C 23-09-2018 14:00 SPW 1 FC Amboina 1 17399 5-2
C 23-09-2018 14:00 Bareveld 1 Wedde 1 19405 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Siddeburen 1 3 3 0 0 9 24 0 24 0
2 MOVV 1 3 1 1 1 4 1 6 -5 0
3 WEO 1 3 1 0 2 3 2 12 -10 0
4 Harkstede 1 3 0 1 2 1 1 10 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 HOC 1 11 10 0 1 30 47 8 39 0
2 Westerwolde 1 11 8 1 2 25 29 19 10 0
3 Wedde 1 11 7 2 2 23 20 16 4 0
4 Sellingen 1 10 6 1 3 19 26 14 12 0
5 MOVV 1 11 5 2 4 17 27 22 5 0
6 Gasselternijveen 1 10 5 1 4 16 24 14 10 0
7 S.V. Hoogersmilde 1 11 5 1 5 16 24 26 -2 0
8 Smilde'94 1 10 5 0 5 15 20 23 -3 0
9 Bareveld 1 10 4 0 6 12 10 22 -12 0
10 Heiligerlee 1 10 3 2 5 11 21 20 1 0
11 SPW 1 11 2 3 6 9 19 29 -10 0
12 PJC 1 10 1 4 5 7 10 24 -14 0
13 Gieterveen 1 11 1 4 6 7 15 33 -18 0
14 FC Amboina 1 11 1 1 9 4 11 33 -22 0

Training

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 12-08-18 10:00 - 12:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven