B3565 Zwaluwen jeugdbeker Onder 16 1/4 finales

Junioren - MOVV JO16-1

Teamleden

Spelers
Milan Baas        
Jeroen van Erp        
Tyro Hummel        
Lars Janssen        
Sven Janssen        
Luc Koning        
Karsten Lich        
Martijn Molema        
Lars Nuis        
Jasper Timmer        
Sven Woudstra        
 
Overige teamleden
Niels de Wal Trainer
Arjan van Erp Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 23-05-2020 vervallen MOVV JO16-1 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 102933
C 16-05-2020 vervallen Ezinge JO16-1G MOVV JO16-1 102923
C 09-05-2020 vervallen MOVV JO16-1 SIOS JO16-1 102935
C 25-04-2020 vervallen MOVV JO16-1 Meedhuizen JO16-1G Afgeschermd 102934
C 18-04-2020 vervallen Zuidhorn JO16-1 MOVV JO16-1 J. (Jorian) Harkema 102911
C 04-04-2020 vervallen SJO Pekela 2000 JO16-1G MOVV JO16-1 102902
B 24-03-2020 19:00 Westerwolde JO16-1G MOVV JO16-1 116269
C 21-03-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 MOVV JO16-1 102890
C 14-03-2020 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G MOVV JO16-1 102906
C 07-03-2020 11:00 MOVV JO16-1 Fivel De JO16-1G P. (Patrick) Kempinga… (+1) 102932 2 - 1
C 29-02-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G MOVV JO16-1 A (Albert) de Groot 102927 4 - 4
C 14-12-2019 11:00 MOVV JO16-1 Ezinge JO16-1G H.H.G. (Henk) Meijer… (+1) 55929 6 - 1
C 07-12-2019 10:00 Meedhuizen JO16-1G MOVV JO16-1 45077
C 30-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G R. (RenĂ©) Imminga… (+1) 44276 11 - 0
C 23-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G P. (Patrick) Kempinga 42672 3 - 1
C 16-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SIOS JO16-1 Afgeschermd… (+1) 77007 9 - 1
C 09-11-2019 12:30 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 MOVV JO16-1 H. (Henk) Struiksma 41347 4 - 8
C 02-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 Oosterparkers JO16-1 Afgeschermd… (+1) 38928 6 - 1
C 26-10-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G MOVV JO16-1 B (Berend) van Straten 38131 4 - 5
C 19-10-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G MOVV JO16-1 W (Willem) Buist 54330 7 - 1
C 12-10-2019 10:00 Engelbert JO16-1G MOVV JO16-1 P.R. (Paul) Munting 79943 0 - 11
C 05-10-2019 11:05 MOVV JO16-1 Sellingen JO16-1 P. (Patrick) Kempinga… (+1) 58325 4 - 5
B 14-09-2019 11:00 MOVV JO16-1 Ezinge JO16-1G A. (Arjan) van Erp 5184 9 - 5
B 07-09-2019 11:30 MOVV JO16-1 Meedhuizen JO16-1G A. (Arjan) van Erp 5145 15 - 0
B 31-08-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 MOVV JO16-1 P.C. (Patrick) Giacomini 5125 4 - 7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 24-03-2020 19:00 Westerwolde JO16-1G MOVV JO16-1 116269 0-0
B 21-03-2020 10:30 Hardegarijp JO16-1 SC Kootstertille JO16-1 116267 0-0
B 21-03-2020 12:00 VCR JO16-1 ST Terschelling/AVV JO16-1 116268 0-0
B 21-03-2020 12:30 Heerenveense Boys JO16-2 Smilde'94 JO16-1 116270 0-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-04-2020 11:00 MOVV JO16-1 Meedhuizen JO16-1G 102934 0-0
C 18-04-2020 12:45 Zuidhorn JO16-1 MOVV JO16-1 102911 0-0
C 18-04-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G 102893 0-0
C 18-04-2020 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Fivel De JO16-1G 102905 0-0
C 18-04-2020 10:30 SIOS JO16-1 VVSV '09 JO16-1G 102886 0-0
C 18-04-2020 10:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 Ezinge JO16-1G 102918 0-0
C 11-04-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 Meedhuizen JO16-1G 102894 0-0
C 04-04-2020 10:30 Fivel De JO16-1G VVSV '09 JO16-1G 102936 0-0
C 04-04-2020 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G MOVV JO16-1 102902 0-0
C 04-04-2020 11:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 Zuidhorn JO16-1 102919 0-0
C 04-04-2020 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 102909 0-0
C 04-04-2020 11:00 Ezinge JO16-1G Oosterparkers JO16-1 102925 0-0
C 28-03-2020 14:30 Zuidhorn JO16-1 Ezinge JO16-1G 102913 0-0
C 28-03-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 102891 0-0
C 28-03-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G SJO ASVB/Wedde JO16-1G 102929 0-0
C 28-03-2020 10:30 SIOS JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G 102889 0-0
C 28-03-2020 09:30 Meedhuizen JO16-1G Fivel De JO16-1G 102896 0-0
C 21-03-2020 10:30 Meedhuizen JO16-1G Zuidhorn JO16-1 102898 0-0
C 21-03-2020 10:30 SIOS JO16-1 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 102887 0-0
C 21-03-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 MOVV JO16-1 102890 0-0
C 21-03-2020 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G Fivel De JO16-1G 102901 0-0
C 14-03-2020 10:30 Fivel De JO16-1G Zuidhorn JO16-1 102938 0-0
C 14-03-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 102930 0-0
C 14-03-2020 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 102904 0-0
C 14-03-2020 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G MOVV JO16-1 102906 0-0
C 14-03-2020 11:00 Oosterparkers JO16-1 SIOS JO16-1 102895 0-0
C 07-03-2020 11:00 Zuidhorn JO16-1 Oosterparkers JO16-1 102916 3-2
C 07-03-2020 11:00 Ezinge JO16-1G SJO Pekela 2000 JO16-1G 102924 5-0
C 07-03-2020 10:35 Meedhuizen JO16-1G SIOS JO16-1 102900 0-0
C 07-03-2020 11:00 MOVV JO16-1 Fivel De JO16-1G 102932 2-1
C 07-03-2020 10:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 VVSV '09 JO16-1G 102917 3-6
C 29-02-2020 10:30 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Ezinge JO16-1G 102907 4-2
C 29-02-2020 10:30 SIOS JO16-1 Zuidhorn JO16-1 102888 0-0
C 29-02-2020 10:30 Fivel De JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 102937 7-0
C 29-02-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G MOVV JO16-1 102927 4-4
C 15-02-2020 11:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 102920 5-4
C 08-02-2020 11:00 Ezinge JO16-1G SIOS JO16-1 102926 0-3
C 08-02-2020 10:30 Zuidhorn JO16-1 VVSV '09 JO16-1G 102912 1-1
C 01-02-2020 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G SJO Pekela 2000 JO16-1G 102908 3-6
C 01-02-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G Ezinge JO16-1G 102928 1-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 25-01-2020 13:30 ST Terschelling/AVV JO16-1 Marrum JO16-1 80594 3-2
B 22-01-2020 19:00 SJO OFW JO16-1 Heerenveense Boys JO16-2 80598 1-2
B 18-01-2020 14:00 Geel Wit JO16-1 Hardegarijp JO16-1 80593 0-0
B 14-12-2019 09:00 VCR JO16-1 Anjum JO16-1 80597 5-1
B 14-12-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G Westerwolde JO16-1G 80595 0-1
B 14-12-2019 10:30 Smilde'94 JO16-1 Heerenveense Boys JO16-1 80596 4-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 14-09-2019 09:30 Meedhuizen JO16-1G Oosterparkers JO16-1 5162 0-9
B 14-09-2019 11:00 MOVV JO16-1 Ezinge JO16-1G 5184 9-5
B 07-09-2019 11:00 Ezinge JO16-1G Oosterparkers JO16-1 5152 4-3
B 07-09-2019 11:30 MOVV JO16-1 Meedhuizen JO16-1G 5145 15-0
B 31-08-2019 09:00 Meedhuizen JO16-1G Ezinge JO16-1G 5110 1-13
B 31-08-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 MOVV JO16-1 5125 4-7
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 25-01-2020 10:30 VVSV '09 JO16-1G SIOS JO16-1 77009 2-0
C 25-01-2020 09:30 Meedhuizen JO16-1G Sellingen JO16-1 60457 0-0
C 21-12-2019 10:30 SIOS JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G 77004 5-3
C 21-12-2019 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Ezinge JO16-1G 37336 0-0
C 18-12-2019 19:00 Oosterparkers JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 42400 2-5
C 14-12-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 Engelbert JO16-1G 79940 7-3
C 14-12-2019 10:30 SIOS JO16-1 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 77003 6-1
C 14-12-2019 11:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 58859 8-1
C 14-12-2019 10:00 Sellingen JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G 59401 5-3
C 14-12-2019 11:00 MOVV JO16-1 Ezinge JO16-1G 55929 6-1
C 10-12-2019 19:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Sellingen JO16-1 40803 1-6
C 07-12-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G Engelbert JO16-1G 79950 3-7
C 07-12-2019 11:00 Ezinge JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 46153 0-0
C 07-12-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 Sellingen JO16-1 45886 2-8
C 07-12-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G SJO Pekela 2000 JO16-1G 45343 4-2
C 07-12-2019 10:00 Meedhuizen JO16-1G MOVV JO16-1 45077 0-0
C 03-12-2019 18:30 SJO Pekela 2000 JO16-1G Oosterparkers JO16-1 44544 3-2
C 30-11-2019 10:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 Onstwedder Boys JO16-1G 43475 1-6
C 30-11-2019 10:00 Sellingen JO16-1 SIOS JO16-1 77008 6-0
C 30-11-2019 11:00 Ezinge JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 43741 9-0
C 30-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 44276 11-0
C 30-11-2019 13:00 Engelbert JO16-1G VVSV '09 JO16-1G 79949 3-3
C 23-11-2019 09:00 Onstwedder Boys JO16-1G Ezinge JO16-1G 42138 12-1
C 23-11-2019 09:30 Meedhuizen JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 41870 0-0
C 23-11-2019 10:30 SIOS JO16-1 Engelbert JO16-1G 79948 7-2
C 23-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SJO Pekela 2000 JO16-1G 42672 3-1
C 23-11-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G Sellingen JO16-1 42934 3-8
C 16-11-2019 10:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 60728 0-0
C 16-11-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G VVSV '09 JO16-1G 61516 2-3
C 16-11-2019 11:00 Ezinge JO16-1G Oosterparkers JO16-1 60997 6-0
C 16-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 SIOS JO16-1 77007 9-1
C 16-11-2019 13:30 Engelbert JO16-1G Onstwedder Boys JO16-1G 79947 2-10
C 09-11-2019 12:45 Oosterparkers JO16-1 SIOS JO16-1 77006 3-5
C 09-11-2019 11:00 Ezinge JO16-1G Engelbert JO16-1G 79946 5-0
C 09-11-2019 09:00 Onstwedder Boys JO16-1G VVSV '09 JO16-1G 40532 4-2
C 09-11-2019 09:30 Meedhuizen JO16-1G SJO Pekela 2000 JO16-1G 40266 0-0
C 09-11-2019 12:30 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 MOVV JO16-1 41347 4-8
C 07-11-2019 18:30 SJO Pekela 2000 JO16-1G SJO ASVB/Wedde JO16-1G 39192 2-0
C 02-11-2019 13:00 Engelbert JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 79945 3-3
C 02-11-2019 10:00 Sellingen JO16-1 Ezinge JO16-1G 38664 5-3
C 02-11-2019 10:30 SIOS JO16-1 Onstwedder Boys JO16-1G 77005 3-8
C 02-11-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 39460 10-0
C 02-11-2019 11:00 MOVV JO16-1 Oosterparkers JO16-1 38928 6-1
C 26-10-2019 10:00 Sellingen JO16-1 Engelbert JO16-1G 79944 4-3
C 26-10-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 37602 2-1
C 26-10-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G MOVV JO16-1 38131 4-5
C 26-10-2019 09:00 Onstwedder Boys JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 37069 14-0
C 19-10-2019 09:00 SJO ASVB/Wedde JO16-1G VVSV '09 JO16-1G 54592 3-7
C 19-10-2019 10:45 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 Sellingen JO16-1 55135 1-0
C 19-10-2019 10:30 Onstwedder Boys JO16-1G MOVV JO16-1 54330 7-1
C 19-10-2019 12:00 Engelbert JO16-1G Meedhuizen JO16-1G 79941 0-0
C 12-10-2019 11:00 Oosterparkers JO16-1 Onstwedder Boys JO16-1G 59133 3-9
C 12-10-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G Ezinge JO16-1G 59664 4-2
C 12-10-2019 10:00 Engelbert JO16-1G MOVV JO16-1 79943 0-11
C 05-10-2019 09:30 Meedhuizen JO16-1G Oosterparkers JO16-1 57260 0-12
C 05-10-2019 10:00 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 VVSV '09 JO16-1G 57797 2-1
C 05-10-2019 11:05 MOVV JO16-1 Sellingen JO16-1 58325 4-5
C 05-10-2019 11:00 Ezinge JO16-1G SIOS JO16-1 77002 9-5
C 05-10-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G Engelbert JO16-1G 79942 5-2
C 05-10-2019 09:00 Onstwedder Boys JO16-1G SJO ASVB/Wedde JO16-1G 57531 8-2
C 28-09-2019 10:30 SIOS JO16-1 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 77001 3-4
C 28-09-2019 11:00 SJO Pekela 2000 JO16-1G ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 56184 3-4
C 28-09-2019 10:30 VVSV '09 JO16-1G Oosterparkers JO16-1 56448 3-1
C 28-09-2019 10:00 Sellingen JO16-1 Onstwedder Boys JO16-1G 55661 4-3
C 21-09-2019 08:30 Meedhuizen JO16-1G SIOS JO16-1 77000 0-4
C 21-09-2019 11:00 Ezinge JO16-1G SJO Pekela 2000 JO16-1G 55398 12-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hardegarijp JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Heerenveense Boys JO16-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 SC Kootstertille JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 MOVV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Smilde'94 JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ST Terschelling/AVV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 VCR JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westerwolde JO16-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Ezinge JO16-1G 4 2 0 2 6 10 8 2 0
2 VVSV '09 JO16-1G 4 1 2 1 5 12 11 1 0
3 MOVV JO16-1 2 1 1 0 4 6 5 1 0
4 Zuidhorn JO16-1 2 1 1 0 4 4 3 1 0
5 SIOS JO16-1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
6 Fivel De JO16-1G 2 1 0 1 3 8 2 6 0
7 SJO Pekela 2000 JO16-1G 2 1 0 1 3 6 8 -2 0
8 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 3 1 0 2 3 11 13 -2 0
9 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 3 1 0 2 3 8 17 -9 0
10 Meedhuizen JO16-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Oosterparkers JO16-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 VCR JO16-1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 Smilde'94 JO16-1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
3 ST Terschelling/AVV JO16-1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
4 Heerenveense Boys JO16-2 1 1 0 0 3 2 1 1 0
5 Westerwolde JO16-1G 1 1 0 0 3 1 0 1 0
6 Hardegarijp JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 SC Kootstertille JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 MOVV JO16-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Heerenveense Boys JO16-1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
10 Marrum JO16-1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
11 SJO OFW JO16-1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
12 Onstwedder Boys JO16-1G 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
13 Anjum JO16-1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOVV JO16-1 3 3 0 0 9 31 9 22 0
2 Ezinge JO16-1G 3 2 0 1 6 22 13 9 0
3 Oosterparkers JO16-1 3 1 0 2 3 16 11 5 0
4 Meedhuizen JO16-1G 3 0 0 3 0 1 37 -36 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Onstwedder Boys JO16-1G 11 10 0 1 30 85 21 64 0
2 Sellingen JO16-1 10 9 0 1 27 51 23 28 0
3 MOVV JO16-1 10 8 0 2 24 64 24 40 0
4 VVSV '09 JO16-1G 11 6 1 4 19 42 30 12 0
5 Ezinge JO16-1G 9 5 0 4 15 48 32 16 0
6 SIOS JO16-1 11 5 0 6 15 39 47 -8 0
7 ST FC LEO/Kloosterburen JO16-1 8 3 1 4 10 17 29 -12 0
8 SJO ASVB/Wedde JO16-1G 9 3 0 6 9 26 47 -21 0
9 SJO Pekela 2000 JO16-1G 10 3 0 7 9 24 40 -16 0
10 Oosterparkers JO16-1 11 3 0 8 9 35 49 -14 0
11 Engelbert JO16-1G 10 1 2 7 5 25 58 -33 0
12 Meedhuizen JO16-1G 6 0 0 6 0 1 57 -56 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
maandag 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
ma 05-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 12-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 19-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 26-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 02-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 09-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 16-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 23-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 30-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 07-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 14-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 21-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 28-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 04-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 11-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 18-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 25-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 02-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 09-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 16-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 23-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 30-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 06-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 13-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 20-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 27-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 03-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 10-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 17-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 24-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 02-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 09-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 16-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training afgelast
ma 23-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 30-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 06-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 13-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 20-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 27-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 04-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 11-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 18-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 25-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 01-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 08-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 15-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 22-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
ma 29-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
woensdag 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
wo 07-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 14-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 21-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 28-08-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 04-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 11-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 18-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 25-09-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 02-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 09-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 16-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 23-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 30-10-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 06-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 13-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 20-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 27-11-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 04-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 11-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 18-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 25-12-19 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 01-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 08-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 15-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 22-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 29-01-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 05-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 12-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 19-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 26-02-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 04-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 11-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 18-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training afgelast
wo 25-03-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 01-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 08-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 15-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 22-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 29-04-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 06-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 13-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 20-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 27-05-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 03-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 10-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 17-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door
wo 24-06-20 19:00 - 20:00 Veld 5 (trainingsveld achter) Team training gaat_door

Berichten



Sportpark MOVV 
Bezoekadres: Niesoordlaan 68, 9681 CZ Midwolda. 
Telefoon kantine: 0597-551647.
Postadres:    Hoethslaan 73, 9681 CL Midwolda.
Telefoon bestuurssecretariaat: 06 - 10 63 81 08
Telefoon wedstrijdsecretariaat: 06- 54 29 35 37
Mailadres: secretaris@movv.nl
Terug naar boven