Onder 13 beker 1e ronde

Junioren - MOVV JO13-1

Teamleden

Spelers
Sven Froma Keeper      
Mark Boneschansker        
Maurits Dijkhuis        
Reinier Dijkhuis        
Stijn Janssen        
Ivar Kleefman        
Marijn van der Meijden        
Dennis Oosterveld        
Guus Post        
Mike Siemons        
Damian Sportel        
Ayrton Steigenga        
Jens Strobos        
Sven Weber        
 
Overige teamleden
Nick Sportel Trainer
Klaas Froma Leider/Trainer
John Oosterveld Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 14-12-2019 09:00 Omlandia JO13-3 MOVV JO13-1 53960 Sportpark Sportlaan - - 08:30
C 21-12-2019 vervallen MOVV JO13-1 NEC Delfzijl JO13-4 53983 Sportpark v.v. MOVV - - 00:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 11-12-2019 19:00 Poolster JO13-1 Holwierde JO13-1G
C 14-12-2019 09:00 Omlandia JO13-3 MOVV JO13-1G
C 14-12-2019 10:30 HSC JO13-3G Noordpool-U.F.C. JO13-2
C 14-12-2019 10:30 SJO STEO JO13-1 FVV JO13-1
C 14-12-2019 10:30 Farmsum JO13-1G De Fivel JO13-1
C 14-12-2019 10:45 DVC Appingedam JO13-3 HS'88 JO13-3
C 21-12-2019 10:30 Farmsum JO13-1G Poolster JO13-1
C 21-12-2019 09:00 Holwierde JO13-1G SJO STEO JO13-1
C 21-12-2019 09:00 De Fivel JO13-1 DVC Appingedam JO13-3
C 21-12-2019 09:00 FVV JO13-1 Omlandia JO13-3
C 21-12-2019 08:45 HS'88 JO13-3 HSC JO13-3G
C 21-12-2019 13:00 Harkstede JO13-2 Noordpool-U.F.C. JO13-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 07-11-2019 19:00 BEW JO13-1G Pesse JO13-1 80214 4-3
B 06-11-2019 18:30 SC Loppersum JO13-1 Poolster JO13-1 80224 7-4
B 31-10-2019 18:45 Eext JO13-1 Onstwedder Boys JO13-1G 80223 2-4
B 30-10-2019 18:30 BSVV JO13-1G Nieuw Roden JO13-1 80227 0-1
B 19-10-2019 10:00 SJO Warga WWS JO13-1 V en V'68 JO13-1 80222 1-2
B 19-10-2019 10:15 DWP JO13-1G Langezwaag Jo13-1G 80216 0-7
B 19-10-2019 10:30 MSC/Amslod JO13-2 Vitesse'63 JO13-1G 80226 4-1
B 19-10-2019 10:30 FC Oldemarkt JO13-1 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 80218 4-2
B 19-10-2019 10:30 SJO WTTC JO13-1 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G 80221 2-0
B 19-10-2019 10:00 Bargeres JO13-1 Raptim JO13-3G 80210 5-2
B 19-10-2019 10:30 VIOD JO13-1G Friese Boys JO13-1 80228 7-3
B 19-10-2019 10:45 Groninger Boys JO13-1 Niekerk JO13-1 80217 1-3
B 19-10-2019 09:15 Winsum JO13-2G OKVC JO13-1 80230 1-8
B 19-10-2019 11:00 ST SGV/Froombosch JO13-1 SJO STEO JO13-1 80209 4-1
B 19-10-2019 11:00 Zuidhorn JO13-2 WTOC JO13-1G 80211 6-1
B 19-10-2019 11:30 St.Annaparochie JO13-2 LAC Frisia 1883 JO13-3 80212 4-0
B 19-10-2019 10:00 Sellingen JO13-1 SJO ZVC '14 JO13-2 80220 0-2
B 19-10-2019 10:00 DVC'59 JO13-1 Zwartemeerse Boys JO13-1 80231 0-12
B 19-10-2019 09:30 MOVV JO13-1G FVV JO13-1 80208 1-3
B 19-10-2019 09:00 Fit Boys JO13-2 VIOS (O) JO13-1 80213 1-4
B 19-10-2019 09:00 Marum JO13-2 Gorecht JO13-2 80229 4-2
B 19-10-2019 09:00 Pekelder Boys JO13-1 VAKO JO13-2 80215 2-1
B 19-10-2019 09:00 QVC JO13-1G ONS Sneek JO13-2 80207 1-5
B 19-10-2019 09:00 SJO WIJC JO13-2 Elim JO13-1 80232 1-7
B 19-10-2019 09:00 Tollebeek JO13-1 Lemmer vv JO13-1 80225 8-1
B 19-10-2019 09:00 Jistrum JO13-1G FC Birdaard JO13-1 80219 1-9
B 14-09-2019 10:30 Westerwolde JO13-2 MOVV JO13-1G 6496 0-7
B 14-09-2019 11:00 Wildervank JO13-4G SV Mussel JO13-1 6706 1-14
B 07-09-2019 09:00 Wildervank JO13-4G Westerwolde JO13-2 6373 0-8
B 07-09-2019 10:30 SV Mussel JO13-1 MOVV JO13-1G 6401 2-8
B 31-08-2019 10:15 Westerwolde JO13-2 SV Mussel JO13-1 6054 1-3
B 31-08-2019 09:30 MOVV JO13-1G Wildervank JO13-4G 6260 10-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 13:00 Harkstede JO13-2 DVC Appingedam JO13-3 53923 1-2
C 07-12-2019 11:30 HSC JO13-3G Poolster JO13-1 53929 0-20
C 07-12-2019 09:30 MOVV JO13-1G SJO STEO JO13-1 53909 4-0
C 07-12-2019 09:00 Holwierde JO13-1G De Fivel JO13-1 76426 0-0
C 07-12-2019 09:00 Noordpool-U.F.C. JO13-2 Omlandia JO13-3 53934 2-4
C 07-12-2019 08:45 HS'88 JO13-3 Farmsum JO13-1G 53903 0-0
C 30-11-2019 09:00 DVC Appingedam JO13-3 HSC JO13-3G 53881 8-3
C 30-11-2019 09:00 Poolster JO13-1 SJO STEO JO13-1 53898 5-2
C 30-11-2019 09:00 FVV JO13-1 HS'88 JO13-3 53866 12-0
C 30-11-2019 09:00 De Fivel JO13-1 MOVV JO13-1G 76425 0-0
C 30-11-2019 09:00 Farmsum JO13-1G Harkstede JO13-2 53875 2-6
C 30-11-2019 11:00 Omlandia JO13-3 Holwierde JO13-1G 53892 2-7
C 27-11-2019 19:00 Poolster JO13-1 MOVV JO13-1G 66750 5-3
C 23-11-2019 08:45 HS'88 JO13-3 Poolster JO13-1 53829 0-16
C 23-11-2019 12:15 Noordpool-U.F.C. JO13-2 DVC Appingedam JO13-3 53860 6-0
C 23-11-2019 09:00 Holwierde JO13-1G Farmsum JO13-1G 53841 6-1
C 23-11-2019 09:30 MOVV JO13-1G FVV JO13-1 53835 2-2
C 23-11-2019 10:30 SJO STEO JO13-1 Omlandia JO13-3 53850 7-1
C 23-11-2019 13:00 Harkstede JO13-2 De Fivel JO13-1 76424 0-4
C 16-11-2019 08:45 HS'88 JO13-3 Harkstede JO13-2 66607 0-8
C 16-11-2019 08:45 Omlandia JO13-3 Poolster JO13-1 66629 1-6
C 16-11-2019 09:00 FVV JO13-1 DVC Appingedam JO13-3 66619 11-0
C 16-11-2019 09:30 MOVV JO13-1G Farmsum JO13-1G 66613 8-1
C 16-11-2019 10:30 HSC JO13-3G Holwierde JO13-1G 66635 1-12
C 16-11-2019 10:30 Noordpool-U.F.C. JO13-2 SJO STEO JO13-1 66640 0-4
C 09-11-2019 09:00 Holwierde JO13-1G HS'88 JO13-3 66719 8-0
C 09-11-2019 10:30 Farmsum JO13-1G FVV JO13-1 66728 0-11
C 09-11-2019 09:00 De Fivel JO13-1 Noordpool-U.F.C. JO13-2 76422 2-0
C 09-11-2019 10:30 SJO STEO JO13-1 Harkstede JO13-2 66739 6-1
C 09-11-2019 12:30 Omlandia JO13-3 HSC JO13-3G 66744 10-3
C 02-11-2019 11:00 Omlandia JO13-3 Farmsum JO13-1G 66703 12-7
C 02-11-2019 10:30 HSC JO13-3G Harkstede JO13-2 66708 0-9
C 02-11-2019 09:30 MOVV JO13-1G Holwierde JO13-1G 66682 4-1
C 02-11-2019 09:00 FVV JO13-1 De Fivel JO13-1 76421 8-0
C 02-11-2019 09:00 Noordpool-U.F.C. JO13-2 HS'88 JO13-3 66713 4-3
C 02-11-2019 09:00 DVC Appingedam JO13-3 Poolster JO13-1 66692 0-29
C 26-10-2019 08:45 HS'88 JO13-3 MOVV JO13-1G 66645 0-14
C 26-10-2019 09:00 Holwierde JO13-1G Noordpool-U.F.C. JO13-2 66650 9-0
C 26-10-2019 09:00 De Fivel JO13-1 Omlandia JO13-3 76420 14-0
C 26-10-2019 10:30 Farmsum JO13-1G HSC JO13-3G 66665 2-4
C 26-10-2019 10:30 SJO STEO JO13-1 DVC Appingedam JO13-3 66671 13-0
C 26-10-2019 11:00 Harkstede JO13-2 FVV JO13-1 66655 1-9
C 19-10-2019 09:00 DVC Appingedam JO13-3 Omlandia JO13-3 66592 1-3
C 12-10-2019 09:00 Holwierde JO13-1G FVV JO13-1 66571 1-3
C 12-10-2019 09:00 Poolster JO13-1 Noordpool-U.F.C. JO13-2 66602 10-0
C 12-10-2019 09:00 De Fivel JO13-1 HS'88 JO13-3 76419 15-0
C 12-10-2019 10:30 Farmsum JO13-1G NEC Delfzijl JO13-4 66586 0-0
C 12-10-2019 13:00 Harkstede JO13-2 MOVV JO13-1G 66576 0-4
C 12-10-2019 10:30 SJO STEO JO13-1 HSC JO13-3G 66598 19-1
C 05-10-2019 14:00 HS'88 JO13-3 SJO STEO JO13-1 66534 0-11
C 05-10-2019 09:00 FVV JO13-1 Poolster JO13-1 66545 3-5
C 05-10-2019 10:00 MOVV JO13-1G DVC Appingedam JO13-3 66539 12-1
C 05-10-2019 10:30 Noordpool-U.F.C. JO13-2 Farmsum JO13-1G 66565 4-2
C 05-10-2019 09:00 NEC Delfzijl JO13-4 Omlandia JO13-3 66556 0-0
C 05-10-2019 13:00 Harkstede JO13-2 Holwierde JO13-1G 66550 1-6
C 05-10-2019 10:30 HSC JO13-3G De Fivel JO13-1 76418 0-18
C 28-09-2019 09:00 SJO STEO JO13-1 Farmsum JO13-1G 66503 13-1
C 28-09-2019 09:00 DVC Appingedam JO13-3 Holwierde JO13-1G 66497 0-6
C 28-09-2019 09:00 NEC Delfzijl JO13-4 HS'88 JO13-3 66508 0-0
C 28-09-2019 10:30 HSC JO13-3G FVV JO13-1 66519 0-16
C 28-09-2019 08:45 Omlandia JO13-3 Harkstede JO13-2 66513 0-8
C 28-09-2019 09:00 Noordpool-U.F.C. JO13-2 MOVV JO13-1G 66524 0-2
C 28-09-2019 09:00 Poolster JO13-1 De Fivel JO13-1 76417 7-1
C 25-09-2019 19:00 Harkstede JO13-2 Poolster JO13-1 66482 0-17
C 21-09-2019 09:00 De Fivel JO13-1 SJO STEO JO13-1 76416 0-4
C 21-09-2019 08:45 HS'88 JO13-3 Omlandia JO13-3 66460 0-0
C 21-09-2019 09:30 MOVV JO13-1G HSC JO13-3G 66466 15-0
C 21-09-2019 09:00 Holwierde JO13-1G NEC Delfzijl JO13-4 66477 0-0
C 21-09-2019 09:00 FVV JO13-1 Noordpool-U.F.C. JO13-2 66471 17-1
C 21-09-2019 10:30 Farmsum JO13-1G DVC Appingedam JO13-3 66491 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zwartemeerse Boys JO13-1 1 1 0 0 3 12 0 12 0
2 FC Birdaard JO13-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
3 OKVC JO13-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
4 Tollebeek JO13-1 1 1 0 0 3 8 1 7 0
5 Langezwaag Jo13-1G 1 1 0 0 3 7 0 7 0
6 Elim JO13-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0
7 Zuidhorn JO13-2 1 1 0 0 3 6 1 5 0
8 VIOD JO13-1G 1 1 0 0 3 7 3 4 0
9 ONS Sneek JO13-2 1 1 0 0 3 5 1 4 0
10 St.Annaparochie JO13-2 1 1 0 0 3 4 0 4 0
11 SC Loppersum JO13-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
12 Bargeres JO13-1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
13 MSC/Amslod JO13-2 1 1 0 0 3 4 1 3 0
14 ST SGV/Froombosch JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
15 VIOS (O) JO13-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
16 Marum JO13-2 1 1 0 0 3 4 2 2 0
17 FC Oldemarkt JO13-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
18 Onstwedder Boys JO13-1G 1 1 0 0 3 4 2 2 0
19 FVV JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
20 Niekerk JO13-1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
21 SJO WTTC JO13-1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
22 SJO ZVC '14 JO13-2 1 1 0 0 3 2 0 2 0
23 BEW JO13-1G 1 1 0 0 3 4 3 1 0
24 Pekelder Boys JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
25 V en V'68 JO13-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
26 Nieuw Roden JO13-1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
27 Rijperkerk JO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
28 Pesse JO13-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
29 SJO Warga WWS JO13-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
30 VAKO JO13-2 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
31 BSVV JO13-1G 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
32 Eext JO13-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
33 Gorecht JO13-2 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
34 ST Havelte-Uffelte JO13-1G 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
35 Groninger Boys JO13-1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
36 MOVV JO13-1G 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
37 ST Donkerbroek/Makkinga JO13-2G 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
38 Sellingen JO13-1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0
39 Poolster JO13-1 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
40 Raptim JO13-3G 1 0 0 1 0 2 5 -3 0
41 Fit Boys JO13-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
42 SJO STEO JO13-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
43 Vitesse'63 JO13-1G 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
44 Friese Boys JO13-1 1 0 0 1 0 3 7 -4 0
45 QVC JO13-1G 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
46 LAC Frisia 1883 JO13-3 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
47 WTOC JO13-1G 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
48 SJO WIJC JO13-2G 1 0 0 1 0 1 7 -6 0
49 Lemmer vv JO13-1 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
50 Winsum JO13-2G 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
51 DWP JO13-1G 1 0 0 1 0 0 7 -7 0
52 Jistrum JO13-1G 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
53 DVC'59 JO13-1 1 0 0 1 0 0 12 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Poolster JO13-1 10 10 0 0 30 120 10 110 0
2 FVV JO13-1 10 8 1 1 25 92 10 82 0
3 MOVV JO13-1G 10 8 1 1 25 68 10 58 0
4 SJO STEO JO13-1 10 8 0 2 24 79 13 66 0
5 Holwierde JO13-1G 9 7 0 2 21 56 12 44 0
6 De Fivel JO13-1 8 5 0 3 15 54 19 35 0
7 Omlandia JO13-3 9 4 0 5 12 33 55 -22 0
8 Harkstede JO13-2 11 4 0 7 12 35 50 -15 0
9 Noordpool-U.F.C. JO13-2 10 3 0 7 9 17 53 -36 0
10 DVC Appingedam JO13-3 10 3 0 7 9 17 86 -69 0
11 HSC JO13-3G 10 1 0 9 3 12 129 -117 0
12 HS'88 JO13-3 8 0 0 8 0 3 88 -85 0
13 Farmsum JO13-1G 9 0 0 9 0 18 69 -51 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 13-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 20-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 27-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 01-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 08-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 15-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 22-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 29-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 05-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 12-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 19-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 26-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 31-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 07-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 14-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 21-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 28-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 04-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 11-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 18-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 25-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 03-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 10-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 17-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 24-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 31-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 07-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 14-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 21-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 28-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 05-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 12-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 19-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 26-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 02-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 09-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 16-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 23-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
di 30-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
donderdag 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 08-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 15-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 22-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 29-08-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-09-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 03-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 10-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 17-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 24-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 31-10-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 07-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 14-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 21-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 28-11-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-12-19 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 02-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 09-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 16-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 23-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 30-01-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 06-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 13-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 20-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 27-02-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 05-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 12-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 19-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 26-03-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 02-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 09-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 16-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 23-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 30-04-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 07-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 14-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 21-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 28-05-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 04-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 11-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 18-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door
do 25-06-20 18:30 - 19:30 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 1 Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven