241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)
Vrouwen/meisjes - MOVV MO15-1
Teamleden
Spelers | |||||||
Marjon van Erp | Keeper | ||||||
Lonneke de Boer | |||||||
Eva Dammer | |||||||
Rosalie Dijkhuis | |||||||
Nadien Gremmer | |||||||
Marit Jager | |||||||
Lynn de Lange | |||||||
Maud Stadens | |||||||
Sanne Stubbe | |||||||
Romée Venema | |||||||
Overige teamleden | |||||||
Harold de Lange | Trainer | ||||||
Eppo Siemens | Teammanager |
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 02-05-2020 11:00 | Zevenhuizen MO15-1 | SJO STEO MO15-1 | 102119 | 0-0 | ||
C | 25-04-2020 14:00 | De Treffer '16 MO15-1 | MOVV MO15-1 | 102102 | 0-0 | ||
C | 25-04-2020 10:00 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | HFC '15 MO15-1 | 102160 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:00 | SVO BDE MO15-1 | HFC '15 MO15-1 | 102138 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 10:30 | SJO Coendersborg MO15-1 | SJO STEO MO15-1 | 102105 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 14:00 | De Treffer '16 MO15-1 | Roden MO15-1 | 102099 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:30 | Gorecht MO15-1 | WVV MO15-1 | 102156 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 12:45 | Nieuw Buinen MO15-1 | Zevenhuizen MO15-1 | 102123 | 0-0 | ||
C | 18-04-2020 13:00 | MOVV MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 102109 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 08:45 | WVV MO15-1 | De Treffer '16 MO15-1 | 102136 | 0-0 | ||
C | 11-04-2020 11:15 | HFC '15 MO15-1 | SJO STEO MO15-1 | 102145 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:00 | SVO BDE MO15-1 | SJO Coendersborg MO15-1 | 102141 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | WVV MO15-1 | Nieuw Buinen MO15-1 | 102134 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 10:30 | SJO STEO MO15-1 | De Treffer '16 MO15-1 | 102131 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:00 | Zevenhuizen MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 102115 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 11:15 | HFC '15 MO15-1 | Roden MO15-1 | 102144 | 0-0 | ||
C | 04-04-2020 12:15 | Gorecht MO15-1 | MOVV MO15-1 | 102157 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | MOVV MO15-1 | WVV MO15-1 | 102112 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 13:00 | Roden MO15-1 | SVO BDE MO15-1 | 102149 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 14:00 | De Treffer '16 MO15-1 | Zevenhuizen MO15-1 | 102101 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 10:30 | SJO Coendersborg MO15-1 | HFC '15 MO15-1 | 102103 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | SJO STEO MO15-1 | 102161 | 0-0 | ||
C | 28-03-2020 12:30 | Nieuw Buinen MO15-1 | Gorecht MO15-1 | 102121 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 11:00 | Roden MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 102148 | 0-0 | ||
C | 21-03-2020 10:00 | SVO BDE MO15-1 | WVV MO15-1 | 102139 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:30 | Nieuw Buinen MO15-1 | De Treffer '16 MO15-1 | 102125 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 13:00 | Roden MO15-1 | SJO Coendersborg MO15-1 | 102153 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 12:35 | HFC '15 MO15-1 | MOVV MO15-1 | 102147 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 11:00 | Zevenhuizen MO15-1 | Gorecht MO15-1 | 102116 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 09:00 | SJO STEO MO15-1 | WVV MO15-1 | 102128 | 0-0 | ||
C | 14-03-2020 10:00 | SVO BDE MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 102137 | 0-0 | ||
C | 07-03-2020 10:15 | SJO Coendersborg MO15-1 | De Treffer '16 MO15-1 | 102108 | 5-1 | ||
C | 07-03-2020 10:30 | SJO STEO MO15-1 | SVO BDE MO15-1 | 102127 | 0-9 | ||
C | 07-03-2020 11:00 | Gorecht MO15-1 | Roden MO15-1 | 102154 | 2-0 | ||
C | 07-03-2020 13:00 | MOVV MO15-1 | Nieuw Buinen MO15-1 | 102113 | 1-1 | ||
C | 07-03-2020 08:45 | WVV MO15-1 | Zevenhuizen MO15-1 | 102135 | 7-3 | ||
C | 29-02-2020 13:15 | Nieuw Buinen MO15-1 | SJO Coendersborg MO15-1 | 102124 | 5-0 | ||
C | 29-02-2020 13:00 | HFC '15 MO15-1 | Gorecht MO15-1 | 102143 | 0-1 | ||
C | 22-02-2020 14:00 | De Treffer '16 MO15-1 | Gorecht MO15-1 | 102098 | 0-0 | ||
C | 22-02-2020 10:15 | SJO Coendersborg MO15-1 | MOVV MO15-1 | 102107 | 0-0 | ||
C | 15-02-2020 13:00 | Roden MO15-1 | WVV MO15-1 | 102150 | 8-1 | ||
C | 15-02-2020 11:00 | Nieuw Buinen MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 102120 | 6-0 | ||
C | 08-02-2020 13:00 | MOVV MO15-1 | Roden MO15-1 | 102110 | 2-1 | ||
C | 08-02-2020 12:30 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | SJO Coendersborg MO15-1 | 102162 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 10:05 | Gorecht MO15-1 | SVO BDE MO15-1 | 102155 | 0-3 | ||
C | 08-02-2020 09:00 | Zevenhuizen MO15-1 | HFC '15 MO15-1 | 102118 | 2-0 | ||
C | 08-02-2020 10:00 | SJO STEO MO15-1 | Nieuw Buinen MO15-1 | 102129 | 0-5 | ||
C | 01-02-2020 10:00 | SVO BDE MO15-1 | Zevenhuizen MO15-1 | 102140 | 9-0 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 21-03-2020 10:30 | SJO STEO MO15-1 | SV Bedum MO15-1 | 84804 | 0-0 | ||
B | 29-02-2020 13:00 | MOVV MO15-1 | De Treffer '16 MO15-1 | 84810 | 3-1 | ||
B | 27-02-2020 19:00 | DWP MO15-1 | V.V. Heerenveen MO15-1 | 84805 | 3-1 | ||
B | 26-02-2020 19:30 | Olympia'28 MO15-1 | ST FC Meppel/Alcides MO15-1 | 84808 | 4-4 | ||
B | 22-02-2020 10:30 | Anjum MO15-1 | Be Quick D MO15-1 | 84809 | 0-5 | ||
B | 22-02-2020 10:30 | SC Bolsward MO15-1 | LSC 1890 MO15-1 | 84806 | 5-0 | ||
B | 22-02-2020 12:15 | ST Friese Boys/WTOC MO15-1 | FC Burgum MO15-1 | 84807 | 1-3 | ||
B | 05-02-2020 19:00 | Roden MO15-1 | FC Assen MO15-1 | 84803 | 1-6 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 07-11-2019 18:30 | Be Quick D MO15-1 | ONT MO15-1 | 80727 | 3-0 | ||
B | 30-10-2019 19:30 | Blauw Wit '34 MO15-1 | SC Bolsward MO15-1 | 80731 | 1-2 | ||
B | 26-10-2019 13:00 | FC Assen MO15-1 | Veendam 1894 MO15-1 | 80726 | 4-1 | ||
B | 23-10-2019 19:00 | Roden MO15-1 | SJO J.V. Oostenburg MO15-1d | 80724 | 4-1 | ||
B | 21-10-2019 19:00 | ONT MO15-2 | ST Friese Boys/WTOC MO15-1 | 80733 | 1-5 | ||
B | 19-10-2019 09:00 | ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-2 | Olympia'28 MO15-1 | 80735 | 4-5 | ||
B | 19-10-2019 13:00 | V.V. Heerenveen MO15-1 | ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 | 80730 | 4-3 | ||
B | 19-10-2019 12:30 | LSC 1890 MO15-1 | Mulier MO15-1 | 80722 | 3-0 | ||
B | 19-10-2019 11:00 | HFC '15 MO15-1 | SV Bedum MO15-1 | 80725 | 2-2 | ||
B | 19-10-2019 10:00 | Lemmer vv MO15-1 | DWP MO15-1 | 80734 | 0-3 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | SJO STEO MO15-1 | Noordpool-U.F.C. MO15-1 | 80728 | 6-5 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | ST AVC/Tzummarum MO15-1 | FC Burgum MO15-1 | 80732 | 0-3 | ||
B | 19-10-2019 11:45 | Gorecht MO15-2 | MOVV MO15-1 | 80723 | 2-7 | ||
B | 19-10-2019 10:30 | SC Rouveen MO15-1 | ST FC Meppel/Alcides MO15-1 | 80729 | 2-6 | ||
B | 16-10-2019 19:00 | De Treffer '16 MO15-1 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 80736 | 4-2 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
B | 14-09-2019 08:45 | WVV MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 10387 | 8-0 | ||
B | 07-09-2019 10:30 | SJO NWWC MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 10302 | 2-2 | ||
B | 07-09-2019 08:45 | WVV MO15-1 | MOVV MO15-1 | 10294 | 1-2 | ||
B | 04-09-2019 18:30 | MOVV MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 10336 | 10-0 | ||
B | 31-08-2019 09:30 | Heiligerlee MO15-1 | WVV MO15-1 | 10240 | 0-3 | ||
B | 31-08-2019 13:00 | MOVV MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 10212 | 7-1 |
Datum Tijd | Thuis | Uit | Functionaris | Wedstrijd# | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
C | 21-12-2019 11:00 | WVV MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 42733 | 3-2 | ||
C | 14-12-2019 11:00 | Harkstede MO15-1 | Noordster MO15-1 | 46211 | 9-0 | ||
C | 14-12-2019 10:00 | MOVV MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 40325 | 5-0 | ||
C | 14-12-2019 09:00 | WVV MO15-1 | Muntendam MO15-1 | 58383 | 0-0 | ||
C | 14-12-2019 12:00 | HS'88 MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 42456 | 10-0 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | HS'88 MO15-1 | Muntendam MO15-1 | 45941 | 1-3 | ||
C | 07-12-2019 10:30 | SJO NWWC MO15-1 | NEC Delfzijl MO15-1 | 45668 | 0-5 | ||
C | 07-12-2019 13:00 | MOVV MO15-1 | WVV MO15-1 | 45135 | 0-2 | ||
C | 30-11-2019 09:30 | Heiligerlee MO15-1 | HS'88 MO15-1 | 44600 | 0-3 | ||
C | 30-11-2019 08:45 | WVV MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 44334 | 5-0 | ||
C | 30-11-2019 13:00 | Harkstede MO15-1 | MOVV MO15-1 | 43801 | 1-4 | ||
C | 28-11-2019 18:45 | SJO NWWC MO15-1 | Muntendam MO15-1 | 40859 | 3-16 | ||
C | 23-11-2019 13:00 | MOVV MO15-1 | Noordster MO15-1 | 41925 | 13-0 | ||
C | 16-11-2019 11:00 | Noordster MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 60781 | 1-5 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | Harkstede MO15-1 | HS'88 MO15-1 | 61054 | 3-2 | ||
C | 16-11-2019 13:00 | MOVV MO15-1 | Muntendam MO15-1 | 60514 | 5-2 | ||
C | 09-11-2019 13:00 | Harkstede MO15-1 | NEC Delfzijl MO15-1 | 41667 | 4-0 | ||
C | 09-11-2019 11:00 | Noordster MO15-1 | WVV MO15-1 | 41401 | 0-14 | ||
C | 02-11-2019 12:00 | Muntendam MO15-1 | Harkstede MO15-1 | 38721 | 0-3 | ||
C | 02-11-2019 11:00 | WVV MO15-1 | HS'88 MO15-1 | 38985 | 5-1 | ||
C | 02-11-2019 09:30 | Heiligerlee MO15-1 | SJO NWWC MO15-1 | 39249 | 1-2 | ||
C | 02-11-2019 09:00 | NEC Delfzijl MO15-1 | Noordster MO15-1 | 40058 | 7-0 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | Muntendam MO15-1 | NEC Delfzijl MO15-1 | 37926 | 3-5 | ||
C | 26-10-2019 10:30 | HS'88 MO15-1 | Noordster MO15-1 | 37656 | 14-1 | ||
C | 26-10-2019 10:00 | SJO NWWC MO15-1 | Harkstede MO15-1 | 37391 | 2-3 | ||
C | 19-10-2019 10:30 | Noordster MO15-1 | Muntendam MO15-1 | 55188 | 3-3 | ||
C | 12-10-2019 12:00 | Muntendam MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 59459 | 2-1 | ||
C | 12-10-2019 10:30 | NEC Delfzijl MO15-1 | WVV MO15-1 | 60251 | 0-6 | ||
C | 12-10-2019 10:00 | SJO NWWC MO15-1 | MOVV MO15-1 | 58916 | 2-10 | ||
C | 05-10-2019 09:30 | Heiligerlee MO15-1 | NEC Delfzijl MO15-1 | 58645 | 0-1 | ||
C | 05-10-2019 13:00 | MOVV MO15-1 | HS'88 MO15-1 | 57316 | 6-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | Muntendam MO15-1 | Veendam 1894 MO15-2 | 55718 | 0-0 | ||
C | 28-09-2019 12:00 | WVV MO15-1 | Harkstede MO15-1 | 55986 | 1-0 | ||
C | 28-09-2019 10:15 | NEC Delfzijl MO15-1 | MOVV MO15-1 | 57052 | 3-3 | ||
C | 28-09-2019 09:30 | Heiligerlee MO15-1 | Noordster MO15-1 | 56239 | 6-0 | ||
C | 21-09-2019 16:30 | Veendam 1894 MO15-2 | WVV MO15-1 | 54385 | 0-0 | ||
C | 21-09-2019 09:00 | Harkstede MO15-1 | Heiligerlee MO15-1 | 55456 | 8-1 | ||
C | 21-09-2019 10:30 | HS'88 MO15-1 | NEC Delfzijl MO15-1 | 54922 | 2-0 |
Standen
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nieuw Buinen MO15-1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 17 | 1 | 16 | 0 |
2 | SVO BDE MO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 21 | 0 | 21 | 0 |
3 | Gorecht MO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 |
4 | MOVV MO15-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 |
5 | WVV MO15-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8 | 11 | -3 | 0 |
6 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 0 |
7 | Roden MO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 9 | 5 | 4 | 0 |
8 | SJO Coendersborg MO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 0 |
9 | Zevenhuizen MO15-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | 16 | -11 | 0 |
10 | De Treffer '16 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
11 | HFC '15 MO15-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
12 | SJO STEO MO15-1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 14 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Assen MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 1 | 5 | 0 |
2 | Be Quick D MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
3 | SC Bolsward MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 5 | 0 |
4 | FC Burgum MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
5 | DWP MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
6 | MOVV MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 0 |
7 | Olympia'28 MO15-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
8 | ST FC Meppel/Alcides MO15-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 |
9 | SV Bedum MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | SJO STEO MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | ST Friese Boys/WTOC MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
12 | V.V. Heerenveen MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
13 | De Treffer '16 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | -2 | 0 |
14 | Roden MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | -5 | 0 |
15 | Anjum MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
16 | LSC 1890 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOVV MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 2 | 5 | 0 |
2 | ST FC Meppel/Alcides MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 2 | 4 | 0 |
3 | ST Friese Boys/WTOC MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 4 | 0 |
4 | FC Assen MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
5 | Roden MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 3 | 0 |
6 | Be Quick D MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
7 | FC Burgum MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
8 | DWP MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
9 | LSC 1890 MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 |
10 | De Treffer '16 MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 2 | 2 | 0 |
11 | SJO STEO MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 |
12 | Olympia'28 MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 4 | 1 | 0 |
13 | V.V. Heerenveen MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 3 | 1 | 0 |
14 | SC Bolsward MO15-1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
15 | SV Bedum MO15-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
16 | HFC '15 MO15-1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
17 | Anjum MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
18 | Noordpool-U.F.C. MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 6 | -1 | 0 |
19 | ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 5 | -1 | 0 |
20 | ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | -1 | 0 |
21 | Blauw Wit '34 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | -1 | 0 |
22 | FC Ter Apel '96 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | -2 | 0 |
23 | SJO J.V. Oostenburg MO15-1d | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
24 | Veendam 1894 MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | -3 | 0 |
25 | ST AVC/Tzummarum MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
26 | Lemmer vv MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
27 | Mulier MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
28 | ONT MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 |
29 | SC Rouveen MO15-1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | -4 | 0 |
30 | ONT MO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | -4 | 0 |
31 | Gorecht MO15-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 7 | -5 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MOVV MO15-1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 19 | 2 | 17 | 0 |
2 | WVV MO15-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 12 | 2 | 10 | 0 |
3 | Heiligerlee MO15-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 | 15 | -13 | 0 |
4 | SJO NWWC MO15-1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | 17 | -14 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WVV MO15-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 21 | 36 | 3 | 33 | 0 |
2 | MOVV MO15-1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 46 | 10 | 36 | 0 |
3 | Harkstede MO15-1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 31 | 10 | 21 | 0 |
4 | NEC Delfzijl MO15-1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 21 | 18 | 3 | 0 |
5 | HS'88 MO15-1 | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 33 | 18 | 15 | 0 |
6 | Muntendam MO15-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 29 | 21 | 8 | 0 |
7 | SJO NWWC MO15-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 14 | 51 | -37 | 0 |
8 | Heiligerlee MO15-1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 11 | 24 | -13 | 0 |
9 | Noordster MO15-1 | 8 | 0 | 1 | 7 | 1 | 5 | 71 | -66 | 0 |
Pos | team | Ws | W | G | V | Pnt | + | - | S | T |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anjum MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | FC Assen MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | SV Bedum MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | FC Burgum MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | DWP MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | ST Friese Boys/WTOC MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | V.V. Heerenveen MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | LSC 1890 MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | ST FC Meppel/Alcides MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
10 | MOVV MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
11 | Olympia'28 MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
12 | Roden MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
13 | SJO STEO MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
14 | De Treffer '16 MO15-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Training
Wekelijkse trainingen
dag | tijd | veld | kleedkamer | type | periode | status | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
maandag | 19:00 - 20:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Dames 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
woensdag | 19:00 - 20:00 | Veld 5 (trainingsveld achter) | Dames 5 | Team training | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trainingsdagen
|