0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - MOVV 2

Zondag 2 JUNI

ASVB 3- MOVV 2

Vertrek : 9:00
Aanvang : 10:00

selectie:
Arjan van Erp
Werner Boven
Evert Boer
Rick Mulder
Thijs Post
Richard Sweertman
Rene Imminga
Patrick Kempinga
Ronald Struijs
Edwin Kuipers
Gillian Drent
NN
NN
NN



 

Teamleden

Spelers
Gio Kruize Keeper      
Evert Boer        
Giel Drenth        
Marcel Engelage        
Arjan van Erp        
Dynand Imminga        
RenĂ© Imminga        
Vincent Janssen        
Patrick Kempinga        
Gerwin Komdeur        
Harold de Lange        
Rick Mulder        
Richard Schweertman        
Twan Smit        
Ronald Struys        
Dennie van der Velde        
Nick Wiegman        
 
Overige teamleden
Harrie Boneschansker Leider

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 04-06-2019 19:30 Heiligerlee 2 WVV 4 69040 0-5
C 02-06-2019 10:00 Meeden 2 Heiligerlee 2 64403 1-3
C 02-06-2019 10:00 ASVB 3 MOVV 2 65178 1-0
C 29-05-2019 19:30 Sellingen 2 ASVB 3 67302 6-3
C 28-05-2019 19:30 Heiligerlee 2 Musselkanaal 3 68462 2-0
C 26-05-2019 10:00 Veelerveen 2 Westerwolde 2 64264 2-1
C 26-05-2019 10:00 Sellingen 2 Meeden 2 69428 5-0
C 26-05-2019 10:00 ASVB 3 Musselkanaal 3 68196 2-1
C 23-05-2019 19:15 Musselkanaal 3 Muntendam 5 66257 7-0
C 23-05-2019 19:00 ASVB 3 Westerwolde 2 65989 3-4
C 19-05-2019 10:00 Muntendam 5 ASVB 3 66618 2-0
C 19-05-2019 11:00 Westerwolde 2 MOVV 2 65779 3-4
C 19-05-2019 10:00 WVV 4 Sellingen 2 65052 2-0
C 19-05-2019 10:00 Musselkanaal 3 Veelerveen 2 66873 5-0
C 16-05-2019 19:00 Westerwolde 2 Meeden 2 120023 2-4
C 12-05-2019 10:00 MOVV 2 Meeden 2 64303 2-1
C 12-05-2019 10:00 Sellingen 2 Muntendam 5 64995 6-4
C 12-05-2019 10:00 WVV 4 Westerwolde 2 64491 2-2
C 09-05-2019 19:00 ASVB 3 Meeden 2 66073 2-5
C 09-05-2019 19:30 Muntendam 5 Heiligerlee 2 65481 0-2
C 05-05-2019 10:00 Musselkanaal 3 MOVV 2 65902 9-0
C 05-05-2019 10:00 Meeden 2 WVV 4 65770 5-4
C 05-05-2019 10:00 Muntendam 5 Veelerveen 2 66221 1-3
C 05-05-2019 11:00 Westerwolde 2 Heiligerlee 2 64629 2-3
C 28-04-2019 10:00 Muntendam 5 Westerwolde 2 68336 6-1
C 25-04-2019 20:00 WVV 4 ASVB 3 67443 5-1
C 21-04-2019 10:00 Heiligerlee 2 Sellingen 2 68113 5-4
C 21-04-2019 10:00 WVV 4 Muntendam 5 64985 4-2
C 21-04-2019 10:00 Meeden 2 Veelerveen 2 66086 1-2
C 14-04-2019 10:00 WVV 4 Musselkanaal 3 66639 0-2
C 14-04-2019 10:00 Sellingen 2 Westerwolde 2 68190 8-1
C 14-04-2019 10:00 Veelerveen 2 ASVB 3 66484 4-0
C 14-04-2019 10:00 Meeden 2 Muntendam 5 67451 4-4
C 07-04-2019 10:00 Musselkanaal 3 Sellingen 2 65660 9-0
C 07-04-2019 11:00 Westerwolde 2 Meeden 2 68867 0-0
C 31-03-2019 10:00 ASVB 3 Veelerveen 2 65491 3-1
C 31-03-2019 10:00 Sellingen 2 Heiligerlee 2 66438 5-0
C 24-03-2019 10:00 Heiligerlee 2 ASVB 3 66556 2-1
C 24-03-2019 10:00 Sellingen 2 Veelerveen 2 67788 4-0
C 24-03-2019 11:00 Westerwolde 2 Musselkanaal 3 67429 1-5
C 24-03-2019 10:00 MOVV 2 Muntendam 5 68608 4-0
C 17-03-2019 10:00 Musselkanaal 3 Meeden 2 68574 4-0
C 17-03-2019 10:00 Sellingen 2 MOVV 2 64825 1-1
C 17-03-2019 10:00 Veelerveen 2 WVV 4 65127 3-5
C 10-03-2019 10:00 Muntendam 5 Musselkanaal 3 64368 0-10
C 10-03-2019 10:00 MOVV 2 Veelerveen 2 64310 0-3
C 03-03-2019 10:00 Meeden 2 MOVV 2 64472 3-2
C 03-03-2019 10:00 ASVB 3 WVV 4 64294 1-3
C 03-03-2019 10:00 Veelerveen 2 Heiligerlee 2 68520 2-4
C 24-02-2019 11:00 Westerwolde 2 Sellingen 2 65877 3-4
C 24-02-2019 10:00 Musselkanaal 3 ASVB 3 68417 10-0
C 24-02-2019 10:00 Muntendam 5 Meeden 2 65528 1-0
C 17-02-2019 10:00 Drieborg 2 Musselkanaal 3 66451 0-0
C 17-02-2019 10:00 MOVV 2 WVV 4 65044 6-1
C 10-02-2019 10:00 Heiligerlee 2 MOVV 2 66797 6-2
C 10-02-2019 11:00 Westerwolde 2 Drieborg 2 64298 0-0
C 03-02-2019 10:00 Drieborg 2 ASVB 3 69418 0-0
C 23-12-2018 11:00 Westerwolde 2 WVV 4 68442 8-0
C 16-12-2018 10:00 Drieborg 2 Westerwolde 2 65398 0-0
C 13-12-2018 19:30 Meeden 2 Westerwolde 2 65130 2-1
C 09-12-2018 10:00 Musselkanaal 3 WVV 4 65417 7-0
C 09-12-2018 10:00 Drieborg 2 Heiligerlee 2 67489 0-0
C 02-12-2018 10:00 Veelerveen 2 Drieborg 2 66981 0-0
C 02-12-2018 10:00 Sellingen 2 Musselkanaal 3 67628 1-3
C 02-12-2018 10:00 MOVV 2 ASVB 3 69285 3-2
C 02-12-2018 10:00 Heiligerlee 2 Muntendam 5 64843 6-0
C 25-11-2018 10:00 ASVB 3 Heiligerlee 2 65237 1-0
C 25-11-2018 10:00 Drieborg 2 WVV 4 64895 3-1
C 25-11-2018 10:00 Musselkanaal 3 Westerwolde 2 65324 7-0
C 25-11-2018 10:00 Muntendam 5 MOVV 2 65860 0-6
C 25-11-2018 10:00 Veelerveen 2 Sellingen 2 68186 1-1
C 18-11-2018 11:00 Westerwolde 2 ASVB 3 65377 5-1
C 18-11-2018 10:00 Muntendam 5 Drieborg 2 68836 7-1
C 18-11-2018 10:00 WVV 4 Veelerveen 2 66208 2-1
C 18-11-2018 10:00 Meeden 2 Musselkanaal 3 64296 0-4
C 18-11-2018 10:00 MOVV 2 Sellingen 2 64283 3-2
C 11-11-2018 10:30 Drieborg 2 Meeden 2 65849 3-2
C 11-11-2018 10:00 Veelerveen 2 MOVV 2 67747 2-1
C 04-11-2018 10:00 Musselkanaal 3 Heiligerlee 2 66305 7-2
C 04-11-2018 10:00 Muntendam 5 Sellingen 2 65242 3-7
C 28-10-2018 10:00 WVV 4 Meeden 2 67692 1-4
C 28-10-2018 10:00 Heiligerlee 2 Westerwolde 2 65129 4-1
C 28-10-2018 10:00 MOVV 2 Musselkanaal 3 66959 3-6
C 28-10-2018 10:00 Veelerveen 2 Muntendam 5 66983 2-2
C 28-10-2018 10:00 Sellingen 2 Drieborg 2 67163 6-1
C 21-10-2018 10:00 ASVB 3 Muntendam 5 67266 3-0
C 21-10-2018 10:00 Heiligerlee 2 Meeden 2 69421 1-0
C 14-10-2018 10:00 Drieborg 2 MOVV 2 65445 1-6
C 14-10-2018 10:00 Meeden 2 Sellingen 2 66644 1-2
C 14-10-2018 11:00 Westerwolde 2 Veelerveen 2 67114 4-0
C 14-10-2018 10:00 WVV 4 Heiligerlee 2 68103 2-4
C 07-10-2018 10:00 Sellingen 2 WVV 4 66753 5-0
C 07-10-2018 10:00 Veelerveen 2 Musselkanaal 3 66121 0-11
C 07-10-2018 10:00 MOVV 2 Westerwolde 2 68674 5-1
C 30-09-2018 10:00 Meeden 2 ASVB 3 66370 2-4
C 30-09-2018 10:15 Musselkanaal 3 Drieborg 2 64772 9-1
C 30-09-2018 09:00 Heiligerlee 2 Veelerveen 2 66571 2-1
C 30-09-2018 11:00 WVV 4 MOVV 2 68844 2-1
C 30-09-2018 11:00 Westerwolde 2 Muntendam 5 68324 5-1
C 23-09-2018 10:00 Veelerveen 2 Meeden 2 64687 1-0
C 23-09-2018 10:00 MOVV 2 Heiligerlee 2 64539 4-1
C 23-09-2018 10:00 Muntendam 5 WVV 4 69229 3-2
C 23-09-2018 10:00 ASVB 3 Sellingen 2 64531 4-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 BNC 2 MOVV 2 8705 1-17
B 16-09-2018 11:00 Heiligerlee 3 Drieborg 3 8702 3-0
B 09-09-2018 10:00 BNC 2 Heiligerlee 3 8704 1-1
B 09-09-2018 10:00 MOVV 2 Drieborg 3 8703 4-1
B 02-09-2018 10:00 Drieborg 3 BNC 2 8706 4-0
B 02-09-2018 11:00 Heiligerlee 3 MOVV 2 8701 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Actief 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Annen 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Blauw Geel'15 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Eext 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Froombosch 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groen Geel 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Kielwindeweer 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Kwiek 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 MOVV 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Meeden 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Pekelder Boys 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven