B4352 Zwaluwen jeugdbeker Onder 10 1e ronde

Pupillen - MOVV JO10-1

Teamleden

Spelers
Cas Froma Keeper      
Janiek Gremmer        
Niels Kaigl        
Sven Kiewiet        
Bram Molema        
Dani Split        
Levy Sportel        
Thymen Stel        
Jurian van Vilsteren        
Sven Weber        
 
Overige teamleden
Harrie Boneschansker Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 31-10-2018 18:30 SJO WNBC '09 JO10-1G S.V. Hoogersmilde JO10-1G 75788 4-3
B 20-10-2018 10:30 Balk JO10-4M SC Bolsward JO10-3 75782 1-3
B 20-10-2018 09:15 Tonego JO10-1G SWZ Boso Sneek JO10-2 75783 15-3
B 20-10-2018 10:30 ACV JO10-4 VEV'67 JO10-4 75772 9-5
B 20-10-2018 10:00 Flevo Boys JO10-5 FC Wolvega JO10-3 75796 12-3
B 20-10-2018 10:00 Flevo Boys JO10-3 FC Oldemarkt JO10-1 75795 7-7
B 20-10-2018 10:00 Heerenveense Boys JO10-3 Lemmer vv JO10-2 75801 2-8
B 20-10-2018 10:00 HOC JO10-1 VIOS (O) JO10-1G 75792 16-8
B 20-10-2018 10:30 GRC Groningen JO10-3 Borger JO10-1 75780 4-12
B 20-10-2018 10:00 VEV'67 JO10-3 Gruno JO10-1 75771 3-8
B 20-10-2018 10:00 VEV'67 JO10-2 WTOC JO10-1G 75770 7-6
B 20-10-2018 10:15 Beilen JO10-1 Wildervank JO10-1G 75802 2-3
B 20-10-2018 10:15 Gorredijk JO10-2 GAVC JO10-1G 75804 1-4
B 20-10-2018 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G DTD JO10-1 75774 4-4
B 20-10-2018 10:15 SJO JVZ JO10-3 Raptim JO10-4 75798 11-6
B 20-10-2018 10:30 QVC JO10-1 fc Harlingen JO10-1 75775 12-3
B 20-10-2018 09:00 vv Winsum JO10-3 Be Quick 1887 JO10-2 75778 2-15
B 20-10-2018 09:00 VC Trynwalden JO10-2 Holwerd JO10-1 75781 4-7
B 20-10-2018 10:15 FC Wolvega JO10-2 SJO J.V. Oostenburg JO10-2 75800 8-1
B 20-10-2018 09:00 SJO Bergum BCV Combinatie JO10-2 Drachtster Boys JO10-2 75784 5-6
B 20-10-2018 09:00 Actief JO10-1 vv Winsum JO10-2 75777 5-4
B 20-10-2018 09:00 MOVV JO10-1 SJO NWWC JO10-1 75799 5-8
B 20-10-2018 10:15 ODV JO10-1 SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3 75786 5-4
B 20-10-2018 10:30 IJVC JO10-1 Oostergo JO10-1 75790 0-0
B 20-10-2018 10:30 Kollum JO10-2 GSVV JO10-1 75785 6-10
B 20-10-2018 09:00 Smilde'94 JO10-3 Helpman JO10-4 75797 1-10
B 20-10-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G NEC Delfzijl JO10-2 75787 1-12
B 20-10-2018 10:30 SJS JO10-1 Harkstede JO10-1 75776 5-6
B 20-10-2018 09:00 Staphorst JO10-2 SJO JVZ JO10-4 75793 16-2
B 20-10-2018 09:00 SC Rouveen JO10-1 SJO JVZ JO10-2 75791 4-5
B 20-10-2018 10:00 ONB JO10-2 Noordbergum JO10-1 75779 1-9
B 20-10-2018 09:00 Raptim JO10-3 ST Germanicus/CSVC JO10-1 75803 2-10
B 17-10-2018 19:00 Zwaagwesteinde JO10-2 Jistrum JO10-1G 75773 0-15
B 17-10-2018 18:30 Havelte JO10-1 Aengwirden JO10-1G 75794 4-5
B 15-10-2018 18:15 Alcides JO10-2 HZVV JO10-3 75789 11-6
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 15-09-2018 10:30 Wildervank JO10-2 MOVV JO10-1 3393 5-8
B 15-09-2018 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G SJO B.T.C. JO10-1G 3390 4-9
B 08-09-2018 09:00 MOVV JO10-1 SJO B.T.C. JO10-1G 3392 5-4
B 08-09-2018 09:00 Wildervank JO10-2 SJO Kroonpolder JO10-1G 3394 10-9
B 01-09-2018 09:30 SJO Kroonpolder JO10-1G MOVV JO10-1 3391 4-15
B 01-09-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-1G Wildervank JO10-2 3395 8-5
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-2G Meeden JO10-1G 77449 0-0
C 15-12-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 SJO B.T.C. JO10-2 59534 0-0
C 08-12-2018 10:00 Bellingwolde JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-2G 77456 0-0
C 08-12-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-2 SJS JO10-1 53732 0-0
C 08-12-2018 09:30 Meeden JO10-1G Veelerveen JO10-1 51255 0-0
C 08-12-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 SJO Oldambt JO10-1 49106 0-0
C 08-12-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 SJO NWWC JO10-2 27002 0-0
C 01-12-2018 09:00 Veelerveen JO10-1 SJO B.T.C. JO10-2 34867 0-0
C 01-12-2018 09:00 MOVV JO10-1 Pekelder Boys JO10-1 44274 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJS JO10-1 Bellingwolde JO10-1 47232 0-0
C 01-12-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-2G Westerwolde JO10-1 77455 0-0
C 01-12-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 Meeden JO10-1G 53639 0-0
C 24-11-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 MOVV JO10-1 48620 0-0
C 24-11-2018 09:00 SJO NWWC JO10-2 Veelerveen JO10-1 51123 0-0
C 24-11-2018 09:00 Bellingwolde JO10-1 SJO Oldambt JO10-1 39336 0-0
C 24-11-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-2G 77454 0-0
C 24-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-2 Meeden JO10-1G 41729 0-0
C 17-11-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 34441 0-0
C 17-11-2018 09:00 MOVV JO10-1 Bellingwolde JO10-1 46211 0-0
C 17-11-2018 09:00 SJS JO10-1 SJO NWWC JO10-2 51949 0-0
C 17-11-2018 09:30 Meeden JO10-1G Westerwolde JO10-1 55980 0-0
C 15-11-2018 18:30 SJO ASVB/Wedde JO10-2G Veelerveen JO10-1 77453 0-0
C 10-11-2018 09:00 Veelerveen JO10-1 MOVV JO10-1 53855 0-0
C 10-11-2018 09:00 SJO NWWC JO10-2 SJO ASVB/Wedde JO10-2G 77452 0-0
C 10-11-2018 10:00 Bellingwolde JO10-1 Meeden JO10-1G 53985 0-0
C 10-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-2 Pekelder Boys JO10-1 27651 0-0
C 10-11-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G SJO Oldambt JO10-1 49608 0-0
C 10-11-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 SJS JO10-1 48655 0-0
C 03-11-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-2 MOVV JO10-1 59374 0-0
C 03-11-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 SPW JO10-1G 35856 0-0
C 03-11-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-2G 77451 0-0
C 03-11-2018 10:00 Bellingwolde JO10-1 SJO NWWC JO10-2 50564 0-0
C 03-11-2018 09:30 Meeden JO10-1G SJS JO10-1 29429 0-0
C 03-11-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G Westerwolde JO10-1 56420 0-0
C 03-11-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 Veelerveen JO10-1 27480 0-0
C 01-11-2018 18:00 SJO ASVB/Wedde JO10-2G SJO B.T.C. JO10-2 77450 0-0
C 30-10-2018 18:30 SJS JO10-1 SJO Oldambt JO10-1 43911 0-0
C 27-10-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 Bellingwolde JO10-1 50477 0-0
C 27-10-2018 09:00 MOVV JO10-1 Meeden JO10-1G 59831 0-0
C 27-10-2018 09:00 SJO NWWC JO10-2 Pekelder Boys JO10-1 27817 0-0
C 27-10-2018 09:00 SPW JO10-1G SJO B.T.C. JO10-2 38106 0-0
C 27-10-2018 10:00 Veelerveen JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 54690 0-0
C 13-10-2018 09:00 SJS JO10-1 MOVV JO10-1 33794 0-0
C 13-10-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G SPW JO10-1G 58246 0-0
C 13-10-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 Bellingwolde JO10-1 54006 0-0
C 13-10-2018 09:30 Meeden JO10-1G SJO NWWC JO10-2 38056 0-0
C 13-10-2018 09:30 SJO B.T.C. JO10-2 Westerwolde JO10-1 55770 0-0
C 13-10-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 Veelerveen JO10-1 51043 0-0
C 06-10-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 Pekelder Boys JO10-1 25689 0-0
C 06-10-2018 09:00 SPW JO10-1G Meeden JO10-1G 50480 0-0
C 06-10-2018 10:00 SJO NWWC JO10-2 SJO B.T.C. JO10-2 57300 0-0
C 06-10-2018 09:00 MOVV JO10-1 SJO Oldambt JO10-1 57879 0-0
C 06-10-2018 10:00 Bellingwolde JO10-1 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 41738 0-0
C 06-10-2018 11:30 Veelerveen JO10-1 SJS JO10-1 53292 0-0
C 29-09-2018 09:00 SJS JO10-1 SPW JO10-1G 35997 0-0
C 29-09-2018 09:00 MOVV JO10-1 SJO NWWC JO10-2 48130 0-0
C 29-09-2018 09:00 Meeden JO10-1G Pekelder Boys JO10-1 58982 0-0
C 29-09-2018 10:00 SJO B.T.C. JO10-2 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 44731 0-0
C 29-09-2018 10:00 Veelerveen JO10-1 Bellingwolde JO10-1 48430 0-0
C 29-09-2018 10:15 SJO Oldambt JO10-1 Westerwolde JO10-1 29612 0-0
C 22-09-2018 10:00 Bellingwolde JO10-1 SJO B.T.C. JO10-2 45374 0-0
C 22-09-2018 09:00 Westerwolde JO10-1 Veelerveen JO10-1 42021 0-0
C 22-09-2018 09:00 SJO ASVB/Wedde JO10-1G Meeden JO10-1G 51063 0-0
C 22-09-2018 10:00 SJO NWWC JO10-2 SJO Oldambt JO10-1 30761 0-0
C 22-09-2018 09:00 SPW JO10-1G MOVV JO10-1 55787 0-0
C 22-09-2018 09:00 Pekelder Boys JO10-1 SJS JO10-1 27887 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jistrum JO10-1G 1 1 0 0 3 15 0 15 0
2 Staphorst JO10-2 1 1 0 0 3 16 2 14 0
3 Be Quick 1887 JO10-2 1 1 0 0 3 15 2 13 0
4 Tonego JO10-1G 1 1 0 0 3 15 3 12 0
5 NEC Delfzijl JO10-2 1 1 0 0 3 12 1 11 0
6 Flevo Boys JO10-5 1 1 0 0 3 12 3 9 0
7 QVC JO10-1 1 1 0 0 3 12 3 9 0
8 Helpman JO10-4 1 1 0 0 3 10 1 9 0
9 HOC JO10-1 1 1 0 0 3 16 8 8 0
10 Borger JO10-1 1 1 0 0 3 12 4 8 0
11 ST Germanicus/CSVC JO10-1 1 1 0 0 3 10 2 8 0
12 Noordbergum JO10-1 1 1 0 0 3 9 1 8 0
13 FC Wolvega JO10-2 1 1 0 0 3 8 1 7 0
14 Lemmer vv JO10-2 1 1 0 0 3 8 2 6 0
15 Alcides JO10-2 1 1 0 0 3 11 6 5 0
16 SJO JVZ JO10-3 1 1 0 0 3 11 6 5 0
17 Gruno JO10-1 1 1 0 0 3 8 3 5 0
18 GSVV JO10-1 1 1 0 0 3 10 6 4 0
19 ACV JO10-4 1 1 0 0 3 9 5 4 0
20 SJO NWWC JO10-1 1 1 0 0 3 8 5 3 0
21 Holwerd JO10-1 1 1 0 0 3 7 4 3 0
22 GAVC JO10-1G 1 1 0 0 3 4 1 3 0
23 SC Bolsward JO10-3 1 1 0 0 3 3 1 2 0
24 VEV'67 JO10-2 1 1 0 0 3 7 6 1 0
25 Drachtster Boys JO10-2 1 1 0 0 3 6 5 1 0
26 Harkstede JO10-1 1 1 0 0 3 6 5 1 0
27 Actief JO10-1 1 1 0 0 3 5 4 1 0
28 Aengwirden JO10-1G 1 1 0 0 3 5 4 1 0
29 ODV JO10-1G 1 1 0 0 3 5 4 1 0
30 SJO JVZ JO10-2 1 1 0 0 3 5 4 1 0
31 SJO WNBC '09 JO10-1G 1 1 0 0 3 4 3 1 0
32 Wildervank JO10-1G 1 1 0 0 3 3 2 1 0
33 FC Oldemarkt JO10-1 1 0 1 0 1 7 7 0 0
34 Flevo Boys JO10-3 1 0 1 0 1 7 7 0 0
35 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G 1 0 1 0 1 4 4 0 0
36 DTD JO10-1 1 0 1 0 1 4 4 0 0
37 IJVC JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
38 Oostergo JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 WTOC JO10-1G 1 0 0 1 0 6 7 -1 0
40 SJO Bergum BCV Combinatie JO10-2 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
41 SJS JO10-1 1 0 0 1 0 5 6 -1 0
42 Havelte JO10-1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
43 SC Rouveen JO10-1 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
44 SJO Bergum BCV Combinatie JO10-3 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
