0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - MOVV 3

ZONDAG  24 maart

UIT  BNC 3 - M.O.V.V. 3


VERTREK 09.10 UUR
AANVANG 10.00 UUR

Selectie:

Niels Landman
Niels de Wal
Gerhard Offringa
Adriaan Brinkema
Wubbo Hesseling
Koos Imminga
Cor Norder
Madhava Bulten
Wilfred Smidt 
Hans van Erp
Joke Smit ?
Joop Leeuwis
Bert Straat
Jaap van der West

 

Teamleden

Spelers
Stefan Ahlers Keeper      
Adriaan Brinkema        
Madhava Bulten        
Hans van Erp        
Werner Hansen        
Wubbo Hesseling        
Koos Imminga        
Niels Landman        
Cor Norder        
Gerhard Offringa        
Dick Schweertman        
Wilfred Smidt        
Joke Smit        
Bert Straat        
Ralf Tolk        
Niels de Wal        
Jaap van der West        
 
Overige teamleden
Alex Jelmersma Leider
Martin Weber Leider
Gert de Haan Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 24-03-2019 10:00 BNC 3 MOVV 3 68634 Sportpark De Hardenberg - - 09:15
C 31-03-2019 10:00 MOVV 3 Alteveer 3 67446 Sportpark v.v. MOVV Veld 2 (wedstrijdveld achter) Thuis 2 Gasten 3 09:15
C 07-04-2019 10:00 MOVV 3 Drieborg 3 66439 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 14-04-2019 10:00 WVV 5 MOVV 3 66294 Sportpark WVV - - 09:15
C 28-04-2019 10:00 Pekelder Boys 3 MOVV 3 67041 Sportpark Rutger Oldeboom - - 09:15
C 02-05-2019 19:00 MOVV 3 ASVB 4 67858 Sportpark v.v. MOVV - - 18:15
C 05-05-2019 10:00 MOVV 3 Bellingwolde 4 64446 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 12-05-2019 10:00 Wedde 3 MOVV 3 65073 Sportpark Jonne Hindriks - - 09:15
C 19-05-2019 10:00 MOVV 3 PJC 3 64554 Sportpark v.v. MOVV - - 09:15
C 26-05-2019 10:00 Veendam 1894 4 MOVV 3 67938 Sportpark Langeleegte - - 09:15
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 24-03-2019 10:00 Wedde 3 Veendam 1894 4
C 24-03-2019 10:00 ASVB 4 Alteveer 3
C 24-03-2019 10:00 BNC 3 MOVV 3
C 24-03-2019 10:00 Drieborg 3 PJC 3
C 24-03-2019 09:00 Bellingwolde 4 Pekelder Boys 3
C 24-03-2019 10:00 WVV 5 Heiligerlee 4
C 31-03-2019 10:00 Heiligerlee 4 WVV 5
C 31-03-2019 10:00 Veendam 1894 4 BNC 3
C 31-03-2019 10:00 Wedde 3 Drieborg 3
C 31-03-2019 10:00 Bellingwolde 4 PJC 3
C 31-03-2019 10:00 MOVV 3 Alteveer 3
C 07-04-2019 10:00 Veendam 1894 4 Bellingwolde 4
C 07-04-2019 10:00 Alteveer 3 WVV 5
C 07-04-2019 10:00 Pekelder Boys 3 Wedde 3
C 07-04-2019 10:00 MOVV 3 Drieborg 3
C 07-04-2019 10:00 Heiligerlee 4 PJC 3
C 07-04-2019 10:00 BNC 3 ASVB 4
C 14-04-2019 09:00 Bellingwolde 4 Alteveer 3
C 14-04-2019 10:00 Wedde 3 Heiligerlee 4
C 14-04-2019 10:00 PJC 3 Veendam 1894 4
C 14-04-2019 10:00 ASVB 4 Pekelder Boys 3
C 14-04-2019 10:00 Drieborg 3 BNC 3
C 14-04-2019 10:00 WVV 5 MOVV 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 24-02-2019 10:00 ASVB 4 MOVV 3 G.K. (Gert) de Haan 67059 2 - 6
C 17-02-2019 10:00 Heiligerlee 4 MOVV 3 M. (Matthijs) Blik 66310 1 - 4
C 09-12-2018 10:00 MOVV 3 WVV 5 W. (Wilto) deWal… (+1) 68821 3 - 2
C 02-12-2018 10:00 Drieborg 3 MOVV 3 Afgeschermd 67672 1 - 3
C 25-11-2018 10:00 MOVV 3 BNC 3 W. (Wilto) deWal 65297 9 - 3
C 11-11-2018 10:00 MOVV 3 Pekelder Boys 3 E. (Egbert) Koning 64408 9 - 3
C 04-11-2018 10:00 MOVV 3 Wedde 3 W. (Wilto) deWal… (+1) 66099 3 - 7
C 28-10-2018 09:00 Bellingwolde 4 MOVV 3 G.K. (Gert) deHaan 68146 0 - 8
C 21-10-2018 10:00 PJC 3 MOVV 3 H (Hans) Moorlag 68625 1 - 9
C 14-10-2018 10:00 MOVV 3 Veendam 1894 4 W. (Wilto) deWal… (+1) 67407 5 - 0
C 30-09-2018 10:00 MOVV 3 Heiligerlee 4 G.K. (Gert) deHaan 68572 6 - 4
C 23-09-2018 10:00 Alteveer 3 MOVV 3 Afgeschermd 64639 1 - 11
B 16-09-2018 vervallen WVV 5 MOVV 3 8898
B 09-09-2018 vervallen Heiligerlee 2 MOVV 3 8896
B 02-09-2018 vervallen MOVV 3 Noordster 3 8899
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 17-03-2019 10:00 Drieborg 3 Bellingwolde 4 65876 1-3
C 17-03-2019 10:00 Alteveer 3 Wedde 3 69442 0-0
C 17-03-2019 10:00 PJC 3 WVV 5 65811 0-0
C 17-03-2019 10:00 Heiligerlee 4 Pekelder Boys 3 68214 3-1
C 17-03-2019 10:00 MOVV 3 ASVB 4 67858 0-0
C 10-03-2019 10:00 Pekelder Boys 3 MOVV 3 67041 0-0
C 10-03-2019 10:00 BNC 3 Alteveer 3 66621 0-0
C 10-03-2019 10:00 ASVB 4 Heiligerlee 4 65694 0-0
C 10-03-2019 10:00 WVV 5 Veendam 1894 4 64757 2-2
C 03-03-2019 10:00 Heiligerlee 4 ASVB 4 68997 0-0
C 03-03-2019 10:00 Alteveer 3 Bellingwolde 4 64359 3-5
C 03-03-2019 10:00 Pekelder Boys 3 BNC 3 64209 7-3
C 03-03-2019 10:00 Veendam 1894 4 PJC 3 65505 2-0
C 24-02-2019 10:00 Alteveer 3 PJC 3 65593 0-4
C 24-02-2019 10:00 BNC 3 Drieborg 3 64545 2-2
C 24-02-2019 10:00 Heiligerlee 4 Veendam 1894 4 67351 3-0
C 24-02-2019 10:00 Wedde 3 Bellingwolde 4 65330 0-1
C 24-02-2019 10:00 ASVB 4 MOVV 3 67059 2-6
C 17-02-2019 10:00 PJC 3 Wedde 3 68736 4-1
C 17-02-2019 10:00 Heiligerlee 4 MOVV 3 66310 1-4
C 17-02-2019 10:00 Alteveer 3 Drieborg 3 67919 3-2
C 17-02-2019 10:00 Veendam 1894 4 ASVB 4 68752 1-3
C 17-02-2019 10:00 Bellingwolde 4 WVV 5 64424 1-3
C 10-02-2019 09:00 WVV 5 Pekelder Boys 3 67718 5-0
C 10-02-2019 10:00 BNC 3 Heiligerlee 4 66185 2-4
C 10-02-2019 10:00 ASVB 4 PJC 3 66114 1-6
C 10-02-2019 10:00 Drieborg 3 Veendam 1894 4 69020 1-4
C 20-01-2019 09:00 WVV 5 Alteveer 3 66380 0-0
C 09-12-2018 10:00 Pekelder Boys 3 ASVB 4 66119 8-1
C 09-12-2018 10:00 MOVV 3 WVV 5 68821 3-2
C 09-12-2018 10:00 Heiligerlee 4 Wedde 3 67297 7-3
C 02-12-2018 10:00 Bellingwolde 4 Veendam 1894 4 68642 2-3
C 02-12-2018 10:00 ASVB 4 BNC 3 68099 3-5
C 02-12-2018 10:00 PJC 3 Heiligerlee 4 64394 2-4
C 02-12-2018 10:00 Drieborg 3 MOVV 3 67672 1-3
C 02-12-2018 10:00 Wedde 3 Pekelder Boys 3 65868 1-4
C 25-11-2018 10:00 Alteveer 3 ASVB 4 68927 1-4
C 25-11-2018 10:00 PJC 3 Drieborg 3 67949 3-2
C 25-11-2018 10:00 MOVV 3 BNC 3 65297 9-3
C 25-11-2018 10:00 Pekelder Boys 3 Bellingwolde 4 67636 3-1
C 25-11-2018 10:00 Veendam 1894 4 Wedde 3 66787 2-1
C 18-11-2018 10:00 WVV 5 PJC 3 68776 10-2
C 18-11-2018 10:00 Wedde 3 Alteveer 3 67766 7-1
C 18-11-2018 10:00 BNC 3 Veendam 1894 4 67032 1-0
C 18-11-2018 10:00 Pekelder Boys 3 Heiligerlee 4 65275 6-1
C 18-11-2018 10:00 Bellingwolde 4 Drieborg 3 65615 3-2
C 11-11-2018 10:00 Veendam 1894 4 WVV 5 69355 1-1
C 11-11-2018 09:30 Drieborg 3 Wedde 3 68986 0-9
C 11-11-2018 10:00 Alteveer 3 BNC 3 68101 5-0
C 11-11-2018 10:00 PJC 3 Bellingwolde 4 67529 3-5
C 11-11-2018 10:00 MOVV 3 Pekelder Boys 3 64408 9-3
C 04-11-2018 10:00 Pekelder Boys 3 Drieborg 3 64957 4-0
C 04-11-2018 10:00 ASVB 4 Bellingwolde 4 65846 1-1
C 04-11-2018 10:00 BNC 3 WVV 5 65619 2-5
C 04-11-2018 10:00 MOVV 3 Wedde 3 66099 3-7
C 28-10-2018 09:00 Bellingwolde 4 MOVV 3 68146 0-8
C 28-10-2018 09:30 Veendam 1894 4 Alteveer 3 64563 3-4
C 28-10-2018 10:00 WVV 5 ASVB 4 64725 1-3
C 28-10-2018 10:00 Wedde 3 BNC 3 65517 5-0
C 28-10-2018 10:00 Drieborg 3 Heiligerlee 4 66040 1-2
C 28-10-2018 10:00 PJC 3 Pekelder Boys 3 68319 2-4
C 21-10-2018 10:00 WVV 5 Bellingwolde 4 67182 9-2
C 21-10-2018 10:00 PJC 3 MOVV 3 68625 1-9
C 21-10-2018 10:00 Alteveer 3 Heiligerlee 4 65834 2-3
C 14-10-2018 09:00 Heiligerlee 4 Bellingwolde 4 64864 0-3
C 14-10-2018 10:00 Pekelder Boys 3 Alteveer 3 64913 3-1
C 14-10-2018 10:00 BNC 3 PJC 3 69124 0-5
C 14-10-2018 10:00 MOVV 3 Veendam 1894 4 67407 5-0
C 14-10-2018 10:00 ASVB 4 Drieborg 3 67076 1-1
C 14-10-2018 10:00 WVV 5 Wedde 3 66001 5-3
C 07-10-2018 11:45 Wedde 3 ASVB 4 65663 1-2
C 07-10-2018 09:00 Bellingwolde 4 BNC 3 69333 3-6
C 07-10-2018 10:00 Veendam 1894 4 Pekelder Boys 3 64412 1-0
C 07-10-2018 10:00 Drieborg 3 WVV 5 65043 5-7
C 30-09-2018 10:00 Wedde 3 PJC 3 68527 2-0
C 30-09-2018 10:00 Drieborg 3 Alteveer 3 64381 1-0
C 30-09-2018 10:00 ASVB 4 Veendam 1894 4 65808 1-3
C 30-09-2018 10:00 BNC 3 Pekelder Boys 3 68126 1-4
C 30-09-2018 10:00 MOVV 3 Heiligerlee 4 68572 6-4
C 23-09-2018 10:00 Alteveer 3 MOVV 3 64639 1-11
C 23-09-2018 10:00 Pekelder Boys 3 WVV 5 68402 1-2
C 23-09-2018 09:00 Heiligerlee 4 BNC 3 68463 10-0
C 23-09-2018 10:00 PJC 3 ASVB 4 64770 1-4
C 23-09-2018 10:00 Bellingwolde 4 Wedde 3 67435 3-4
C 23-09-2018 10:00 Veendam 1894 4 Drieborg 3 65992 1-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 09:00 WVV 5 MOVV 3 8898 0-0
B 16-09-2018 10:00 Noordster 3 Heiligerlee 2 8900 0-0
B 09-09-2018 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 3 8896 0-0
B 09-09-2018 10:00 Noordster 3 WVV 5 8901 0-0
B 02-09-2018 10:00 MOVV 3 Noordster 3 8899 0-0
B 02-09-2018 09:00 WVV 5 Heiligerlee 2 8897 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV 3 12 11 0 1 33 76 25 51 0
2 Pekelder Boys 3 14 9 0 5 27 48 31 17 0
3 WVV 5 12 8 2 2 26 52 25 27 0
4 Heiligerlee 4 12 8 0 4 24 42 30 12 0
5 Veendam 1894 4 14 6 3 5 21 23 25 -2 0
6 Bellingwolde 4 14 6 1 7 19 33 46 -13 0
7 Wedde 3 12 6 0 6 18 43 30 13 0
8 PJC 3 13 5 0 8 15 33 44 -11 0
9 ASVB 4 11 4 2 5 14 24 34 -10 0
10 BNC 3 13 3 1 9 10 25 62 -37 0
11 Alteveer 3 11 3 0 8 9 21 43 -22 0
12 Drieborg 3 14 1 3 10 6 20 45 -25 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Heiligerlee 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 MOVV 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Noordster 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 WVV 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven