B7630 Meiden Onder 15 beker 3e ronde

Vrouwen/meisjes - MOVV MO15-1

Teamleden

Spelers
Marjon van Erp Keeper      
Vera Bennink        
Lonneke de Boer        
Eva Dammer        
Rosalie Dijkhuis        
Nadien Gremmer        
Marit Jager        
Anjaly Kalapnat        
Mayke Koers        
Lynn de Lange        
Diandra Meijer        
Tamara Sardjoepersad        
Maud Stadens        
Sanne Stubbe        
Romée Venema        
 
Overige teamleden
Harold de Lange Trainer
Eppo Siemens Teammanager

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Faciliteit Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 14-12-2019 10:00 MOVV MO15-1 Heiligerlee MO15-1 V. (Vincent) Janssen 40325 Sportpark v.v. MOVV Veld 1 (hoofdveld) Thuis 1 Dames 5 09:30
B 22-02-2020 13:00 MOVV MO15-1 De Treffer '16 MO15-1 84810 Sportpark v.v. MOVV - - 12:30
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 14-12-2019 09:00 WVV MO15-1 Muntendam MO15-1
C 14-12-2019 10:00 MOVV MO15-1 Heiligerlee MO15-1
C 14-12-2019 12:00 HS'88 MO15-1 SJO NWWC MO15-1
C 14-12-2019 11:00 Harkstede MO15-1 Noordster MO15-1
C 21-12-2019 11:00 WVV MO15-1 Heiligerlee MO15-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 07-11-2019 18:30 Be Quick D MO15-1 ONT MO15-1 80727 3-0
B 30-10-2019 19:30 Blauw Wit '34 MO15-1 SC Bolsward MO15-1 80731 1-2
B 26-10-2019 13:00 FC Assen MO15-1 Veendam 1894 MO15-1 80726 4-1
B 23-10-2019 19:00 Roden MO15-1 SJO J.V. Oostenburg MO15-1d 80724 4-1
B 21-10-2019 19:00 ONT MO15-2 ST Friese Boys/WTOC MO15-1 80733 1-5
B 19-10-2019 09:00 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-2 Olympia'28 MO15-1 80735 4-5
B 19-10-2019 13:00 V.V. Heerenveen MO15-1 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 80730 4-3
B 19-10-2019 12:30 LSC 1890 MO15-1 Mulier MO15-1 80722 3-0
B 19-10-2019 11:00 HFC '15 MO15-1 SV Bedum MO15-1 80725 2-2
B 19-10-2019 10:00 Lemmer vv MO15-1 DWP MO15-1 80734 0-3
B 19-10-2019 10:30 SJO STEO MO15-1 Noordpool-U.F.C. MO15-1 80728 6-5
B 19-10-2019 10:30 ST AVC/Tzummarum MO15-1 FC Burgum MO15-1 80732 0-3
B 19-10-2019 11:45 Gorecht MO15-2 MOVV MO15-1 80723 2-7
B 19-10-2019 10:30 SC Rouveen MO15-1 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 80729 2-6
B 16-10-2019 19:00 De Treffer '16 MO15-1 FC Ter Apel '96 MO15-1 80736 4-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 08:45 WVV MO15-1 SJO NWWC MO15-1 10387 8-0
B 07-09-2019 10:30 SJO NWWC MO15-1 Heiligerlee MO15-1 10302 2-2
B 07-09-2019 08:45 WVV MO15-1 MOVV MO15-1 10294 1-2
B 04-09-2019 18:30 MOVV MO15-1 Heiligerlee MO15-1 10336 10-0
B 31-08-2019 09:30 Heiligerlee MO15-1 WVV MO15-1 10240 0-3
B 31-08-2019 13:00 MOVV MO15-1 SJO NWWC MO15-1 10212 7-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 07-12-2019 13:00 MOVV MO15-1 WVV MO15-1 45135 0-2
C 07-12-2019 10:30 SJO NWWC MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1 45668 0-5
C 07-12-2019 10:30 HS'88 MO15-1 Muntendam MO15-1 45941 1-3
C 30-11-2019 13:00 Harkstede MO15-1 MOVV MO15-1 43801 1-4
C 30-11-2019 09:30 Heiligerlee MO15-1 HS'88 MO15-1 44600 0-3
C 30-11-2019 08:45 WVV MO15-1 SJO NWWC MO15-1 44334 5-0
C 28-11-2019 18:45 SJO NWWC MO15-1 Muntendam MO15-1 40859 3-16
C 23-11-2019 13:00 MOVV MO15-1 Noordster MO15-1 41925 13-0
C 16-11-2019 11:00 Noordster MO15-1 SJO NWWC MO15-1 60781 1-5
C 16-11-2019 13:00 Harkstede MO15-1 HS'88 MO15-1 61054 3-2
C 16-11-2019 13:00 MOVV MO15-1 Muntendam MO15-1 60514 5-2
C 09-11-2019 13:00 Harkstede MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1 41667 4-0
C 09-11-2019 11:00 Noordster MO15-1 WVV MO15-1 41401 0-14
C 02-11-2019 12:00 Muntendam MO15-1 Harkstede MO15-1 38721 0-3
C 02-11-2019 11:00 WVV MO15-1 HS'88 MO15-1 38985 5-1
C 02-11-2019 09:30 Heiligerlee MO15-1 SJO NWWC MO15-1 39249 1-2
C 02-11-2019 09:00 NEC Delfzijl MO15-1 Noordster MO15-1 40058 7-0
C 26-10-2019 10:30 Muntendam MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1 37926 3-5
C 26-10-2019 10:30 HS'88 MO15-1 Noordster MO15-1 37656 14-1
C 26-10-2019 10:00 SJO NWWC MO15-1 Harkstede MO15-1 37391 2-3
C 19-10-2019 10:30 Noordster MO15-1 Muntendam MO15-1 55188 3-3
C 12-10-2019 10:00 SJO NWWC MO15-1 MOVV MO15-1 58916 2-10
C 12-10-2019 10:30 NEC Delfzijl MO15-1 WVV MO15-1 60251 0-6
C 12-10-2019 12:00 Muntendam MO15-1 Heiligerlee MO15-1 59459 2-1
C 05-10-2019 13:00 MOVV MO15-1 HS'88 MO15-1 57316 6-0
C 05-10-2019 09:30 Heiligerlee MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1 58645 0-1
C 28-09-2019 09:30 Heiligerlee MO15-1 Noordster MO15-1 56239 6-0
C 28-09-2019 10:15 NEC Delfzijl MO15-1 MOVV MO15-1 57052 3-3
C 28-09-2019 12:00 WVV MO15-1 Harkstede MO15-1 55986 1-0
C 28-09-2019 12:00 Muntendam MO15-1 Veendam 1894 MO15-2 55718 0-0
C 21-09-2019 16:30 Veendam 1894 MO15-2 WVV MO15-1 54385 0-0
C 21-09-2019 09:00 Harkstede MO15-1 Heiligerlee MO15-1 55456 8-1