45 vv Winsum JO10-2 1 0 0 1 0 4 5 -1 0
46 S.V. Hoogersmilde JO10-1G 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
47 Beilen JO10-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
48 Balk JO10-4M 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
49 MOVV JO10-1 1 0 0 1 0 5 8 -3 0
50 VC Trynwalden JO10-2 1 0 0 1 0 4 7 -3 0
51 Gorredijk JO10-2 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
52 Kollum JO10-2 1 0 0 1 0 6 10 -4 0
53 VEV'67 JO10-4 1 0 0 1 0 5 9 -4 0
54 HZVV JO10-3 1 0 0 1 0 6 11 -5 0
55 Raptim JO10-4 1 0 0 1 0 6 11 -5 0
56 VEV'67 JO10-3 1 0 0 1 0 3 8 -5 0
57 Heerenveense Boys JO10-3 1 0 0 1 0 2 8 -6 0
58 SJO J.V. Oostenburg JO10-2 1 0 0 1 0 1 8 -7 0
59 VIOS (O) JO10-1G 1 0 0 1 0 8 16 -8 0
60 GRC Groningen JO10-3 1 0 0 1 0 4 12 -8 0
61 Raptim JO10-3 1 0 0 1 0 2 10 -8 0
62 ONB JO10-2 1 0 0 1 0 1 9 -8 0
63 fc Harlingen JO10-1 1 0 0 1 0 3 12 -9 0
64 FC Wolvega JO10-3 1 0 0 1 0 3 12 -9 0
65 Smilde'94 JO10-3 1 0 0 1 0 1 10 -9 0
66 SJO ASVB/Wedde JO10-1G 1 0 0 1 0 1 12 -11 0
67 SWZ Boso Sneek JO10-2 1 0 0 1 0 3 15 -12 0
68 vv Winsum JO10-3 1 0 0 1 0 2 15 -13 0
69 SJO JVZ JO10-4 1 0 0 1 0 2 16 -14 0
70 Zwaagwesteinde JO10-2 1 0 0 1 0 0 15 -15 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV JO10-1 3 3 0 0 9 28 13 15 0
2 SJO B.T.C. JO10-1G 3 2 0 1 6 21 14 7 0
3 Wildervank JO10-2 3 1 0 2 3 20 25 -5 0
4 SJO Kroonpolder JO10-1G 3 0 0 3 0 17 34 -17 0



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 04-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 11-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 25-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 02-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 09-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 16-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 23-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 30-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 06-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 13-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 20-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 27-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 04-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 11-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
di 18-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
donderdag 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 30-08-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 27-09-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 04-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 11-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 18-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 25-10-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 01-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 08-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 15-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 22-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 29-11-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 06-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 13-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door
do 20-12-18 18:15 - 19:15 Veld 3 (trainingsveld voor) Thuis 2 Team training najaarsperiode gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven