Bovenste rij v.l.n.r.: Mathijs Koning, Werner Boven (leider), Isa Stoobos, Finn Strijker, Arjan Koning (trainer), Liam Norder
Onderste rij v.l.n.r.: Martijn Willemsen, Dylan Boven, Lemmy Nijboer, Milan Haan
Teamleden
Spelers |
|
|
Dylan Boven |
|
|
|
|
|
Mathijs Koning |
|
|
|
|
|
Finn Strijker |
|
|
|
|
|
Martijn Willemsen |
|
|
|
|
|
|
Overige teamleden |
Werner Boven |
|
Leider/Trainer |
|
|
|
Arjan Koning |
|
Leider/Trainer |
|
|
|
Wedstrijdplanning
Geen wedstrijden gevonden |
Wedstrijdhistorie
Geen wedstrijden gevonden |
|
Datum Tijd |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd# |
Uitslag |
|
C |
18-05-2019 11:10 |
Velocitas 1897 JO9-3 |
FC Zuidlaren JO9-5 | |
105783
|
0-0 |
|
C |
18-05-2019 09:00 |
BATO JO9-2G |
MOVV JO9-2 | |
106839
|
0-0 |
|
C |
18-05-2019 09:30 |
Be Quick 1887 JO9-4 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
102561
|
0-0 |
|
C |
15-05-2019 17:30 |
Be Quick 1887 JO9-4 |
FC Zuidlaren JO9-5 | |
102560
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-5 |
BATO JO9-2G | |
85082
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
MOVV JO9-2 |
Be Quick 1887 JO9-4 | |
90049
|
0-0 |
|
C |
11-05-2019 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
Velocitas 1897 JO9-3 | |
102069
|
0-0 |
|
C |
04-05-2019 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
MOVV JO9-2 | |
102068
|
0-0 |
|
C |
20-04-2019 10:30 |
BATO JO9-2G |
Velocitas 1897 JO9-3 | |
106840
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 10:35 |
BATO JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
106843
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-5 |
MOVV JO9-2 | |
85078
|
0-0 |
|
C |
13-04-2019 08:30 |
Velocitas 1897 JO9-3 |
Be Quick 1887 JO9-4 | |
105784
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
MOVV JO9-2 |
Velocitas 1897 JO9-3 | |
90047
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
FC Zuidlaren JO9-5 | |
102070
|
0-0 |
|
C |
06-04-2019 08:30 |
Be Quick 1887 JO9-4 |
BATO JO9-2G | |
102562
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-5 |
Velocitas 1897 JO9-3 | |
85079
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
MOVV JO9-2 |
BATO JO9-2G | |
90051
|
0-0 |
|
C |
23-03-2019 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
Be Quick 1887 JO9-4 | |
102071
|
0-0 |
|
C |
16-03-2019 09:00 |
BATO JO9-2G |
FC Zuidlaren JO9-5 | |
106841
|
0-0 |
|
C |
16-03-2019 09:50 |
Velocitas 1897 JO9-3 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
105785
|
0-0 |
|
C |
16-03-2019 08:30 |
Be Quick 1887 JO9-4 |
MOVV JO9-2 | |
102558
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 08:30 |
Velocitas 1897 JO9-3 |
BATO JO9-2G | |
105786
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
MOVV JO9-2 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
90050
|
0-0 |
|
C |
09-03-2019 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-5 |
Be Quick 1887 JO9-4 | |
85080
|
0-0 |
|
C |
02-03-2019 08:30 |
Be Quick 1887 JO9-4 |
Velocitas 1897 JO9-3 | |
102559
|
0-0 |
|
C |
02-03-2019 09:00 |
MOVV JO9-2 |
FC Zuidlaren JO9-5 | |
90048
|
0-0 |
|
C |
16-02-2019 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
BATO JO9-2G | |
102072
|
0-0 |
|
C |
09-02-2019 09:30 |
BATO JO9-2G |
Be Quick 1887 JO9-4 | |
106842
|
0-0 |
|
C |
09-02-2019 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-5 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
85081
|
0-0 |
|
C |
09-02-2019 08:30 |
Velocitas 1897 JO9-3 |
MOVV JO9-2 | |
105782
|
0-0 |
|
|
Datum Tijd |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd# |
Uitslag |
|
C |
15-12-2018 09:00 |
Nieuw Buinen JO9-3 |
HSC JO9-3 | |
35740
|
0-0 |
|
C |
15-12-2018 10:00 |
DZOH JO9-4 |
Noordster JO9-2 | |
50589
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 10:00 |
DZOH JO9-4 |
MOVV JO9-2 | |
72275
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
Wildervank JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
58866
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:00 |
HSC JO9-3 |
WVV JO9-3 | |
43176
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
Muntendam JO9-2 | |
37293
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 09:30 |
BATO JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
34967
|
0-0 |
|
C |
08-12-2018 11:00 |
Noordster JO9-2 |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
40996
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 10:30 |
Muntendam JO9-2 |
Noordster JO9-2 | |
51652
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
Westerwolde JO9-2G | |
72274
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
DZOH JO9-4 | |
59214
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 08:45 |
WVV JO9-3 |
BATO JO9-2G | |
43774
|
0-0 |
|
C |
01-12-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
Wildervank JO9-2G | |
41818
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 09:00 |
Wildervank JO9-2G |
BATO JO9-2G | |
54913
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 09:00 |
HSC JO9-3 |
MOVV JO9-2 | |
72273
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 11:00 |
DZOH JO9-4 |
WVV JO9-3 | |
40582
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
59389
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 10:30 |
Muntendam JO9-2 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
35492
|
0-0 |
|
C |
24-11-2018 11:00 |
Noordster JO9-2 |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
59627
|
0-0 |
|
C |
21-11-2018 18:00 |
HSC JO9-3 |
Noordster JO9-2 | |
56204
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 08:45 |
WVV JO9-3 |
Wildervank JO9-2G | |
54467
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
Nieuw Buinen JO9-3 |
DZOH JO9-4 | |
52763
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
72272
|
0-0 |
|
C |
17-11-2018 10:30 |
BATO JO9-2G |
Westerwolde JO9-2G | |
39327
|
0-0 |
|
C |
14-11-2018 18:30 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
Muntendam JO9-2 | |
25863
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 09:00 |
Wildervank JO9-2G |
HSC JO9-3 | |
50654
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 10:00 |
DZOH JO9-4 |
BATO JO9-2G | |
26816
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 09:00 |
Muntendam JO9-2 |
MOVV JO9-2 | |
72271
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
57656
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 11:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
28875
|
0-0 |
|
C |
10-11-2018 11:00 |
Noordster JO9-2 |
WVV JO9-3 | |
29478
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 11:00 |
Noordster JO9-2 |
Westerwolde JO9-2G | |
50718
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 10:30 |
BATO JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
39777
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
DZOH JO9-4 |
Muntendam JO9-2 | |
46921
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
Wildervank JO9-2G |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
55722
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 09:00 |
HSC JO9-3 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
46187
|
0-0 |
|
C |
03-11-2018 08:45 |
WVV JO9-3 |
MOVV JO9-2 | |
72270
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
Nieuw Buinen JO9-3 |
BATO JO9-2G | |
41539
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
WVV JO9-3 | |
55067
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
Wildervank JO9-2G | |
72269
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
DZOH JO9-4 | |
39138
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 10:30 |
Muntendam JO9-2 |
HSC JO9-3 | |
34708
|
0-0 |
|
C |
27-10-2018 11:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
Noordster JO9-2 | |
34084
|
0-0 |
|
C |
20-10-2018 09:00 |
Nieuw Buinen JO9-3 |
WVV JO9-3 | |
30426
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 08:45 |
WVV JO9-3 |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
40172
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
34988
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 09:00 |
Wildervank JO9-2G |
Westerwolde JO9-2G | |
33371
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:25 |
HSC JO9-3 |
DZOH JO9-4 | |
49469
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:35 |
BATO JO9-2G |
Muntendam JO9-2 | |
43089
|
0-0 |
|
C |
13-10-2018 10:30 |
Noordster JO9-2 |
MOVV JO9-2 | |
72268
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
BATO JO9-2G | |
72267
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
HSC JO9-3 | |
53999
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 10:30 |
Muntendam JO9-2 |
Wildervank JO9-2G | |
33511
|
0-0 |
|
C |
06-10-2018 11:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
57768
|
0-0 |
|
C |
04-10-2018 18:15 |
Wildervank JO9-2G |
Noordster JO9-2 | |
31182
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
WVV JO9-3 |
Westerwolde JO9-2G | |
45009
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
Nieuw Buinen JO9-3 |
Muntendam JO9-2 | |
42520
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
MOVV JO9-2 | |
72266
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 10:30 |
BATO JO9-2G |
HSC JO9-3 | |
45450
|
0-0 |
|
C |
29-09-2018 11:00 |
SJO ZVC '14 JO9-3 |
DZOH JO9-4 | |
44175
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 11:00 |
Noordster JO9-2 |
BATO JO9-2G | |
24940
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 10:30 |
Muntendam JO9-2 |
WVV JO9-3 | |
35731
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
SJO ZVC '14 JO9-3 | |
43121
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 10:00 |
DZOH JO9-4 |
Wildervank JO9-2G | |
44843
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
Nieuw Buinen JO9-3 | |
72265
|
0-0 |
|
C |
22-09-2018 09:00 |
HSC JO9-3 |
SJO ZVC '14 JO9-2 | |
24884
|
0-0 |
|
|
Datum Tijd |
Thuis |
Uit |
Functionaris |
Wedstrijd# |
Uitslag |
|
B |
23-02-2019 10:30 |
sv Olyphia JO9-1 |
Tollebeek JO9-2 | |
78931
|
9-0 |
|
B |
23-02-2019 10:30 |
vv Stânfries JO9-1 |
RWF JO9-1 | |
78936
|
4-7 |
|
B |
23-02-2019 10:00 |
BSVV JO9-1G |
FC Zuidlaren JO9-3 | |
78942
|
8-4 |
|
B |
23-02-2019 09:00 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 |
SJO Warga WWS JO9-2 | |
78933
|
3-7 |
|
B |
23-02-2019 10:00 |
Oldeholtpade JO9-2 |
MSC/Amslod JO9-3 | |
78940
|
5-3 |
|
B |
23-02-2019 10:00 |
Tijnje JO9-1 |
Oudehaske JO9-1 | |
78943
|
2-5 |
|
B |
12-01-2019 10:00 |
Minnertsga JO9-1G |
TFS JO9-1 | |
78928
|
9-0 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
Kuinre JO9-1G |
Balk JO9-1 | |
78927
|
8-2 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
MOVV JO9-1 | |
78932
|
1-3 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
SJO Broekster Walden JO9-2 |
Harkemase Boys JO9-2 | |
78944
|
6-3 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
SJO Dalen/DSC JO9-3 |
Bargeres JO9-1 | |
78935
|
4-9 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
Buitenpost JO9-3 |
VVT JO9-2 | |
78937
|
6-0 |
|
B |
15-12-2018 12:30 |
Friese Boys JO9-1 |
Ternaard JO9-1 | |
78934
|
1-9 |
|
B |
15-12-2018 09:30 |
Westerbroek JO9-1G |
MOVV JO9-2 | |
78941
|
14-0 |
|
B |
15-12-2018 10:00 |
Stormvogels'64 JO9-1G |
Beetgum JO9-1G | |
78946
|
5-4 |
|
B |
15-12-2018 11:00 |
SJO HH'97 JO9-1 |
CEC JO9-2 | |
78929
|
0-0 |
|
B |
15-12-2018 09:00 |
Glimmen JO9-1 |
SC Stadspark JO9-1 | |
78938
|
11-4 |
|
B |
15-12-2018 10:00 |
ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 |
VIOS (O) JO9-1G | |
78939
|
2-1 |
|
B |
15-12-2018 10:00 |
Tynaarlo JO9-1 |
Gorecht JO9-3 | |
78930
|
8-3 |
|
B |
15-12-2018 10:15 |
Westerwolde JO9-2G |
SV Mussel JO9-1 | |
78945
|
7-2 |
|
B |
13-12-2018 18:30 |
FC LEO JO9-1 |
Lauwers De JO9-1G | |
78926
|
2-4 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
MSC/Amslod JO9-3 |
SC Rouveen JO9-2 | |
75414
|
6-9 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Stormvogels'64 JO9-1G |
SC Berlikum JO9-2 | |
75418
|
14-3 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Staphorst JO9-2 |
SJO HH'97 JO9-1 | |
75407
|
8-10 |
|
B |
20-10-2018 11:30 |
ODV JO9-2 |
Buitenpost JO9-3 | |
75411
|
5-6 |
|
B |
20-10-2018 10:15 |
MOVV JO9-1 |
BATO JO9-2G | |
75382
|
14-3 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Westerwolde JO9-2G |
Veendam 1894 JO9-2 | |
75416
|
6-2 |
|
B |
20-10-2018 10:15 |
SJO Warga WWS JO9-2 |
SJO DFC JO9-4 | |
75405
|
7-3 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
TFS JO9-1 |
Ternaard JO9-2 | |
75420
|
9-1 |
|
B |
20-10-2018 11:00 |
HZVV JO9-5 |
VIOS (O) JO9-1G | |
75381
|
1-15 |
|
B |
20-10-2018 11:00 |
VVT JO9-2 |
Haren JO9-1 | |
75806
|
8-5 |
|
B |
20-10-2018 11:15 |
Ter Apel '96 FC JO9-2G |
Bargeres JO9-1 | |
75384
|
4-5 |
|
B |
20-10-2018 11:15 |
Tollebeek JO9-2 |
Creil JO9-1G | |
75408
|
3-3 |
|
B |
20-10-2018 08:45 |
d' Olde Veste'54 JO9-3 |
sv Olyphia JO9-1 | |
75380
|
2-9 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Jubbega JO9-2G |
Tijnje JO9-1 | |
75388
|
4-9 |
|
B |
20-10-2018 09:45 |
Asser Boys JO9-2 |
Tynaarlo JO9-1 | |
75390
|
4-10 |
|
B |
20-10-2018 10:00 |
Bareveld JO9-1G |
FC Zuidlaren JO9-3 | |
75393
|
3-14 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SV Mussel JO9-1 |
Muntendam JO9-2 | |
75410
|
6-1 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Poolster JO9-1 |
Glimmen JO9-1 | |
75394
|
2-13 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Oldeholtpade JO9-2 |
Joure SC JO9-5M | |
75409
|
2-1 |
|
B |
20-10-2018 09:15 |
Helpman JO9-5 |
Gorecht JO9-3 | |
75385
|
2-6 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Buitenpost JO9-2 |
RWF JO9-1 | |
75403
|
2-13 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO Dalen/DSC JO9-3 |
DZOH JO9-3 | |
75399
|
13-5 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
S.C. Stiens JO9-2 |
SJO Broekster Walden JO9-2 | |
75391
|
6-9 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Elim JO9-1 |
Staphorst JO9-3 | |
75402
|
6-7 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
Friese Boys JO9-1 |
ONR JO9-2 | |
75398
|
17-2 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Beetgum JO9-1G |
Drachtster Boys JO9-3 | |
75400
|
12-3 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Harkemase Boys JO9-2 |
Harkema Opeinde JO9-4G | |
75417
|
2-2 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
GRC Groningen JO9-3 |
FC LEO JO9-1 | |
75395
|
4-6 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
VVS JO9-1 | |
75383
|
9-2 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 |
Mulier JO9-2G | |
75397
|
12-6 |
|
B |
20-10-2018 09:30 |
Westerbroek JO9-1G |
Noordster JO9-1 | |
75415
|
4-0 |
|
B |
20-10-2018 09:30 |
Lauwers De JO9-1G |
Noordwolde JO9-1 | |
75404
|
4-2 |
|
B |
20-10-2018 09:30 |
CEC JO9-2 |
KSC JO9-2G | |
75406
|
5-4 |
|
B |
20-10-2018 09:15 |
Tonego JO9-1G |
Kuinre JO9-1G | |
75413
|
2-4 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
FC Zuidlaren JO9-4 |
BSVV JO9-1G | |
75386
|
4-8 |
|
B |
20-10-2018 10:30 |
Balk JO9-1 |
Oeverzwaluwen JO9-1 | |
75387
|
8-4 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Oudehaske JO9-1 |
CVVO JO9-2G | |
75392
|
8-3 |
|
B |
20-10-2018 10:45 |
Ternaard JO9-1 |
Wardy JO9-1 | |
75401
|
16-1 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
Gomos JO9-3 | |
75396
|
4-1 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
SJO SWB JO9-1G |
ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 | |
75421
|
5-13 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
Wispolia JO9-1 |
vv Stânfries JO9-1 | |
75419
|
2-9 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
VVT JO9-1G |
SC Stadspark JO9-1 | |
75389
|
5-7 |
|
B |
20-10-2018 09:00 |
VCR JO9-1G |
Minnertsga JO9-1G | |
75412
|
5-13 |
|
B |
15-09-2018 10:30 |
De Heracliden JO9-2 |
MOVV JO9-2 | |
72278
|
4-6 |
|
B |
15-09-2018 09:00 |
Omlandia JO9-2G |
DVC Appingedam JO9-3 | |
1717
|
10-2 |
|
B |
12-09-2018 18:30 |
Omlandia JO9-2G |
MOVV JO9-2 | |
72276
|
4-4 |
|
B |
08-09-2018 09:00 |
MOVV JO9-2 |
DVC Appingedam JO9-3 | |
72277
|
18-1 |
|
B |
08-09-2018 10:30 |
De Heracliden JO9-2 |
Omlandia JO9-2G | |
1719
|
6-5 |
|
B |
01-09-2018 09:00 |
DVC Appingedam JO9-3 |
De Heracliden JO9-2 | |
1718
|
3-9 |
|
Standen
1 |
Westerbroek JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
14 |
0 |
14 |
0 |
2 |
Minnertsga JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
0 |
9 |
0 |
3 |
sv Olyphia JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
0 |
9 |
0 |
4 |
Ternaard JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
1 |
8 |
0 |
5 |
Glimmen JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
11 |
4 |
7 |
0 |
6 |
Kuinre JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
2 |
6 |
0 |
7 |
Buitenpost JO9-3 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
0 |
6 |
0 |
8 |
Bargeres JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
9 |
4 |
5 |
0 |
9 |
Tynaarlo JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
3 |
5 |
0 |
10 |
Westerwolde JO9-2G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
2 |
5 |
0 |
11 |
BSVV JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
8 |
4 |
4 |
0 |
12 |
SJO Warga WWS JO9-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
3 |
4 |
0 |
13 |
RWF JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
7 |
4 |
3 |
0 |
14 |
SJO Broekster Walden JO9-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
6 |
3 |
3 |
0 |
15 |
Oudehaske JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
2 |
3 |
0 |
16 |
Oldeholtpade JO9-2 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
3 |
2 |
0 |
17 |
Lauwers De JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
4 |
2 |
2 |
0 |
18 |
MOVV JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
19 |
Stormvogels'64 JO9-1G |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
5 |
4 |
1 |
0 |
20 |
ST Weerdinge/Valther Boys JO9-1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
1 |
1 |
0 |
21 |
CEC JO9-2 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
22 |
SJO HH'97 JO9-1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
23 |
Staphorst JO9-3 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
24 |
Beetgum JO9-1G |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
5 |
-1 |
0 |
25 |
VIOS (O) JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
26 |
MSC/Amslod JO9-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
27 |
FC LEO JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
28 |
SJO ZVC '14 JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
29 |
vv Stânfries JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
7 |
-3 |
0 |
30 |
Harkemase Boys JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
6 |
-3 |
0 |
31 |
Tijnje JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
5 |
-3 |
0 |
32 |
FC Zuidlaren JO9-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
8 |
-4 |
0 |
33 |
SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
7 |
-4 |
0 |
34 |
SJO Dalen/DSC JO9-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
9 |
-5 |
0 |
35 |
Gorecht JO9-3 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
3 |
8 |
-5 |
0 |
36 |
SV Mussel JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
37 |
Balk JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
8 |
-6 |
0 |
38 |
VVT JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
6 |
-6 |
0 |
39 |
SC Stadspark JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
4 |
11 |
-7 |
0 |
40 |
Friese Boys JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
9 |
-8 |
0 |
41 |
TFS JO9-1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
42 |
Tollebeek JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
9 |
-9 |
0 |
43 |
MOVV JO9-2 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
0 |
14 |
-14 |
0 |
Training
|
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
|
dinsdag |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
di 11-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 18-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 25-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 02-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 09-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 16-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 23-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 30-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 06-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 13-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 20-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 27-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 04-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 11-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
di 18-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
|
|
donderdag |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
|
Trainingsdagen
dag |
tijd |
veld |
kleedkamer |
type |
periode |
status |
do 13-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 20-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 27-09-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 04-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 11-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 18-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 25-10-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 01-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 08-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 15-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 22-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 29-11-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 06-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 13-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
do 20-12-18 |
18:00 - 19:00 |
Veld 3 (trainingsveld voor) |
Thuis 2 |
Team training |
najaarsperiode |
Gaat door |
|
Berichten
Weet je zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?