C 21-09-2019 10:30 HS'88 MO15-1 NEC Delfzijl MO15-1 54922 2-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Anjum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Assen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Bedum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Be Quick D MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 SC Bolsward MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 FC Burgum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 DWP MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 ST Friese Boys/WTOC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 V.V. Heerenveen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 LSC 1890 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 MOVV MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Olympia'28 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Roden MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 SJO STEO MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 De Treffer '16 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV MO15-1 1 1 0 0 3 7 2 5 0
2 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 1 1 0 0 3 6 2 4 0
3 ST Friese Boys/WTOC MO15-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
4 FC Assen MO15-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 Roden MO15-1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Be Quick D MO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
7 FC Burgum MO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 DWP MO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
9 LSC 1890 MO15-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
10 De Treffer '16 MO15-1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
11 SJO STEO MO15-1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
12 Olympia'28 MO15-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
13 V.V. Heerenveen MO15-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
14 SC Bolsward MO15-1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
15 SV Bedum MO15-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
16 HFC '15 MO15-1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
17 Anjum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Noordpool-U.F.C. MO15-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
19 ST Hoogeveen/Tiendeveen MO15-2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
20 ST Steenwijk/d' Olde Veste'54 MO15-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
21 Blauw Wit '34 MO15-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
22 FC Ter Apel '96 MO15-1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
23 SJO J.V. Oostenburg MO15-1d 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
24 Veendam 1894 MO15-1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
25 ST AVC/Tzummarum MO15-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
26 Lemmer vv MO15-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
27 Mulier MO15-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
28 ONT MO15-1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
29 SC Rouveen MO15-1 1 0 0 1 0 2 6 -4 0
30 ONT MO15-2 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
31 Gorecht MO15-2 1 0 0 1 0 2 7 -5 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV MO15-1 3 3 0 0 9 19 2 17 0
2 WVV MO15-1 3 2 0 1 6 12 2 10 0
3 Heiligerlee MO15-1 3 0 1 2 1 2 15 -13 0
4 SJO NWWC MO15-1 3 0 1 2 1 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 WVV MO15-1 6 6 0 0 18 33 1 32 0
2 MOVV MO15-1 7 5 1 1 16 41 10 31 0
3 Harkstede MO15-1 7 5 0 2 15 22 10 12 0
4 NEC Delfzijl MO15-1 8 4 1 3 13 21 18 3 0
5 Muntendam MO15-1 7 3 1 3 10 29 21 8 0
6 HS'88 MO15-1 7 3 0 4 9 23 18 5 0
7 SJO NWWC MO15-1 7 2 0 5 6 14 41 -27 0
8 Heiligerlee MO15-1 6 1 0 5 3 9 16 -7 0
9 Noordster MO15-1 7 0 1 6 1 5 62 -57 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Anjum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FC Assen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SV Bedum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 FC Burgum MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DWP MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Friese Boys/WTOC MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 V.V. Heerenveen MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 LSC 1890 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ST FC Meppel/Alcides MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 MOVV MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Olympia'28 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Roden MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO STEO MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 De Treffer '16 MO15-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 25-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Dames 5 Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven