Mannen KNVB beker Amateurs poule

Senioren - MOVV 1

Zondag 5 MEI
MOVV 1 -SPW 1                  
AANW:12.45
AANVANG 14.00 uur

Selectie:
Klaas Froma
Raymond Imminga
GIO KRUIZE
Berend Perdok
Patrick Bult
Davey Ottema
Jordi Blaauw
TWAN SMIT
AARON SPORTEL
NICK WIEGMAN
Dynand Imminga 
N.N
n.n
N.N

Teamleden

Spelers
Klaas Froma Keeper      
Edwin Kuipers Keeper      
Jordi Blaauw        
Patrick Bult        
Mark Groen        
Bart Groenewold        
Youri Imminga        
Raymond Imminga        
Davey Ottema        
Berend Perdok        
Thijs Post        
Aaron Sportel        
Wouter Wagena        
 
Overige teamleden
Tjark Ottema Leider
Peter Ernst Trainer
Wilto de Wal Overig

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:00 Siddeburen 1 MOVV 1 454 6-0
B 16-09-2018 14:00 WEO 1 Harkstede 1 517 2-1
B 09-09-2018 14:00 MOVV 1 Harkstede 1 561 0-0
B 09-09-2018 14:00 Siddeburen 1 WEO 1 453 10-0
B 02-09-2018 14:00 Harkstede 1 Siddeburen 1 515 0-8
B 02-09-2018 14:00 WEO 1 MOVV 1 516 0-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 26-05-2019 14:00 Bareveld 1 Westerwolde 1 19043 2-5
C 26-05-2019 14:00 Gieterveen 1 S.V. Hoogersmilde 1 19288 2-3
C 26-05-2019 14:00 Gasselternijveen 1 MOVV 1 17551 3-6
C 26-05-2019 14:00 Smilde'94 1 Sellingen 1 17653 4-5
C 26-05-2019 14:00 SPW 1 PJC 1 17796 3-1
C 26-05-2019 14:00 HOC 1 Wedde 1 19603 5-0
C 26-05-2019 14:00 Heiligerlee 1 FC Amboina 1 18139 0-0
C 19-05-2019 14:00 Sellingen 1 Bareveld 1 17541 5-1
C 19-05-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Smilde'94 1 18417 0-1
C 19-05-2019 14:00 FC Amboina 1 Gasselternijveen 1 20194 1-8
C 19-05-2019 14:00 MOVV 1 SPW 1 19140 2-2
C 19-05-2019 14:00 Westerwolde 1 HOC 1 19148 1-3
C 19-05-2019 14:00 PJC 1 Gieterveen 1 20055 4-1
C 19-05-2019 14:00 Wedde 1 Heiligerlee 1 18313 1-3
C 12-05-2019 14:00 HOC 1 MOVV 1 18985 5-3
C 12-05-2019 14:00 Wedde 1 FC Amboina 1 19282 3-1
C 12-05-2019 14:00 Gieterveen 1 Smilde'94 1 18531 7-3
C 12-05-2019 14:00 Bareveld 1 S.V. Hoogersmilde 1 17852 2-5
C 12-05-2019 14:00 Heiligerlee 1 PJC 1 18944 0-1
C 12-05-2019 14:00 SPW 1 Sellingen 1 19010 1-5
C 12-05-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Westerwolde 1 19925 2-2
C 05-05-2019 14:00 SPW 1 Heiligerlee 1 20177 2-3
C 05-05-2019 14:00 Gieterveen 1 Wedde 1 18481 4-2
C 05-05-2019 14:00 Sellingen 1 MOVV 1 18624 3-2
C 05-05-2019 14:00 Bareveld 1 Gasselternijveen 1 18800 1-7
C 05-05-2019 14:00 PJC 1 HOC 1 19797 3-1
C 03-05-2019 19:00 Smilde'94 1 FC Amboina 1 19024 7-0
C 28-04-2019 14:00 Smilde'94 1 HOC 1 18958 0-2
C 28-04-2019 14:00 Gieterveen 1 Gasselternijveen 1 18957 4-0
C 28-04-2019 14:00 MOVV 1 Westerwolde 1 19083 4-2
C 28-04-2019 14:00 PJC 1 FC Amboina 1 17428 5-2
C 28-04-2019 14:00 Sellingen 1 Wedde 1 18342 3-1
C 28-04-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Heiligerlee 1 18901 4-2
C 28-04-2019 14:00 Bareveld 1 SPW 1 19585 3-2
C 22-04-2019 14:00 MOVV 1 Heiligerlee 1 18845 2-3
C 22-04-2019 14:00 FC Amboina 1 HOC 1 20153 0-1
C 22-04-2019 14:00 Sellingen 1 Gieterveen 1 19868 7-1
C 22-04-2019 14:00 Smilde'94 1 SPW 1 18014 1-0
C 22-04-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Gasselternijveen 1 19556 6-1
C 20-04-2019 19:30 PJC 1 Bareveld 1 18524 6-1
C 20-04-2019 19:00 Westerwolde 1 Wedde 1 20286 0-0
C 18-04-2019 18:45 Bareveld 1 HOC 1 19444 1-3
C 18-04-2019 19:00 Smilde'94 1 PJC 1 18026 1-1
C 14-04-2019 14:00 Wedde 1 MOVV 1 18673 1-4
C 14-04-2019 14:00 Heiligerlee 1 Sellingen 1 19048 1-2
C 14-04-2019 14:00 SPW 1 Gieterveen 1 18904 1-2
C 14-04-2019 14:00 Gasselternijveen 1 PJC 1 18825 3-1
C 14-04-2019 14:00 Bareveld 1 Smilde'94 1 17604 2-3
C 14-04-2019 14:00 FC Amboina 1 Westerwolde 1 20200 1-2
C 14-04-2019 14:00 HOC 1 S.V. Hoogersmilde 1 17632 2-0
C 07-04-2019 14:00 Westerwolde 1 Heiligerlee 1 17827 5-3
C 07-04-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 SPW 1 18943 0-1
C 07-04-2019 14:00 Sellingen 1 HOC 1 19657 2-1
C 07-04-2019 14:00 Gieterveen 1 Bareveld 1 20242 4-1
C 07-04-2019 14:00 Smilde'94 1 Gasselternijveen 1 19533 1-0
C 07-04-2019 14:00 PJC 1 Wedde 1 18723 1-0
C 07-04-2019 14:00 MOVV 1 FC Amboina 1 18665 2-1
C 31-03-2019 14:00 Westerwolde 1 Sellingen 1 19835 1-0
C 31-03-2019 14:00 FC Amboina 1 S.V. Hoogersmilde 1 18618 2-1
C 31-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 SPW 1 19786 3-1
C 31-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 Bareveld 1 17975 3-3
C 31-03-2019 14:00 Wedde 1 Smilde'94 1 17846 1-1
C 31-03-2019 14:00 HOC 1 Gieterveen 1 19491 3-0
C 31-03-2019 14:00 MOVV 1 PJC 1 19106 2-3
C 24-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Gieterveen 1 20257 0-3
C 24-03-2019 14:00 Westerwolde 1 MOVV 1 18111 5-2
C 24-03-2019 14:00 FC Amboina 1 PJC 1 20155 1-2
C 24-03-2019 14:00 Wedde 1 Sellingen 1 19178 0-4
C 24-03-2019 14:00 HOC 1 Smilde'94 1 17702 1-0
C 24-03-2019 14:00 SPW 1 Bareveld 1 17668 3-0
C 24-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 S.V. Hoogersmilde 1 19291 3-2
C 17-03-2019 14:00 Sellingen 1 FC Amboina 1 20064 4-0
C 17-03-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 MOVV 1 17965 4-2
C 17-03-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Wedde 1 20229 2-0
C 17-03-2019 14:00 Gieterveen 1 Heiligerlee 1 19174 1-7
C 17-03-2019 14:00 SPW 1 Westerwolde 1 20187 0-2
C 10-03-2019 14:00 Wedde 1 S.V. Hoogersmilde 1 18243 1-0
C 10-03-2019 14:00 FC Amboina 1 Gieterveen 1 18150 0-2
C 10-03-2019 14:00 MOVV 1 Bareveld 1 18939 5-2
C 10-03-2019 14:00 PJC 1 Sellingen 1 18871 2-1
C 10-03-2019 14:00 Heiligerlee 1 Gasselternijveen 1 18669 2-4
C 10-03-2019 14:00 HOC 1 SPW 1 19573 11-2
C 10-03-2019 14:00 Westerwolde 1 Smilde'94 1 18602 0-2
C 03-03-2019 14:00 MOVV 1 Smilde'94 1 20237 0-4
C 03-03-2019 14:00 Sellingen 1 Heiligerlee 1 18053 2-2
C 24-02-2019 14:00 Bareveld 1 Gieterveen 1 17443 0-2
C 24-02-2019 14:00 Heiligerlee 1 Westerwolde 1 18882 2-2
C 24-02-2019 14:00 SPW 1 S.V. Hoogersmilde 1 18873 3-4
C 24-02-2019 14:00 FC Amboina 1 MOVV 1 18126 2-0
C 24-02-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Smilde'94 1 18159 2-1
C 24-02-2019 14:00 HOC 1 Sellingen 1 19050 2-1
C 24-02-2019 14:00 Wedde 1 PJC 1 20012 1-1
C 17-02-2019 14:00 Sellingen 1 S.V. Hoogersmilde 1 18593 1-1
C 17-02-2019 14:00 Bareveld 1 FC Amboina 1 19767 3-3
C 17-02-2019 14:00 Smilde'94 1 Heiligerlee 1 18187 4-0
C 17-02-2019 14:00 PJC 1 Westerwolde 1 20057 4-0
C 17-02-2019 14:00 SPW 1 Wedde 1 19145 1-1
C 17-02-2019 14:00 HOC 1 Gasselternijveen 1 19263 6-2
C 17-02-2019 14:00 Gieterveen 1 MOVV 1 19738 0-4
C 10-02-2019 14:00 FC Amboina 1 SPW 1 18207 2-1
C 10-02-2019 14:00 Heiligerlee 1 HOC 1 19810 0-10
C 10-02-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 PJC 1 18024 1-4
C 10-02-2019 14:00 Westerwolde 1 Gieterveen 1 17769 0-1
C 10-02-2019 14:00 Wedde 1 Bareveld 1 19424 3-0
C 10-02-2019 14:00 Gasselternijveen 1 Sellingen 1 17855 2-2
C 03-02-2019 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Westerwolde 1 20003 1-1
C 23-12-2018 14:00 Smilde'94 1 Bareveld 1 19618 5-3
C 20-12-2018 20:00 PJC 1 Gasselternijveen 1 18423 1-1
C 09-12-2018 14:00 Westerwolde 1 FC Amboina 1 17482 2-1
C 09-12-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 HOC 1 20080 1-5
C 09-12-2018 14:00 MOVV 1 Wedde 1 17427 2-2
C 09-12-2018 14:00 Gieterveen 1 SPW 1 18542 3-3
C 02-12-2018 14:00 Gasselternijveen 1 S.V. Hoogersmilde 1 19427 2-3
C 02-12-2018 14:00 Wedde 1 Westerwolde 1 18533 0-6
C 02-12-2018 14:00 Gieterveen 1 Sellingen 1 17786 1-2
C 02-12-2018 14:00 HOC 1 FC Amboina 1 18856 9-0
C 02-12-2018 14:00 Bareveld 1 PJC 1 18941 1-0
C 02-12-2018 14:00 Heiligerlee 1 MOVV 1 20167 5-2
C 02-12-2018 14:00 SPW 1 Smilde'94 1 18219 1-2
C 25-11-2018 14:00 PJC 1 Heiligerlee 1 19342 1-1
C 25-11-2018 14:00 MOVV 1 HOC 1 19422 1-4
C 25-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Gieterveen 1 19482 1-2
C 25-11-2018 14:00 Sellingen 1 SPW 1 19572 2-1
C 25-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Bareveld 1 17872 5-1
C 25-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Wedde 1 19212 1-2
C 25-11-2018 14:00 Westerwolde 1 Gasselternijveen 1 19269 1-6
C 18-11-2018 14:00 Westerwolde 1 S.V. Hoogersmilde 1 17469 4-2
C 18-11-2018 14:00 MOVV 1 Sellingen 1 17902 4-1
C 18-11-2018 14:00 HOC 1 PJC 1 18077 5-0
C 18-11-2018 14:00 FC Amboina 1 Smilde'94 1 18316 2-3
C 18-11-2018 14:00 Wedde 1 Gieterveen 1 18517 1-1
C 18-11-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Bareveld 1 19692 3-0
C 18-11-2018 14:00 Heiligerlee 1 SPW 1 19730 1-2
C 04-11-2018 14:00 SPW 1 Gasselternijveen 1 18394 1-6
C 04-11-2018 14:00 PJC 1 MOVV 1 18637 1-2
C 04-11-2018 14:00 Gieterveen 1 HOC 1 19276 1-3
C 04-11-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 FC Amboina 1 19475 2-1
C 04-11-2018 14:00 Smilde'94 1 Wedde 1 19490 0-3
C 04-11-2018 14:00 Sellingen 1 Westerwolde 1 19666 0-2
C 04-11-2018 14:00 Bareveld 1 Heiligerlee 1 19709 4-2
C 28-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Sellingen 1 17926 1-0
C 28-10-2018 14:00 MOVV 1 S.V. Hoogersmilde 1 18180 2-0
C 28-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Gieterveen 1 18940 6-1
C 28-10-2018 14:00 HOC 1 Bareveld 1 19684 3-0
C 28-10-2018 14:00 PJC 1 Smilde'94 1 19731 4-3
C 28-10-2018 14:00 Westerwolde 1 SPW 1 19803 4-1
C 28-10-2018 14:00 Wedde 1 Gasselternijveen 1 19853 1-2
C 21-10-2018 14:00 Sellingen 1 PJC 1 18110 6-0
C 21-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Wedde 1 18254 0-1
C 21-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 Heiligerlee 1 18577 0-0
C 21-10-2018 14:00 Smilde'94 1 Westerwolde 1 18581 1-4
C 21-10-2018 14:00 SPW 1 HOC 1 19437 1-3
C 21-10-2018 14:00 Bareveld 1 MOVV 1 19516 2-1
C 21-10-2018 14:00 Gieterveen 1 FC Amboina 1 19795 1-1
C 14-10-2018 14:00 FC Amboina 1 Heiligerlee 1 17528 1-4
C 14-10-2018 14:00 Wedde 1 HOC 1 19549 3-2
C 14-10-2018 14:00 Westerwolde 1 Bareveld 1 17843 1-0
C 14-10-2018 14:00 PJC 1 SPW 1 17922 0-0
C 14-10-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Gieterveen 1 19728 5-3
C 14-10-2018 14:00 MOVV 1 Gasselternijveen 1 19929 1-0
C 14-10-2018 14:00 Sellingen 1 Smilde'94 1 19965 3-0
C 07-10-2018 14:00 Gasselternijveen 1 FC Amboina 1 19770 3-1
C 07-10-2018 14:00 HOC 1 Westerwolde 1 17454 6-0
C 07-10-2018 14:00 Gieterveen 1 PJC 1 17575 2-2
C 07-10-2018 14:00 SPW 1 MOVV 1 17934 3-3
C 07-10-2018 14:00 Smilde'94 1 S.V. Hoogersmilde 1 18082 4-1
C 07-10-2018 14:00 Heiligerlee 1 Wedde 1 18855 1-2
C 07-10-2018 14:00 Bareveld 1 Sellingen 1 19784 0-5
C 30-09-2018 14:00 Gasselternijveen 1 HOC 1 17517 0-2
C 30-09-2018 14:00 FC Amboina 1 Bareveld 1 17880 0-2
C 30-09-2018 14:00 Wedde 1 SPW 1 18297 3-1
C 30-09-2018 14:00 MOVV 1 Gieterveen 1 18358 6-0
C 30-09-2018 14:00 Westerwolde 1 PJC 1 19323 2-2
C 30-09-2018 14:00 Heiligerlee 1 Smilde'94 1 19406 0-2
C 30-09-2018 14:00 S.V. Hoogersmilde 1 Sellingen 1 20142 3-3
C 23-09-2018 14:00 PJC 1 S.V. Hoogersmilde 1 17832 0-2
C 23-09-2018 14:00 Gieterveen 1 Westerwolde 1 19498 0-3
C 23-09-2018 14:00 HOC 1 Heiligerlee 1 18370 5-1
C 23-09-2018 14:00 Sellingen 1 Gasselternijveen 1 17780 4-2
C 23-09-2018 14:00 Smilde'94 1 MOVV 1 19704 4-3
C 23-09-2018 14:00 SPW 1 FC Amboina 1 17399 5-2
C 23-09-2018 14:00 Bareveld 1 Wedde 1 19405 0-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Bellingwolde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Drieborg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 MOVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ZNC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Amicitia VMC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Bareveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eenrum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Engelbert 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Farmsum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Gieterveen 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Heiligerlee 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kwiek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MOVV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 PJC 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pekelder Boys 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SPW 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 VVK 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Wedde 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
zo 12-08-18 10:00 - 12:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:00 - 21:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training najaarsperiode gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven